Skocz do zawartości
IGNORED

Struss


jakub

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Nas się pytasz? Zadzwonić do Meopty, powołać się na post na forum, poprosic o próbki, odebrać na poczcie no i posłuchać. A po m-cu napisać coś kolegom.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Panom z Meopty za przysłanie kabli do testów.

 

* * *

Dojechały dzisiaj i są to dwa kable:

1. interkonekt: www.gotham.ch o średnicy zewn. ok.5mm, dł. 4m, kolor izolacji czarny mat oraz

 

2. głośnikowy GAC - SPK 2x2x5mm2 o średnicy zewn. ok.7-8mm, dł. ok. 5,20m, kolor zewn. izolacji ciemny granat.

 

Oba są elastyczne, a już sygnałowy gibki jest szczególnie (jakby był zrobiony z samego silikonu).

* * *

Za jakieś 2h zaopatrzę je w końcówki. Głośnikowy zostanie przecięty na pół. Z sygnałowego powstaną 4 interkonekty.

 

Info o brzmieniu kabli planuję napisać po niedzieli.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Sluchajcie, wracajac do tematu, czy ktos ma obecnie takie wzmacniacze jak Struss M2, S2, albo Chopin? I jak to naprawde gra i z czym? Ja sluchalem kiedys S-ki i byla niezla. Ciekwa jestem, bo firma byla kiedys modna, sporo ludzi ten sprzet uzywalo, potem jakos poszla fama ze to nie tego, plus ta niebyla recenzja modelu Q, i jakby troche skislo. Ale moze to nadal jest posluchania? Pytam o dzwiek, bo do testu pewnie nie dostane (jak wiadomo prasa klamie, poza tym jest przekupna), a i w sklepie tez zadnym nie poslucham.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Strussa Q - gra dobrze po przeróbkach. Fabrycznie jest trochę niedopracowany i złożony z kiepskich komponentów. Pan konstruktor twierdzi, że pomysł z wymianą komponentóe jest "surrealistyczny". Ja wiem jednak swoje. Kilka prostych zabiegów i sprzęt gra o klasę lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.