Skocz do zawartości
IGNORED

magnetofony NAGRA


Kilup

Rekomendowane odpowiedzi

Matuje się rolkę w poprzek myje rozpuszczlnikami a jak gnój wyjątkowy nawet płynem do naczyń cały tor przesuwu taśmy po latach zawsze nazbiera się cała masa pyłu z taśm + smar + kurz. Paski należy wymienić na samym wstępie do całej zabawy, na demagnetyzer należy polować na Allegro, pchlich targach w serwisach sprzętu RTV.

Pozdrawiam

Zbyszek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka mnie z tym maleństwem troszkę roboty... Niby gra i jest ok, ale przeczyścić i tak trzeba - obym tylko niczego nie zepsuł, może mi się uda

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elrond>Witaj w magii szpul. Gratuluję decyzji zakupu szpulowca. Czeka Cię wiele pracy , ale także niespotykana przygoda jak z żadnym innym urządzeniem audio. Pozdrawiam - Jacek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję

To mój pierwszy szpulowiec. Z racji wieku (25 lat) nie załapałem się na złoty wiek takiego sprzętu, całe szczęście że chociaż trafiłem na kasety:) Kiedyś powiedziałem sobie że szpulowiec stanie u mnie w domu - nawet jeśli nie będzie grał to puszczę muzykę z innego źródła i będe się przyglądał kręcącym się szpulom.... Na razie wszystko wskazuje na to, że nie był to zły zakup i mam nadzieję że dalej będzie tylko lepiej (sprzęt trafił do mnie dopiero dzisiaj, więc lepiej nie zapeszać).

pozdrawiam

Darek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zafascynowanych magnetofonami szpulowymi.mam trzy sztuki,no po na razie dwa,bo trzeci jest w konserwacji.Jeden Philips N-7125 kupiłem jeszcze w czasach swietności magnetofonów i jego wybór był podyktowany tylko zależnością parametrów do ceny. Bardziej niestety ceny,bo wtedy był to duzy wydatek.Wybór był bardzo udany,gdyż pracuje idealnie do obecnej chwili i jakości jego dzwieku nic nie mogę zarzucić.Ale gdyby nie ograniczenia finansowe to kupiłbym ten.

 

TEAC X-1000R

 

Spuren:

Viertelspur-Gerät

Autoreverse

Bandgeschwindigkeit:

9,5/19 cm/sec

Bandzählwerk:

5 stellig - Digital

Spulendurchmesser:

max. 26 cm

Antriebsart:

2 Gleichstrom-

Spul-Motore

1 Servo Capstan-

Motor

Kopfbestückung:

2 Aufnahme-,

2 Wiedergabe-,

2 Lösch-Köpfe ..........

Baujahr: 1982 Preis: ca. 2850,-- DM

 

.... Eingänge: Mikrofon: < 0,25 mV (10 K-Ohm) - Line: < 60 mV (50 K-Ohm)

Ausgänge: Line: 450 mV (10 K-Ohm) - Kopfhörer: 49 mV (8 Ohm)

Aussteuerungsanzeige: 2 VU-Meter

Gesamtfrequenzgang :

bei 9,5 cm/sec: 30-24 000 Hz

bei 19 cm/sec : 30-34 000 Hz

Ruhegeräuschspannungsabstand bezogen auf Vollaussteuerung:

bei 9,5 cm/sec: 65 dB

bei 19 cm/sec: 65 dB

Klirrfaktor: 0,8 % bei 1000 Hz "0" dB

Übersprechdämpfung bei 1 kHz im Stereobetrieb: 50 dB

Gleichlaufschwankungen:

bei 9,5 cm/sec: +/- 0,04 %

bei 19 cm/sec: +/- 0,03 %

Max. Abweichung der mittleren Geschwindigkeit: bei 19 cm/sec: +/- 0,5 %

Löschdämpfung: bei 19 cm/sec: 75 dB

Vormagnetisierung und Löschfrequenz: 100 kHz

Abmessungen (BxHxT in mm): 432x452x262 mm

Gewicht: ca. 22 Kg

Ladenpreis: ca. 2850,- DM

Besonderheiten: Timerbetrieb. 3fache Bandsortenumschaltung, EE-Band-

Entzerrung, dbx-Compandersystem (SR-Abstand 100 dB, Dynamikumfang

bis 115 dB. Echtzeitzählwerk in h/min/sec vei Vor und Rücklauf.

...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny szpulak tylko dla czego te nasze cacka mają kłopoty z zapisywaniem basu większość to niestety od 30Hz gdzie jest pies pogrzebany czy to wina toru elektroniki, podkładu czy samej głowicy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny wyjątkowo solidny przyznam się że jeszcze takiego w naturze nie widziałem, nie będę więc się niepotrzebnie wymądrzał ani wydzielał jadu z ostatniego zęba jaki mi jeszcze pozostał. U mnie znowu będzie wieczorem łomot wg hasła zamiast chleba dajemy igrzyska czytaj Festiwal Kultury Żydowskiej psina musi dostać środki uspokajające, ja mam JVC HA-NC100 [ z antyfazową likwidacją akustycznego sprzężenia zwrotnego] do jutra, do godziny 9.20 a więc owe pienia do mnie nie dotrą.

Pozdrawiam

Zbyszek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rafael i Korwinie.Co do tych najnizszych częstotliwości to chyba pies jest pogrzebany w mocy sygnału i trudnosci z prawidłowym zapisem.Ampituda basu jest najwieksza i dlatego najłatwiej jest o przesterowanie.A z takiego teaka mam tylko fajne i sprawne naby.Dobre i to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbysiu oni z tym festiwalem to są bardziej żydowscy niż sami Żydzi ,tak w ogóle to komercha i kicz jakich mało.Na tym festiwalu możemy zobatrzyć jak powinien wyglądać Żyd a nie jest.Ja tam wolę posłuchać z płyty Issaca Sterna ,Shloomo Mintza lub Pierre Rampala,Barbary Streisand Obejrzeć filmy Woody Alena,Stevena Spilberga,Romana Polańskiego i grę Dustina Hofmana zresztą co ja Ci będę opowiadał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mięto nie dotyczy [bajka o mięcie] według starej zasady przeżyliśmy okupację przeżyjemy demokrację shit pt Siedemsetpiędziesięcio lecie Aktu Lokacyjnego Krakowa mam już z głowy następny też jakoś zniosę. Dobrze przynajmniej, że korzystają z miejskiej sieci energetycznej a nie tak zwanyc Onanów czytaj generatorów prądotwórczych, bo by doszedł jeszcze do tej pełni szczęścia smród spalin

Pozdrawiam

Zbyszek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cała zgraja magnetofonów dedykowanych muzykom i kompozytorom Fostex A-2, A-4 i A-8, Fostex R-8, Fostex B-16, Fostex G-16, Fostex 250 i 350

zdjęcia Fostexów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

krótka specyfikacja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy-2.Dzięki za ten link.Naprawde wiele znakomitych zdjęc.Korwinnie jest tam cała masa mikrofonów i innego dobra,które ucieszy twoje oczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Przyjaciele w ulubionym wątku!Marku - ten Teac jest piękny. Widziałem go kiedyś"żywego"- robi niesamowite wrażenie. Wogóle Teaci są bardzo solidne. Co do Fostexa A-2... Ten mój ma bardzo ładna barwę nagrań. Porównywałem go z Revoxem B-77 i Akai GX625D. Fostex - to taka żyleta. Ostry i dynamiczny. Ma doskonale przygotowany pulpit do sterowania nim.Wygodny i jest dokładnie to co potrzeba. Revox - to surowizna - ale nagrywa najwierniej, a Akai - no cóż - jest piękny.

Zbyszku - współczuję festiwalu. Najlepiej w takimprzypadku pogrzebać w jakimś magnetofonie. Ja mam wiele do roboty. Dużo sprzętów w pokoju i problemy z poruszaniem. Kupiłem ostatnio jonizator powietrza i testuje go właśnie. Ciekawe czy rzeczywiście produkuje jony ujemne - jeśli to prawda - klimat mi sie poprawi. Ciekawe jak będzie mi się spało. Macie jakieś doświadczenia z tą jonizacją - ciekawe czy to działa.

Poza tym - piękna - cudowna pogoda - po prostu idealnie - temperaturka w sam raz, deszczyk , słoneczko - dawno takiego czerwca nie było.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i zabieram się za czyszczenie któregoś z moich czarownych "złomów" - Jacek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zębate dziecko leży teraz w domu, zwiało ze spaceru bo odpalono gdzieś w odległości 300 metrów kilka petard,

siedzę dłubię swoje wierszydła i robię porządek w kasetach na pierwszy ogień idą chromowe, jutro zacznę się zabierać za cięcie taśmy Ampex 456.

Pozdrawiam

Zbyszek

Dobranoc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jacku.Takie były warunki,ze i tak dobrze,ze udało mi sie nazbierać na tego philipsa.i tak jak się pochwaliłem w pracy to niektórzy koledzy przestali się do mnie odzywać.Naprawde he-he.Musiałbym być synem badylarza,albo wysokiego naczalnika,aby móc sobie zafundować takiego teaca.Miałem za to mnóstwo katalogów,których się w większości nieopacznie pozbyłem.Teraz można sobie zafundować przedmiot marzeń i to nie za tak dużą kase.Problem,aby trafić na egzemplarz w idealnym stanie,lub chociaż taki ,który da się przywrócić do pierwotnego stanu.Mój elektronik,który bawi się N-4450 chyba znalazł powód uszkodzenia,którego szuka już od paru miesięcy.Jest więc szansa,że ostatnie wolne miejsce na półce zostanie zajete i nic nowego się już nie zmieści.Za to JVC ERA sprawdza się idealnie,więc zastępuje to czego nie mam,czyli profesionalnego magnetofonu.Miał od początku wyłączony limiter i jak mam coś zarchiwizować to robie to na nim.Nie wygląda moze tak efektownie jak duży studyjny szpulak,ale jakością zapisu im nie ustepuje,a i cena nośnika i dostępnośc nie jest bez znaczenia.Tak więc cieszy mnie bardzo,że nie tylko ja jestem jeszcze zafascynowany magnetofonami,ale i ludzie znacznie młodsi nieoparli się ich urokowi.Dobrej nocy i pieknego widoku kręcących się szpul.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korwinie,moje zębate stworzonko towarzyszy mi podczas pisania.Zaraz idę z nim na ostatni spacer.Jaką taśmę ampex 456 tniesz.Nie szkoda ?No chyba,że jest to jakiś nietypowy szeroki nosnik.Powodzenia i cichej nocy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj jeszcze jej fizycznie nie tnę kwestja zdobywania rolek 1/2" na wewnętrznym krążku NAB ale wbiłem w niego filmówkę 8-mkę i jest nawet nieźle 175mm wejdzie spokojnie do cięcia na M2405S psina śpi po wieczornonocnych przeżyciach

Pozdrawiam

Zbyszek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie, jak ja Wam zazdroszczę tych lat spędzonych przy szpuli. Moja przygoda zaczyna się dopiero od tego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-13641-100009320 1183208696_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korwin>Ten Ampex 456 grand master - to świetna taśma. Mam kilka sztuk. Jest grubsza niż standartowe i nagrywa się na niej z wielką przyjemnośćią. Nie brudzi, nie sypie się i ma znakomite pasmo. To najlepsza z taśm jakie miałem. Zbyszku chcesz ją ciąć do dozmiaru 1/4 cala? Twój sposób cięcia jest genialny, aż skopiowałem sobie ten wpis o cięciu na pulpit. Przyda sie na przyszłość. Moje psiny śpią świetnie przy większości rodzaju muzyki jakiej słuchają non stop - czy to jest Led Zeppelin, czy Tom Waits - odwracaja się tyłem do dramatu i ważne jest tylko by być przy nich blisko. Serdecznie pozdrawiam - Jacek.

Br-Era - to najtańczy znany mi zapis na taśmie magnetycznej o wysokiej jakości dźwięku - fakt - brakuje mu kręcących się szpul, ale nieraz otwieram sobie klapkę na górze urządzenia i wtedy trochę "ożywa". Pozdrawiam raz jeszcze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elrond>Witaj!Możesz coś napisać o Twoich wrażeniach z tym Sony.Ciekawy jestem jak to wygląda od strony użytkownika, bo optycznie bardzo fajny. Pozdr - Jacek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jeszcze nie ochłonołem z radości... trudno mi coś powiedzieć, nie mam porównania z innymi szpulowcami ani czasu (na razie) żeby tak konkretnie się nim pobawić, czekam na jakieś w miarę poczciwe taśmy żeby zacząc nagrywać - a wtedy na pewno podzielę się wrażeniami. Po głowie chodzi mi cięcie taśm VHS na 1/4" śledzę w tym temacie wpisy Korwina

 

pozdrawiam

Darek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że hurtem idę nagrywać ten festiwal bez pchania przed scenę tylko nieco z boku, ale przyznam się bez bicia serdecznie nie chcę. Pan Leszek był u mnie i wystawił mojego UHER-a CR-210 +zasilacz + słuchawki + mikrofon.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Od Niego jest ta taśma i jej gatunek popędził mi kota przy robieniu doświadczeń z cięciem wzdłużnym gdybym miał magnetowid bardzo starego typu ładowany od góry przerobiłbym go na maszynerię do cięcia wyłącznie kaset

VHS ale przez tego AMPEXA 456 robię cały chytry kombajn i to jest dopiero 1/2 zabawy w przyszłości maszyna będzie musiała ciąć jeszcze na 3 x 3.8mm +odpad. coraz mniej porządnych chromowych kaset na pchlich targach

szczyt techniki to będzie cięcie 1" Ampexa symbolu nie znam stosowanego kiedyś w pamięciach komuterowych

ale tutaj występuje już dodatkowy problem skąd brać doskonałe noże

Pozdrawiam

Zbyszek

Nagrywanie jednak odpuszczę za chwilę będzie lało

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość V-savage

(Konto usunięte)

Ha ha Panowie,maszyneria do cięcia VHS'ów już pracuje:D!Nie wszystkie kasety miały łączenie na środku,więc był problem.To przerobiłem stary magnetowid,zamontowałem gówno(z regulacją wysokości) w które wkładam nóż i jazda.Teraz to się zacznie szaleństwo szpul i do tego jaki nośnik normalnie pierwsza klasa.

A wszystko dzięki Korwinowi!Nie miałem pojęcia,że VHS nadają się na szpule.Przydałoby się jeszcze coś precyzyjnego do mierzenie szerokości taśmy,na razie sufmiarkami i linijkami się posługuję.To na serio działa!!!

Ha ha nagrywać ciąć i tak bez przerwy :)

POzdrawiam szczególnie pomysłodawcę Pana Zbyszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wciepnąć należy do roztworu "Kreta" udrażniającego rury kanalizacyjne lub "Domestosa" do mycia muszli klozetowej oba specyfiki zawierają NaOH wodorotlenek sodowy [inaczej sodę kaustyczną] napylony na CD glin wchodzi z nim w reakcję glinian sodu jest rozpuszczalny i można poprostu go spłukać w ten sposób po pociągnięciu sznurka spuściłem z wodą nielubianych wykonawców i mam rewelacyjny materiał na szpule

Pozdrawiam

Zbyszek

PS Materiał w kasetach VHS to jest drobnoziarniste superferro stabilizowane kobaltem które należy traktować jak wyjątkowo wysokiej klasy chrom, niektóre europejskie i amerykańskie firmy produkujące nośniki produkowały tylko chrom chromowy ale ile jest w tym prawdy nie wiem, dla mnie ważnym jest jedynie fakt, że taśma do magnetowidu jest: wytrzymała mechanicznie, zachowuje wymiary przy wielokrotnym nagrywaniu i odsłuchiwaniu, jest cienka i można na szpulę trzynastkę napakować jej wyjątkowo wiele metrów, pasmo jakie na niej można zapisać bez zniekształceń jest imponujące. Do zapisu amsambli piewic i wyjców jest aż za dobra o dwie klasy a na szczyty takie jak śpiew ptaka, stukot kopyt, rżenie koni jest Ampex 456 UHER 4200 Monitor 19cm/sek i jak w Hamlecie ...reszta jest milczeniem

Pozdrawiam

Zbyszek

PS.

Jutro jest pchli targ idę na niego zaraz srana i gdzieś około 12 po raz drugi

może mi wreszcie się biznesmeni odwieszą bo chciałbym wreszcie zacząć spłacać swój dług za marzenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość V-savage

(Konto usunięte)

Dziękuje za ten patent z usuwaniem tego świństwa.Jutro cały dzień będę nagrywał i sprawdzał jak to gra.Zajob mi się zapalił niesłychanie,szpule z allegro to dośc drogi wydatek,a te stare stilonu to sypiąca się rdza.A tak świetne taśmy,za około 7zł cudo normalnie.

POzdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mnie czeka nieco pracochłonna ale pouczająca zabawa: VCC 480 2 x 240 min VIDEO 2000 BASF chromdoxid video compact cassette osłonę taśmy zerwałem przetnę po zrobieniu prostego ustrojstwa wiertarka ręczna na korbkę nóż wciśnięty między połówki kasety tuż od strony szpuli podającej tuż przy rewelacyjnej mosiężnej rolce, która służy do prowadzenia taśmy muszę rozwalić dwie takie kasety wtedy będę miał cztery rolki i prawie z głowy problem prowadzenia taśmy w kombajnie z prawdziwego zdarzenia pozdrawiam

Zbyszek

Na Allegro jest tanio szpulowa Wiesna nawet nie jest ciężka baterie do środka taśma na szpulę mikrofon do łapy słuchawki na łeb i w Polskę dziwny ciekawy kraj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość V-savage

(Konto usunięte)

NIe wytrzymałem do jutra.Nagrałem niewielki kawałek.JAkości z tego mojego m2405s takiej jeszcze nie słyszałem.Taśma jest genialna,ale te moje złomy do takich rarytasów są nieprzystosowane już,ją gdzieś lekko zagnie,przytnie.Ech.Ale chyba i za to się wezmę bo dźwięk jak dla mnie jest boski ma tą magię i szerokie pasmo jak cholera.Największy problemy mam z tym,że mi zjeżdzała taśma z wałka i rolki a naciąg na prawej szpuli był bardzo mały i tak to nic nie dawało.NIe wiem jak ustawić idealnie względem siebie rolkę i wałek,jak do tej pory metoda prób i błędów to robię.Tak pi razy drzwi,żeby w pionie były,ale dobrze to to nie będzie chyba już nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V-savage, 30 Cze 2007, 23:08

>NIe wytrzymałem do jutra.Nagrałem niewielki kawałek.JAkości z tego mojego m2405s takiej jeszcze nie

>słyszałem.Taśma jest genialna

Proszę Cię nie pisz czegoś takiego o 2405 to naprawdę grzmot

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość V-savage

(Konto usunięte)

>Rafaell ,30 Cze 2007, 23:42

A cóż takiego napisałem?Przecież nie wychwalam tego modelu pod niebiosa bo to faktycznie "grzmot".W porównaniu do starych stilonów to serio przyzwoicie zagrało,jak na 2405 oczywiście.Nie mówię,że to jakiś świetny sprzęt,chyba każdy wie jak to gra.Nie porównuje go do szpulowców w tym wątku bo to z celem się mija.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.