Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor

Rekomendowane odpowiedzi

Dysonans jest pomiędzy kształceniem dzieci za granicą na luksus którego mało kogo stać , no chyba że jest "szefem fundacji charytatywnej"------a czekaniem 5 lat na przedszkole a potem męczarnią w szkołach w PL po których grozi trwałe bezrobocie.>>>rozumiem ze obejrzales jego PIT i wiesz wszystko o jego dochodach i masz zupelny luksus pewnosci .Pomijam ze cie szlag trafia ze tobie osobiscie tak pracowac to juz sie...nie chce.Jak i tym co ci to podpowiadaja.

Wy agenci się wszyscy znacie?

 

a nie masz jakis innych agentow radzieckich niz gmyz.??

46c618ae10eee14409f92ef031eb6dc6.jpg

 

Premier "schwytany" przez fotoradar? Tajemnicze słowa Tuska: "Inne kraje mają bardziej rozbudowaną sieć fotoradarów. Boleśnie się o tym przekonałem..."

 

Wygląda na to, że premier Donald Tusk podczas jednej ze swojej podróży (urlopu?) za granicą, został "schwytany" przez fotoradar i otrzymał mandat za złamanie przepisów drogowych. Wskazują na to jego słowa podczas konferencji prasowej.

Donald Tusk pytany o stosunek liczby wystawianych zdjęć do ukaranych kierowców, odparł w zagadkowy sposób:

Inne kraje mają znacznie bardziej rozbudowaną sieć fotoradarów niż Polska. Boleśnie przekonałem się o tym na własnej skórze podczas jednej z moich ostatnich podróży

- mówił szef rządu.

Wątku nie chciał jednak rozwijać: szybko uciął temat i zmienił wątek rozmowy.

lw, dziennik.pl

a świadczy to o tym, że w tym kraju fotoradarów jest zdecydowanie za mało w stosunku do liczby samochodów. Panie Premierze , prosimy o więcej!! łapać piratów drogowych i walić po kieszeni! niech się nauczą jeździć!

Nie lepiej postawić jednego Tuska na 1 km drogi w Polsce?

Taniej, a i za potrzebą byłoby gdzie.

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

1545806_732770873436188_2043529322_n.jpg

 

Nie lepiej postawić jednego Tuska na 1 km drogi w Polsce?

Taniej, a i za potrzebą byłoby gdzie.

Wizerunek Hyuny co 100 metrów spowodowałby jazdę z dopuszczalną prędkością.

Wywiad z głównym ekonomistą SKOK Januszem Szewczakiem. Facet zajmuje się przewidywaniem przyszłości, jak Jackowski. W odróżnieniu od Jackowskiego - prognozy ekonomiczne tego pana się sprawdzają.

W skrócie - facet wróży totalny krach ekonomiczny Polski na wzór Grecji czy Cypru.

Między wierszami radzi WYCOFAĆ WSZELKIE WKŁADY Z BANKU! (możliwy wariant cypryjski w POlsce jeszcze w tym roku).

Szokujący wywiad, polecam!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Bits are bits, right? Wrong! 

If you can't hear the difference between cables, DACs, etc. - count yourself lucky. Your audio life is much simpler."

Paweł Piskorski (kiedyś w PO ale pozbyli się go bo jechał za grubo nawet jak na standardy Partii Oszustów), twierdzi obecnie, że wersja z kasynem (16 wygranych pod rzad) już jest nieaktualna. Obecnie aktualna jest wersja ze sprzedażą antyków. :)

Poczytajcie, bo można się pośmiać! Sawicka wymięka! :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Bits are bits, right? Wrong! 

If you can't hear the difference between cables, DACs, etc. - count yourself lucky. Your audio life is much simpler."

SKOK i Piskorski to bardzo wiarygodne źródła informacji!To pierwsze to mocno podejrzana finansowa przybudówka PiSu( czyli bardzo obiektywna w kwestii wycofywania pieniędzy z banków) a drugi to przecież znany kombinator.

Gratuluję wyboru!Już pędzę przenieść środki z banków do SKOKu.

Gratuluję wyboru!Już pędzę przenieść środki z banków do SKOKu.

 

Za kilka miesięcy inaczej zaśpiewasz! I tylko nie mów potem, że nie ostrzegałem.

Cypr to będzie pikuś w porównaniu z polskim krachem.

"Bits are bits, right? Wrong! 

If you can't hear the difference between cables, DACs, etc. - count yourself lucky. Your audio life is much simpler."

Podano listę firm które płacą najwyższe podatki do budżetu w Polsce. Na 4 miejscu (po KGHM, PGE i Orlenie) jest Jeronimo Martins (czyli Biedronka) z 296 mln samego podatku CIT.

Wśród sieci po Biedronce kolejne miejsca zajmują Rossman (126 mln), Castorama (77 mln), Auchan (49 mln), i Leroy Merlin (33 mln).

Ale i tak KAŻDY WIE że supermarkety nie płacą podatków w Polsce .

Łatwiej pitolić że wszystko runie siedząc na zagranicznym garnuszku u państwa - bankruta i w ogóle nie płacąc podatków w Polsce ...

Wśród sieci po Biedronce kolejne miejsca zajmują Rossman (126 mln), Castorama (77 mln), Auchan (49 mln), i Leroy Merlin (33 mln).

Ale i tak KAŻDY WIE że supermarkety nie płacą podatków w Polsce .

 

Tylko Ile w ten sposób wykoszono z rynku małych i średnich przedsiębiorstw.

Słaba w ogóle to gospodarka, której przemysł trzyma się tylko na wytwarzaniu pólproduktów miast gotowych, skończonych.

Justas zacznij trochę sam myśleć bo paplesz jak niski urzędas z czerwonym krawatem za głębokiej komuny.

Nasza konkurencyjność powoli zdycha wraz z wzrostem kosztów produkcji, usług itp. Ileż można być ciągle konkurencyjnym a zarazem jednym z niewielu obozów pracy w UE.

 

To już powoli się kończy tylko co dalej skoro nie mamy za wiele od siebie do zaoferowania.

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Nasza konkurencyjność powoli zdycha wraz z wzrostem kosztów produkcji, usług itp

Oczywiście !!! Tylko że ty uważasz że winni temu są jacyś wrogowie, zagraniczne firmy które robią tutaj biznes. A ja uważam że jesteśmy tacy beznadziejni że to aż głowa mała. I nikt nam nie zabrania robić konkurencyjnej gospodarki. Nawet na światowym poziomie. Tylko że my tego nie potrafimy zrobić - podobnie jak żadne państwo słowiańskie. Potrafimy tylko narzekać że polska gospodarka słabnie, jesteśmy słabi itd itp. I potrafimy znaleźć sobie wroga który musi być temu winien - np. firma która potrafi tu zarabiać. Bo łatwiej powiedzieć że nas okradają niż samemu stworzyć biznes który wypali i zarobi - dla siebie, pracowników i kraju. Jak pomyślę jaki syf jest w polskich firmach to aż mi się słabo robi. Ale kto temu winien ? OBCY. WRÓG. ZACHÓD. Albo WSCHÓD. Bo nie potrafimy przyjrzeć nam się z boku i przyznać że jesteśmy gospodarczo, politycznie, militarnie, sportowo, filmowo, muzycznie ... beznadziejni.

jesteśmy gospodarczo, politycznie, militarnie, sportowo, filmowo, muzycznie ... beznadziejni.

 

Nie, nie jesteśmy.

Wmawia się to Polakom, wmawiają to politycy, którym się to opłaca, którym się opłaca stawiać bariery fiskalne, prawne etc.Gówniane to państwo, które liberalizm definiuje tylko jako swobodę dla potrzeb polityków w nim rządzących.

 

Ludzie są w porządku, jak na syf z którego po 45 latach wyszli.

Tylko dlaczego funduje się im obecnie kolejny tyle, że "syf w pazłotku" nazywając go liberalizmem, z którym zresztą niewiele ma wspólnego..

I

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Tam gdzie liczby i fakty są zastąpione ideologią rzeczywiście nie znajdzie się porozumienia. Lepiej być ślepy (jako naród i jednostka) na swoje przywary i obciążać o wszystko innych - bo to daje ten komfort że sam siebie nie nazwiesz beznadziejnym i nie musisz się zmieniać jeżeli chcesz być lepszym. Bo to ten Inny jest wszystkiemu winien.

 

Z gospodarką jest jak z muzyką - ale żeby robić muzykę nie trzeba żadnych większych nakładów. Polska muzyka jest przeraźliwie wtórna i ogólnie beznadziejna więc nie sprzedaje się ani w Polsce ani na świecie (podobnie jak moda, film itp). Można by się zastanowić dlaczego nie umiemy tworzyć muzyki ? Wtedy można coś z tym zrobić, coś zmienić.

Ale można też po prawicowemu powiedzieć że polska muzyka jest świetna tylko nie może się rozwijać bo zachodnie koncerny wypierają z rynku polskich wykonawców a stacje radiowe lansują ogłupiającą papkę.

Z ideologią się niestety nie wygra - zwłaszcza w krajach tak słabych i zakompleksionych jak Polska.

 

Łatwiej widać to na przykładzie Ukrainy. Kto jest winien złej sytuacji ukraińskiej gospodarki ? Unia albo Moskwa - zależnie od poglądów politycznych ukraińskiego dysputanta. Bo przecież żaden patriota ukraiński nie przyzna się przed sobą że gospodarka ukraińska jest beznadziejna i nieinnowacyjna. Więc znajdują sobie wroga który jest winien. Dziś w Charkowie okazalo się że tym wrogiem niszczącym Ukrainę jest ... Polska ;-) No bo przecież nie innowacyjni i nowocześni Ukraińcy ...

justas

 

Możesz udowadniać i cytować,nic to nie da.I tak będą wypisywać bzdury,że obce firmy nie płacą w Polsce podatków.

Taka jest ideologia naszej pożal się Boże prawicy.My jak zwykle jesteśmy świetni tylko Oni się na nas uwzięli.

I od razu jest lepiej na duchu.

 

A na wiadomość,że VW będzie budował dużą fabrykę w Polsce odpowiedzą,że Autosan padł.

 

Zresztą gdyby nawet hipotetycznie VW wykupił FSO w latach 90 to by też biadolili,że Niemcy nas wykupują.

jest taki utwór Rogera Watersa "What God wants" i Waters tam wyraźnie śpiewa "God Wants PIS", obudźcie się ludzie i dokonajcie wreszcie jedynie słusznego wyboru...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Wybory znowu będą tu

Kłamstwa kolejny raz

Pisiory do nich staną znów

By w ch*ja robić nas

Pisiory wielkie stoją tu

I prężą się, że strach

Kondony włóżmy na nie już

Bo obryzgają głupotami nas

 

 

Ja nienawidzę was jak psów

Kłamiecie cały czas

Kłamstwa płyną z waszych ust

Nie nabierzecie nas

 

 

Mały chujek pragnie znów

Na Wiejskiej sobie stać

Głupa chce ze wszystkich rżnąć

Przez uszy gwałcić nas

 

Chciałby bardzo żebyś ty

Przyjemność jemu dał

Ale mam nadzieje, że

Nie robisz takich zakłamanych pał

 

 

Nie wiem czego od nas chce

k*tasów partia ta

Bo nie obchodzi przecież nas

Ich pojebana gra

Nie chcemy szmacić kurwić się

Oglądać więcej was

Więc odpierd**lcie lepiej się

Dopóki macie czas...

 

 

Wybory znowu będą tu

Kłamstwa kolejny raz

Pisiory do nich staną znów

By w ch*ja robić nas

Pisiory wielkie stoją tu

I prężą się, że strach

Kondony włóżmy na nie już

Bo obryzgają głupotami nas

 

Ja nienawidzę was jak psów

Kłamiecie cały czas

Kłamstwa płyną z waszych ust

Nie nabierzecie nas

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Podano listę firm które płacą najwyższe podatki do budżetu w Polsce. Na 4 miejscu (po KGHM, PGE i Orlenie) jest Jeronimo Martins (czyli Biedronka) z 296 mln samego podatku CIT.

Wśród sieci po Biedronce kolejne miejsca zajmują Rossman (126 mln), Castorama (77 mln), Auchan (49 mln), i Leroy Merlin (33 mln).

Ale i tak KAŻDY WIE że supermarkety nie płacą podatków w Polsce .

Łatwiej pitolić że wszystko runie siedząc na zagranicznym garnuszku u państwa - bankruta i w ogóle nie płacąc podatków w Polsce ...

 

Gdyby płacili PRAWDZIWE podatki a nie transferowali zysku do centrali to te wpłaty byłyby 10x większe. Znasz obroty tych firm?

Jezu jaka łaska! Niemiec czy Portugalczyk rzuca POlaczkom ochłapy i zaczyna się ogólnonarodowe branzlowanie, jaki to dobry pan!

A ile kasy wypłynęło za granicę to nie liczysz?

Mają po kilkaset, lubo ponad 1000 dużych sklepów i płacą od tego podatek w wysokości weekendowego obrotu. Śmieszne.

Powinien być podatek obrotowy dla takich cfaniaczków.

10% od obrotu.i skończyłby się szybko drenaż polskiego rynku. Ale jak złapali frajerów to ciągną.

A frajerzy spuszczają się nad ochłapem, co Niemiec łaskawie rzuci...

 

A na wiadomość,że VW będzie budował dużą fabrykę w Polsce odpowiedzą,że Autosan padł.

 

Że przyjdzie Niemiec, szukać parobasów za 1500 zeta,

to poczytujesz za sukces POlski?

I ilu tych szczęśliwych parobasów będzie? Wiesz jakich technologii używa się obecnie w przemyśle?

Otóż - jedno słowo: ROBOTYZACJA!

Niedawno Philips wrócił ze swoją fabryką do Holandii. Zlikwidowali fabrykę w Malezji, gdzie mieli 5000 parobasów malezyjskich.

Fabryka o TAKiEJ SAMEJ WYDAJNOŚCI, która właśnie została otwarta w Holandii zatrudnia... 27 osób(!!!) i 50 robotów przemysłowych.

Robot tym się różni od parobasa, że nie bierze urlopów, nie strajkuje, nie kradnie i nie obija się.

I tak teraz będzie.

Więc się nie ciesz, bo szmelcwagen to nie jest polska fabryka, podatków nie odprowadzi prawie wcale (rozpatrując skalę produkcji) a sama produkcja może być zrobotyzowana tak bardzo, że wielu parobasów z Polski wcale nie będzie trzeba.

To po cholerę budują w POlsce zamiast w Niemczech? Ano pewnie ziemia tańsza, jak się POsmaruje skorumpowanym POlskim POlitykom, to nie trzeba będzie tak się ekologią przejmować... w końcu jeśli zasyfiać, to lepiej POlskie środowisko niż swoje własne.

No i najważniejsze - przyczółek! Jak najwięcej musi być niemieckiego w POlsce, żeby w odpowiedniej chwili wejść jak do siebie.

ZAŁOŻĘ SIĘ O KAŻDE PIENIĄDZE ŻE NOWA FABRYKA VW POWSTANIE NA ZIEMIACH ODZYSKANYCH!!!

Nie dzieje się tak bez przyczyny...

 

Nie, nie jesteśmy.

 

Nie przejmuj się, to jego stara śpiewka.

On Polski i Polaków nienawidzi, pewno ma to w genach...

Każdy mówi jak jest, nikt nie pyta DLACZEGO jest tak a nie inaczej. To jest właśnie podstawowy błąd!

Otóż jest w Polsce tak a nie inaczej, ponieważ nie rządzą w tym kraju Polacy!

I na tym polega zasadniczy problem.

Wszystko inne to tylko konsekwencja powyższego.

Złodziejstwo na epicką skalę nie miałoby miejsca gdyby rządzili Polacy.

Ale Polacy to dziś tylko tania siła robocza, która z roku na rok jest coraz bardziej upodlona i dziś nie ma siły nawet zrobić takiego Majdanu, jaki bez trudu zrobili Ukraińcy.

Polaków już na to nie stać. Nie umieją podnieść głowy i powiedzieć DOSYĆ!

"Bits are bits, right? Wrong! 

If you can't hear the difference between cables, DACs, etc. - count yourself lucky. Your audio life is much simpler."

doktorku

 

Oto twoja schizofreniczna konsekwencja.Jak obcy kapitał inwestuje w Polsce to źle bo wykupuje za pół darmo,deprawuje polityków,płaci grosze i co tam jeszcze?A buduje na ziemiach odzyskanych.

Ale gdy jakaś inwestycja nas ominęła i trafiła np. na Słowację to też źle i winę ponosi rząd.

Przypuszczam,że w Irlandii nie martwią się inwestycjami obcego kapitału.Bo tak myślą racjonalnie w przeciwieństwie do niektórych zagubionych emigrantów.

A buduje na ziemiach odzyskanych.

 

wojtusiu

 

O CO ZAKŁAD, że nowa fabryka VW powstanie na Ziemiach Odzyskanych?

Krótko i na temat: o co zakład?

I zapewniam cię, że to nie jest przypadek! W ten sposób realizuje się pewna polityka. Ślepi tego nie widzą a głupi udają że nie widzą.

Podobnie obrady Knesetu w Polsce za 2 dni to też nie jest przypadek. I ustawa specjalnie napisana na tę okazję o uzbrojonych obcych służbach w Polsce to też nie jest przypadek.

Ten kraj nie ma rządu.

 

zjedz galaretę,

 

Kurna smaka mi narobiłeś... :(

Ładnie to tak przy sobocie?

"Bits are bits, right? Wrong! 

If you can't hear the difference between cables, DACs, etc. - count yourself lucky. Your audio life is much simpler."

Proszę się przedstawiać wchodząc do tematu.

Jaki Kolega reżim sobą reprezentuje?

Ty chyba Koreę Północną, jak się nie mylę?

 

O CO ZAKŁAD, że nowa fabryka VW powstanie na Ziemiach Odzyskanych?

Tia, a pracować będą tam Ukraińcy, Rumuni i Bułgarzy, o zaprzyjaźnionym Narodzie Chińskim nie wspomnę

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

...Tylko że my tego nie potrafimy zrobić - podobnie jak żadne państwo słowiańskie...

 

Nie każde. Czechosłowacja przed II WŚ miała PKB per capita większy od Francji. III Rzesza też nie beza kozery wpierw ruszyła w tym kierunku.

 

Gdyby płacili PRAWDZIWE podatki a nie transferowali zysku do centrali to te wpłaty byłyby 10x większe. ...

 

....Powinien być podatek obrotowy dla takich cfaniaczków...

 

Wspomniane ochłapy to CIT, czyli podatek płacony od DOCHODU.

 

A podatek obrotowy już jest, nazywa się VAT. ;)

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

doktorku

 

A gdzie ma powstać ta fabryka?Na Podlasiu?Na Roztoczu?Pomyśl przez chwilę jeśli potrafisz.Oczywiście,że gdzieś na zachodzie Polski bo stamtąd jest bliżej do Niemiec i Czech gdzie są fabryki VW.I tam gdzie jest infrastruktura. Zresztą obecnie funkcjonuje fabryka tego koncernu pod Poznaniem.To też są ziemie odzyskane?Stuknij się w mózgownicę( jeśli ją posiadasz).

9b64b2047ddf7d561d6cdf9edb9ab3a3.jpg

 

Może któryś z Kolegów, śledzący na bieżąco postępy w motoryzacji, uświadomi nam jakiego to typu limuzyny suną drogą w tle zdjęcia.....

Wygląda na żiguli po lekkim tuningu.

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.