Skocz do zawartości
IGNORED

Wzamcniacz - łatwo powiedzieć...


darekdz

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki, widocznie coś pokręciłem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sony KD85-ZG9? , Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA 7-kanałowa gen.2 , Pioneer UDP-LX800.Projektor JVC RS2 - Adeo Tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra + GX100 + 4 szt. sufitowe Dali Phantom H-80 +VELODYNE DD-15 Plus. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Listwa Monster Cable HTS 5100 + Power Center HTS 1000, kable sieciowe Monster Powerline 400 . Apple TV4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z uwagą przeczytałem wątek bo mam ten sam problem darekdz, który Ty miałeś tzn. dobre kino i stereo bez rezygnacji z żadnego z nich.

Gratuluję szczęśliwego zakończenia.

Natomiast mam pytanie. Dlaczego zakupiłeś - amp stereo XPA-2 i amp 3-ch XPA-3 zamiast jednego amp XPA-5 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast mam pytanie. Dlaczego zakupiłeś - amp stereo XPA-2 i amp 3-ch XPA-3 zamiast jednego amp XPA-5 ?

 

w sumie to tylko z uwagi na posiadanie dzielonych koncowek oraz z uwagi na zasilacz. W XPA-2 jest tylko dla dwoch kanalow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze zrozumiałem, że chciałeś mieć oddzielną końcówkę mocy tylko do stereo i drugą dołaczaną przy KD ?

 

oraz z uwagi na zasilacz

Mógłbyś rozwinąć myśl...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze zrozumiałem, że chciałeś mieć oddzielną końcówkę mocy tylko do stereo i drugą dołaczaną przy KD ?

Mógłbyś rozwinąć myśl...

 

Tak, dobrze zrozumiales.

 

Wydajnosc pradowa zasilacza taka sama dla 5 koncowek jak i 2. Wybralem 1,2kW tylko na stereo a nie wspoldzielone na 5-ch.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również po paru rozmowach z Darkiem kupiłem sobie cały zestaw EMOTIVA jakis rok temu i jestem mega zadowolony

Wreszcie mam swiety spokój !!! nie mysle ciagle co zmienic co bedzie grało lepiej a co gorzej , gra to naprawde zaje .....

Nie mówie ze nie ma lepszych klocków bo napewno sa , ale za te pieniadze które zapłaciłem i za powiedzmy trzy a moze cztery razy tyle bedzie ciezko znalezc cos naprawde duzo lepszego .

I tak jak Darek jestem uzalezniony od tej firmy i tyle :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Właśnie AMP mi się spalił, raz myślę o stereo raz o kinie, a tu taka niespodzianka i odpowiedź na moją "zagwozdkę" więc zapytam:

co z perspektywy czasu proponujcie do stereo i do kina z Emotiva - może dysponujcie aktualnymi, a jeśli nie to starymi cenami dla orientacji - będę wdzięczny za informację - może być na priv.

 

ps.

Kubek_777 co za klocki i za ile kupiłeś w końcu, możesz zdradzić ?

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dysponujcie aktualnymi, a jeśli nie to starymi cenami dla orientacji - będę wdzięczny za informację - może być na priv.

 

wszystkie ceny sa na www.emotiva.com

 

musisz miec koncowke - do wyboru

procesor - UMC-1 lub nadchodzacy XMC-1

ewentualnie pre stereo - USP-1 lub nadchodzacy XSP-1

ewentualnie DAC XDA-1

ewentualnie CD ERC-2

 

sprzet z X na poczatku ma wejscia/wyjscia XLR

 

wszystko zalezy od kasy jaka chcesz wydac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, późno znalazłem ten wątek, a w nim są przecież wszystkie potrzebne informacje ;-)

 

Tak sobie myślę ... cała idea, prostota i funkcjonalność w tym, że wszystkie te klocki można dowolnie łączyć i nie trzeba ładować się się od razu w pełne kino i dlatego też, chyba zacznę podobnie,

ale bez szaleństw ;-) i od stereo wzmacniacza z procesorem bo te wszystkie moje wynalazki muszę gdzieś podłączyć

Pytanie tylko czy Panowie z emotiva, w drugiej połowie roku do tego XMC-1 nie zrobią jakiegoś nowego XPA-2 v2 - bo zależy mi w pierwszej kolejności na stereo, w drugiej na kinie ...

Pozostaje chyba poczekać...

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.