Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show 2008


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

Te zolte to

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Cena na wystawie 2120zl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thommy7, 10 Lis 2008, 18:33

 

>A ja zamiast wizyty na Audio Show, wybrałem koncert Ornette Coleman'a i nie mam wątpliwści, że była

>to trafna decyzja. Muzyka na żywo zagrana przez prawdziwego Mistrza, wspaniała uczta, świetny

>dźwięk, prawdziwy relaks.

 

Doskonały wybór. Skład ten sam, w którym Coleman wystąpił w 2007r. w Warszawie i to było wydarzenie, do którego AS nie da się porównać (to tak jakby chcieć porównać gówno do twarogu).

 

Sam nie wybrałem się, bo poniedziałek rano miałem zajęty i żałuję. Coleman to gość z ikrą, który mimo sędziwego już wieku nie odcina tylko kuponów od nazwiska, ale daje z siebie na koncertach wszystko co może dać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze te 2kpln to za pare? Ciekawe jak graja i co je moze napedzic? A orientacyjnie to sa rozmiarowo takie jak jamo 607? Czemu pytam - bo szukam do pomieszczenia 16-17m2 naglosnienia - wlacznie z ampli badz wzmacniaczem. Sam nie wiem co wziasc czy stereo czy kd.

Dzieki za odpowiedz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ecyzja. Muzyka na żywo zagrana przez prawdziwego Mistrza, wspaniała uczta, świetny

>>dźwięk, prawdziwy relaks.

 

a to byl koncert dwudniowy ze sie nie dalo wpasc na troche?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dibunia, @Jorgen

chłopaki twierdzą, że cały zestaw zamknie się w cenie 100 tyś euro (nie mają jeszcze CD który będzie na początku przyszłego roku). Nie chcieli nic powiedzieć o cenach za głośniki... chcą to sprzedawać w zestawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Iceman,

 

absolutnie nie zgadzam się z tobą tzn, że "jak dla mnie całkiem przyjemnie grała ESA". Jestem posiadaczem m.in. Esa Continuum, Esa Triton i Esa Ostinato 2. Mam więc pewien punkt odniesienia.

 

Esa Credo presentowane przez Andrzeja Zawadę brzmiały sensownie tylko w akustyce i jazzie. Przesłuchałem na nich 1 piosenki Y2i jestem totalnie zażenowany. Andrzej Zawada nie dopuszczał do grania innych zespołów głośnikowych poza wspomnianym Credo. Nie był wogóle na to przygotowany. Elektronika jak zresztą zwykle zupełnie nie współgrała z głośnikami.

 

Jestem mocno zniesmaczony nieprofesjonalną prezentacją ESY

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne i na tyle znane, że do tegorocznego AS znałem ich nazwę ale po raz pierwszy słyszałem i widziałem na "żywo".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie byłem tylko w niedziele na wystawie, no ale też mam swoje typy.

Może zaczne od tego zestawu B&W i Classe wielu osobom nie przypadł do gustu, ale warto zauważyć, że grał jako jeden z nielicznych bardzo czysto ( może nie licząć basu), bez żadnego wygładzania oraz upiększania ch-akrakterystycznego dla sporej części kolumienek podłączonych do lamp. Niemiał też może i najlepszej sceny, ale to pewnie kwestia ustawienia. Za to miał super fajną górę pasma. Chyba tam była kopułka diamentowa. Góra dla mnie rewelacyjna. Średnica także równa.

 

Ancient - trzeba przyznać, że ładnie grało. Trochę kwieciście, ale w sumie nieżle. No i najważniejsze prezentacja była z życiem poprowadzona. Głosy były ładnie przedstawione no i bas był ok. Ciekawie jakby to grało na jakiejś skomplikowanej muzyce a nie tylko na skrzypkach i wokalu.

 

ESA - jak dla mnie zestaw był lekko ciemny. Nie błyszczał, ale i tym razem prezentacja OK.

RCM - ASW z analogiem - porządny dzwięk, dobra dynamika, trochę ostrzejsze wysokie tony, przestrzenność praktycznie brak.

 

Akkus - zestaw v3 dosyć dobry. Zresztą generalnie wszystkie scany | usher dobrze wypadały.

 

Visaton - grał jakiś zestawik z wysokotonówką ceramiczną, dosyć kliniczne, wysokie znowu wporządku. Tylko po co im była plazma na ścianie? Puszczali jakieś żółwie, a muzyka mało ztym związana.

 

Harpia - słyszałem Marcusy plus jakiś tam tranzystor | lampa. Grały wporządku, czysto prezentowały głos wokalisty, jakiś holograficznych efektów dzwiękowych nie odnotowałem ( że to niby filtracja pierwszym rzędem i koherentność czasowa :-) ). Zresztą akurat jakiś dowcipniś chciał zdenerwować właściciela, jakimś durnym gadaniem o kablach.

 

Kable - takiej głupoty dawno nie widziałem. Jakaś tam firemka z nazwą V. na przedzie chciała za sieciówkę coś koło 4 tys. Wykonanie żenada , jakaś koszulka termokurczliwa, produkcja homemade. Gruby z 5 cm średnicy. Normalnie gusła. Po jaką cholere komuś taki kabel, skoro i tak w ścianie ma przewody o średnicy 3 mm ?. No ale może cieżko to zrozumieć, że przy napięciu 220V juz kilka amperów daje dużą moc. Nawet dla 15kV daje się niewiele grubsze przewody.

 

Lampa - sorki ale to już przesada w jednym z pokoj, był wystawiony jakiś mały wzmacniacz lampowy, że to on niby gra, mały i chyba nie najdroższy. No ale oczywiście prawda była taka, że grały monobloki Ancient-a. Zresztą lamp było od gromu. Niestety to nie dla mnie dzwięk. Choć mogę zrozumieć jej fascynatów.

 

Thiel + wzmak - po co ktoś ma kupować książkę za 4 stówki? Wygrać owszem fajnie. Akurat na prezentacji leciał jeden fajny kawałek. System grał ciekawie. Przestrzenność OK, szczegółowość, bez mocnego złagodzenia dzwięku.

 

N-AUDIO - niewiadomo co grało (czasem).

 

QBA - trzeba powiedzieć, że faktycznie właściciel przyłożył się do prezentacji. No i mieli jakiegoś wzmaka, fajnie wykonanego. System grał przyzwoicie, choć akurat wysokotonówka (SEAS) nie specjalnie przypadała mi do gustu - jest przyzwoita, ale nie powiedziałbym, że jest wybitna ( z innych zestawień również mam taki wysnuwam taki wniosek). Choć w jej cenie na 95% nie ma lepszej.

 

XAVIAN - było dobrze. Super design.

 

W.H.T bez jaj, ale rezonanse z tubki się pięknie wydostawały. Dzwięk mocno zaokrąglony.

 

FOCAL - ładnie - czuć było nalot lampy. Mimo to fajne. Byczy był ten wzmak.

 

AvangardeAcoustic - nie trio, jakieś duo pewnie. Byczy dzwięk, olbrzymi. Średnica i wysokie to jednak nie to co lubie. Ale basik fenomenalny. Niema co sekcja aktywna i obudowa zamknięta dały rade. Na spokojny kawałkach bez rewelacji, ktoś jednak miał dynamiczną muzykę , no i tu pokazały pazur, dynamika niepotykana plus bas. Niema co najlepszy bas wystawy. Co do zestawów aktywnych były jeszcze kolumny firmy APS , tam kontrola również wybitna choć obudowa to mały basrefleks, tym razem jednak mało było najniższego basu, prawdopodobnie dosyć wysokie strojenie.

 

Ogólne stwierdzenie - w pokojach w których prezentacje prowadził właściciel zazwyczaj były najlepsze.

Co do przestrzenności dzwięku żaden z zestawów nie powalił. Co prawda nie zawsze pozycja do odsłuchu była idealna, ale nie zawsze to jest potrzebne by przestrzeń była wypełniona.

Wielodrożne zestawy wypadały zazwyczaj lepiej niż tylko dwudrożne - stwierdzenie dosyć kontrowersyjne, ale przy takich poziomach głośności dwudrożniaki nie wyrabiały. Generalnie było za głośno. Ciekawa sprawa w AudioNote napis "wzmaczniacz o mocy 7Wat" - zaleta to czy wada ?

 

Rozkładanie statywu aparatu na lini jednego kanału głupota. No ale cóż teraz to każdy jest zajefajnym fotografem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stempurze,

 

Jak nie raz się okazywało w trakcie dyskusji na forum, nadaję na "tych samych falach" co Ty. Nie byłem w tym roku na AS - niestety. Czy mogę prosić Cię o trochę pogłębionych komentarzy dotyczących:

- Albedo,

- Ansae (po 14-tej w sobotę),

- Sound Art,

- QBA,

- no i kolumn z holenderskiej manufaktury Craft (chyba Beluga się nazywają).

 

Pozdrawiam, Stachu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkładanie statywu aparatu na lini jednego kanału głupota. No ale cóż teraz to każdy jest zajefajnym fotografem.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-9684-100001610 1226393471_thumb.jpg

post-9684-100001611 1226393471_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos dCS + DartZel + Vandersteen:

Na plumkaniu jeszcze jako tako, przestrzennie i swobodnie. Niestety, jak przyszło do konkretów - Marcus Miller - zestaw dał ciała, pudełkowe coś udające bas, płasko, niewciągająco. Kolejna płyta - Diana Krall - i kolejne rozczarowanie, całkiem bez wyrazu, brak podstawy basowej i niższej średnicy, wokal przeciętny. Nic dziwnego, skoro do takiego dużego pomieszczenia i paczek 87dB (wystawca wspomniał coś o 85?) dobrano wzmak zaledwie 100W, który cały czas pracował na granicy clippingu, co sygnalizowały przepiękne :) pomarańczowe światełka, i co niestety było słychać. Czyli dwa klocki z najwyższej ponoć półki, high-tech po xxk albo nawet xxxk, czego-to-niemające, w tym zestawieniu to nieporozumienie.

 

A propos ESA:

Przymulony łomot bez wyrazu i rozdzielczości. Gdyby jeszcze jakoś to wyglądało, a tu gierkowska boazeria :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stachu7012, 11 Lis 2008, 08:33

 

>Nie byłem w tym roku na AS - niestety. Czy mogę prosić Cię o trochę pogłębionych komentarzy

>dotyczących: (...)

- QBA, (...)

 

Pytanie nie do mnie, ale jeżeli chodzi o QBA to pokazali w tym roku wzmacniacze. Jak dla mnie bardzo ciekawe - bardzo ładnie wypełniające średnicę i mające naprawdę dobrego kopa. Zauważyłem po podłączeniu głośników QBA do mojego Arcama, że ich wzmacniacze miały naprawdę lepszego kopa. W rozmowie z panem Jakubem zapytałem czy można w przyszłości liczyć również nad CD i okazało się, ze pracują nad tym. Pytając jak odbierają wzmacniacze zwiedzający, dowiedziałem się bardzo pozytywnie (nawet przy mnie było kilka osób gratulujących udanego wykonania i zainteresowanych zakupem). Zwiedzający określali brzmienie wzmacniacza jako przypominające lampę ale z wykopem tranzystora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iceman,

 

Dzięki za komentarz. Przyznam, że słuchałem wzmacniaczy QBA. Bardzo dynamicznie gra zwłaszcza ten dzielony, drogi.

 

Proszę powiedz których kolumn słuchałeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> Andy777

 

Jeżeli mówimy o zestawie z Bristolu, to ten 100W wzmak wystarczył, bo napędzał tylko środek, wyższy środek i górę, bas w tych kolumnach był aktywny (2 głośniki w układzie isobarik napędzane 4 wzmacniaczami).

 

Nie odczułem problemów z przesterowaniem kiedy leciały bigbandy, jazz z instrumentami elektrycznymi, albo utwory Dire Straits, chociaż to były w miarę łatwa muzyka.

 

Ogólnie ten zestaw podobał mi się zdecydowanie najbardziej na AS, szczególnie za niewymuszone (nie nerwowe) granie, genialną mikrodynamikę, szybkość i spójność dzwięku, precyzję budowania sceny, separację instrumentów i to, że się nie gubił na żadnym materiale. Tych cech, na takim poziomie, moim zdaniem niestety nie miał, żaden z odsłuchiwanych przeze mnie systemów na AS.

 

Myślę, że mógł się nie podobać ze względu brak budowania atmosfery w sensie tworzenia iluzji pomieszczenia w którym nagranie było dokonywane, oraz brak estradowej maniery przerysowywania, z jaką grał system obok, czyli Mac + Thiele, ale spójność, przejrzystość i neutralność systemu dCS + DartZel + Vandersteen była b. wysokich lotów, co objawiało się łatwo słyszalnymi różnicami w wielkości pogłosu w poszczególnych nagraniach, a wręcz dla poszczególnych ścieżek w nagraniu (słyszalna różnica w wielkości przestrzeni wokół każdego z instrumentów).

 

System grał zdecydowanie lepiej niż system Audio Fast z przed roku, który składał się z kolumn Wilson Audio + Audio Research + to samo źródło dCS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorgen: - oczywiście nie zawsze to przeszkadzało :-) ale często rozpraszało. Twierdze jednak, że trochę ludzie powariowali na temat zdjęć. Znajomy był na hawajach, zdjęć ponad 1500, a ciekawych i porządnie zrobionych może z 5. Niemówię już o tym co się dzieje np. w górach. Jeden potoczek i na odcininku 100 metrów , z dziesięciu zapalonych profesjonalistów fotografuje strumyczek. I tak potem wychodzi słabizna. No ale cóż aparaty potaniały naszczęście. A co najgorsze potem i tak nikt tego nie ogląda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bigos, 11 Lis 2008, 11:00

 

wiem, że nie wszyscy mogli być na AS2008 i te fotki właśnie są dla tych co nie mogli być, aby z kolei mogli chociaż we fragmentach zorientować się co tam było i samemu ocenić po przeczytaniu wszystkich komentarzy czy ewentualnie coś stracili!!

w takim tłumie nie da się zrobić zdjęć artystycznych a fotki należy jedynie traktować jako dokument z AS2008...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypinanie dupy w kierunku ludzi sluchajacych w danej chwili moim zdaniem jest mało eleganckie i nieusprawiedliwia pedu do robienia dkumentacji foto AS. Chociaz słowo przepraszam ułatwiło by zrozumienie postepowania niektórych fotografów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xniwax, 11 Lis 2008, 11:36

 

>Wypinanie dupy w kierunku ludzi sluchajacych w danej chwili moim zdaniem jest mało eleganckie i

>nieusprawiedliwia pedu do robienia dkumentacji foto AS. Chociaz słowo przepraszam ułatwiło by

>zrozumienie postepowania niektórych fotografów.

 

 

dobrze,że robiłem zdjęcia i moje postępowania nie było takim postępowaniem jak "postepowania niektórych fotografów",

mogę jednak w imieniu tych fotografów, którzy robili "Wypinanie dupy w kierunku ludzi sluchajacych w danej chwili" wszystkich dotkniętych tym nieestetycznym widokiem bardzo przeprosić!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ty tego nie robiłeś to niewidzę powodu abyś przepraszał za innych. Ważne, że ty jesteś z tych fotografów, którzy mają poczucie estetyki z każdej strony.

 

W związku z powyższym pozostaje podziękować za zdjęcia, co niniejszym czynię. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buble_corp, 11 Lis 2008, 10:56

 

>-> Andy777

>

>Jeżeli mówimy o zestawie z Bristolu, to ten 100W wzmak wystarczył, bo napędzał tylko środek, wyższy

>środek i górę, bas w tych kolumnach był aktywny (2 głośniki w układzie isobarik napędzane 4

>wzmacniaczami).

 

To tym gorzej :) tam po prostu nie było prawdziwego basu i średnicy! Mikrodynamika, lokalizacja i przestrzeń (też to lubię) i tylko tyle za tę kasę!

 

>Nie odczułem problemów z przesterowaniem kiedy leciały bigbandy, jazz z instrumentami elektrycznymi, albo utwory Dire Straits, chociaż to były w miarę łatwa muzyka.

 

No właśnie, ciekawe, dlaczego prezenter nie zagrał symfoniki? a Marcus poszedł na życzenie słuchacza, i zestaw dał ciała, podobnie jak inny słuchacz poprosił o DK, i znów porażka - brak podstawy basowej i dolnej średnicy. A wzmak i tak wchodził w clipping, co przyznał na boku prezenter.

 

Kamil, szanuję Twoją opinię.

Jeśli to był jeden z lepszych dźwięków na AS (byłem pierwszy raz i tylko w Bristolu) to sam nie wiem, może ja jestem głuchy? - zaraz po powrocie włączyłem tę DK i usłyszałem muzykę (a nie popierdywanie i plumkanie:)) z zestawu kilka razy tańszego, acz starannie zestawionego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

Jestem nowy na forum, ale chętnie się przyłącze. Mam kilka własnych przemyśleń, którymi chętnie się podzielę. Podobała mi się prezentacja „cebulek“ MBL’a, piękny dźwięk – brawo. Fajnie grał zestaw Accuphase, Maki też ok, ale lekko przesłodzone i kontrola w basie mogła by być lepsza, ale nie za kontrolę dolnego rejestru kocha się Maki. Za to kiepsko wypadł zestaw z Reimyo – za te pieniądze, to jakaś pomyłka. Było jeszcze kilka porządnych prezentacji, ale nie pamiętam wszystkich konfiguracji. Co do rodzimych wytwórców, to fajnie grało w Ancient Audio, ale muzyka była bardzo kameralna. Ciekawe co by było przy ostrym graniu – w zeszłym roku system wysypał się już na blues’ie. Bardzo miła obsługa w QBA i strach w oczach Polskich kabelkarzy, gdy ktoś zaproponował porównanie ze zwykłym przewodem.

Co do muzyki, to w większości puszczano tylko jakieś plumkania, tak jakby większość wystawców bała się puścić coś dynamicznego o złożonej strukturze, ale byłem świadkiem, kiedy to w pokoju Excentric’a po pięknej wokalistyce, ktoś poprosił o gęstą elektronikę, bałem się bardzo..., panowie puścili i nawet pokazali jak to zagra przy pełnej mocy. Dla mnie drugi system po MBL. Ogólnie wystawa udana, ale trzy hotele przez dwa dni, to trochę dużo, no i frekwencja nie była chyba tak duża jak wcześniej – długi weekend zrobił swoje, ale dzięki temu łatwiej było posłuchać własnych płyt, a to już plus takiej frekwencji. Kupiłem kilka płyt i właśnie ich słucham – lubię realizację Naim Label.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekkos - jesli moge miec do ciebie pytanie odnosnie marki kolumn podstawkowych, ktore zamiesciles na str. 10 - zdjecie nr 1197142_3.jpg: te kolumny najblizej stoliczka oraz te ze zdjecia 1197144_1.jp: rowniez te najblizej stoliczka. Jak one graja (oczywiscie mam na mysli Twoje opinie, jesli sluchales). Ogladajac zdjecia z AS jedna mysl mi przychodzi do glowy (pewnie zaraz doczekam sie krytyki :) ) szkoda ze zdjecia i prezentowane na nich kolumny oraz sprzet nie jest podpisywany (jakos).

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stachu7012, 11 Lis 2008, 10:45

 

>Proszę powiedz których kolumn słuchałeś.

 

Słuchałem monitorów Elements 100Al i podłogówek Elements 300AL oraz chyba CEX. Wszystkie kolumny grały całkiem dobrze, z tym, że dobiegające z sąsiednich pokoi dźwięki niestety nie pozwalały na konkretniejszy odsłuch. Tutaj natomiast (link poniżej) opisałem jak QBA 300AL grają u mnie w domu - słucham nieprzerwanie od 2 dni :-)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaw123, 11 Lis 2008, 19:11

 

>Witam. Czy ktos z szanownych wielbicieli AS moze napisac jakie utwory i kawalki prezentowane byly

>na targach AS plyty i wykonawcy.

 

Ogólnie najróżniejsze. W znacznej większości pokoi istniała możliwość posłuchania własnych płyt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaw123, 11 Lis 2008, 20:59

 

>Iceman!!!!!! masz na mysli plyty Dody lub Wisniewskiego Ich Troje :)

 

Puszczali co kto poprosił i przyniósł - nie robili raczej nikomu problemów. Jeżeli będziesz w przyszłości na AS i przyniesiesz Dodę, to pewnie Ci puszczą. I raczej nikt się na Ciebie nie będzie krzywo patrzył, bo jeżeli chodzi o muzykę, to panowała raczej tolerancja - jeden przynosił rocka, inny klasykę, jeszcze inny jazz, było też trochę popu i każdy słuchał spokojnie i czekał na swoją kolej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.