Jump to content
IGNORED

Poszukuję bardzo cienkich/płaskich przewodów do głośników


blackjacks

Recommended Posts

Witam!

 

Od razu zastrzegę, faktycznie spieprzyłem i proszę mnie już nie dobijać. Do meritum: potrzebuję rekomendacji jakiegoś bardzo płaskiego przewodu do kolumn (budżet max 100 pln/metr). Niestety położyłem parkiet, a okazało się, że jedyne dobre ustawienie kolumn oznacza, że przewód musi pójść albo nad wejściem (czyli nie da się go wrzucić pod listwy) do salonu albo idealnie po podłodze, bo parkietu już nie rozpruję. Co do sprzętu, to jest to komplet Kenwood L 1000 (przedwzmacniacz, końcówka i CD). Kolumny AP Tempo 3. A przy okazji mam do sprzedania Strussa S 140 2. Czy ktoś wie ile to może być warte?

Link to comment
Share on other sites

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Link to comment
Share on other sites

Guest masza1968

(Konto usunięte)

A co do Strussa to może być ciężko. Ludzie nie lubia byc po sądach ciągani za jego posiadanie (zwłaszcza po zakupie z drugiej ręki). :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.