Skocz do zawartości
IGNORED

Tact / Lyngdorf - KLUB


matee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Enzo79 napisał:

Bo mam kilka fajnie zrealizowanych płyt multichannel sacd i niestety.. ?

Do tego służy system wielokanałowy, aby na nim słuchać multichannel. Nie wiem jak podłączasz tam SACD, ale powinien być prawidłowo czytany. Jeżeli chcesz wielokonałowe DSD, to zripuj posiadane SACD (zhakowane PS3), albo kup w sieci wielokanałowe pliki DSD i podaj to przez USB audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mojave napisał:

Do tego służy system wielokanałowy, aby na nim słuchać multichannel. Nie wiem jak podłączasz tam SACD, ale powinien być prawidłowo czytany. Jeżeli chcesz wielokonałowe DSD, to zripuj posiadane SACD (zhakowane PS3), albo kup w sieci wielokanałowe pliki DSD i podaj to przez USB audio.

Jak to zrobić to ja wiem, tylko pisałem o tym że procesor za 50k nie puszcza formatu DSD, np z bluraya, najwyżej 192 PCM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.01.2021 o 20:19, szczypior88 napisał:

Dokładnie. 

Polecam moda w ms5. Fajna sprawa. W Krakowie jest gościu który to fajnie by mógł ogarnąć 

Szczypior powiedz Ty mi, jak w ms4 rozwiązane jest dojście do zwrotnicy? 

Widzę ją jak wykręcę terminal z tyłu ale dojście do niej tak żeby poczytać jest niemożliwe, no chyba że chińskimi rączkami, a o ile wiem chińczyki tego nie składały. Wygląda na to że muszę podstawę odkręcić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Enzo79 napisał:

Szczypior powiedz Ty mi, jak w ms4 rozwiązane jest dojście do zwrotnicy? 

Widzę ją jak wykręcę terminal z tyłu ale dojście do niej tak żeby poczytać jest niemożliwe, no chyba że chińskimi rączkami, a o ile wiem chińczyki tego nie składały. Wygląda na to że muszę podstawę odkręcić ?

Tata odkręcał podstawę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi przycisk na pilocie odpowiedzialny za włączanie, odpalam tylko z apki. Po odpaleniu pilota wszystkie inne przyciski działają. Można to jakoś zablokować z poziomu apki bo coś czuję że musiałem coś wyłączyć.

Edytowane przez maciekplacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, maciekplacek napisał:

Nie działa mi przycisk na pilocie odpowiedzialny za włączanie, odpalam tylko z apki. Po odpaleniu pilota wszystkie inne przyciski działają. Można to jakoś zablokować z poziomu apki bo coś czuję że musiałem coś wyłączyć.

Nie wiem czy to to samo, ale ostatnio ktoś też u mnie się bawił pilotem i pozmieniane miałem ustawienia odbiornika z radiowego na podczerwień. Po prostu moze tylko musisz ustawić od nowa który rodzaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Enzo79 napisał:

Nie wiem czy to to samo, ale ostatnio ktoś też u mnie się bawił pilotem i pozmieniane miałem ustawienia odbiornika z radiowego na podczerwień. Po prostu moze tylko musisz ustawić od nowa który rodzaj 

Gdzie to dokładnie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, maciekplacek napisał:

Gdzie to dokładnie jest?

 

Screenshot_20210117_115202_com.google.android.apps.docs.jpg

Nie wiem czy masz tak samo, ale u mnie pomogło. Po prostu ktoś przypadkiem musiał powciskać i się przestawiło. Po ponownej kalibracji jest ok. Tylko ja nie używam apki do sterowania, jedynie pilota, więc może to być jeszcze coś innego. U mnie w ogóle pilot nie reagował na nic o ile dobrze pamiętam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, trimexpoland napisał:

Niestety drogie, koszt jednej sztuki to 1890 PLN.

Nie sprowadzaliśmy ich jeszcze, ale zapewne przy kolejnej dostawie zamówimy chociaż parę.

To może jak już sprowadzicie to zdejmiemy wymiary i zaczniemy produkcję ?

Myślę że w 4stówach spokojnie by się wyrobił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nie mam takiego odtwarzacza. Wcześniej miałem dcd2500 i pma 2500 i wrzucając płytę sacd bez problemu czytało. 

Tak samo było z bluraya denona do ampli avr6300h, też odtwarzalo. 

 

Teraz mam cambridge cx uhd który chyba też odtwarza ślę na mp 50 nie na żadnego dźwięku 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jako tako do denona DSD to z kompa wysyłałem z jrivera przez usbB, tylko parę lat temu ciężko było, mało tych plików było na necie. 

 

2 godziny temu, mojave napisał:

 Czy w Twoim SACD są jakieś wyjścia, które wysyłają sygnał w formacie DSD?

Mam np taką płytę Celine Dion sacd multichannel, którą wrzucałem do blutka i grało. A teraz nie gra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja firmware do wersji 1.2.0 dla TDAI 1120:

 

Cytat

1.2.0
Features:
Adding possibility to select other HDMI TV input than ARC. E.g. optical.
Added control-commands for Play, Next and Prev.
Added web upload function for restore files
Added web download function for backup files
Added option to delete backup files
Adding CS-1 speakers support.
Changed archive file of all relevant logs(syslog, streaming, CEC/ARC) instead of just syslog for better debugging possibilities.

Bugfixes:
Don’t scan Wi-Fi network when amplifier is powering off.
Amplifier was turned off by TV CEC command also when on non TV source e.g. streaming.
Fixed bug causing mute to affect line output even when configured as "tape out"
Fixed some problems with handling special characters in file names.
ICC peak level value in roon signalpath was not updated.

 

Lyngdorf TDAI-1120, Technics SL-1500C, Bowers&Wilkins 606 S2 Anniversary Edition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj położyć na wzmacniaczu torebkę z popcornem do przygotowania w mikrofali. Jak zacznie strzelać to bingo ?

7 minut temu, maciekplacek napisał:

Ktoś może wie co to za tryb kinowy w konfiguracji wejść?

A tak na serio to nie jestem pewien czy rozumiem o co chodzi. 

U mnie w dpa jest funkcja home theater która pozwala na integrację dpa z innym wzmacniaczem który przechodzi w trym końcówki mocy

Tryb*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.