Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  470 członków

Sansui Klub
IGNORED

Klub Miłośników Sansui


palton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, bkeram napisał:

Ja czytałbym ze zrozumieniem posty Forumowiczów i wypowiadał się na Forum nie z nudów, tylko z ze znajomością tematu streamerów (odtwarzaczy sieciowych), a nawet CD.

Są odpowiednie Kluby na tym portalu, można doczytać. ?

Ja ci nie bronię byś wypowiadał się na Forum nie z nudów, tylko z ze znajomością tematu streamerów (odtwarzaczy sieciowych), a nawet CD.

Nie czepiaj się innych bo ci coś nie pasuje, np linia POlityczna itd.  Każdy wie swoje. 

Ja odpowiadam na zadawane pytania, jak wyżej, nic poza tym. 

Myślenie.

To nie boli!

Pochwal się także wiedzą na temat niższych modeli, jak ludzie pytają o nie. 

Nikt ci nie broni.

 

Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, LJ3 napisał:

 

Pochwal się także wiedzą na temat niższych modeli, jak ludzie pytają o nie. 

Nikt ci nie broni.

 

Na niższych modelach się nie znam, nikt też o nie nie pytał, więc się nie wypowiadam. Proste, nie?

Edytowane przez bkeram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, LJ3 napisał:

Wiem że wszyscy teraz idą w kierunku tidala i "strumienia dżwięków" z syntezatora. Taka moda. Nic poza tym. Każdy (raczej większość z Was) chce być na topie, moderny, nowoczesny. 

Kiedyś wszyscy porzucali vinyle, taśmy ....  Przeszli na CD. Nic nowego. Teraz wracają. 

Każdy robi co uważa za stosowne. Jako będący w mniejszości, ja ciągle korzystam z CD i plumkam ....

Każdemu wg potrzeb. 

 

Chyba chodziło raczej o to, że część / większość u posiadaczy Sansui używa innych marek odtwarzaczy CD.

NO i innych źródeł też, w tidalu czy innych serwisach nie ma nic złego. Sam długo się broniłem przed tym, ale od jakiegoś czasu już nie.

Jakość jest dobra / bardzo dobra ) a to, co mnie najbardziej do tego przekonało, to:

- licencja na rok na 5 źródeł kosztuje  mnie tyle, co jedno wejście do sklepu z płytami

-  olbrzymia ilość muzyki, do której nigdy bym się nie zbliżył, może nawet nie dlatego, że o niej nie wiem, ale nie ma jej na cd

Co nie zmienia faktu, ze odtwarzacz cd jako taki zostaje ( a nawet są plany rozwoju), podobnie jak gramofon.... tyle tylko, że płyty, które będą kupowane będą  tylko i wyłącznie z tych najbardziej ulubionych lub rzadkich - w tym wypadku myślę o vinylach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku,

Bardzo ładny zestaw, kolega 607Dr napędza Kefy r700 w salonie 30m2 i mały czarny daje rade!  Bardzo fajnie to gra.

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem , podpisuje się obiema rękami.  Czarny kolor i wykonanie Dr robi ogromne wrażenie ?

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I fajnie można go (zestaw) rozwijać. Do mniejszego salonu wzmacniacz można zamienić na AU-α607 MOS Premium. Do większego można za to wstawić AU-α907DR lub przynajmniej AU-α707DR. A ekstremalnie (bo drogo) nawet C/B-2302. 

Wszystko wokół jednej serii design'owej i jednego odtwarzacza.

Edytowane przez bkeram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi , jest do wyboru do koloru i wszystko pasuje kolorystycznie.

Mnie jeszcze bardzo ciekawi 607mos limited... dla mnie wzorniczo nawet ładniejszy niż Limited a na równi z "murzynkiem" AU-07 ?

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. AU-α607 MOS Limited z wyglądu jest chyba najładniejszy z α.

Co do dźwięku, oczywiście lepszy od szeregowych 607'emek. Taki ładny salonowiec, limited bardziej z nazwy. Czy lepszy od Premium, kwestia dyskusyjna. Zależy dla kogo.

Dla mnie najlepszym odniesieniem w brzmieniu jest jednak AU-α907Limited i AU-07, oczywiście z integr.

Edytowane przez bkeram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy dla kogo , z jakimi kolumnami i w jakim repertuarze, ale wygląd ma skubana jak to mówią lufa ze ho ho?

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Piękny przykład sztuki użytkowej ☺ widać , że projektant miał gust. Ciekawe co jeszcze wyszło spod Jego ręki...

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sansui wygląda najlepiej z całej trójki ?

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, bkeram napisał:

? Proszę, w całej okazałości.

Unknown-1.jpeg.81e8813521764a2e33ce8ff37fc28d98.jpeg1705897-sansui-aualpha-607-mos-limited-integrated-stereo-amplifier-mint-us-seller.thumb.jpg.67a781381e7357f3d89c193f4c182a6a.jpgUnknown-2.jpeg.14e8c95ff6148470292c9a1ad59f9907.jpeg

Kiedy pokażesz "szeryfie" tego forum, że nie jesteś jedynie teoretykiem od wysokich modeli Sansui. Takie fotki z netu to można pokazywać do woli.  

 

Nie życzę sobie byś mnie pouczał. To zostaw dla swoich bliskich.

 

 

Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, LJ3 napisał:

Kiedy pokażesz "szeryfie" tego forum, że nie jesteś jedynie teoretykiem od wysokich modeli Sansui. Takie fotki z netu to można pokazywać do woli.  

 

Nie życzę sobie byś mnie pouczał. To zostaw dla swoich bliskich.

 

 

OK ?, to nie gadamy ze sobą.???

23 minuty temu, Fashi napisał:

Sansui wygląda najlepiej z całej trójki ?

Pewnie.

Edytowane przez bkeram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę chłodno się zrobiło. . . ?

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fashi:

Tak, to chyba jest. Niektórzy nie potrafią obiektywnie przyznać komuś racji, a tym bardziej znieść własnej krytyki.

Mógłby się przynajmniej pochwalić na czym gra. A On tak od razu z  "szeryfem" wyjechał.

???

Teraz będę musiał jakiś dobry aparat fotograficzny kupić i biegać po piętrach, by jakieś zdjęcie umieścić.

?

 

Edytowane przez bkeram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda żeby w jednym klubie , między miłośnikami Sansui jakieś tarcia występowały. Wystarczy , że na zewnątrz co nie którzy robią co robią. Zresztą dziś był piękny popis z moderacją włącznie. Ehhhh Panowie , nie mamy łatwo.

Zgoda buduje , stawiam wirtualne piwko ? (może kiedyś się spotkamy to prawdziwego Pilsnera Urquella  wypijemy ?) i cieszmy się muzyką z Sansui ?

U mnie cichutko leci w ciemności hihi

20200110_182740.jpg

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, bkeram napisał:

iał jakiś dobry aparat fotograficzny kupić i biegać po piętrach, by jakieś zdjęcie umieścić.

?

 

O to tylko chodzi byśmy wiedzieli kto jest kim. 

 

Nie przeszkadza mi, gdy ktoś sobie plotkuje ale wadzi mi, gdy ktoś taki, zaraz potem, wcina się innym w ich polemiki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. To z Pelcu miałeś prywatną rozmowę, na publicznym forum?

No tak. To rzeczywiści przepraszam, myślałem, że pyta o zdanie wszystkich Forumowiczów. Każdy z nas może mieć inne zdanie (czy coś przeoczyłem)?

 

Napisz może jakim sprzętem Sansui dysponujesz lub może kiedyś miałeś. Łatwiej będzie się rozmawiało.

Twoja sygnatura forumowa nie jest wypełniona, u mnie widać.

Ja rzeczywiście wolę określone sprzęty Sansui, nie wszystkie jak leci, a poza tym uważam się za osobę "uzależnioną" od streamerów czy odtwarzaczy sieciowych (jak zwał tak zwał, wiadomo o co chodzi), więc nie dziw się, że Twoje niepoważne dygresje mogły mnie zdenerwować.

Edytowane przez bkeram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, bkeram napisał:

Zaraz, zaraz. To z Pelcu miałeś prywatną rozmowę, na publicznym forum?

No tak. To rzeczywiści przepraszam, myślałem, że pyta o zdanie wszystkich Forumowiczów. Każdy z nas może mieć inne zdanie (czy coś przeoczyłem)?

 

Napisz może jakim sprzętem Sansui dysponujesz lub może kiedyś miałeś. Łatwiej będzie się rozmawiało.

Twoja sygnatura forumowa nie jest wypełniona, u mnie widać.

Ja rzeczywiście wolę określone sprzęty Sansui, nie wszystkie jak leci, a poza tym uważam się za osobę "uzależnioną" od streamerów czy odtwarzaczy sieciowych (jak zwał tak zwał, wiadomo o co chodzi), więc nie dziw się, że Twoje niepoważne dygresje mogły mnie zdenerwować.

Nie bądż śmieszny. Nie odbijaj piłeczki. To nie ping -pong. 

 

Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.