Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki DAC do 4tys


heiserd092
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ustaw tak żeby grały tak jak dac r2r np Rockna. I porównaj przebieg sinus, trójkąta i kwadrtatów na oscyloskopie, takiego daca r2r i RME.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma się co spinać ...w tym naszym "porąbanym" świecie audio nie ma opcji by każdemu dogodzić tym samym. Z RME jest jak z przysłowiową zupą pomidorową 😁. Wielu ( w tym i ja ) będzie zadowolonych z brzmienia jakie dzięki niemu uzyskali a wielu nie. Ja znalazłem już swojego dac-króliczka i nie muszę gonić za innymi a tym którzy nadal gonią w poszukiwaniu tego właściwego ponieważ jest piąteczek życzę wytrwałości i wypiję dzisiaj Wasze zdrowie 😁🤘🥃

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz sposob wykrzystywania mozliwosci RME ADI2 przez innych uzytkownikow mnie bardzo interesuje, proponuje przeniesc dalsza dyskusje na ten temat w osobnym watku, by nie zasmiecac tymi specyficznymi detalami rozwazan/zalet itd. innych hinczykow

Niedawno stworzylem osobny specjalny watek o RME ADI i zapraszam chetnych do przedstawienia
- swojego otoczenia/systemu (pomieszczenie, glosniki)
- sytuacja wyjsciowa (np. pomiar bez korekcji przez RME)
- celow (co chcieli przez specyficzna konfiguracje osiagnac, np. przebiegi, target curve,…)
- uzytych narzedzi (pomiary, REW)
- metod czyli workflow jak zamienili wyniki pomiarow itp. na parametry konfiguracji
- czy i jak sprawdzili efekt koncowy (np. pomiar po zaaplikowaniu konfiguracji)

Poniewaz Marcin (obok mnie) chyba zainwestowal najwiecej czasu w ta konfiguracje, cieszyl bym sie gdyby przedstawil wiecej detali na ten temat

Tutaj jest ten watek, do ktorego mozemy sie przeniesc, ktory wczesniej proponowalem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Aprox napisał:

. Z RME jest jak z przysłowiową zupą pomidorową

Zgadza się, np jeden z moich najlepszych kumpli jest olbrzymim zwolennikiem Rme ✌️

Miłego weekendu i na zdrówko 👍😃

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między innymi mam osobny system do kina domowego 5.1, żaden tam hajfaj. Ale po skalibrowaniu przez dsp gra wyraźnie lepiej, wszystko jest ułożone.

W każdym pomieszczeniu będą się działy cuda, dsp to po prostu wyrównuje. Ale rozumiem,że może się komuś podobać podbity bas lub inne zjawiska. Przecież o to chodzi, by się podobało. 

Rezyser dźwiękowy na koncercie jak źle zestroi sprzęt z pomieszczeniem to wyjdzie kupa. I to jaka. Byłem w tej samej sali na dwóch koncertach, na pierwszym dudniło, wokalista ginął, istny dramat. Idąc na drugi byłem przekonany, że to wina sali, a tymczasem było idealnie. Po prostu ktoś dobrze pomierzył pomieszczenie i ustawił wszystko jak trzeba.

PS jak ktoś chce się przekonać co to jest pomieszczenie o prawidłowych wlasciwosciach akustycznych, niech się wybierze do Hamburga, do tamtejszej filharmonii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSP to najlepszy sposób na wyrównanie górek i dołków. Czasami może uczynić wręcz cuda w trudnych akustycznie pomieszczeniach odsłuchowych i finalnie zaskoczyć. Jednak najlepiej wszystko się zgrywa gdy na ustawieniach flat sprzęt potrafi zagrać czysto i bez zniekształceń. 
W sytuacji gdy Dac ma zapiaszczoną górę to po korekcji DSP dalej będzie zapiaszczona.

 Tak samo jest z korekcją treble bass na wzmacniaczu z tą różnicą że niektóre wzmaki po dodaniu chociażby +1 do basu czy sopranu potrafią zagrać definitywnie inaczej, mniej czysto niż przy pozycji flat. Stąd też przekonanie wielu żeby grać w trybie Pure Direct.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Talking me at last to the World where uncertainty does not exist.

In Heaven or Underground..." - Mr. Doctor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xajas napisał:


Co to jest ta twoja „muzykalnosc“?

To jest to, co ci chinczyk do twojego chinczyka zabudowal.
I albo musisz ta „muzykalnosc“ zaakceptowac / lubiec, albo kupujesz nastepnego chinczyka z nadzieja, ze jego „muzykalnosc“ bedzie sie bardziej pokrywa z tym, co tobie sie podoba i stwierdzasz ze to jest „muzykalne“.

W RME wyglada to inaczej.
Po pierwsze, to ja wiem dokladnie co dla mnie jest „muzykalne“ i co chce osiagnac. I to JA DECYDUJE I DEFINIUJE/KONFIGURUJE to RME tak, by brzmialo tak, jak ja sobie wyobrazam „muzykalnie“.

A aby to osiagnac, trzeba najpierw zrozumiec, opanowac i wyprobowac wszystkie dostepne mozliwosci i funkcje tego ustrojstwa. A jest ich mnostwo

Jestem swiecie o tym przekonany, ze wszyscy tacy „porownywacze“ przynoszacy takie z ustrojstwo ze sklepu albo od kumpla (jak powyzej) nie znaja i nie rozumia nawet 10% mozliwosci tego ustrojstwa. A z tych 10%, ktore moze pojeli nie wyprobowali nawet polowy! A o tym ze do tego wyprobowali w wielu roznych wariantach/setupach, to juz nawet nie mowie.

A to, ze mozna to zrobic z uwzglednieniem/wspomaganiem pomiarow reszty wlasnego sprzetu i akustyki wlasnego pomieszczenia, toego to juz w ogole opisuje, bo to juz zupelnie siodmy kosmos

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Spojzmy prawdzie w oczy.

To nie jest ustrojstwo dla tych, ktorzy nie czytaja instrukcji, chca wetknac dwa kabelki, nacisnac guzik i oczekuja ze wynik bedzie pasowal do tego, co im sie wydaje ze jest „muzykalne“.
Dla takich uzytkownikow sa chnczyki emoji3.png

Jesli chcesz osiagnac „muzykalnosc“, to musisz wsadzic zarowno troche grypsu jak i wiele czasu/odwagi/inwencji, by to osiagnac. A na to nie wystarczy kilka godzin cykania i krecenia pokretelkami.

Ale jak sobie naprawde zadales tego trudu, to masz „totalna muzykalnosc“, i to obojetnie co i gdzie do niego podlaczyles emoji3.png. I to taka „muzykalnosc“, jak ty lubisz, a nie chinczyk

IMG_2428.thumb.jpg.c36af6cf54dc005880974495b9262851.jpg

IMG_2412.thumb.jpg.be610bc2bf7720d782b68cf64df41d77.jpg

Napisze w skrócie. Włączyliśmy kawałek grany na gitarze klasycznej. RME grał jakby w tej gitarze pudla nie było. I tyle po prostu. Przepraszam że uraziłem RME. Starszy Teac zagrał po prostu lepiej tyle. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Aprox napisał:

Panowie nie ma się co spinać ...w tym naszym "porąbanym" świecie audio nie ma opcji by każdemu dogodzić tym samym. Z RME jest jak z przysłowiową zupą pomidorową 😁. Wielu ( w tym i ja ) będzie zadowolonych z brzmienia jakie dzięki niemu uzyskali a wielu nie.

No raczej nie inaczej. Pomijajac juz nawet to, ze wielu uzytkownikow DACow (a co dopiero kombinacji DAC/ADC, czyli Pro) od RME korzysta z ich mozliwosci w niewielkim stopniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po bumie na forum na wtórnym pojawiło się mnóstwo RME. Szybko ludzie przekonali się co on oferuje. 

Mnóstwo ustawien, tylko nie muzykę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, rafal735r napisał:

Włączyliśmy kawałek grany na gitarze klasycznej.

Mi najbardziej wlasnie chyba gitar brakowalo, jakby troche stlumione, sciszone…

53 minuty temu, ProjectPi napisał:

Jedni lubia, zeby reprodukowalo, inni zeby dobarwialo.

To argument rodem z ASR… latami gralem, mialem rozne gitary,wiem jak brzmi…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak i profesjonalisci, ktorzy zajmuja sie tworzeniem muzyki czy masteringiem, i uzywaja RME, tez wiedza jak brzmi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dobry zasilacz mocno poprawia. Moj liniowy troche przesuwal balans w dol, ale szalu nie bylo. Z PD jest ponoc olbrzymia poprawa, bez ruszania balansu, poprawia sie glebia i czytelnosc gory

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, ProjectPi napisał:

Jedni lubia, zeby reprodukowalo, inni zeby dobarwialo. Kazdemu wedle gustu.

No w sumie jak ktoś nie zna akustycznych instrumentów to może to kupi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ProjectPi napisał:

Jak i profesjonalisci, ktorzy zajmuja sie tworzeniem muzyki czy masteringiem, i uzywaja RME, tez wiedza jak brzmi.

Uzywam interfejsu muzycznego -tez sie dobrze mierzy, uzywaja go w 99 procentach muzycy, a gra zupelnie inaczej… 

2fs dac to produkt na rynek audio nie pro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na ten, i na ten, po prostu jest bardziej pasujacy dla segmentu domowego audio ze wzgledu na brak ADC, ktory malo komu jest potrzebny w warunkach domowych.

Nie chce mi sie powtarzac, ale, kazdemu wedle gustu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Na pewno dobry zasilacz mocno poprawia. Moj liniowy troche przesuwal balans w dol, ale szalu nie bylo. Z PD jest ponoc olbrzymia poprawa, bez ruszania balansu, poprawia sie glebia i czytelnosc gory

Konstruktorzy tego ustrojstwa pisza ze to bzdura, bo wewnetrznie zasilanie ponownie jest zamieniane na impulsowe.

Ale zabronione to nie jest

Mozesz nawet podlaczyc baterie/lLiFePo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, xajas napisał:

Konstruktorzy tego ustrojstwa pisza ze to bzdura, bo wewnetrznie zasilanie ponownie jest zamieniane na impulsowe.

W każdym dacu są przetwornice zmieniające te wyjściowe np. 12V (zarówno w  Rme jak i Clarett) na kilka innych napięć, a różnice mimo to są naprawdę zaskakujące...

18 minut temu, ProjectPi napisał:

Nie chce mi sie powtarzac, ale, kazdemu wedle gustu.

zgadza się

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marcinmarcin

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, xajas napisał:


Konstruktorzy tego ustrojstwa pisza ze to bzdura, bo wewnetrznie zasilanie ponownie jest zamieniane na impulsowe.

Ale zabronione to nie jest

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mozesz nawet podlaczyc baterie/lLiFePo

Bo i zewnetrzny zasilacz jest tu tylko prostym dostarczaczem pradu DC do wlasciwej sekcji zasilajacej wewnatrz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.10.2023 o 08:22, heiserd092 napisał:

Co do M2tech Young mowa o której wersji? Bo są MK1, MK2 i MK3. Druga wersja jest dostępna bez problemu na OLX w zasadzie w dobrych pieniądzach.

Ale rozrzut cenowy:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wierzę w pesymizm. Jeżeli coś nie idzie po Twojej myśli, przebijaj się do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ProgRockJester napisał:

DSP to najlepszy sposób na wyrównanie górek i dołków. Czasami może uczynić wręcz cuda w trudnych akustycznie pomieszczeniach odsłuchowych i finalnie zaskoczyć. Jednak najlepiej wszystko się zgrywa gdy na ustawieniach flat sprzęt potrafi zagrać czysto i bez zniekształceń. 
W sytuacji gdy Dac ma zapiaszczoną górę to po korekcji DSP dalej będzie zapiaszczona.

 Tak samo jest z korekcją treble bass na wzmacniaczu z tą różnicą że niektóre wzmaki po dodaniu chociażby +1 do basu czy sopranu potrafią zagrać definitywnie inaczej, mniej czysto niż przy pozycji flat. Stąd też przekonanie wielu żeby grać w trybie Pure Direct.

Dokładnie się z tym zgadzam. Co mi po DSP jeśli sam w sobie będzie grał nie czysto, jak za koca, bez przejrzystości. W tedy DSP nic nie da, ewentualnie spotęguje to co ma w sobie słabego. To samo tyczy się wzmacniaczy. Mam fajny wzmacniacz który pod wieloma względami jest świetny, dokładnie Audio Analogue Pucciniego SE, barwa, dół przepiękny barwowo wokal, świetna góra. Ale zmieniłem go na Atolla bo nie mogłem zdzierżyć tego że wokal jest nieco przybrudzony w górnych partiach, taki jak by szorstki, ciężko mi to opisać. Nie mam tego w Atolu i nie miałem w Kenwoodzie KA-801. Za to barwa pobija i Atolla i Kenwooda (w tym to akurat chyba nic dziwnego). Oczywiście nie mówię tutaj że RME coś brudzi bo go nie słyszałem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez heiserd092
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, heiserd092 napisał:

Oczywiście nie mówię tutaj że RME coś brudzi bo go nie słyszałem. 

Chałwa i w ogole 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.10.2023 o 22:20, Piopio napisał:

"Wiesz że akurat ja jestem ostatni co do kłótni więc absolutnie nie będę podważył twojego słowa czy zdania.
Absolutnie masz rację. Jestem daleki oceniania cię. "

"Ale panowie spokojnie po co tyle agresji.
Tak samo jak z kablami tak samo jak z transportami każdy z nas który ma jakieś doświadczenie w audio ma swoje zdanie i go nie zmieni pod wpływem innej osoby."

Jesteś hipokrytą. Co innego piszesz a co innego robisz.

Tip dla moderacji:

"U hipokryty występuje bowiem rozbieżność między zasadami moralnymi, które głosi, a ich przestrzeganiem we własnym życiu. "

Ty jesteś. Ja się nie kluce. To ty mnie zaczepiasz. Weź przesledz co się w tym wątku dzieje. 

Podtrzymuje. Ja jestem ostatni do kłótni.

W dniu 13.10.2023 o 10:34, Piopio napisał:

Polecam to na co ludzi stać - najczęściej określają budżet i tego się trzymam. 

Założę się, że przesłuchałem w życiu kilka razy więcej high-endowych zestawów niż Ty. Mam pojęcie o dobrym brzmieniu i polecam tylko to co dobrze gra. 

Nie. Wszędzie polecasz to samo. Nie interesuje cię potrzeba ludzi. Tylko wszędzie sabaj i kefy. Mimo że sam nie jesteś z tego zadowolony i musisz szukać podbić.

Obłuda.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Nie. Wszędzie polecasz to samo. Nie interesuje cię potrzeba ludzi. Tylko wszędzie sabaj i kefy. Mimo że sam nie jesteś z tego zadowolony i musisz szukać podbić.

Obłuda.

Widać nie czytasz dokładnie moich postów. Polecam to co najlepsze w danym budżecie. Wg mnie. 

Jeśli nie ma lepszych kolumn podstawkowych niż KEF LS50 Meta do 4K to dlaczego ich nie polecać ? 

Odezwał się hipokryta 😉 

2 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Podtrzymuje. Ja jestem ostatni do kłótni.

Serio ? Przed chwilą mnie znów zaatakowałeś. A przecież nie dyskutowałem z Tobą.

Hipokryta do kwadratu 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piopio

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Piopio napisał:

Widać nie czytasz dokładnie moich postów. Polecam to co najlepsze w danym budżecie. Wg mnie. 

Jeśli nie ma lepszych kolumn podstawkowych niż KEF LS50 Meta do 4K to dlaczego ich nie polecać ? 

Odezwał się hipokryta 😉 

Serio ? Przed chwilą mnie znów zaatakowałeś. A przecież nie dyskutowałem z Tobą.

Hipokryta do kwadratu 😉 

Kolejna obłuda.

Po pierwsze to ty zawsze wybiórczo czytasz posty innych. Odnosisz się i cytujesz wybrany dla się je fragment.

Kto powiedział że nie ma lepszych kolumn? To twoje zdanie.

Tylko twoje.

Nie zaatakowałem tylko obroniłem siebie. Nie przekrecaj. Na szczęście forumowicze cię już znają. 

Faktycznie wiedzą żeby nie karmić trolla

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Kto powiedział że nie ma lepszych kolumn? To twoje zdanie.

A Ty znasz lepsze w cenie 4K ?

Godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Nie zaatakowałem tylko obroniłem siebie. Nie przekrecaj. Na szczęście forumowicze cię już znają. 

Kłamstwo ! 

"Powiem ci że ja już momentami nie mam sily do wchodzenia w polemikę z twoimi wypowiedziami a z drugiej strony szkoda mi nowych użytkowników którzy to czytają."

Przed czym to była obrona ? Bo ja widzę tylko Twój atak osobisty na mnie ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Piopio napisał:

A Ty znasz lepsze w cenie 4K ?

Kłamstwo ! 

"Powiem ci że ja już momentami nie mam sily do wchodzenia w polemikę z twoimi wypowiedziami a z drugiej strony szkoda mi nowych użytkowników którzy to czytają."

Przed czym to była obrona ? Bo ja widzę tylko Twój atak osobisty na mnie ...

No poczytaj sobie temat. Przesledz v wątek.

Będę musiał dodać cię chyba do ignorowanych jak radzą mi inni użytkownicy forum. Bo na prawdę no słabo:/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.10.2023 o 11:15, Piopio napisał:

Są opinie, że RME gra słabo ... owszem funkcjonalność nie do pobicia ale dźwiękowo ...

Sam nie słuchałem więc się nie wypowiem. Nawet jeśli uznamy, że jest dobry to jest to tylko jeden DAC, który może być konkurencją dla chińczyków ...

Konkurencją dla chińskich DAC może być Chord. Jednak funkcjonalność mocno kuleje ...

a czego niby potrzeba w dac'u? co kuleje w chordzie? ma komplet potrzebnych wejść i wyjście. Zajmuje mało miejsca i jest zbudowany jak czołg. nawet sobie możesz filterek zmienić jak musisz się czymś z  nerwów pobawić...ja niczego więcej od dac'a nie wymagam jeśli potrafi NATURALNIE grać - a qutest potraf

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Piotr Sonido napisał:

No poczytaj sobie temat. Przesledz v wątek.

Prześledziłem. Ty zaatakowałeś pierwszy. Jeśli nie to zacytuj mój atak osobisty na Ciebie poprzedzający Twój wpis.

Ja dodałem Cię już do ignorowanych. Zrób to samo to nie będziemy sobie w ogóle wchodzić w drogę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.