Jump to content
IGNORED

Brzienie Anti IC-s by P.Speltz

Mr.Zydelek

Recommended Posts

Zakładam wątek poswięcony brzmieniu Anti Cabla. Zaznaczam że nie będę tolerował wszelkiego trolowania i zamierzam usuwać takie wpisy.

Mój Anti-ICs silver jest niemal wygrzany. Pomiędzy cd, pre phono pokazał najwyższą klasę. Pomiędzy pre line a power amp. pokonał dptychczasowego lidera jakim był Sttereovox hdse.

Ponieważ inni nie mieli z nim kontaktu rozumiem, że na wpisy będę musiał poczekać.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W moim systemie zastąpił pomiędzy pre a power wyśmienitego w tej roli hdse Stereovoxa. W roli cd i phono stage a pre zastąpił Stereovox SEI 600mkII i wszystko co było do tej pory.

Już dziś wiem że IC łączy w sobie wszystkie dobre cechy VDH Orchida z przejrzystością i rozdzielczością AC silver nie wspominając o jego basie i ryttmiczności.

Hidden Content

Guest Arek__45

(Konto usunięte)

Czyli jeden to za malo,musisz zarobic na wiecej...:)) jestes glodny czy.....zmeczony weekendem?

Chciałbym wypróbować tych kabli w moim systemie, czytałem o nich dużo dobrego. Problem w tym, że nie można ich nigdzie wypożyczyć/kupić!

Hidden Content

Bluesound Node 2i - Naim XS 2 - Dynaudio X34 a wcześniej: Dynaudio X14, X32, Monitor Audio RX2, Dali 450, Tannoy M3, Unison Research Unico Primo, Rega Elicit R, Rega Brio R, Naim Unitiqute 2b, Arcam A32, 23T, CA SM 6v1, Creek "żabki", Onkyo...

jak nie można? słabo szukasz :P

Hidden Content

witam,

w moim poprzednim systemie lampowym (monobloki na 300B, odtwarzacz CD AN i kolumy AN) anti IC (miedziany, na miedzianych bullet-plugach) wypadł słabiej od oyaide across 750 - cena zbliżona, po prostu grał szybko ale szczupło, brakowało smaczków i "otoczki" wokół instrumentów.

Ubocznym tematem jest wg mnie to, iż anty IC średnio "technologicznie" nadaje sie do bullet-plugów, cienki sztywny drut bardzo łatwo moze uszkodzić (wyłamać)delikatne bolce we wtyku.

pozdrawiam

Hidden Content

Jak Anti IC gra szczupło to coś nie tak jest z systemem....tutaj jeno Crdas Neutral Reference przymuli ;) Co do bulletów to trzeba uważać i wszystko gra ;)

Hidden Content

zyzio - szczupło w kontekscie bogactwa wybrzmień i otoczki... Po prostu tak grał. A system - nie wiem jak Twój, ale ja na tamten nie narzekałem...

Hidden Content

I taką szczupłość miałem na myśli.....Anti IC to własnie bogactow wybrzmień :) Ale ok, kazdy inaczej słyszy i ma inny system.

Hidden Content

Pozostaje mi w pełni zgodzić się ze Staszkiem_s. AntiIC miedziany zdecydowanie ingeruje w przekaz a dokładnie zubaża wybrzmienia, szczegółowość, czystość, ogranicza przejrzystość (w znaczeniu absolutnym to chyba wada?) Jest taki.... monochromatyczny i monotematyczny jak stary piernik. Ale może ten srebrny jest genialny...

Na temat przekazu pasma akustycznego nie wypowiem się, bo kabelek w każdym systemie zachowa się trochę inaczej.

Hidden Content

minidsp SHD Studio; Nordost Thor; DAC Musetec MH-DA005; Octave V80; Dynaudio C1; 2xREL.

Brzmienie to wypadkowa wielu czynników, w niektórych systemach antykable to koniec drogi kablowej i nie tylko polskie doświadczenia to potwierdzają ;) zależy jeszcze jakie kto głośnikowce, jakie zasilanie...ba nawet jak rozwiązał problem wibracji i oczywiście jak dobrał klocki :) Te wszystkie opisy, recenzyjki nie są receptą na sukces dla kazdego, dopóki sie nie sprawdzi można gdybać.

Hidden Content

>Brzmienie to wypadkowa wielu czynników

Pełna zgoda

>w niektórych systemach antykable to koniec drogi kablowej

Pełna zgoda, a w niektórych systemach końcem są przewody Audionova

>zależy jeszcze jakie kto głośnikowce, jakie

>zasilanie...ba nawet jak rozwiązał problem wibracji i oczywiście jak dobrał klocki :)

I ponownie pełna zgoda :)

>Te wszystkie

>opisy, recenzyjki nie są receptą na sukces dla kazdego, dopóki sie nie sprawdzi można gdybać.

W takim razie dlaczego tak chętnie wypowiadamy się w takim wątku jak ten? Czyżby cel oratorski... ;)

Hidden Content

minidsp SHD Studio; Nordost Thor; DAC Musetec MH-DA005; Octave V80; Dynaudio C1; 2xREL.

Popieram Staszka_s, że Anticables nie wypada dobrze z lampą, za to jak najbardziej sprawdza się z tranzystorami. Ale mimo wszystko mistrzem świata nie jest. Miałem swego czasu kable głośnikowe Anticables i Nuda Veritas. Dwa komplety to za dużo, Anti przegrały i "grają" u kogos innego.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.