Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show 2009


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Reportaż o Audio Show 2009 -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - warto zajrzeć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wszedłem do tego pokoju to myślałem, że mi ciśnienie mózg wgniecie ;) akurat coś ostrego leciało, trzeba przyznać, że konkretnie trzęsło pokojem ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trafiłem na moment pokazujacy, że trzeba uciekac jak najdalej od fatalnego dźwięku jaki panował w pokoju T+A.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat trafilem jak bylo zacnie fakt czasmi przesadzali z glosnoscia ale to na zyczenie sluchajacych i tu maly szok mimo duzej glosnosci i tak malego pokoju dzwiek czytelny scena na najwyzszym poziomie nawet specjalnie prezentowany material z cyklu jak nisko moga zejsc ME Geithain nie rozmywal czytelnosci muzycznej i to naprawde bardzo szokowalo dla tego pokój ten caly czas byl oblegany gdyby bylo fatalnie nie byloby tylu sluchajacych chyba ze wszyscy byli glusi i stali tam po to zeby stac

moga takie konstrukcje szokowac audiofili poniewaz to monitory studyjne dalekiego pola i malo kto jest przyzwyczajony do prawdziwej liniowosci i takiej czystosci dzwieku ktory wychodzi ze studia nagraniowego nad ktorym rowniez pracuja muzycy i zaden z nich nie mysli jak podbarwic swoje nagrania sprzetem audiofilskim i to chyba o to chodzi

jak czytam te wszystkie wpisy sprzet A klasa dazenie do liniowosci i te wszystkie okreslenia plankton mgielka itp to mam pytanie jaki sprzet tak gra?

A NO STUDYJNY

zagadzam sie ze na monitorach bliskiego pola i sredniego moze bolec bo tam przy odsluchach chodzi zupelnie o cos innego szczegolowosc czy cos nieprzesterowuje itp

a tu mielismy probe poloczenia monitorow dalekiego pola gdzie jest juz pelny obraz i dynamika nagrania z audiofilska elektronika T+A moim zdaniem udalo sie to na naprawde najwyzszym poziomie ale moge sie na tym nie znac nie jestem audiofilem tylko czlowiekiem który lubi muzyke :-)

pozdrawiam wszystkich

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

andrea29, 13 Lis 2009, 12:30

(...)

>Jakbyście szukali czegoś do sypialni to radzę nie patrzeć na markę, a brać w ciemno coś, co obecnie

>nagłaśnia mi moje 25 m2 (tak wyszło - postawiłem na chwilę i już zostało):

>HITACHI AX-M910E DVD MICRO DVD SYSTEM. (Już o nim wspominałem na tym forum.)

>

>W mojej ocenie, ktoś się chyba nieźle machnął z ceną, bo zapomniał z przodu dopisać "1" (Nabyłem za

>549 zł w ELEKTRO WORLDzie). (Warte IMO z 1,2kzł jak nic.) Gdyby go zrobiła audiofilska firma,

>kosztowałby pewnie jeszcze więcej ale że to HITACHI cena prawie jak za darmo :)

 

Witam,

mam sprzęt o którym piszesz. moje odczucia o nim:

- brak obsługi PLliter przy odtwarzaniu filmów divx (!@#$%^&* zamiast liter); jakość obrazu i dźwięku ok

- jeśli traktować to jako sprzęt do słuchania wyłącznie - ciężka, nieintuicyjna obsługa plików mp3 z płyt i USB;

- przy słuchaniu radia - brak możliwości wyboru numeru zaprogramowanej stacji - trzeba "wachlować" next lub previous prog (możliwość ustawienia 20 stacji w przeciwieństwie do info na pudełku o 40 stacjach - tak czy siak - trzeba się nacpykać pilotem);

- RDS - jest to jakaś baaardzo uboga wersja RDSu - wyświetla tylko nazwe stacji i info, ale w jakiś taki opóźniony sposób - moim zdaniem coś jest nie tak z tym.

Ale ponieważ mam już ten sprzęt (darowanemu koniu....) mam takie zapytanie do Ciebie, lub jakiejś pomocnej duszy: czy jest jakiś sposób aby upgradować soft tego sprzętu? Ten RDS to lekka żenada, brak możliwości wyboru stacji z numerka pilota też jest wkurzający. Jak Ty sobie z tym radzisz? :)

 

z góry dzieki i pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.