Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  171 członków

JBL Klub
IGNORED

Klub zwolenników JBL


Joku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ciekawe u kogo to stoi, a przede wszystkim jak to podaje muzykę.Ja swoje L-100 jakoś napędzam tym krellem, który jest w moim opisie. Powiem krótko gra zacnie w całym zakresie, no i te wokale są bardzo czyste, góra bez żadnych sybilantów, czysta i krystaliczna jak woda żródlana. A bas jak to bas ma swoje pier...cie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem trochę innych, ale też z podobnymi patentami, mianowicie JBL 4435 Studio Monitor. Odsłuch był krótki, lecz treściwy. Całość napędzana była wysokiej klasy elektroniką Krella/Gryphona. Brzmienie, było niesłychanie realistyczne, a te wielkie smoki pieknie grały nawet jazz :) Chciało by się mieć takie coś w dedykowanej sali odsłuchowej...

post-12545-100001030 1246565633_thumb.jpg

post-12545-100001031 1246565633_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Sony CDP-557ESD -> Inakustik Monitor Lemnos ->; Sony HAP-Z1ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-E80ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-N55ES/N80ES (bi-amp) -> Kimber Kable 8TC -> Jbl TL260.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Kolumny za bardzo schowane, prawdopodobnie się duszą, wyjedź z nimi trochę w przód.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostryga, gratuluję nabytku. L100 to piękne kolumny. Swoje monitory L90 udało mi się nabyć pare m-cy temu w stanie idealnym. O ile wiem oba zestawy mają bliźniacze przetworniki. Pisałem o nich tutaj:

http://www.audiostereo.pl/forum_wpisy.html?temat=4193 (wpis 22 Sie 2009, 20:53) Pozdr

post-891-100006425 1252449907_thumb.jpg

post-891-100006426 1252449907_thumb.jpg

post-891-100006427 1252449906_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie. Nawet moja zacna żona, z reguły przeciwna moim kolekcjonerskim zapędom - zapytała mnie gdzie zdobyłem "głośniki" które kolorystycznie pasują do jej ulubionego mebelka? Nie było to oczywiście moim zamysłem ale przypadek sprawił że mogłem moje monitory zainstalować tu gdzie są. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.