Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DLMTB miałem tak przy lampie 211,czysta poezja jednak z czasem zaczęlo mi brakować szybkości w dole pasma i jakbym nie zasmakował GM70 to bym pewnie grał do tej pory na 211 :)

Ta 845 daje radę choć mam wrażenie że 6550 czy KT88 lub KT90 trzymają bas w minimalnie lepszej kontroli. No ale reszta pasma już nie ma szans z 845. Jak zwykle nie ma czegoś co zadowoli każdego. Z resztą z każdą godziną jest coraz lepiej. Moje doświadczenie uczy że kluczowe jest jakieś 30h. Potem zmiany są już kosmetyczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No a co ma się dziać-życie się toczy a że jesteśmy starsi z roku na rok to i rodzaj imprez się zmienia (niestety)

 

 

Kurcze , samo życie.

 

 

Tymczasem wspominamy genialnego klawiszowca R.Wright-a z niemniej genialnej i nie tuzinkowej grupy P.Floyd.

 

 

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 845 daje radę choć mam wrażenie że 6550 czy KT88 lub KT90 trzymają bas w minimalnie lepszej kontroli. No ale reszta pasma już nie ma szans z 845. Jak zwykle nie ma czegoś co zadowoli każdego. Z resztą z każdą godziną jest coraz lepiej. Moje doświadczenie uczy że kluczowe jest jakieś 30h. Potem zmiany są już kosmetyczne.

 

 

bezpośrednio żarzona trioda to już wyższy poziom grania - delektowania się muzyką, poznawania płyt na nowo,

pełne gratulacje

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpośrednio żarzona trioda to już wyższy poziom grania - delektowania się muzyką, poznawania płyt na nowo,

pełne gratulacje

Ooooo tak :) Myślałem że moja Mingda to jest grubo ale przy triodzie 845 po prostu odjechałem.

Fakt płyty które słuchałem wielokrotnie i dałbym sobie rękę uciąć że tam już nic więcej nie ma teraz wychodzi że jednak nie słyszałem tego co realizator tam zapisał. Teraz nawet przy cichym słuchaniu wychodzą wszystkie szczegóły. Wzmacniacz coraz bardziej się otwiera i pokazuje coraz więcej szczegółów i głębi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie taka nowość :) Line Magnetic LM518IA.

Myślę że to koniec moich poszukiwań wzmacniacza.

thumbnails.jpg 2_t.jpg 3_t.jpg 4_t.jpg 5_t.jpg

Zobacz całą galerię | Aukcjoner.pl - darmowe galerie na Allegro

 

Niniejszym jeżeli ktoś jest zainteresowany moją mocno doinwestowaną Mingdą w bardzo zaniżonej cenie zraszam na priwa.

 

Jeśli gra jak wygląda, to gratulację udanego zakupu :)

Edytowane przez zenon.kowalski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena nawet przyzwoita

dlmtb jaką wersję zamówiłeś na Europę ?

Ja zawsze kupuję w Cattylink http://www.cattylink.com/lm518ia.html tam jest najtaniej i najpewniej. Z resztą mam tam już zaprzyjaźnionego sprzedawcę :) Do wyboru są wersje z trafami 230V i 240V. Jest jeszcze wersja na Stany 110V ale oni jej nie mają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze kupuję w Cattylink http://www.cattylink.com/lm518ia.html tam jest najtaniej i najpewniej. Z resztą mam tam już zaprzyjaźnionego sprzedawcę :) Do wyboru są wersje z trafami 230V i 240V. Jest jeszcze wersja na Stany 110V ale oni jej nie mają.

Kuźwa odważny jesteś :) ale jak widać opłacało się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o wielkiej kasie, a ja bezkasowo poprawiłem sobie w piąteczek granie. Tzn trochę mnie to kosztowało. Zabiłem lenia w sobie Staropramenem za 4,70zł i natchniony rozprułem oryginalnie konfekcjonowany kabel głośnikowy zrobiony jako single. Kabel który może pracować w bi-wiringu. Wzamcnaicz ma zdublowane zaciski to czemu nie. Eureka normalnie :D

Góra pasma stała się subtelniejsza, gładsza, średnica bardziej czytelna, ale też trochę jakby miększa, choć bardziej słyszalna no i bas się uspokoił. Zmniejszył się, a to skutkiem, że w single ekran fabrycznie zwarty z żyłą gorąca, a od strony kolumn ekran nie podłączony tylko gorąca żyła do zacisku kolumny. Takie rasowe ekranowanie skutkujące większym, obszerniejszym basem w przypadku takich kabli. Podobnie było ze świetnym kablem AudioQuest Bedrock którego wile lat używałem. Też miał genialną konstrukcję umożliwiającą bi-wiring.

Dobra tam wysokie, niskie mać ich baraban, ale stereo, przestrzeń, scena no po prostu opad szczęki.

Na tej płycie gitara lata w powietrzu, po prostu widać jak Stevie gra na niej, a mówią, że też już nie żyje ;).

Sorki za guuupi dowcip, ale biorą już z mojej półki audiofili nie omijając :( więc nastrój podły od paru dni.

Posłuchajcie koniecznie na Minnasach. Płyta tania do kupienia na aukcjach "Couldn't Stand the Weather" tu utwór nr. 6

 

https://www.youtube.com/watch?v=oydj5H9C-no

Edytowane przez robin102

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o wielkiej kasie, a ja bezkasowo poprawiłem sobie w piąteczek granie. Tzn trochę mnie to kosztowało. Zabiłem lenia w sobie Staropramenem za 4,70zł i natchniony rozprułem oryginalnie konfekcjonowany kabel głośnikowy zrobiony jako single. Kabel który może pracować w bi-wiringu. Wzamcnaicz ma zdublowane zaciski to czemu nie. Eureka normalnie :D

Góra pasma stała się subtelniejsza, gładsza, średnica bardziej czytelna, ale też trochę jakby miększa, choć bardziej słyszalna no i bas się uspokoił. Zmniejszył się, a to skutkiem, że w single ekran fabrycznie zwarty z żyłą gorąca, a od strony kolumn ekran nie podłączony. Takie rasowe ekranowanie skutkujące większym, obszerniejszym basem w przypadku takich kabli. Podobnie było ze świetnym kablem AudioQuest Bedrock którego wile lat używałem. Też miał genialną konstrukcję umożliwiającą bi-wiring.

Dobra tam wysokie, niskie mać ich baraban, ale stereo, przestrzeń, scena no po prostu opad szczęki.

Na tej płycie gitara lata w powietrzu, po prostu widać jak Stevie gra na niej, a mówią, że też już nie żyje ;).

Sorki za guupi dowcip, ale biorą już z mojej półki audiofili nie omijając :( więc nastrój podły od paru dni.

Posłuchajcie koniecznie na Minnasach. Płyta tania do kupienia na aukcjach utwór nr. 6

 

https://www.youtube.com/watch?v=oydj5H9C-no

Ten pan wiedzial co zrobic ze Stratocasterem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa odważny jesteś :) ale jak widać opłacało się

E tam zaraz odważny :) Cattylink to pewna firma i co ciekawe pracują tam pasjonaci a nie handlarze. Nigdy na nic nie naciągają. Zawsze rzeczowo i uczciwie doradzą a jak coś jest nie halo to i odradzą. Zaletą tego sklepu jest to że sprzedawcy są autentycznymi audiofilami. Możesz z nimi podyskutować o dowolnym sprzęcie i firmach.

Przy okazji ostatniego zakupu dyskutowaliśmy o zaletach starego audio z lat 80-90 oraz o elektronicznych bębnach. :) Okazało się że mój zaprzyjaźniony sprzedawca to zapalony perkusista i o bębniarstwie wie wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ,że w ciemno bez słuchania kupujesz ale jak masz takich doradców to super

A jeżeli o takie ciemno chodzi to zakup nie był tak zupełnie w ciemno. Przede wszystkim rozglądałem się za wzmacniaczem z wyższej półki i trafiłem w sieci na takie trzy recenzje:

http://www.stereophile.com/content/line-magnetic-audio-lm-518ia-integrated-amplifier#L4sbrkPu0SoPjDUQ.97

http://www.witchdoctor.co.nz/index.php/2014/06/line-magnetic-lm-518ia-integrated-set-amplifier-review/

http://wallofsound.ca/audioreviews/line-magnetic-518ia-integrated-amplifier/

Plus sporo pozytywnych wpisów na forach. Potem przejżałem ofertę Cattylink i zapytałem o ich rekomendacje. Potwierdzili że to obecnie najlepszy wybór z lamp w tej cenie i kupiłem :)

Edytowane przez dlmtb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli o takie ciemno chodzi to zakup nie był tak zupełnie w ciemno. Przede wszystkim rozglądałem się za wzmacniaczem z wyższej półki i trafiłem w sieci na takie trzy recenzje:

http://www.stereophile.com/content/line-magnetic-audio-lm-518ia-integrated-amplifier#L4sbrkPu0SoPjDUQ.97

http://www.witchdoctor.co.nz/index.php/2014/06/line-magnetic-lm-518ia-integrated-set-amplifier-review/

http://wallofsound.ca/audioreviews/line-magnetic-518ia-integrated-amplifier/

Plus sporo pozytywnych wpisów na forach. Potem przejżałem ofertę Cattylink i zapytałem o ich rekomendacje. Potwierdzili że to obecnie najlepszy wybór z lamp w tej cenie i kupiłem :)

 

Jaki jest tego koszt z dostawa i cłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Znam to :) Na cenzurowanym są wszyscy którzy oferują ten wzmacniacz za mniej niż 4500$ :)

Jaki jest tego koszt z dostawa i cłem?

Cło to 10% wartości wzmacniacza. VAT płaci się od sumy: cena wzmacniacza+ wartość cła + koszt transportu. Koszt transportu DHL-em z ubezpieczeniem to 365$.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cło to 10% wartości wzmacniacza. VAT płaci się od sumy: cena wzmacniacza+ wartość cła + koszt transportu. Koszt transportu DHL-em z ubezpieczeniem to 365$.

 

Dzięki. Wzmacniacz fajny :)

 

Ja tylko nie rozumie jaki z Ciebie jest klubowicz, jak po innych wątkach zachęcasz ludzi do zamówień sprzętu Cayina z Cattylin, jak Grzegorz jest dystrybutorem sprzętu z gwarancją i jeszcze piszesz, że tak S16Hertz miał tak słabą prezentację. Zawsze mi się wydawało, że klubowicz, to jakaś forma lojalności, życzliwości i wspierania marki:) no ale może za lichy jestem aby to zrozumieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.