Skocz do zawartości
IGNORED

Vincent


Tytus

Rekomendowane odpowiedzi

>maciekw

 

W prawdzie Juran na okładce swojej Quality Handbook sugeruje, że kontrola jakości istniała już podczas budowy piramid, ale prawda jest taka, że nowoczesna seryjna i masowa produkcja i organizacja pracy mają dość krótką historię, a wkład Chińczyków jest tu nikły.

 

Należy również odróżnić fabrykę renomowanej firmy wykorzystującej wypracowane przez lata procedury, systemy i know-how położoną w Chinach i zatrudniającą lokalną tanią siłę roboczą od czysto chińskiej fabryki. Natomiast fakt, że oni są diablo ambitni i szybko się uczą. I dlatego mój wątpliwość co do powtarzalności była czysto hipotetyczna, przynajmniej taki miałem zamysł. Gdyby nie promocja na Primare, być może kupiłbym Vincenta. Już dobrze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze coś dorzucę:

>maciekw - najlepsze są podobno kundelki-mają najzdrowsze mięsko, nie to co rasowce-kanapowce - skażone puszkowym chłamem, który serwują im zakochane w nich paniuńcie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> grzegorzu

 

mało ważne skąd my, powiedz lepiej dokąd mamy jechać ;)) jak można posłuchać vincenta, to ja z chęcią - maleo zapewne teshhh :D jeśli możesz nam coś takiego zaoferować napisz do mnie maila, szczegóły w 'o mnie'... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.