Skocz do zawartości
IGNORED

koncerty blue-ray


fugazi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę z innej beczki, ale warto wspomnieć o tym, że na płytach Blu-Ray znalazły się już cztery albumy Pink Floyd :

 

- Wish You Were Here

- Dark Side of The Moon

- Division Bell, oraz najnowsza

- The Endless River

 

Qrcze, a juz z poczatku sie zapalilem ale koniec twojego postu mnie ochlodzil...to sa tylk ododatki do innych wiekszych wdan? serio?

A the endless river to chyba jedynie jeden utwor a nie caly album?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A the endless river to chyba jedynie jeden utwor a nie caly album?

 

 

" The Endless River " to cały album, a nie jeden utwór. Dodatkowo na tej płycie są nie publikowane nigdzie

dodatki - kilka utworów, ok. 40 minut. Wspomniane tytuły są do zdobycia TYLKO w drogich boxach (Immersion),

ale czasami trafiają się na Allegro ( gdy ktoś kupił cały box, ale ten nośnik nie jest mu potrzebny, bo nie używa )

 

Tutaj masz " The Endless River " na Blu-Ray :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tak wyglądają boxy ...

 

post-8913-0-68752100-1415788089_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że na rynku są płyty BD grupy Australian PINK FLOYD - zespołu grającego covery

Floydów. Ma to niewiele wspólnego z oryginałami, choć panowie starają się im mocno dorównać. :)

Przy szybkich zakupach łatwo o pomyłkę, a w tym przypadku byłoby to przykre doświadczenie, gdyż

wydawca tej grupy kompletnie olewa jakość audio i zamieszcza na płycie tylko ścieżki AC-3 z marnym

bitratem (192kbps - kompresja stratna). To kompletna dyskwalifikacja ... UNIKAĆ JAK OGNIA ! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez BoDeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że na rynku są płyty BD grupy Australian PINK FLOYD - zespołu grającego covery

Floydów. Ma to niewiele wspólnego z oryginałami, choć panowie starają się im mocno dorównać. :)

Przy szybkich zakupach łatwo o pomyłkę, a w tym przypadku byłoby to przykre doświadczenie, gdyż

wydawca tej grupy kompletnie olewa jakość audio i zamieszcza na płycie tylko ścieżki AC-3 z marnym

bitratem (192kbps - kompresja stratna). To kompletna dyskwalifikacja ... UNIKAĆ JAK OGNIA ! :)

 

Moze unikac wydan na plycie ale polecam pojscie na koncert tej grupy. Co roku w sezonie letnim koncertuja rowniez w PL.

Warto! Co ciekawe ta grupa ma tzw autoryzacje Gilmoura :) kiedys nawet raz z nimi zagral na ich koncercie. To raczej dobra dla nich wizytowka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie neguje, ale wątek jest o KONCERTACH NA BLU-RAY, a płyt tej grupy należy, niestety omijać szeroko.

Nawiązanie dotyczyło podobieństwa w nazwie grupy, aby w szale zakupów przez przypadek nie kupić knota ! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś płytę grupy KULT - Unplugged?

To moja jedyna póki co wczoraj oglądałem bo wo końcu zakupiłem playera - jak na ten zespół można powiedzieć spokojnie i nostalgicznie podobało mi się.

Natomiast co dziwne wyświetlacz pokazywał PLAY zamiast czasu nagrania -na ekranie też nie było informacji ani o numerze nagrania ani o czasie tylko BD Play..

Ciekawe czy to cecha płyty czy mój playerek ma wadę fabryczną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam. Nostalgiczna to ona nie jest - szczególnie utwór Sowieci odtwarzany w nocy na imprezie. ;)

 

Odtwarzałem ją odtwarzaczu sony i nie zaobserwowałem tego o czym piszesz. Dawno jej nie grałem. Od jakiegoś czasu używam PS3 i o ile pamiętam to widać czasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sony CDP-557ESD -> Inakustik Monitor Lemnos ->; Sony HAP-Z1ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-E80ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-N55ES/N80ES (bi-amp) -> Kimber Kable 8TC -> Jbl TL260.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja Muzyczna p.t. PINK FLOYD to era The Beatles / Rolling Stone / Animals / J. Hendrix.

 

Się uparł jeden z grupy muzyków "PINK FLOYD" ...

THE DARK SIDE OF THE MOON - nic poza THE BEATLES "Sierżant Samotne Serca" lepszego nie ma. I nie będzie.

Może SACD (kodek SONY) by Pink Floyd "DARK SIDE OF THE MOON".

Jest w STEREO.

 

W sprawie problemu "rosyjskiej" obecności:

Pan STING napisał kiedyś dzieło p.t.

" Ruscy także kochają swoje dzieci ... "

Posłuchaj. Usłysz.

 

Albo:

Czesław Niemen Ciuciubaka.

I inne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może SACD (kodek SONY) by Pink Floyd "DARK SIDE OF THE MOON".

Jest w STEREO

 

Nieprawda. Mam tego SACD. Jest 5.1 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam. Nostalgiczna to ona nie jest - szczególnie utwór Sowieci odtwarzany w nocy na imprezie. ;)

 

Odtwarzałem ją odtwarzaczu sony i nie zaobserwowałem tego o czym piszesz. Dawno jej nie grałem. Od jakiegoś czasu używam PS3 i o ile pamiętam to widać czasy.

 

Nostalgicznie jak na KULT bo jak byłem na koncercie to chodziłem głuchy przez tydzień i z pokruszonym szkieletem od drgań:)

A tu spokojne ballady nawet "Celina" "rozwleczona" że usnąć można:)

 

Co do wyświetlania to mówisz o wydaniu Blu ray czy o dvd? bo te wydania są w obydwu wersjach. Wg instrukcji powinno mi wyświetlać i tak jest przy dvd czy z USB a blu-ray coś nie wyświetla.

No cóż dopóki nie będę miał innych płyt to się nie przekonam.

 

Nieprawda. Mam tego SACD. Jest 5.1 .

 

Potwierdzam, oczywiście jest to wydanie hybrydowe SACD - MCH; SACD - stereo i CD stereo.

Każdy odtwarzacz to łyknie w stereo natomiast do "mch" trzeba mieć przewidziany do tego sprzęt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, oczywiście jest to wydanie hybrydowe SACD - MCH; SACD - stereo i CD stereo.

 

Masz oczywistą rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyświetlania to mówisz o wydaniu Blu ray czy o dvd? bo te wydania są w obydwu wersjach. Wg instrukcji powinno mi wyświetlać i tak jest przy dvd czy z USB a blu-ray coś nie wyświetla.

O blu-ray.

Jeśli nie wyświetla tylko z blu-ray to możliwe, że coś jest zmienione w ustawieniach odtwarzacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sony CDP-557ESD -> Inakustik Monitor Lemnos ->; Sony HAP-Z1ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-E80ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-N55ES/N80ES (bi-amp) -> Kimber Kable 8TC -> Jbl TL260.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie widziałem żadnych opcji w tej kwestii. No nic pójdę dziś zakupić zestaw Celebration Day Zepellinów i zobaczymy jak tam będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>W jakim formacie ma dźwięk ta Celinka?

 

Do wyboru: PCMStereo(96KHz/24-bit),

 

Dolby TrueHD 5.1Sourround(96kHz/24-bit)

 

Dolby Digital 5.1Sourround(448kbps)

 

P.S.Rzeczywiscie koncert jest wizyjnie i dzwiekowo niezly.

Dżwięk zajebisty jeszcze jak odpalę audyssey w ampku to ogień :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżwięk zajebisty jeszcze jak odpalę audyssey w ampku to ogień :)

 

Sprawa indywidualnego gustu. Z własnego doświadczenia wiem, że muzyka 5.1 powinna być odtwarzana tak, jak została nagrana. Czyli też na 5.1. Tworzenie niejako "na siłę" dodatkowych kanałów (w oryginalnym nagraniu nieistniejących) przynosi więcej szkody niż pożytku i czyni ogólny efekt przestrzenny sztucznym. Zauważmy, że nagrania pure audio (bez towarzyszącego obrazu) muzyki wielokanałowej są 5.1 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest Jean Michelle Jarre - Concert in China wydany na BD?

 

NIE, ani ten z 1981, ani ten ostatni, choć był filmowany w HD i z zapowiedzi wynikało, że coś z tego zrobią.

 

Zapis z 1981 roku został wydany w Australii na płycie DVD i to właściwie taki dokumencik, a nie rasowy koncert.

Płyta czasami do zdobycia na jebaju za chore pieniądze, ale to materiał dla mega-ortodoxów ... można obejrzeć tutaj:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE, ani ten z 1981, ani ten ostatni, choć był filmowany w HD i z zapowiedzi wynikało, że coś z tego zrobią.

 

To mnie zmartwiłeś, ale i tak bardzo dziękuję za info.

 

Mam ten koncert na DVD. Pod względem jakości zarówno obrazu, jak i dźwięku jest to moim zdaniem jeden z najlepszych DVD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa indywidualnego gustu. Z własnego doświadczenia wiem, że muzyka 5.1 powinna być odtwarzana tak, jak została nagrana. Czyli też na 5.1. Tworzenie niejako "na siłę" dodatkowych kanałów (w oryginalnym nagraniu nieistniejących) przynosi więcej szkody niż pożytku i czyni ogólny efekt przestrzenny sztucznym. Zauważmy, że nagrania pure audio (bez towarzyszącego obrazu) muzyki wielokanałowej są 5.1 .

 

"Na siłę" to działa wtedy jak włączysz symulacje natomiast Audyssey działa tez po prostu jako korektor barwy dźwięku - czasem to brzmi o niebo lepiej niż oryginał bo po prostu nastawy uwzględniają konkretne kolumny i pomieszczenie - oczywiście jak ktoś lubi może sobie włączyć direct lub pure audio ale wtedy dźwięk staje się nieco "łysy."

Mamy do wyboru opcję Audyssey, Bypass l+R; FLAT lub manual gdzi emożemy sobie dostroić pasmo na każdy kanał w przedziale zakresów 63-16 tys Hz czyli podbić lub osłabić basy średnie i wysokie wedle własnego uznania.

W kwestii HD Audio nie da się włączyć symulacji kanałów w audyssey choćbyś chciał.

Tto tylko działa dla stereo lub Dolby digital 5.1. W zasadzie ma to sens tylko dla stereo np przy oglądaniu filmu z TV tak nadawanego otrzymujemy symulację 5.1 i powiem że całkiem fajnie to działa np na ustawieni MATRIX.

Włączanie tych efektów przy 5.1 generuje szumy które słychać jak nic nie gra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa indywidualnego gustu. Z własnego doświadczenia wiem, że muzyka 5.1 powinna być odtwarzana tak, jak została nagrana. Czyli też na 5.1. Tworzenie niejako "na siłę" dodatkowych kanałów (w oryginalnym nagraniu nieistniejących) przynosi więcej szkody niż pożytku i czyni ogólny efekt przestrzenny sztucznym. Zauważmy, że nagrania pure audio (bez towarzyszącego obrazu) muzyki wielokanałowej są 5.1 .

No zgadzam się ale jak włącze audysseya jest większa przestrzeń (być może sztuczna) Np. mam koncert Schillera -Sonne Live dzwięk DTS-HD i na audysseyu gra bardzo fajnie :) Ale tak jak napisałeś sprawa indywidualnego gustu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fasterfox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O blu-ray.

Jeśli nie wyświetla tylko z blu-ray to możliwe, że coś jest zmienione w ustawieniach odtwarzacza.

No jednak to plyta.

Zakupiłem Led Zeppelin Celbration Day w komplecie tj BRD+DVD+2xCD. DVD niby ten sam koncert ale inny szkoda bo nie mogę porównać tego samego materiału jednocześnie na BR i DVD jeżeli chodzi o dźwięk.

 

Oprócz tego zanabyłem koncert U2 360d in Rose Bowl - polecam fanom grupy dla mnei to chyba najlepszy koncert jaki widziałem (mam inny na dvd i parę nagrań z tv sat)

Obydwie nowe płyty wyświetlają czasywięc playerek chyba OK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueMax

(Konto usunięte)

No jednak to plyta.

Oprócz tego zanabyłem koncert U2 360d in Rose Bowl - polecam fanom grupy dla mnei to chyba najlepszy koncert jaki widziałem (mam inny na dvd i parę nagrań z tv sat)

 

Niestety nie mogę się zgodzić z opinią, że Rose Bowl jest najlepszym koncertem wydanym przez U2. Ogląda się go jak długi teledysk i co prawda robi wrażenie, ale jest niestety dość męczący w oglądaniu i trochę płytki emocjonalnie jak na ten zespół. Sama realizacja też nie zachwyca, miejscami przesadzili z ziarnem a ponieważ scena na trasie 360 była umieszczona na środku stadionu to i z tłem są problemy, na wielu ujęciach za tło robi czarna przestrzeń za członkami grupy co nie wygląda najlepiej. Niestety te najlepsze koncerty U2 nie zostały do tej pory wydane na BD, a jedynie na DVD (Live at Red Rocks: Under a Blood Red Sky, Elevation 2001: Live from Boston i Go Home: Live from Slane Castle).

Edytowane przez BlueMax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę się zgodzić z opinią, że Rose Bowl jest najlepszym koncertem wydanym przez U2. Ogląda się go jak długi teledysk i co prawda robi wrażenie, ale jest niestety dość męczący w oglądaniu i trochę płytki emocjonalnie jak na ten zespół. Sama realizacja też nie zachwyca, miejscami przesadzili z ziarnem a ponieważ scena na trasie 360 była umieszczona na środku stadionu to i z tłem są problemy, na wielu ujęciach za tło robi czarna przestrzeń za członkami grupy co nie wygląda najlepiej. Niestety te najlepsze koncerty U2 nie zostały do tej pory wydane na BD, a jedynie na DVD (Live at Red Rocks: Under a Blood Red Sky, Elevation 2001: Live from Boston i Go Home: Live from Slane Castle).

Najlepszym dla mnie of course. Mi jakoś ten koncert się podoba - muzycznie, nastrojowo - tło itp nie są dla mnie priorytetowymi aspektami.

Na pewno będę ten koncert puszczał tylko w audio bez obrazu - zwykle kiedy coś muszę zrobić to nie ma czasu na siedzenie przed ekranem.

No ale OK nie wszystkie, które wymieniłeś widziałem więc mogę się mylić.(DVD które ja mam mniej mi przypadło do gust (nie pamiętam tytułu sprawdzę a nawet sobie posłucham dziś.)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueMax

(Konto usunięte)

Polecam te trzy, które wymieniłem. Pozycje obowiązkowe dla każdego fana :)

 

Obczaj przejście z Bad do Streets z Bostonu, to jeden z "tych" momentów, które są tak naładowane emocjami, że aż odrealnione. Na Rose Bowl niestety takich scen brakuje.

 

http://www.youtube.com/watch?v=-MS6kZ8u0zY

 

PS Poza Rose Bowl na BD dotychczas ukazały się jeszcze tylko filmy Rattle & Hum i From the Sky Down. Reszta nadal czeka na wydanie w tym formacie.

 

Zwłaszcza film koncertowy U23D, który aż prosi się o wydanie na BD 3D, a niestety można go obejrzeć wyłącznie w kinach.

Edytowane przez BlueMax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE U2:

EASY ENGLISH, przesłanie dla bardzo młodych ludzi czyli teksty typu:

- wszyscy jesteśmy wolni,

- wykształcenie jest niepotrzebne,

- pensja co miesiąc to przeżytek,

- zgredy niech idą precz, chyba, że nam dadzą kaskę,

- kasa na pomioty (czytaj: wnuki, dzieciaki ...) zrobione z chwilowo sex laską.

 

Muza U2 jest prostacka ...

Ile lat można młodzieży gimnazjalnej wciskać trywialne slogany !!!

Bardzo długo.

Ale kasa idzie za U2, i to WILEKA !!!

Tak jak za iPhonami i APPLE ...

 

Ekrany REGINA do w/w APPLE są kupowane od ... LG KOREAN DYSPLAY.

 

Zwracam uwagę:

- nie od SONY,

- nie od PANASONIC,

- nie od SAMSUNG,

- nie od POLSAT,

- nie od MANTA POLSKA !!! A szkoda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam te trzy, które wymieniłem. Pozycje obowiązkowe dla każdego fana :)

 

Obczaj przejście z Bad do Streets z Bostonu, to jeden z "tych" momentów, które są tak naładowane emocjami, że aż odrealnione. Na Rose Bowl niestety takich scen brakuje.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

PS Poza Rose Bowl na BD dotychczas ukazały się jeszcze tylko filmy Rattle & Hum i From the Sky Down. Reszta nadal czeka na wydanie w tym formacie.

 

Zwłaszcza film koncertowy U23D, który aż prosi się o wydanie na BD 3D, a niestety można go obejrzeć wyłącznie w kinach.

 

PODSUMOWANIE U2:

EASY ENGLISH, przesłanie dla bardzo młodych ludzi czyli

teksty:

- wszyscy jesteśmy wolni,

- wykształcenie (dyplom) jest niepotrzebne,

- pensja co miesiąc to przeżytek,

- zgredy niech idą precz, chyba, że nam dadzą kaskę,

- kasa na pomioty (czytaj: wnuki, dzieciaki ...) zrobione z chwilowo sex laską.

 

Muza U2 jest prostacka ...

Teksty BONO to są mniej dobre jak wiersze Broniewskiego z Płocka.

Ile lat można młodzieży gimnazjalnej oraz bardziej dorosłej, licealnej, i na studiach, wciskać trywialne slogany !!!

Bardzo długo.

Ale kasa idzie za U2, i to WILEKA !!!

Tak jak za iPhonami i APPLE ...

 

Ekrany REGINA do w/w APPLE są kupowane od ... LG KOREAN DYSPLAY.

 

Zwracam uwagę:

- nie od SONY,

- nie od PANASONIC,

- nie od SAMSUNG,

- nie od POLSAT,

- nie od MANTA POLSKA !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam te trzy, które wymieniłem. Pozycje obowiązkowe dla każdego fana :)

 

Przy okazji obadam

Sprawdziłem co ma na dvd - to jest "Live from Chicago" - IMO słabsza od Rose Bowl tzn ja preferuje raczej spokojne brzmienia mniej hałasu aczkolwiek czasem lubię zapuścić np. Iron Maiden Rock in Rio.

Mam nieco nagrań U2 na dysku z niemieckich stacji satelitarnych - możliwe że są to fragmenty tych płyt które wspomniałeś.

Ogólnie w kwestii wydań dvd/ BRD mam tyły. Mam kilka płyt CD tej grup - bardzo lubię np. Achtung Baby poza kilkoma zbyt hałaśliwymi utworami.

OK będę wypatrywać innych wydań U2 póki co to się trafiło w bardzo dobrej cenie na wyprzedaży to wziąłem.

Wczoraj z konieczności musiałem odpuścić wideo na rzecz audio.

Zapuściłem w słuchawki Led Zeppelin Celebration Day z kompletu jaki zakupilem wraz z BRD. Najsłabszy początek potem coraz lepiej tak bym okreśił CD1.

Dziś pójdzie na odsłuch CD2 (kiedy żona ogląda te durne seriale he he)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez KJS62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to materiał dla mega-ortodoxów ... można obejrzeć tutaj:

 

 

Nie ma filmu co się stało nie zdążyłem oglądnąć :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.