Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  645 członków

Sony Klub
IGNORED

Klub Miłośników Sony z serii ES


Gość discomaniac71
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ja oszalałem i kupilem TERAZ eske :) Ale ciesze sie bardzo i nie nazekam bo to kawal dobrego kloca , trzeba jeszcze troche kosmetyki i bedzie miód. A za 550 funtow to zawiele bym nie kupil a jak by cos to bym tego nie sprzedal .

1* YAMAHA as2100/MATRIX mini-i pro2s 2* Sony ta f870es/xa20es/Dynavoice df8/Aim sc808 /UPS Powertecnique pro3000 1800W online, 3* Marantz/pm7200 /cd6000ose/ st7001/Mordaunt Short Avant 916i,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Dzisiaj mój ukochany TC-K770ES przestał odtwarzać kasety:( przewija we wszystkich kierunkach, ams też działa, obydwa "pręty napędowe wirują, ale taśma przy funkcji play nie obraca się :( ktoś miał może podobny problem?? ( przepraszam za laickie określenia )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

 

mam pytanie do posiadaczy wzmacniacza 700es jakie macie 4 główne kondensatory bo w moim egzemplarzu zostały wymienione na całkiem inne bo 10000uF 63v elna gold, a widziałem w serwisówce że mają być 4700 i 12000uF 63v tylko pytanie jakie, nichicon muse? jeśli tak to gdzie je dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

 

mam pytanie do posiadaczy wzmacniacza 700es jakie macie 4 główne kondensatory bo w moim egzemplarzu zostały wymienione na całkiem inne bo 10000uF 63v elna gold, a widziałem w serwisówce że mają być 4700 i 12000uF 63v tylko pytanie jakie, nichicon muse? jeśli tak to gdzie je dostać?

 

 

Pewnie Nippon Chemi-Con, albo Elna Silmic. W mojej 550ES były Nippon-y, a w 670ES są Elny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

 

mam pytanie do posiadaczy wzmacniacza 700es jakie macie 4 główne kondensatory bo w moim egzemplarzu zostały wymienione na całkiem inne bo 10000uF 63v elna gold, a widziałem w serwisówce że mają być 4700 i 12000uF 63v tylko pytanie jakie, nichicon muse? jeśli tak to gdzie je dostać?

Nippony lub elny, nie pamietam dokladnie, glowe bym obcial temu kto tak okalecza sprzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te 4 kondensatory na stanie. Pochodzą z TA-F700ES. Sprawne, używane. Jeśli jesteś zainteresowany proszę o wiadomość z zadeklarowaną wartością.

SONY - TA-F500ES, TA-F770ES, TA-F800ES, TA-N80ES, TA-E80ES, ST-S770ES, ST-S500ES, CDP-X559ES -2x. NAKAMICHI - OMS-5E, OMS-7E. YAMAHA - M4 - 2x, C-4, C-6, T550. Bowers & Wilkins 602.S3. sorento.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem,znowu nie uzyskałem zadnych informacji na tym portalu, koledzy wolą pisać o kolorach, szkoda że założony post przez tak zacnego fachowca spada na psy. Totalny syf, wygląda na to że nikt nie posiada wzmacniacza sony ta-f707es, a w samej sieci też guzik pisze a tutaj piszą o samych bzdurach o kolorach czysta żenada jak się teraz czuje założyciel tego postu bez komentarza!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem,znowu nie uzyskałem zadnych informacji na tym portalu, koledzy wolą pisać o kolorach, szkoda że założony post przez tak zacnego fachowca spada na psy. Totalny syf, wygląda na to że nikt nie posiada wzmacniacza sony ta-f707es, a w samej sieci też guzik pisze a tutaj piszą o samych bzdurach o kolorach czysta żenada jak się teraz czuje założyciel tego postu bez komentarza!!!

 

No i po co tyle jadu? Każdy pisze o tym co chce w ramach Klubu tak długo jak zahacza to o Sony ES. Poza tym nie ma obowiązku odpowiadania na każdy post. Zaraz "syf", "żenada". Zgłoś do moderacji jeżeli Twoim zdaniem coś jest nie tak z tym forum.

 

Pozdrawiam życząc pogody ducha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tak jak myślałem,znowu nie uzyskałem zadnych informacji na tym portalu, koledzy wolą pisać o kolorach, szkoda że założony post przez tak zacnego fachowca spada na psy. Totalny syf, wygląda na to że nikt nie posiada wzmacniacza sony ta-f707es, a w samej sieci też guzik pisze a tutaj piszą o samych bzdurach o kolorach czysta żenada jak się teraz czuje założyciel tego postu bez komentarza!!!

Slabisz chlopie, lepiej zorganizuj sobie i bliskim wekend i zabawcie sie bo pogoda wzor...

Co do 707/770ES juz kilka osob pisalo co masz zrobic. Mnie one tez nie podeszly szkoda bo piekne ale to ma grac, a nie stac na pokaz...

 

ja

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.