Jump to content
IGNORED

Technics SU-V620 a Dzielony SU-A800S Ref

Barthezz

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Posiadam sua-800dm2 i szczerze mówiąc byłem z niego dumny dopóki nie kupiłem radmora 5412.Mówie tu tylko o dżwięku, 20 letni radmor ma ciekawszy i dojrzalszy dżwięk.Zrobiłem w technicsie mały tuning- wymiana wzm. operacyjnych,wymiana małych pojemności el. na kondensatory foliowe,odłączenie regulacji barwy balansu i przycisku" tone".Poprawa jest, ale radmor i tak jest przyjemniejszy dla ucha.Największy plus technicsa to zdalne sterowanie i ilość wejść a reszta...

No no widzę, że Kolega lubi sobie chwalić takie gierkowskie ikony...Radmor - czemu nie, ale moze nowy Amplifikator byłby tu na miejscu, pewnie pobiłby jakościa dźwięku większość budżetowych techniksów ale ten? Doprawdy uważa pan, że technika w Japonii przez 20 lat stała w miejscu?

No ja tez sie dziwie co tak zachwalaja te Radmory moj dziadek mial cala wieze radmorka pamietam ze jak ja kupil juz daaawno temu to byl naprawde polski hi-end :) W spadku to odziedziczylem ale szybko pogonilem, dzwiek mnie niczym nie zachwycil, malo mocy, trzeszczace potencjometry i zajmowalo wiele miejsca nie chcialo mi sie nawet tego naprawiac. A co do tego Technicsa to oczywiscie go nabylem,bo naprawde bylo warto i nie zaluje. :)

Cały system ( wzmak, deck, kolumny) był tak................, że nie da się tego opisać...

Gościu podjedź do mnie, podłączymy Diorę, Technicsa i Denona do 2 par kolumn- Voyagerów ( nówka wymienione głośniki ) i Enceladusów, posłuchasz sobie .....może nie będziesz potem pie..... takich dyrdymałów.

Diora to porostu koszmar - deck zszedł juz po 2 dniach uzytkowania ( zbyt wysokie obroty) , mimo 6 napraw, nie udało sie ustalić przyczyny, gwarancja przewidywała zwrot pieniędzy za to coś po 3 naprawach , po wielkiej awanturze udało sie odzyskac kase po 6 !!! ( na zapleczu serwisu mieli tych decków ponad 60 sztuk- co dobitnie świadczy o ich ponadprzeciętnej jakości) , mechanizm- PLAY- działał tak subtelnie , że był w stanie obudzić sąsiada mieszkającego 3 piętra wyzej ! W środku częsci z .... dykty.... bez komentarza...

Kolumny - następny koszmar- co 2 tygodnie spalone głosniki wysokotonowe wymagały wymiany , mimo że nominalnie kolumny miały kilkukrotnie większą moc od wzmaka ( ich kupno i lutowanie nie wymagaly ani kasy ani kwalifikacji co uznaje za duży plus), w serwisie czekałbym na kolumny 2 tygodnie...bez komentarza....

I wreszcie sam wzmak - to była zdecydowanie najlepsza część systemu ( nie wiem jak to możliwe ale skurczybyk do tej pory sie nie zepsuł), poza tym: słaba moc , trzeszczące potencjometry , badziewne wykonanie ( łuszcząca się farba), dżwięk mogący konkurować z produktami przyjaciół z RWPG, niedoinwestowany i w sumie nijaki - poprostu nudny....

Guest discomaniac71

(Konto usunięte)

Niezly koszmar to sa Voyagery. Moze posluchalbys wlasciwych Denonow i Marantzow a nie jakis szmelc? Bo bzdury piszesz.

Dla mnie moj Pma/Dcd- 2000ae jest do słuchania sprzętem wystarczającym, jeżeli dla ciebie jest to szmelc...zreszta po co ta dyskusja i tak zaraz dowiem sie, że najlepszy na świecie jest twój Pionek a to to jest dopiero bzdura...

Powodzenia

( do kina voyagery w zupełnosci wystarczaja)

Pa!

Guest discomaniac71

(Konto usunięte)

Nie mam zadnego Pioneera to po 1. A po 2 troche kultury bo zachowujesz sie po chamsku. DCD 200 AE i PMA 200 AE to rzeczywiscie niezle wspolczesne modele Denona. Nie badz taki przemadrzaly na przyszlosc i szanuj innych.

Guest discomaniac71

(Konto usunięte)

Wiekszosc modeli Technicsa to szajs na tysiac fajerek. Jedynie modele wypuszczone w bardzo malej liczbie egzemplarzy sa dobre. Ale wyszlo ich tak malo ze zdobycie jest nierealne prawie. Kosztuja tez sporo. Zreszta kazda firma ma takie modele. To prestiz. Widziales Yamahe na 100-lecie firmy?

Guest discomaniac71

(Konto usunięte)

Poza tym wydaje mi sie podejrzane ze ktos kto ma DCD 2000 AE i PMA 2000 AE w ogole patrzy na Technicsa...

Guest discomaniac71

(Konto usunięte)

Nie wiem czy mam jakis szczegolny sentyment do Pioneera. W tej chwili nie mam nic tej firmy w domu. "O mnie" jest nieaktualne.

Jasne, słuchaj wydajesz sie być " oblatany" w audio. Znajomy prosił mnie abym w jego imieniu zapytał co w tej chwili lepiej kupic :Marantza 7001 kI, czy Cambridge Audio Azur 640 v.2. Nazbierał trochę kasy i chce wymienić starą sonówkę na któryś z nich, co ma większy prestiż i co lepiej zagra?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.