Skocz do zawartości
IGNORED

Wiim Amp - rozwala system?


Gabaryton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiedzi wyglądają obiecująco, czy Branża już słuchała?

Jeśli tak, to mam nadzieję, że nie podpisywaliście żadnych klauzul poufności i możecie podzielić się wrażeniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, quatross said:

ani trochę

Znaczy się, że nie rozwala systemu?

Daleki jestem od achów i ochów (wątek o Sabaju wystarczy), zwyczajnie jestem ciekawy czy ktoś już słuchał.

A jeśli tak, to czy funckcjonalność i jakość dźwięku warte są tej ceny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma służyć to "rozwalanie systemu"? Nie lepiej po prostu ocenić obiektywnie dane urządzenie? Bez urazy ale te wszystkie killer, rozwalnie  systemów, banany na twarzy, zbieranie szczęk z podłogi dobre są na poziomie szkoły podstawowej 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minutes ago, piotrek7 said:

A czemu ma służyć to "rozwalanie systemu"? Nie lepiej po prostu ocenić obiektywnie dane urządzenie? Bez urazy ale te wszystkie killer, rozwalnie  systemów, banany na twarzy, zbieranie szczęk z podłogi dobre są na poziomie szkoły podstawowej 

Ech, napisałem z przekąsem, lekko ironicznie.

Na papierze urządzenie wygląda ciekawie, cena przystępna, można już kupić zagranicą, w Polsce sprzedaż od lutego (tak twierdzi @Q21) pomyślałem sobie, że zapytam, może już ktoś słuchał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gabaryton napisał:

Ech, napisałem z przekąsem, lekko ironicznie.

👍

A już myślałem, że szykuje się następny killer po Atollu 100 😁

Za stary jestem na takie gwałtowne uniesienia, gdzie po kilku miesiącach następuje gwałtowny uwiąd. Wolę długotrwałe związki z serca i rozumu. Nawet gdy trzeba w nie więcej zainwestować 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gabaryton napisał:

Na papierze urządzenie wygląda ciekawie, cena przystępna,

Nikt nie da Ci nic za darmo, więc zawsze jest coś za coś, jak chociażby sławny-niesławny Sabaj. Zalety pasują a wady nie przeszkadzają to sobie kup.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gabaryton napisał:

Na papierze urządzenie wygląda ciekawie

nie tylko na papierze...

Jak za cenę, w której ma być oferowany to WiiM Amp to bardzo ciekawe urządzenie. Aplikacja dosyć mocno rozbudowana i na chwilę obecną działa bez zarzutu. Zobaczymy jak to będzie działało po dłuższym czasie. Ogólnie miłe zaskoczenie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego kupiłem na amazonie. Taka zachcianka świąteczna. Kliknąłem zakup 26.12, literalnie po dwóch dniach wyjąłem z paczkomatu.

Na początku miał swoje problemy: grzał się nawet w standby, zasilacz dość wyraźnie bzyczał.

Był update softu i standby działa już prawidłowo. Wyraźnie też ucichło bzyczenie.
Na samo bzyczenie założyłem ticket, WiiM skontaktował się ze mną mailowo po 1 dniu z ofertą wymiany urządzenia. Zobaczymy jak to dalej poprowadzą. Ostatecznie do 30 stycznia mogę bez problemu odesłać do Amazona.

Funkcjonalnie to rewelacja. Kupiłem dla jaj, zrobi się z tego fajny system tylko jeszcze kolumienki do sypialni muszę dobrać.

Do tej pory słuchałem go w swoim gabinecie w miejsce sansuixa au70 (taki DYI od firmy IGS audio “ala” RS Dream Amp), na kef ls50 meta + sub tannoya. Grał co najmniej prawidłowo. Bas management bardzo fajny. Przy pomocy apki na komórkę House Curve dobrałem ustawienia peq i zagrało bardzo przyzwoicie.

Już go wypiąłem i po podłączeniu deski z lampami słyszę, że jest lepiej. Scena szersza, wokale pełniejsze, bardziej namacalne w pokoju.

Wracając do WiiM ampa: Nie potrafię pisać kwieciście o dźwiękach więc nie napiszę czego jest za dużo a czego mało. Co wybrzmiewa jak. Ale napiszę że za takie pieniądze ta zabawka to rewelacja.

Nie rozumiem po co czekać na sklepy w Polsce. Za 1600pln, jak macie konto premium to bez kosztów wysyłki, po 2 dniach będzie u was. I macie miesiąc na polubienie lub odesłanie bez pytania dlaczego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylko po to założyłeś konto by mu zrobić reklamę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, szymon1977 said:

I tylko po to założyłeś konto by mu zrobić reklamę?

Żebym  Cię dobrze zrozumiał - według Ciebie reklamuję Wiim czy Amazon? Pomóż żebym widział do kogo się zgłosić po prowizję.

A swoją drogą gratuluję postawy, z takim podejściem "starszych" użytkowników forum będzie szybko zdobywać nowych członków, osób udzielających się a nie tylko czytających.

Konto mam od dość dawna, czytam i koresponduję na priv z niektórymi użytkownikami. I chyba przy tym pozostanę 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, jatzek napisał:

Pomóż żebym widział do kogo się zgłosić po prowizję.

Zrobiłeś mi humor na wieczór. Olej nadgorliwych 😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jatzek napisał:

Ja swojego kupiłem na amazonie. Taka zachcianka świąteczna. Kliknąłem zakup 26.12, literalnie po dwóch dniach wyjąłem z paczkomatu.

Na początku miał swoje problemy: grzał się nawet w standby, zasilacz dość wyraźnie bzyczał.

Był update softu i standby działa już prawidłowo. Wyraźnie też ucichło bzyczenie.
Na samo bzyczenie założyłem ticket, WiiM skontaktował się ze mną mailowo po 1 dniu z ofertą wymiany urządzenia. Zobaczymy jak to dalej poprowadzą. Ostatecznie do 30 stycznia mogę bez problemu odesłać do Amazona.

Funkcjonalnie to rewelacja. Kupiłem dla jaj, zrobi się z tego fajny system tylko jeszcze kolumienki do sypialni muszę dobrać.

Do tej pory słuchałem go w swoim gabinecie w miejsce sansuixa au70 (taki DYI od firmy IGS audio “ala” RS Dream Amp), na kef ls50 meta + sub tannoya. Grał co najmniej prawidłowo. Bas management bardzo fajny. Przy pomocy apki na komórkę House Curve dobrałem ustawienia peq i zagrało bardzo przyzwoicie.

Już go wypiąłem i po podłączeniu deski z lampami słyszę, że jest lepiej. Scena szersza, wokale pełniejsze, bardziej namacalne w pokoju.

Wracając do WiiM ampa: Nie potrafię pisać kwieciście o dźwiękach więc nie napiszę czego jest za dużo a czego mało. Co wybrzmiewa jak. Ale napiszę że za takie pieniądze ta zabawka to rewelacja.

Nie rozumiem po co czekać na sklepy w Polsce. Za 1600pln, jak macie konto premium to bez kosztów wysyłki, po 2 dniach będzie u was. I macie miesiąc na polubienie lub odesłanie bez pytania dlaczego.

Nie wolałeś dołożyć do Sabaja A30a?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem u siebie kilka dni i musze powiedziec ze w tych pieniadzach to swietna sprawa. W zasadzie robi wszystko to co Bluesound Powernode, tylko ze za polowe ceny.

Maly problem w postaci bzyczacego suba na wylaczonym urzadzeniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, jatzek napisał:

Konto mam od dość dawna, czytam i koresponduję na priv z niektórymi użytkownikami.

Jeśli tak to przepraszam.

-----

2 minuty temu, BlueDot napisał:

Maly problem w postaci bzyczacego suba na wylaczonym urzadzeniu.

Ja podobny problem rozwiązałem łącząc kabelkiem obudowy wzmacniacza i suba, ale nie namawiam do prób, ani odpowiedzialności za ich skutki na siebie nie biorę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minutes ago, Ajothe said:

Nie wolałeś dołożyć do Sabaja A30a?

Za dużo naczytałem się o problemach Sabaja z sub-out. No i brak streamera.

Ale szczera odpowiedź: to był zakup 'impulsywny'. Teraz kombinuję gdzie go de facto używać. Ale np. dla mojego teścia to jest kompletny docelowy kombajn.

 

WIIM Amp też ma nadal swoje problemy:

1. pomiędzy utworami słychać pyknięcia w głośnikach. W zasadzie podobne jakbyś ustawiał igłę na płycie. Pyknięcia idą też na sub-out.

2. Nadal lekko piszczy z zasilania. Nie do naprawienia zdalnie przez software update.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma/mial kilka problemow sprzetowych (bo wychodzi, ze sa rewizje sprzetowe ze zmianami), ma cechy nie bardzo przezwyciezalne, jak konksekwencje uzycia TPA3255, i coraz mniej problemow z oprogramowaniem, bo support sprawny. W swojej cenie fajny sprzecik a i wyglad plus wykonanie raczej sugerujace wyzsza cene.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ProjectPi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie. Wspomnianego pykania osobiscie nie kojarze, a bzyczace zasilacze maja niektore egzemplarze, ktore producent oferuje sie wymieniac. Malo to wzmacniaczy z brumiacymi transformatorami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ProjectPi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ProjectPi napisał:

Malo to wzmacniaczy z brumiacymi transformatorami?

Chyba mało, mi nie trafił się ani jeden.

 

1 godzinę temu, krolewicz napisał:

Taki super tylko bzyczy i pyka między utworami, jak można takie urządzenie zachwalać?

Jak się kupi za pół ceny, to się nie marudzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, szymon1977 napisał:

Chyba mało, mi nie trafił się ani jeden.

Mi też nie, ale swoich doświadczeń za wzorzec tu nie przyjmuje. Lektura wskazuję, że nie wszyscy mają tyle szczęścia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, ProjectPi napisał:

Mi też nie, ale swoich doświadczeń za wzorzec tu nie przyjmuje. Lektura wskazuję, że nie wszyscy mają tyle szczęścia. 

Jeśli ktoś liczy, że za pół ceny dostanie tę samą jakość, to się musi przeliczyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 hours ago, ProjectPi said:

ma cechy nie bardzo przezwyciezalne, jak konksekwencje uzycia TPA3255

Czy mógłbyś rozwinąć temat?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, szymon1977 napisał:

Chyba mało, mi nie trafił się ani jeden.

 

Jak się kupi za pół ceny, to się nie marudzi.

Za pół ceny czy nie, jeśli faktycznie ma takie problemy to się nadaje raczej do kosza, co z tego że tanio skoro nie spełnia podstawowych wymogów 

to jakby kupić przebita oponę i cieszyć się że za pół ceny 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, BlueDot napisał:

A ile ich miales?

Więcej niż jeden.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Za pół ceny czy nie, jeśli faktycznie ma takie problemy to się nadaje raczej do kosza, co z tego że tanio skoro nie spełnia podstawowych wymogów 
to jakby kupić przebita oponę i cieszyć się że za pół ceny 

To może nie jest przebita opona, ale opona która jest krzywa. Teraz po nałożeniu na felgę trzeba dokleić dużo ciężarków żeby koło nie biło. Ale jak dokleisz - to pojeździsz ;)

Pyknięcia jestem przekonany wyeliminują aktualizacją oprogramowania - czytałem na wiimowym forum obejście, jakie ustawienia dobrać w apce aby je wyeliminować. U niektórych działa, u innych nie. Byłoby co najmniej dziwnym gdyby tego nie ogarnęli.

Małżonka bzyczenia nie słyszy i uważa, że przesadzam :). Zobaczymy jak ogarną proces wymiany.

Wyraźnie chcieli wypuścić produkt „na święta”. Pewnie trochę się pospieszyli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jatzek napisał:

To może nie jest przebita opona, ale opona która jest krzywa. Teraz po nałożeniu na felgę trzeba dokleić dużo ciężarków żeby koło nie biło.

Wiesz, że jest limit, po którym oponę uznaje się za wadliwą, a nie wymagającą większego ciężarka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne.
Dla mnie takim limitem był problem ze standby. Grzał się non stop i w zasadzie nigdy nie wyłączał. Update literalnie przyszedł do mnie 2-3 dni po zakupie i problem wyeliminowali. Gdyby tego nie rozwiązali opona byłaby już odesłana.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, jatzek napisał:

Dla mnie takim limitem był

Tu nie chodzi o to, co i kto jest w stanie zaakceptować. Pewne rzeczy należy uznać za usterkę egzemplarza lub wadę konstrukcyjną.

42 minuty temu, jatzek napisał:

Update literalnie przyszedł do mnie 2-3 dni po zakupie i problem wyeliminowali. Gdyby tego nie rozwiązali opona byłaby już odesłana.

Rozwiązali czy ominęli programowo wadę konstrukcyjną (wymienili wadliwą oponę, czy dowalili pięć ciężarków, ale ich nie widzisz bo po wewnętrznej stronie)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.