Skocz do zawartości
IGNORED

Referencyjny audio PC


Gość rochu

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze panuje pewna konfuzja dotyczaca tego czy to cpu czy gpu zajmuje sie dekodowaniem materialu wideo na tej plycie. i szczerze powiem, ze zaden z testow, ktore znalazlem w internecie tej informacji nie podaje. wydaje sie jednak, ze to gpu sie tym zajmuje, sczegolnie, ze zintegorwana czipset gf9300 posiada wsparcie dla dekodowania wszystkich profili h264 (o ile mozna zaufac temu zrodlu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ). postaram sie podpytac kilku znajomych na innym forum, moze sa bardziej zorientowani. (nawiasem mowiac to jezeli to prawda to mozna zapomniec o ograniczeniach dxva bo dekodowane przez gpu bedzie wszystko co tylko nam sie spodoba)

 

jezeli jest tak jak sadze to wersja n230 powinna, podkreslam powinna bo jakos nik tego nie sprawdzil, wystarczyc do dekodowania materialu hd. z tym ze ten procesorek jest tak naprawde slabiutki i jezeli bedzie musial wykonac cos obciazajacego to nie da sobie rady. sam w sobie nie podola temu na pewno i cala nadzieja w gpu.

 

aplikacjie udostepniajace wsparcie dekodowania wideo przez gpu sa takze w linku powyzej. chociaz ta lista jest lekko dziwna (dekoder mpeg2 microsoftu umozliwia dekodowanie mpeg4?). ze swojej strony moge powiedziec, ze na pewno dekodowanie przez gpu wspiera dekoder cyberlinka (powerdvd). jezeli jest to ten sam co kiedys (czyli dekoder directshow) to mozna go uzywac takze w innych odtwarzaczach np.: media player classic home cinema.

 

moim zdaniem nie warto bawic sie z wersja jednoprocesorowa. zbyt mala wydajnosc spowoduje niesatysfakcjonujacy komfort pracy. juz lepsza alternatywa jest plyta mini-itx ze zintegrowana gf9300 i gniazdem procesora 775. jezeli komus nie przeszkadza szum wentylastorow to moze tam upchnac jakis procesor c2d albo jednordzeniowy e1000costam i manipulowac jego taktowaniem w zaleznosci od potrzeb. zdaje sie ze mozna tez wtedy regulowac napiecie zasilania wiec moze i calkowicie pasywne chlodzenie wchodziloby w gre. koszty beda nizsze a efekty lepsze.

 

ja osobiscie celuje w cos pasywnego i dlatego od poczatku zakladam wymiane tego badziewnego radiatora na cos innego. skoro moj gf8800gt z zamontowanym chlodzeniem arctica daje rade w strecie bez wentylatora to znacznie mniej pradozerny gf9300 tez powinien dac rade. tych 8w w stresie na atomie nie ma co w ogole liczyc. :)

 

tutaj jest calkiem kompetentny test wersji jednoprocesorowej:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ktory ma tez linka do calkiem atrakcyjnej obudowy jezeli ktos chce taki komputerek schowac za monitorem (192x210x62).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

40$+p&p ze stanow. na alledrogo licza, ze zlapia losia i wolaja od 300 do 420. przy obecnym kursie wymiany... porazka. mnie odpowiada ten typ ale nie ma gdzie tam upchnac dyskow 3.25 wiec pewnie zrobie cos podobnego samemu. chyba ze ktos ma jakies propozycje? zaadaptowanie gotowej obudowy z jakiegos urzadzenia mnie satysfakcjonuje wiec prosze sie nie krepowac z takimi propozycjami.

 

ps dwa pliki do testow wyprodukowalem ale ich rozmiar przekracza mozliwosci wyslania ich moim laczem wiec bede myslal jak temu zaradzic jezeli bedzie na nie popyt. prosze sie zglaszac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

server unreachable;--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> Rochu, Czy widzisz sens zakładania osobnego wątku "referencyjny pecet audio-wideo" ?

Myślę, że nie stoi nic na przeszkodzie by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Wiele osób piszących w tym temacie dało powód by sądzić, że takie rozwiązanie jest ciekawsze i pełniejsze, bynajmniej dla niektórych tu osób. Zauważ, że dla samego audio wystarczy pojedynczy atom na platformie intela plus dobra karta dźwiękowa. Cała ta platforma zżera prąd podobny do ion który daje dodatkowo wideo.

Oczywiście jeśli bardzo chcesz rozdzielić to trzeba będzie taki wątek założyć.

 

migrena => Z tego co wyczytałem, nie wszystkie formaty hd obsługiwane są sprzętowo od razu, czyli poprzez sterowniki karty, część obsługiwana jest przez GPU dopiero poprzez płatne oprogramowanie wykorzystujące technologie CUDA (np. odtwarzanie blu-ray). Z jednej strony daje to wielkie możliwości na przyszłość ale z drugiej jest pewnym problemem.

 

Nawiążę jeszcze króciutko do schładzania pasywnego. p.f.pawlikowski napisał prawdę. Oddawanie ciepła poprzez wypromieniowywanie (radiacyjne) jest pomijalnie małe. Praktycznie całość ciepła oddawana jest konwekcyjnie czyli bezpośrednie przejmowanie ciepła przez cząsteczki powietrza. Jak już kolega napisał aluminium ma swoje ogromne zalety jak łatwość obróbki, koszt a także wagę. Kolego wiatrak, kiedyś gdy te cechy nie grały roli, chłodnice samochodowe były robione prawie w całości z miedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

majkeljot, 10 Sie 2009, 19:45

 

>=> Rochu, Czy widzisz sens zakładania osobnego wątku "referencyjny pecet audio-wideo" ?

>Myślę, że nie stoi nic na przeszkodzie by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Wiele osób piszących

>w tym temacie dało powód by sądzić, że takie rozwiązanie jest ciekawsze i pełniejsze, bynajmniej dla

>niektórych tu osób. Zauważ, że dla samego audio wystarczy pojedynczy atom na platformie intela plus

>dobra karta dźwiękowa. Cała ta platforma zżera prąd podobny do ion który daje dodatkowo wideo.

>Oczywiście jeśli bardzo chcesz rozdzielić to trzeba będzie taki wątek założyć.

 

Proszę przeczytaj temat wątku jeszcze raz.

Pisze "AUDIO PC". Prawda?

O video ani słowa.

Ekstremalny sonicznie, obrzydliwie audiofilski pecet : )

Będę wdzięczny jeżeli tak pozostanie : ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy co? mamy zebrac swoje zabawki i zostawic temat na pozarcie robalom? od kilku miesiecy tylko rozszerzenie tematu do multimedialnego peceta trzyma ten watek jako tako przy zyciu. zreszta juz od pierwszego postu dyskusja dotyczyla czegos wiecej niz "urzadzenia tylko i wylacznie odtwarzajacego dzwiek". bo niby jak, jak da sie uruchomic sapera to juz sie takie urzadzenie nie kwalifikuje jako audio pc? tego sie odzielic nie da bo pecet jest z zalozenia urzadzeniem wielofunkcyjnym i jezeli mu ta wielofunkcyjnosc odbierzesz to nie masz juz pc tylko, bo ja wiem, squeezboxa jakiegos.

 

ja chetnie poczytam jak wygladaja mozliwosci tej i podobnych plyt glownych (i kart graficznych, bo te tez maja takie mozliwosci) w zakresie przesylania dzwieku po hdmi. w porownaniu z alternatywnymi kartami dzwiekowymi, przetwornikami itd. zapraszam do dyskusji bo chetnie sie dowiem czy bardziej optymalnym jest rozlozenie kosztow na ampli + przetwornik / karta dzwiekowa czy tylko sam ampli ale za to lepszy. rownie chetnie podyskutuje nad roznicami wynikajacymi z zastosowania zintegrowanego picopsu a wersji "standalone" lub nawet zwyczajnego zasilacza. a moze ktos ma doswiadczenia z zasilaczami chlodzonymi pasywnie itd... tylko konstruktywnie.

 

@majkeljot

wbrew powszechnemu mniemaniu coreavc i cyberlink-powerdvd (dwa najpopularniejsze dekodery h264 dzialajace na gpu) nie sa rozwiazaniami darmowymi. i jeszcze cytat z wiki:

"In essence, VP3 offers complete hardware-decoding for all 3 video codecs of the Bluray-Disc format: MPEG-2, VC-1, and H264.

(...)

Board Name / Core Type / PureVideo HD

Geforce 9300M GS, 9300 GS, 9300 GE / G98 / VP3".

tyle ze poza tym "complete" zadnych szczegolow nie ma nawet na stronie nvidii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

server unreachable;--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemski

(Konto usunięte)

Kolejna opcja:

 

-płyta główna D945GSEJT

 

http://www.intel.com/products/desktop/motherboards/D945GSEJT/D945GSEJT-overview.htm

 

Nowy produkt ze stajni Intel`a, płyta oparta wciąż niestety o chipset Intel 945 (a szkoda, że nie GN40), ale tym razem w wersji znanej z netbook`ów (945GSE), co przekłada się na zminimalizowany pobór mocy i oddawanie ciepła. Zintegrowany ATOM 270 nie predysponuje tej konfiguracji do miana HTPC, ale trzymając się tematu, nada się jako komputer do zastosowań audio. Kolejny aspekt to zintegrowany, podobnie jak na płytach ZOTAC IONITX, zasilacz DC-DC. Pobór mocy, powołując się na testy w sieci, wynosi typowo 11-15W, a z aktywną kartą sieciową i dyskiem 3.5" - 24W. Wystarczy więc zasilacz 12VDC,2A. Na płycie jedno gniazdo PCI i jedno mini PCI-E (np. na kartę wi-fi). PCI i USB pozostawiają drogę dla wybranego urządzenia audio. Nareszcie zintegrowano też DVI co pozwoli uniknąć problemów ze słabej jakości i podatnym na zakłócenia VGA.

 

Podsumowując:

-INTEL D945GSE + Atom N270 (1,6Ghz, FSB 533Mhz)

-rozmiar mini-itx 17x17x2cm!

-wolne sloty: PCI, mini PCI-E, SODIMM RAM DDR2

-pasywne chłodzenie

-zintegrowany zasilacz DC-DC

-11-24W poboru mocy

 

Koszty:

-cena płyty: 450 zł z wysyłką

-RAM 1GB DDR2 533/667 - 50 zł z wysyłką

-zasilacz 12V, 2A - od 35 zł za prosty wtyczkowy stabilizowany

post-681-100008062 1250440883_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Dedykowany komputer do Audio - fajnie.

Ale pojawiają się uniwersalne urządzenie Audio-Video z bogatymi możliwościami.

 

Czy ktoś testował już urządzenia tego typu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Z opisu na aukcji wynika że jest to (prawie) idealne urządzenie.

A i cena staje się akceptowalna, jeżeli pomyślę, że muszę kupić albo bardzo dobrą kartę dźwiękową i użerać się z hałasem, drganiami, zakłóceniami, albo DAC-a za cenę zbliżoną do 1 tys zł.

A tu -wszystko w jednym :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemski, 16 Sie 2009, 18:41

 

>Kolejna opcja:

>

>-płyta główna D945GSEJT

>

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

właśnie zastanawiam się nad kupnem tej płyty,

 

i tu mam pytanie

 

Jak podłączyć wyświetlacz graficzny taki jak był na audioszole w blacknote DSS

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

i jak tym sterowac bez klawiatury i myszki

 

Chciałbym włączyć i słuchac muzyki ,nie pitolić sie otwierając jakiś player itp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utopia., 15 Lis 2009, 12:59

 

>właśnie zastanawiam się nad kupnem tej płyty,

>

>i tu mam pytanie

>

>Jak podłączyć wyświetlacz graficzny taki jak był na audioszole w blacknote DSS

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

>

>i jak tym sterowac bez klawiatury i myszki

 

ta płyta posiada dwa gniazda COM(RS232), tyle że nie są one w postaci wyprowadzonej na tylnym panelu

tylko jako piny, do których musisz kupić/dorobić właściwe gniazda. Sam zamówiłem taką płytę i

też będę kombinował z gniazdami na COMa. Ewentualnie można kupić konwerter USB-RS232 ale skoro płyta ma natywną obsługę to lepiej nie cudować, zwłaszcza że te tanie nie zawsze działają z każdym urządzeniem.

Ze sterowaniem to różnie, jeśli z tym urządzeniem jest jakiś soft, to można kombinować z pilotem programowalnym. Polecam forum www.elektroda.pl tam pewnie chłopaki Ci powiedzą co i jak, pewnie są w stanie zrobić taki display za rząd mniejsze pieniądze ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszar wyświetlacza to 123.5 x 43 mm. Wyświetlacz korzysta z matrycy znaków alfanumerycznych. Na wyświetlaczu prezentowany jest pełny komplet standardowych informacji. Dostarczany z wyświetlaczem długi kabel RS232 pozwala na swobodne ustawienie wyświetlacza. Dostępne są dwie wersje wykończenia DSF. Cena detaliczna DSF - 1980 zł

 

no cena audiofilska :-)

wygląda, że jest to wyświetlacz tego typu co u góry na fotce (wymiary) ale w wykończeniu jak ten u dołu - cena pierwsza z brzegu to 67zł

do tego prosty sterownik na mikroprocku - powiedzmy 10zł + obudowa

 

a starowanie to osobna sprawa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-29-100000406 1258289328_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

znalazłem

 

a sterowanie tak abym nie pitolił sie z myszkami klawiaturami itp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie referencyjny audio pc to mac mini

ma zasilacz poza budą, jest totalnie cichy i ma wyjście optyczne na daca

jest mały i wygląda nieźle,

 

dziękuję i pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem ma pilota i fajny system osx na którym można posadzić kombajn plex

windę też można odpalić ale nie widzę potrzeby

 

dziękuję i pozdrawiam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac to nie PC ;)

 

jak już tu wcześniej zauważono największy problem to sterowanie - sensowne sterowanie tj. pilot z dobrą nawigacją po wielkiej kolekcji utworów - najlepiej z dużym LCD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem pilota

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac mini to pc :) tylko ze znaczkiem jabłuszka teraz :)

pilotem steruje się w plexie bardzo miło czy to na monitorze czy tv

dźwięk z wbudowanej dźwiękówki nie powala, poprawnie ale bez szaleństwa

będę chciał kupić DAC i wykorzystać jego wyjście optyczne

chciałem złożyć jakiegoś małego pc jako kombajn multimedialny do audio i filmów HD

ale wychodziło podobnie w cenie jak kupiłem używanego maca mini z c2d 2GHz i nie żałuje

polecam takie rozwiązanie tym bardziej że ciężko kupić platformę tak małą z ładną obudową gdzie sama obudowa potrafi alu kosztować z 500pln

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie uwagi.

 

Co decyduje finalnie o jakości wyjścia audio, skoro ma być referencyjne?

Uważam, że głównie układ zasilania, czyli porządny zasilacz i jakość wyjścia audio karty dźwiękowej, a zasadniczo sygnału cyfrowego. Do tego porządny zasilacz jest nieodzowny.

Uważam, że do uzyskania referencyjnego dźwięku nie wystarczy dobra karta dźwiękowa, ona poda jedynie dobrze cyfrowy sygnał - od tego właśnie jest komputer. Dalej tylko zewnętrzny dac.

Wtedy można się powoli zbliżać do referencji, jeśli dac który posiadamy również w kwestii audio jest referencyjny :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to wszystko pasuje do mac mini :)

 

dziękuję i pozdrawiam

 

jak pisałem też chciałem złożyć mały kombajn dobrze grający ale odpuściłem bo używki w stanie idealnym mac mini załatwiają temat w 100%

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na pewno kolega jest pewien że Mac Mini załatwi sprawę ??

 

Otóż 2 lata temu miałem Apple TV, a rok temu MacMini i przyznam szczerze ... dźwięk z nich jest dobry, ładny i klarowny ... ale obecnie moje zaskoczenie było bardzo duże ponieważ kupiłem małą stację multimedialną która miała wyjście dźwięku kodowane jako WMP9, WMA9 czy coś takiego, pod Windows Media Player - a znowu to dekoduje amplituner.

 

Do czego zmierzam ... otóż odpaliłem film DVD i po konfiguracji audio zostałem powalony na kolana, ale może to przypadek, uruchamiam płytę AudioCD z koncertu Jarra i zostałem oczarowany przestrzenią, głębią dźwięków jaką nigdy dotąd nie miałem z innych odtwarzaczy jakie posiadam.

 

Ale to tak na marginesie :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikson, 17 Lis 2009, 10:35

 

>a dźwięk można optykiem podłączyć na DAC i mieć dobrą jakość

>

 

dobra jakosc tak, ale z referencyjnym PC ten mac wiele wspólnego nie ma, mniemam ;)

ładnie wygląda, niewielki, to nie wszystko:)

 

wyjscie optyczne spdif pogarsza jakość sygnału wzgledem coax, jeśli ten mac mini nie ma wyjścia coax to na starcie jest podejrzany ;)

jakiś zintegrowany układ audio na jednej płytce i jeszcze zasilacz z drukarki :)

to żart?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyjście optyczne jest słabe to można podłączyć kartę na usb lub fw,

najpierw podłącz porównaj i potem napisz co i jak,

a to że jest ładny mac mini wizualnie to tylko plus a nie minus,

szukasz dziury w całym i tyle

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>utopia., 15 Lis 2009, 17:55

>mam pda na windows mobile i tak sterowałem kompem

>chyba niema nic lepszego z tego co widzę

 

utopia, mógłbyś z grubsza rzucić temat - czego szukać?

szczegóły już sobie znajdę, ale nie wiem jak ugryźć temat na początek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 9 miesięcy temu...

-> rochu

Jak tam eksperymenty w "audio PC"? Udało Ci się wreszcie dogonić, a może nawet przeskoczyć CD w roli transportu? Czy może jednak ciągle płyty kompaktowe górą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proszę o niezamykanie.

Jest to bardzo ciekawy wątek z wieloma interesującymi wpisami, często wyłamującymi się poza schematy. Warto by go kontynuować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.