Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki narkotyk


Piniu2906
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalnie nie słuchałem muzyki przez 2 tygodnie na moich Monolith 1060 planary. Mam dobrego DAC Chord Mojo. Wczoraj nie wytrzymałem i puściłem muzykę i kurcze blade High-end. Za słuchawki dałem Panowie i Panie 1400 zł a za DAC  2500zł. Przy takim połączeniu nabrałem nowego pojęcia co to jest muzykoterapia.. coś fantastycznego.. jakby ktoś aplikował mi narkotyk w kolejnych słuchanych utworach.. aż wypiłem kawę aby móc dłużej rozkoszować się tym co zaserwował mi mój sprzęt. Tak myślę co mogłoby mi zaserwować sprzęt dużo droższy? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Piniu2906 napisał:

co mogłoby mi zaserwować sprzęt dużo droższy? 

Tego raczej się nie dowiesz jeżeli nie posłuchasz osobiście.Możesz wziąć słuchawki powiedzmy dwukrotnie droższe od tych ,które masz teraz i nie koniecznie będziesz zadowolony.

Masz dobrze zestawione elementy i jesteś do tego dźwięku przyzwyczajony.Ciężko będzie ten stan pokonać 😉

Piszę to na podstawie swoich doświadczeń.Już kiedyś o tym pisałem.

Dostałem słuchawki powiedzmy x2 droższe od tych,które miałem .Słuchałem tych droższych na zmianę z posiadanymi i nie byłem nimi oszołomiony itd.

Oddałem słuchawki (miałem naprawić w nich kabel) i ...Po niecałym tygodniu ,kiedy zacząłem słuchać na swoich starych słuchawkach (amp ten sam) ,zacząłem sobie uświadamiać ,że czegoś mi brakuje w dźwięku.

Nie wytrzymałem i po krótkich poszukiwaniach znalazłem słuchawki ,które miałem do naprawy i kupiłem je.Stare sprzedałem.Było to już jakiś czas temu.Mam te słuchawki do dzisiaj  🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki baltfan . Fajnie jakby też mogła wypowiedzieć się osoba, która jest w posiadaniu słuchawek za powiedzmy 20k.. jestem ciekaw, nawet bardzo jak to gra.. nigdy nie miałem na uszach czegoś w tych pieniądzach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Piniu2906 napisał:

jestem ciekaw, nawet bardzo jak to gra

Podobnie ,nie miałem okazji słuchać tak drogich słuchawek,Obecnie mam słuchawki za lekko ponad 3 kzł .

Niebawem będzie Audio-Show więc będzie okazja posłuchać drogich słuchawek.Może nie jest to najlepsze miejsce ,ale da jakiś wstępny obraz brzmienia.Właśnie na wystawie miałem okazję słuchać drogich modeli ,min. Senn HD 800 czy Hifiman He 6 .Wrażenia ? Przeciętne 😉

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to się na usta ciśnie AUDEZE 😉

Audeze cenię za uniwersalność, dynamikę i świetny bas, no i nie potrzebują od razu elektrowni, aby pokazać co potrafią. 

https://www.tophifi.pl/marki/audeze.html

Będąc już u nas na odsłuchu, warto także spróbować słuchawek elektrostatycznych Stax, bo tam mimo zupełnie innego podejścia do brzmienia także jest sporo ciekawych cech 😉

https://www.tophifi.pl/marki/stax.html

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kw202

(Konto usunięte)
W dniu 23.09.2023 o 18:54, Piniu2906 napisał:

Dzięki baltfan . Fajnie jakby też mogła wypowiedzieć się osoba, która jest w posiadaniu słuchawek za powiedzmy 20k.. jestem ciekaw, nawet bardzo jak to gra.. nigdy nie miałem na uszach czegoś w tych pieniądzach

Będą droższe na audio show 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Mnie to się na usta ciśnie AUDEZE 😉

Audeze cenię za uniwersalność, dynamikę i świetny bas, no i nie potrzebują od razu elektrowni, aby pokazać co potrafią. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Będąc już u nas na odsłuchu, warto także spróbować słuchawek elektrostatycznych Stax, bo tam mimo zupełnie innego podejścia do brzmienia także jest sporo ciekawych cech 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie sprawdzałem na stronie, tak w szczegółach, ile będzie wystawców i sprzętu, mam tylko jedno pytanie, będziecie chłopaki na Audio Video Show 2023 ?. 

Aha. Się okazało, że sobie kupiłem na Waszej stronie, już po raz któryś tam z rzędu słuchawki Koss Porta Pro BLK w ilości dwóch sztuk, jak pisałem na stronie, wyślijcie jak najszybciej słuchaweczki, a teraz mam takie pytanie. 

Są jakieś inne słuchawki na rynku które zbliżają się do słuchawek Koss Porta Pro ?, żeby też były ...

Nie izolowały całkowicie zewnętrznego hałasu, jeżeli słuchamy nie za głośno, słyszymy co się dookoła nas dzieję, nie rezygnując z muzyki, małe i super wygodne + WSPANIAŁE BRZMIENIE ...

Na rower ...

           

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez _Piotrek

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, _Piotrek napisał:

będziecie chłopaki na Audio Video Show 2023 ?. 

będziemy 😉

Teraz, _Piotrek napisał:

Są jakieś inne słuchawki na rynku które zbliżają się do słuchawek Koss Porta Pro ?

o takiej konstrukcji i takim brzmieniu za tak relatywnie małe pieniądze? Obawiam się, że nie 😉

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

o takiej konstrukcji i takim brzmieniu za tak relatywnie małe pieniądze? Obawiam się, że nie 😉

Ciekawe czy będzie coś tak małego i tak grającego ? ... na dworze w słuchawkach na uszach, nie w uszach. 

Dap Shanling M7 + Koss Porta Pro ... Dla mnie prawdopodobnie koniec drogi z muzyką na rowerze, wiem że jest jeszcze topowy najwyższy brat, może lepiej się nie interesować, bo znowu będą wydatki ...  : )    

To tyle, nie przeszkadzam autorowi w temacie, dzięki za nabazgranie moich bazgrołów ... : ) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez _Piotrek

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.09.2023 o 17:10, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

będziemy 😉

o takiej konstrukcji i takim brzmieniu za tak relatywnie małe pieniądze? Obawiam się, że nie 😉

Jeszcze jedno i już nie przeszkadzam autorowi tematu. 

Dzięki za słuchawki Koss Porta Pro ; ) 

Jak mówi stare przysłowie z PlayStation ( Uncharted 4: A Thief's End - Sic parvis magna ) Zobaczy się, czy na AVS 2023 będzie coś na rower, coś co zbliży się jakością brzmienia i wykonaniem, do DAP Shanling M7.

Rozmawiałem z chłopakami z branży na ten temat, więcej pogadamy i posłuchamy na AVS 2023, jednak na obecną chwilę, szanse na znalezienie czegoś podobnego do DAP Shanling M7 wahają się od nikłych po żadne. Może znajdę  słuchawki podobne do Koss Porta Pro ?, nie muszą być w podobnej cenie, mogą być też droższe, ale mają być na rower, a nie jakieś udające, że są na rower. Ciekawe czy będą jakieś fajne wzmacniacze zintegrowane stereo ? ... ale takie normalne, nie wyglądające jak kuchenka mikrofalowa lub jakiś piekarnik, albo co gorsza, sprzęt medyczny ze szpitala z wyświetlaczem, bez fizycznych guzików i potencjometru. Zobaczy się też, czy takie niezbyt drogie kolumny głośnikowe dają radę z DIY  : ) chociaż marnie to widzę ... może jednak nie ? ... : )

Tutaj fajnie Pan mówi dlaczego wybrał Koss Porta Pro 18 : 30 ... i taki bonusik z kanału od mojego brata, który czasami coś wrzuci mojego i nie mojego, jakieś kolumny na jakichś referencyjnych głośniczkach, jeszcze do poprawy, będą jeszcze inne głośniczki, na jeszcze lepszych głośniczkach ... po co ?  : ) 

AVS 2023 : )    

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_PiotrekJeździsz bez kasku?  Chyba trudno wcisnąć ten pająk. Też uwielbiam te słuchaweczki. Mam już trzecią parę 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ciszyn11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ciszyn11 napisał:

@_PiotrekJeździsz bez kasku?  Chyba trudno wcisnąć ten pająk. Też uwielbiam te słuchaweczki. Mam już trzecią parę 

W słuchawkach Koss Porta Pro ( bez kasku ) jeżdżę wyłącznie po mieście, podjechać do sklepu po jakiś ciuch na rower, pozwiedzać lajtowo miasto, nie spieszy mi się.   

Jednak ...

W mieście w słuchawkach bez kasku !!! włącza mi się głupawka na rowerze : ) brakuje ochrony ciała, w kasku zdecydowanie czuję wyższy level do odblokowania hamulców, kręcenie i jechanie wyłącznie do przodu przez cały czas bez wygłupów, nawet po mieście, oj nie, nie kręci mnie to, zdecydowanie nie mój klimat ; )

Na Audio Video Show 2023, zainteresuję się dodatkowo jeszcze słuchawkami dokanałowymi, mam słuchawki dokanałowe, nie jest tak komfortowo jak na słuchawkach Koss Porta Pro, zobaczy się co będzie na AVS 2023, może będzie coś co mnie zainteresuję, aby na dłużej, albo na bardziej dłużej, połączyć kask rowerowy i muzykę, ale tylko po mieście : ) 

Niebawem zawody u braci rowerowych, rower już złożył Szymek ... ; )  

Też tak traktuję samochód jak na filmie, rower ważniejszy : ) Jedyne co bym wymienił w rowerze Szymka, to oryginalne śrubki, te lepsze przy odkręcaniu i dokręcaniu ... : )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

; )

_Piotrek.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez _Piotrek

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, _Piotrek napisał:

Dzięki za słuchawki Koss Porta Pro ; )

👍

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

👍

A jak wygląda dożywotnia gwarancja słuchawek. Jeżeli wiele lat temu je zakupiłem i teraz wyrobiły mi się mocowania głośników do pałąka to gwarancja to obejmuje ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Lok napisał:

A jak wygląda dożywotnia gwarancja słuchawek. Jeżeli wiele lat temu je zakupiłem i teraz wyrobiły mi się mocowania głośników do pałąka to gwarancja to obejmuje ?

jeśli kupione z dystrybucji Audioklan to tak. Jeśli masz kod, który dostałeś na maila po rejestracji dożywotniej gwarancji to każda opłata wynosi 40 zł, jeśli kodu nie masz to 80 zł. W zleceniu piszą naprawa jednak najczęściej jest to wymiana na nowe słuchawki. 

https://audioklan.pl/dozywotnia-gwarancja-koss

 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

A wracając do tematu, mam w swoim posiadaniu sporo słuchawek, włącznie z tymi droższymi. W zasadzie, tak jak powiedział @baltfan dostajesz więcej frajdy. Moja obserwacja jest taka: często mamy słuchawki które są wybitne w swojej cenie pod jakimś względem. Scena, bas, średnica etc. Idąc w górę coraz częściej jest tak, że słuchawki są wybitne pod więcej niż jednym względem. 

 

Zabawa bez końca, ale wiecie jak jest. Trzeba mieć hobby, żeby nie wydawać kasy na głupoty 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na zapowiedzi prasowe ,według których na tegorocznym Audio Video Show będą wystawiane najdroższe słuchawki świata ,a mianowicie Sennheiser Orpheus HE-1  !

Uwaga ,na odsłuch są zapisy !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kw202

(Konto usunięte)
33 minuty temu, baltfan napisał:

Trafiłem na zapowiedzi prasowe ,według których na tegorocznym Audio Video Show będą wystawiane najdroższe słuchawki świata ,a mianowicie Sennheiser Orpheus HE-1  !

Uwaga ,na odsłuch są zapisy !

https://superbiz.se.pl/technologie/sluchawki-sennheiser-orpheus-he-1-na-audio-video-show-aa-7pDp-aape-TxPo.html

Gdzie można się wpisać na listę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kw202 napisał:

Gdzie można się wpisać na listę?

Tego w artykule nie podali .Trzeba poszperać w sieci 🙂 Wystawa jest od 27 do 29 października .

Szukam.... znalazłem,że będą na PGE Narodowy,sala Symfonia 1 .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.10.2023 o 16:55, Kw202 napisał:

Niby mi się udało

Mam nadzieję,że jak ci się naprawdę uda posłuchać te Sennki,to podzielisz się wrażeniami ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kw202

(Konto usunięte)
14 minut temu, baltfan napisał:

Mam nadzieję,że jak ci się naprawdę uda posłuchać te Sennki,to podzielisz się wrażeniami ?

 

Wszystko wskazuje że się uda, przyszło potwierdzenie rezerwacji. 

Mam 15 minut ze słuchawkami za 250 tyś. 

Spróbuj się też zapisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kw202 napisał:

Spróbuj się też zapisać.

Niestety ,nie będę na tegorocznym AS .

Trochę mało tego czasu dają 🙂

 

 

Ja bym uważał ,bo łeb może urwać 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.10.2023 o 18:11, Kw202 napisał:

Wszystko wskazuje że się uda, przyszło potwierdzenie rezerwacji. 

Mam 15 minut ze słuchawkami za 250 tyś. 

Spróbuj się też zapisać. 

Napisz czy będziesz miał wizję aniołów zstępujących z nieba przy tych słuchawkach. Mam nauszniki za 1400 zł i jestem w nibiosach.. nie wyobrażam sobie co mogą zoferować słuchawki za 250 tys złociszy.. jedno jest pewne nawet gdybym był miliarderem nie kupił bym ich.. niezależnie jak grają na pewno muszą mieć w mojej opinii swoją charakterystykę dźwięku, która niekoniecznie musi się wszystkim podobać... no sam nie wiem ale taka kasa za słuchawki to wg. mnie przesada.. co oni diamenty tam wstawili?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mam nauszniki za 1400 zł i jestem w nibiosach.. nie wyobrażam sobie co mogą zoferować słuchawki za 250 tys złociszy.. jedno jest pewne nawet gdybym był miliarderem nie kupił bym ich.. niezależnie jak grają

Gdybysmy rzeczywiscie byli miliarderami, to moze bysmy to jednak widzieli inaczej

Ale poniewaz nie mamy takich „problemow“, dodam mala uwage z wlasnego przypadkowego doswiadczenia.

Niedawno szukalem nowych sluchawek. Budzet ok. 1500€, typ: koniecznie zamkniete.

Spedzilem w Thomannie pol dnia przesluchujac wiele modeli w tym zakresie cenowym i wybralem de facto takie za 500€, bo mi sie najlepiej podobaly. I tez tak myslalem, czy o wiele drozsze nauszniki rzeczywiscie moge mnie przeniesc w niebiosa?

Niestety, juz po zakupie sluchawek, krotko przed wyjsciem ze sklepu, z ciekawosci zalozylem sluchawki, ktore caly czas wisialy przed moim nosem, a ktore zignorowalem, bo byly otwarte i poza budzetem.


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )


IMG_0082.thumb.jpg.7f62bd24ac0a7e70d878bee4442fc36e.jpg

Sprzedawca mnie ostrzegal, bym tego nie robil
I mial racje. To byl blad.

Aniolow w niebie nie ujrzalem, ale …. zaczalem zbierac kase na nastepne sluchawki.


To nie musza byc takie za 250.000 zl. Te powyzsze wystarcza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, ale wybieram sie znowu do Thomanna (to tylko 30km, a sklep jest taki odjazdowy, ze mozna w nim spedzic caly urlop), wiec moze przy okazji ich poslucham

Widzialem je w regale

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sobie popatrzylem na te Ulrasone Edition 15.

Totalna srednica i gorny bas. Brak niskiego basu i wysokich.
Zdecydowanie nic dla mnie. Ja lubie „na opak“
Odpadaja „w przedbiegach“

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.