Skocz do zawartości
IGNORED

muzyka filmowa


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Przesledzilem dosc dokladnie watek i zdecydowanie zabraklo mi dwoch soundtrackow Johna Barrego:

Out of Africa (Pozegnanie z Afryka)

Dances with Wolves (Tanczacy z wilkami)

oba score genialne, piekna nastrojowa muzyka, w ktora mozna sie zanurzyc bez reszty. POLECAM!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Mam ogromną prosbę i mam nadzieje że bedziesz w stanie mi pomóc:)Od jakiegoś czasu poszukuję tej ścieżki dźwiękowej ale niestety z marnym rezultatem.Jeśli wiesz gdzie mogę znaleźć tą melodie (najlepiej w internecie) to bedę wdzięczna za pomoc!:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 9 miesięcy temu...

Witam

 

Odswiezam watek .Powodem jest plyta z muzyka do filmu "House of flying daggers" autorstwa Shigeru Umebayashi

Muzyka dosc mocno osadzona w klimatach orientalnych chwilami kojarzy sie z starym dobrym Kitaro i jego "Silk Road", niemniej slucha sie tego swietnie Milosnikom basu z pewnoscia przypadnie do gustu utwor The Echo game czy Battle in the forest - robia wrazenie!! Jako ciekawostka - w ostatnim utworze glosu uzyczyla Katheleen Battle. Warto dodac ze plyta jest nawet niezle zrealizowana Wydana prze Sony Classical.Polecam.

 

 

Snape

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Kolejna plytka..."Hotel Rwanda"- muzyka Rupert Gregson-Williams , rezyseria-Terry George , obsada m in Nick Nolte ,Joaquin Phoenix

 

Mysle ze plyta powinna sie spodobac amatorom brzmien etno i world-music choc obok artystow afrykanskich pojawia sie np Afro Celt Sound System czy Wyclef Jean . Muzyka jest ciekawa , chwilami pobrzmiewaja dalekie echa Zimmera czy Lisy Gerrard z "Black Hawk Dawn" - utw Interhamwe Attack, ale perelkami sa afrykanskie wokalizy -Mwari Sigaramahoro i Million Voices czy Icyibo - afrykanski chor dziciecy (dalekie echo z "Friedy")

 

Warto posluchac i i film wart polecenia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ta niedzielę w Filharmonii Narodowiej w Warszawie odbył się koncert na którym orkiestra wykonywała utwory z muzyki filmowej ktoś z forumowiczów był ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Ostatni moj zakup to Piraci z Karaibów 2 - muzyka nie kogo innego jak Hansa Zimmer'a. Z uwagi na zacny dorobek tej osobowości oraz fakt, że zdecydowana większość to naprawde wysokiej klasy wykonania warto i ta pozycje posiadać...

 

Mag

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Witam

 

Właśnie słucham składanki z wybranymi tematami Maurica Jarre'a. Ależ podoba mi się ta muzyka. Na mój gust Pan Jarre senior wielkim kompozytorem muzyki filmowej jest.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...

Szukam kogoś z Warszawy kto ma muzykę z filmu "Rocky", ale pierwsze wydanie, nie obecnie sprzedawane "30th Anniversary Edition", bo parę dni temu kupiłem takową i brzmi jak plastikowy keyobard (żeby nie było, wygląda na oryginalną, tłoczona, ma ksiązkę i holo naklejki). Jest mi smutno niezmiernie, bo to taka fajna muza. Ta zakupiona przeze mnie płyta ma napis "digitally remastered" i mam podejrzenie, że ta figura "digitally . . ." mogła tak namieszać.

Dlatego też jeżeli ktoś w Wawie dysponuje takową muzyką to prosiłbym o kontakt i możliwość skonfornotowania, abym wiedział czy warto polować na starsze wydanie.

 

Chruper

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...

Hmm, taki ciekawy temat a taki zakurzony... Czyżby wyczerpany???

 

Twin Peaks

Lost Highway

Urodzeni Mordercy

Leaving Las Vegas

Time Code

Łowca Androidów

Pulp Fiction

Kill Bill

Grizzly Man

Broken Flowers

Dzikość Serca

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...

No to będzie kolejna próba reaktywacji wątku. Trafił mi w ręce ostatnio film "The Wraith" (aka Interceptor czy Widmo) W sumie nic specjalnego, typowa produkcja ery video 80/90 do obejrzenia chyba jedynie ze względów sentymentalnych, ale muzyczka mnie aż poderwała z fotela. Niby nic, trochę amerykańskiego rocka, trochę ckliwych melodyjek pod sceny "reumatyczne" ale fajne to jakoś i optymistyczne. Podobnie kiedyś odbierałam OST z TOP GUNa czy The Wind i pierwszego ROCKY'ego. Macie może jakieś inne pomysły na tego typu soundtracki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...

Moje najlepsze tytuły to:

Twin Peaks

Slamdog

Helikopter w ogniu

Mr Brooks

Miasto aniołów

Ptasiek - Peter Gabriel

Pasja - ostatnie kuszenie Chrystusa

Robin of Sherwood - Clannad

Long Walk Home - Peter Gabriel

Piąty element

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.