Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  223 członków

Primare Klub
IGNORED

Klub zwolenników PRIMARE


radoslavm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Leszek_52381 napisał:

Dzień Dobry,

czy ktoś z szanownych członków klubu Primare planuje w przyszłym roku pozbyć sie końcówki mocy A33.2???

 

Pozdrawiam

Lechu

Ja być może, jak "wygram w Totka" i znajdę w rozsądnych pieniądzach Classe CA-201 mkII lub CA-301 mkII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, mol01 napisał:

Ja być może, jak "wygram w Totka" i znajdę w rozsądnych pieniądzach Classe CA-201 mkII lub CA-301 mkII.

Dziękuje za info. 

W ramach akcji "zabij nudę" mam rozkminę czy dokupić ową końcówkę do posiadanego Primare I21, czy też wykosztować się i iść w Atoll iN300 lub któregoś Hegla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Leszek_52381 napisał:

mam rozkminę czy dokupić ową końcówkę do posiadanego Primare I21, czy też wykosztować się i iść w Atoll iN300 lub któregoś Hegla. 

Nie wiem jak Altoll, ale Hegel to całkiem inny charakter grania od Primare.

33 minuty temu, NRK napisał:

Zostań wierny marce Primare, jak nie 33.2 to A32.

Tego też mam na uwadze, ale mając pre Classe CP-65 chcę też być wierny marce Classe 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Dzięki Adam.Piszcie proszę o odtwarzaczach CD,szczególnie ciekawią mnie opinie o cd32..wrażeniach z obsługi,jakości dzwięku, tunningach, czy używacie przełącznika upsamplingu i wreszcie jakie są wasze wrażenia po akcji serwisowej ?

Nie wiem czy każdy cd32 musiał ją  przejść. Była kiedyś nawet instrukcja na oficjalnej stronie Primare. Wiem że serwis z Cieszyna ją przeprowadzał.

Swoją drogą duża wpadka jak na sprzęt tej klasy ale uważam że warto.Odtwarzacz był najtańszym zródłem które załapało się na klasę hi-end w rankingach AvTest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sidru napisał:

Swoją drogą duża wpadka jak na sprzęt tej klasy ale uważam że warto.Odtwarzacz był najtańszym zródłem które załapało się na klasę hi-end w rankingach AvTest.

Takich akcji serwisowych w urządzeniach Primare było kilka - choćby akcja wymiany wysychających końdów w końcówkach mocy. Chwali się, że producent się do tego otarcie przyznaje i udostępniania na swoim serwerze dokładne instrukcje, co i gdzie należy wymienić, a nie zamiata to pod dywan, jak by to zrobiło większość producentów...

Myślę jednak, że CD30.2 i CD31 są zdecydowanie lepiej zbudowane od CD32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Adamb83 napisał:

Jest różnica w dźwięku pomiędzy A30.2? Z tego co wiem to to samo tylko trzy i dwu kanałowy? 

30.3 nie ma opcji mostkowania jak chyba w 30.2 na monoblok? 

Nie wiem, jaka jest różnica w brzmieniu (miałem tylko A30.2), ale konstrukcyjnie to zupełnie inne wzmaki - układ jest w dużej miejrze podobny, ale A30.3 niema wiejść XLR, ma tylko jeden radiator, na którym umiejscowione są ciasno tranzystory wszystkich 3 kanałów, a nie jak w A30.2, dwa radiatory z "cieplnym dual mono", każdy kanał ma tylko dwa kondy głównej filtracji, nie cztery, prostszy układ prostownika napięcia itd.

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Adamb83 napisał:

Za ile? 

Jedna jest w Szwecji za 8500 koron a druga chyba w Poznaniu. Jeśli to ta o której myślę, to dziwne że ją sprzedaje. Jeszcze jakiś czas temu kolega z Poznania nawet nie dopuszczał myśli że to zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jaszcze1 napisał:

Zajrzałem do streamera NP 5 i w moim moduł WiFi nie wygląda jak bajerancko jak na zdjęciach u producenta. Nie wiem czy to coś zmienia w praktyce, ale na pewno zakłóca dobre samopoczucie. 

Jeśli chodzi Ci wyłącznie o wygląd puszki ekranującej moduł Wi-Fi/Bluetooth, to ta różnica absolutnie nic nie wnosi, reszta wygląda identycznie, ale Twoja fota jest zbyt kiepskiej jakości, by ocenić, czy są jakieś różnice w zastosowanych układach (a to już by zmieniało sporo w praktyce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, jaszcze1 napisał:

Zajrzałem do streamera NP 5 i w moim moduł WiFi nie wygląda jak bajerancko jak na zdjęciach u producenta. Nie wiem czy to coś zmienia w praktyce, ale na pewno zakłóca dobre samopoczucie. 

0001.jpg

primare-np5-prisma-mk2.jpg

Te wifi to nieporozumienie, włącznie z kartą ethernet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś był by zainteresowany, to mieszkam w na stałe  Norwegii i mogę pomóc przy zakupie sprzętu tutaj. Czasami trafiają się używanie w dobrej cenie (nie tylko primare)

Mam przewoźnika jeżdżącego do Polski co dwa tygodnie. 

Dla znajomych już trochę sprzętu wysłałem. Wzmacniacze , kolumny, monitory graficzne , drukarki fotograficzne, aparaty, rowery itp. 

 

Jeśli tos poważnie zainteresowany to zapraszam do kontaktu na priv by tu nie zaśmiecać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.01.2023 o 17:20, NRK napisał:

Że też chce ci się w to bawić.😃

Swojego czasu, nakupowałem trochę klocków w USA i też korzystałem z pomocy ludzi na miejscu. Polamer się nazywają. Nie wiem jak teraz, bo niedawno nie raczyli odpowiedzieć na email, ale kiedyś byli spoko. Dobrze mieć kogoś w Norwegii, bo tam faktycznie są są szerokie, niedrogie możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.