Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  223 członków

Primare Klub
IGNORED

Klub zwolenników PRIMARE


radoslavm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, NRK napisał:

Chłopaki chociaż konkretnie podchodzą do tematu i nie w głowie im jakieś tam zasilacze do routera 🤣

Mnie stać na zasilacz, ja mnie będzie stać na elektrownię i będę miał na nią miejsce, to wiem gdzie cię szukać. 😂

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś z szanownych ma lub miał końcówkę A35.2? Stałem się dziś jej posiadaczem, tymczasowo jako pre używam integry i32 i poprawa jest w każdym aspekcie względem wbudowanej w integrę końcówki. 

Podłączyłem do a35.2 jako pre Audio gd NFB1AMP i też nieźle, ale wyraźnie słabiej niż pre w i32. 

Może ktoś z kolegów testował firmowe preampy pre32, 35 lub 60 w konfiguracji z tą końcówką i może powiedzieć, jakiego progresu można się spodziewać? 

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, mol01 napisał:

Elektryka prąd nie tyka 😉

Czyli obejście licznika? 😂 U mnie w mieście vis a vis urzędu skarbowego gościu miał przedłużacz z domu podpięty do latarni. Kradł wiele lat az ktoś się jorgnął. 😀 Czyli wyszło na to że pożyczał. 😂 

Edytowane przez staropolanka2000

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sidru napisał:

Czy Cd31 jest lepszy od Cd32 ?

Ogólnie CD31 i D30.2 mkII (zielony wyświetlacz z kalendarzykiem utworów od Sony) są lepiej zbudowane od CD32 - 4 kości DAC dla sygnału zbalansowanego, bardziej rozbudowany układ wyjściowy, lepsze zasilanie. W CD32 widać już oszczędności, choć ma napęd CD jak D30.2, a nie powolny DVD jak CD31. Trzeba by posłuchać i wybrać, ale mało ich na rynku jest niestety - gdy już  kupiłem CD31 i zapłaciłem, to Holender mi zwrócił kasę, bo się minął z kurierem i mu się nie chciało wyczekiwać kolejnego dnia na kuriera...

35 minut temu, staropolanka2000 napisał:

Czyli obejście licznika? 😂

Nie, fotowoltaika. A jak pracujesz w zakładzie energetycznym, to masz spore zniżki - ostatecznie to zakład Ci płaci za oddawany do sieci prąd 🙂

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, sidru napisał:

@mol01 zaciekawiony tym porównaniem Cd31 vs. Cd32 znalazłem tylko ten artykuł - na sam dole jest akapit opisujący bezpośrednie porównanie obu odtwarzaczy :

https://www.stereophile.com/content/primare-cd32-cd-player

Nigdy nie wyrabiam własnego zdania na podstawie opinii innych - tylko odsłuch i bezpośrednie porównanie we własnym systemie. Druga sprawa, że często jest tak, iż każdy z dwóch rywali gra lepiej w lepiej pod niego zestawionym systemie - dlatego zawsze mam kilka wzmacniaczy i kolumn o różnej charakterystyce, by dobrze osłuchać nowy nabytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mol01 napisał:

Nie, fotowoltaika. A jak pracujesz w zakładzie energetycznym, to masz spore zniżki - ostatecznie to zakład Ci płaci za oddawany do sieci prąd

Szczęściarz. 😀 Ja teraz zapłaciłem prawie 5 stów za miesiąc. Foto odpada, mieszkam w kamienicy. Ale może znasz jakieś sztuczki, albo użyczysz swój rabat, to ja chętnie. 😀 

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, staropolanka2000 napisał:

Foto odpada, mieszkam w kamienicy. Ale może znasz jakieś sztuczki, albo użyczysz swój rabat, to ja chętnie. 😀 

Jak się dogadasz z właścicielem kamienicy, to nie widzę przeszkód, byś sobie założył jakiś chiński zestawik - ja w zasadzie też mieszkam w "kamienicy" (apartamentowiec). A co do rabatu, to sam jadę na użyczonym ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.