Skocz do zawartości
IGNORED

Siatkówka


mag99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie my sie podniecamy forma i wystepami naszych, ale to nic. Brazylia to ma pare jednego dnia beda grac 2 DWA mecze w odtepie 0,5 h ;)

 

Za wirtualna Polska

 

Pozdrawiam kaszanka7

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wszyscy myślą tylko o sobie. Tylko ja myślę o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam mozłiwości ogladać całości transmisji, ale chciałbym podkreślic bardzo dobry komentarz. Szczególnie komentarz gościa - fachowca. Dziennikarz prowadzący też dobrze. Czy mozecie podać ich nazwiska?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentuje Drzyzga ( gość : ) a drugiego nie pamiętam ale podobało mi się że od emocji w meczu z Rosją panowie ochrypli tak to przeżywali swoja droga być tam na miejscu to robi 100 razy większe wrażenie niz w telewizji .

 

Bułgaria grała rezerwowymi z Brazylią dzisiaj mimo to Brazylia nie mogła sobie z nimi poradzić dopiero rezerwy Brazyli dały rade .

 

Ale idziemy do przodu po złoto .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze z Japonii komentuje Wojciech Drzyzga (trener, siatkarz, czołowy rozgrywający, 291 - krotny reprezentant Polski, srebrny medalista mistrzostw Europy: 1979, 1981, 1983, olimpijczyk z Moskwy: 1980) i robi to moim zdaniem bardzo dobrze. W sposób nienachalny potrafi pokazać taktykę w siatkówce i uzmysłowić widzowi jak ważna w tym sporcie jest psychika.

 

Mecz z Bułgarią.

Bułgaria nie ma takiej marki jak Brazylia, Rosja czy Serbia, ale spodziewam się pojedynku trudniejszego od dwóch ostatnich. Staną naprzeciwko siebie dwie głodne sukcesu, do tej pory, niepokonane drużyny ( Bułgarzy nie przegrali, tylko odpuścili sobie ostatnie spotkanie). Żadna z nich nie pęknie, ale jedna z nich musi przegrać.

 

Lozano.

Zaskakuje mnie zmianami. Pliński : Grzyb - w meczu z Serbią - ten mecz nie był jeszcze rozstrzygnięty, Pliński grał bardzo dobrze (skuteczniej w bloku niż później Grzyb) i nie sądzę aby potrzebował odpoczynku oraz Zagumny/Szymański : Żygadło/Wlazły - w V secie z Rosją - zmiana niczego nie poprawiająca w dobrze grającym zespole.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladnalem wczoraj wieczorem powtorke z meczu z Serbia i bardzo mi sie podobalo to co robil Lozano, mimo ze mielismy bardzo dobry blok, duzo zdobytych punktow z tego elementu to mimo wszystko caly czas skupial sie wlasnie na tym, poprawial, zmienial, przestawial...Zrobil z tej druzyny naprawde zespol na wage mistrza, zasluguje na zloto

 

Mag

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy zmiana Plińskiego nie nastąpiła dlatego, że kilka piłek wcześniej przyznał się do błedu i sędzia zmienił decyzję na naszą niekorzyść ? Zagrał fair, ale ... Nie ogladałem powtórek i mogę się mylic, ale coś mi się kojarzy.

Dziękuję za informację na temat komentatorów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plinski w jednym z wywiadow przyznal sie, ze mu troche siadaja juz kolana - wiec po pierwsze mogl troche odpoczac, po drugie Grzyb musial sie troche ograc, gdyby (odpukac!!!) przydazylo sie jakies nieszczescie Danielowi. Gacka dla odmiany od 2 tygodni boli achilles - reszta sie nie przyznaje, ale tych mikrourazow na pewno jest wiecej - jedyne pocieszenie, ze na pewno nie tylko u nas wystepuja takie problemy, bo turniej jest dlugi i bardzo ciezki. Niemniej chlopaki wiedza, ze musza zagrysc zęby jeszcze na dwa mecze, dać z siebie wszystko i ... no i zobaczymy jaki bedzie efekt koncowy - oczywiście wierze, ze sa w stanie siegnac nawet po zloto, ale jakby niezaleznie od koncowego miejsca, ktore zajma beda dla mnie bohaterami.

By the way nigdy wczesniej nie przyszlo mi to do glowy przy zadnej innej okazji, ale teraz rozwazam opcje wybrania sie na Okecie na ich powrot :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pal

Przyznam ze i ja o tym myslalem, wczesniej jakos mi sie nie chcialo ale teraz...nalezy im sie, jak bede mogl to sie zjawie co by mordy te usciskac:)))

 

Mag

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FINAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jeszcze nie wierzę. Trochę zaniepokoił mnie widok Gacka , który zaraz po skończonym meczu wylądował na ławce ze zdjętym butem. Oby to nic groźnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była nerwówka, byl trudny moment...POLSKA W FINALE!!!! lepiej weekend nie mogl sie rozpoczac...

 

POOOLLLSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAA BIAŁO CZEEERWONIIII

 

Mag

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułgaria w gronie "śmiesznych drużyn" jak to oni sami określali naszych dotychczasowych przeciwników :DDDD

Jutro latamy z Brazylią na drugim piętrze :>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoto tak blisko, trzymajmy jutro razem kciuki Herosi jednak są wśród nas ! Trzeba nam sukcesów a pozostali Herosi się zbudzą i pokażą że jesteśmy jako naród coś warci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek Wisła, w piątek Gwizdoń, wieczorkiem Adaś a w niedzielę???!!!!

Co do powitania, to może ludzi z okolic W-wy wybiorą się na Okęcie w koszulkach forumowych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście dziewczynę w koszulce "Kocham Polske"? A nam ciągle sie wmawia, że to nie przystoi Europejczykom. Husarze ! Do boju!

Lozano, Beenhaker, Lepistoe - to starsi panowi, chyba studzą głowy naszym, ale i potrafią dostrzec swoja wartosć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że mieszkam nad morzem, bo w poniedziałek byłbym na okęciu.

W końcu gramy jak mistrzowie, meczy wygrywamy przede wszystkim w głowach-tak gra Brazylia.

Bułgarzy nie byli od nas gorsi fizycznie-przegrali to mentalnie.Ale tym właśnie różnią się mistrzowie od dobrych zespołów.

Lozano nauczył naszych chłopaków wierzyć w siebie i grac do końca i chwała mu za to.

Fajnie że jak dziewczynom nie idzie to chłopaki stają na wysokości zadania.

Ciekawe co sobie myślą teraz panowie z federacji-kto bardziej zasługiwał na dziką kartę w lidze światowej-my czy Włosi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno.

powiedzcie sami-komu jak komu ale ten sukces należał się najbardziej naszym KIBICOM.

Ten kto wymyślił mistrzostwa w Japoni chyba chciał skrzywdzić tą dyscyplinę.

Podejrzewam że gdyby to było w Polsce to musieliby rozegrać mecz na stadionie narodowym w Chorzowie- a i tak część kibiców oglądałaby mecz z drzew obok stadionu.

Szkoda takiego widowiska dla drętwych Japończyków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.