Skocz do zawartości
IGNORED

Oszuści na Allegro!!!


goralejro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... a propos "grupy sprzedającej winylśmieci"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) wpis Mr1974 :-))))))) nie dość, że wspominany tu przez wielu f...5 bardzo mocno zawyża opisy płyt, to jeszcze dokonuje w/g tego co pisze Mr1974 transakcji poza alledrogo co oczywiście łamie ich regulamin :-) (alledrogo i regulamin - co za mezalians ;-) )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę, że Mr... mimo wszystko dogadał się z f...5 bo kupił od niego płyty w styczniu i jest zadowolony :))))))

Dzięki opiniom na forum ja również postanowiłem osobiście sprawdzić jakość jaką oferuje i się nie zawiodłem.

Już się nie mogę doczekać powrotu f...5 z nowymi super płytami. Wielka szkoda że przez cały rok nie można robić interesów z takim Allegrowiczem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha no wpis pierwsza klasa, propaganda jak za komuny

Podzielam zdanie kolegi Thraka

Tak się składa,że zrobiłem zakup u w/w sprzedawcy, i całość nie była zgodna z opisem niestety.

Okładka miała zawyżoną ocenę, płyta także, nie znacznie ale jednak, do doskonałego to jej brakuje

 

Na szczęście są inni sprzedawcy,rzetelni i kulturalni i chwała im za to

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

audiokarma.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ten wpis "kota w zajęczej skórze", który odszczekuje się swoim oprawcom to prawie jak wymuszona pieśń pochwalna z Alternatywy 4 :-))))

 

"Nad wszystkim czuwa gospodarz domu, nie da on krzywdy zrobić nikomu. Zawsze pomoże, o każdej porze... O mój Boże!!!

 

I to ten ostatni człon trzeba tu zaakcentować po wtóre "O mój Boże!!!" :-)))

 

Chłopie czy ty myślisz że ludzie którzy mają tu konta od wielu lat nabiorą się na propagandę na poziomie tej za Gomułki????

 

Bo banu z takim :-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waluch dzięki za wsparcie w tej nierównej walce :-D

 

goralejro - prośba o bana naszego pana nikczemnika bo wątek zaczyna powoli się psuć :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Użytkownik _ANALOG, 17 Kwi 2010, 20:16

 

>Już się nie mogę doczekać powrotu f...5 z nowymi super płytami

 

no niestety, i ja pochwalić tego sprzedawcy nie mogę.

Na szczęście dokonałem zakupu jedynie dwóch LP.

Oba opisywane jako DOSKONAŁE. Płyty okazały się zajechane. To była sztuka na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już zaczynałem myśleć, że to mną jest coś nie tak, że może się czepiam, że powinienem być wdzięczny za winyle nie zważając na ich stan, przecież - jak piszą niektórzy sprzedawcy w odpowiedzi na reklamacje - to przecież winyl, trzaski to norma , u nich grały idealnie, płyty pochodzą z prywatnej zadbanej kolekcji :-))) gówno prawda!!! :-D to ma grać a nie smażyć i wyglądać jak wymięte ścierwo (okładka) Ja będę odsyłał z uporem maniaka te, które nie nadają się do słuchania! Demaskujmy chamstwo i szubrawstwo z alledrogo!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thrak, wydaje mi się, że twój problem polega na tym że nie czytasz ze zrozumieniem. A przy zakupach wysyłkowych trzeba umieć czytać i rozumieć, a nie oczekiwać czegoś czego nie ma w opisie.

Trzeba rozróżniać stan bdb od ex czy tym bardziej mint! Jeśli chcesz aby płyta bdb grała jak nowa to nie rozumiem po co kupujesz płyty używane. Powinieneś kupować tylko nowe i dać sobie spokój z używanymi. U "spółki z Gorzowa"(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) też kupuję i nie narzekam. Ale nie kupuję nic poniżej idealny z minusem. Wszystko poniżej doskonałego można kupować na własne ryzyko i na pewno nie można oczekiwać cudu.

 

Z drugiej warto czasem kupić bdb, żeby posłuchać trochę muzyki z urokliwymi trzaskami i poznać smak analogu. Jest cała masa przepięknej muzyki z najodleglejszych zakątków świata, i tutaj nie oczekuję audiofilskiego brzmienia i nie mam zamiaru słuchać na wkładce za kilka tysięcy. To są brzmienia które się czuje duszą, ale pewnie nie masz pojęcia o czym mówię....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hę?? A gdzie napisałem że kupuję płyty w stanie bdb i oczekuję po nich cudów? (VG w/g mnie co u większości uczciwych sprzedawców oznacza drobne pyknięcia, troszkę papierówek a nie permanentne smażenie i zrycie rowka naciskiem 12g przez poprzednich userów). Daruj sobie moralizatorskie wpisy i uczenie forumowiczów co oznaczają oceny płyt. Jak kupuję płytę, której opis to: okładka-doskonały, płyta-doskonały, a dostaję płytę która jest pofalowana i w odpowiedzi na reklamację zdawkowe "pewnie poczta zawiniła", tyle że reszta płyt w paczce nie są pogięte :-] Poza tym nie tylko ja mam zastrzeżenia do wymienianej tu grupy występującej pod kilkoma nickami na alledrogo, więc tym bardziej jestem pewien, że to nie ja mam problemy ze zrozumieniem opisów aukcji, a sprzedający naciągają stany w porównaniu do faktycznych :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów,

 

Zgadzam się, tak jak napisał Thrak, że kupując płytę chcemy ją wszyscy dostać zgodną z opisem. Ja osobiście uważam, że stosując rzetelnie ocenę wg Record Collector nie mamy się co spodziewać, że VG będzie brzmiała bardzo dobrze wg naszego uznania. Spotkałem się wielokrotnie na serwisie aukcyjnym, że opisy inne niż wg RC były bardziej rzetelne i wiarygodne dla nas Kupujących - podkreślam kupujących. Wiele razy na przestrzeni kilku lat kupowałam też płyty na "A" od ludzi, którzy nie zajmowali się na co dzień handlem tym "towarem" i bardzo często otrzymywałem płyty w genialnym stanie. Dlatego po aukcji wystawiałem komentarz, w którym informowałem innych potencjalnych kupujących, że płyta jest np. dużo lepsza niż podano w opisie lub nawet idealna. Tak idealna, bo czasami nawet te świeżo rozfoliowane miały mankamenty np. uszkodzony label lub "łezkę" na rowkach. Wiem, jak przykro jest dostać "syf", za który zapłaciło się sporo a oczekiwało świetnej płyty. To zdarzenie w momencie pierwszych dzwieków może wku...ć ale na szczęście mnie osobiście na A zdarzyło się to jedynie na przestrzeni lat kilka razy, może 5. I i tyle też wystawiłem negatywów. Wracam jeszcze raz do wątku. Na klasyfikcji wg RC mu kupujący możemy się nieźle przejechać bo Sprzedającemu (a zwłaszcza niezbyt uczciwemu) wydaje się, że jego ocena jest zgodna z RC. Czytajmy komentarze przed chęcią zakupu od nieznanego nam sprzdawcy. Przesyłam pozdrowienia Wszystkim uczciwym Sprzedawcom i życzę udanych zakupów Forumowiczom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z Kodeksem Cywilnym (nie pamiętam paragrafu) w takich przypadkach jak niezgodność towaru z umową, koszty zwrotu (+koszt przedmiotu i wysyłka) powinien pokryć sprzedający ale na allepasero mało kto się do tego stosuje i albo pisze bez ogródek, że może zwrócić tylko za wylicytowanego śmiecia albo kompletny zlew.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm rozumiem, że Alice in Chains jest kultową kapelą ale żeby płyty za 2x cenę rynkową (obecną cenę rynkową) wystawiać i pisać takie brednie (że nie do zdobycia) to już chyba przegięcie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Sam kupiłem dokładnie to reissue za 73 chyba, w medii markiecie widziałem za 99 a ty 160 !! :-]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum sporów to fikcja :-) Standardowo dla alleścierwo można przeczytać w regulaminie że nie są oni stroną w sporze kupujący-sprzedający dlatego otwarcie ticketa w centrum sporów polega na wymianie maili pomiędzy kupującym i sprzedającym po czym po chyba 90 spór zamyka się automatycznie i koniec zabawy :-) nic z tego nie wynika (sprawdziłem) :-) Co innego otwarcie ticketa w ebay, pracownicy w ciągu max kilku godzin odpowiadają, doradzają, pomagają, zalecają otwarciem ticketa w PayPal (inaczej nie płacę niż przez PayPal kupując na ebay). Porównanie alleścierwa z ebayem to jakby porównać bambino z jakimś transrotorem :-)))

Tak na marginesie przykład mega uczciwego sprzedawcy nie ściemniającego że płyta jest NM

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) :-)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Jeśli ktoś znajdzie podobnego usera na ebay stawiam flaszkę :-)))) Masakra! I oni twierdzą, że nie są stroną w transakcji a to za ich pośrednictwem następują oszustwa i wyłudzenia. Mam nadzieję, że w końcu trafią na jakiegoś upierdliwego prawnika, który wytoczy im sprawę i wygra a to byłby piękny precedens :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Uważajcie na sprzedawcę o nicku: padaria

Opisy płyt winylowych mocno zawyżone. Płyty określone jako idealne bądź bardzo dobre są po prostu w stanie kiepskim bądź nawet tragicznym. Zarówno wizualnie jak i odsłuchowo (pranie w Knosti niewiele zmieniło).

Na pismo reklamacyjne napisane w spokojnym tonie otrzymałem arogancką, pełną złośliwości odpowiedź, że zwrócić mogę, ale koszty odesłania to już po mojej stronie. Pani nie odróżnia procedury zwrotu od reklamacji. I w ogóle, to nie można się domagać zwrotu zapłaty, bo to niegrzeczne. Trzeba chyba prosić na kolanach. Zaliczyła ode mnie 4 negatywy. Nie wiem kto nadawał jej tyle pozytywów, chyba wielbiciele zjechanych płyt posiadających Bambino 1st version.

Nevermore!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno 1press

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)))

 

Sam rzut oka na label i wszystko jasne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że od pani PADARIA dostałem w odwecie 6 negatywów, w tym 2 za moje neutrale.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Na szczęście negatyw dla kupującego ma inną wagę, a czasami może być ostrzeżeniem dla cwaniaków, że łatwo chłamu się nie wciśnie. Mogłem odpuścić i uchronić się przed odwetem, poszło o niewielkie pieniądze, ale uznałem, że takiego szajsu i chamstwa nie odpuszczę.

 

P.S. Ciekaw jestem jak tacy sprzedawcy pozyskują setki, czy nawet tysiące pozytywów. A może po jakimś czasie po prostu się mocno wyluzowują i zaczynają sprzedawać wszystko jak leci?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do labeli - to jest pozniejsze wydanie na pomaranczowo-zielonym labelu Atlantica. Pierwsze wydanie debiutu Led Zeppelin i w ogole pierwszych czterech plyt wyszlo na czerwono-sliwkowym labelu (tzw. red-plum).

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A w ogole najwczesniejsze wydanie debiutu Led Zeppelin to tzw. turkus, z turkusowymi napisami na okladce, bledny projekt okladki. Ale tocza sie dyskusje czy jest to pierwsze wydanie czy moze bledna seria testowa. Tak czy owak turkus kosztuje kilkaset funtow.

Tutaj link do turkusa:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Sprzedawca odpisal na mojego maila. Nie jest to oszust tylko osoba nie posiadajaca wiedzy w temacie. Napisal, ze zmieni opis.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżutki case z ebaya, licytowałem za 0,99 GBP Camel Live 2LP. Wygrałem za tyle plus koszty wysyłki, łącznie wyszło 6,99 GBP. Płyta przyszła alee jakiś bałwan tak wciskał paczkę (ch#$ wie gdzie? do torby listonosza?), że zgiął kopertę kartonową, 2 kawałki kartonu zabezpieczające płytę w środku i samą kopertę (gatefold). Zgięcie ma jakieś 10-12 cm po przekątnej w rogu. Dodatkowo 1 płyta ma jakieś plamki na 1 stronie i masa kurzu. Szybki mail, Pani (ma na imię Denise to chyba Pani) poprosiła o fotki, wysłałem, zwrot kasy razem z kosztami wysyłki :-) Na alleścierwo tak miałem tylko w przypadku sprzedającego wipcx, który pewnie ma mnie już dość :-) inni sprzedawcy spuszczali mnie na drzewo, że mogę odesłać najpierw płyty a potem może mi zwrócą ale koszty w te i wew tamte mam sam opłacić :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post.swan, 11 Maj 2010, 11:38

 

Kupiłem dwie płyty u "padaria". Potwierdzam że opisy są nierzetelne.

Jedna z płyt miała na sobie taką ilość... piasku ( ! ) jakby została wytarzana w piaskownicy...

Miałem nadzieje że po umyciu będzie Ok, okazało się niestety inaczej, płyta mocno "zmęczona".

Druga z płyt na oko w ładnym stanie, ale gra tylko prawy kanał, lewy kompletnie zjechany...

 

Płyty opisane były jako stan bardzo dobry!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Who's Afraid of Music?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Music

 

No i co napisałeś reklamację? To bezczelna "persona", bądź czujny, po moich 4 negatywach mogła się lekko spłoszyć, ale nie licz na wiele. Mnie okrzyknęła jedynym niezadowolonym, więc teraz może kombinować.

Mam nadzieję, że nie pozostanę jedynym nieugiętym Don Kichotem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post.swan,

 

dużej straty nie poniosłem, bo ceny były znośne, zastanawiałem się czy warto wogóle szarpać nerwy bo bardzo cenie sobie równowagę emocjonalną ;-) ale wiadomo że chodzi tu głównie o zasade.

Spróbuję powalczyć, zobaczę co mi odpisze, choć jak widzę po Twoim przypadku faktycznie na wiele liczyć nie można.

 

Podejrzewam że takich jak my "zrobionych" jest więcej, ale często jest tak że ludzie odpuszczają wystawienie negatywa bo najczęściej kończy się to odwetowym komentarzem, a to jest podwójnie bolesne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Who's Afraid of Music?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Misic

 

No i właśnie w ten sposób obrastają w piórka tacy "super" sprzedawcy. Nie to, żebym Cię bardzo namawiał, ale pomyśl, co taki odwetowy negatyw dla kupującego czyni, właściwie to NIC. Gdy sprawdzam komentarze sprzedających i nie mają negatywów przy sprzedaży, to w ogóle się nie przejmuję ich negatywami po stronie kupna.

Nie ma co pękać, trzeba zwalczać plagę, a przyzwalać na jej rozwój!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thrak, 12 Maj 2010, 18:39

 

>Świeżutki case z ebaya, licytowałem za 0,99 GBP Camel Live 2LP. Wygrałem za tyle plus koszty

>wysyłki, łącznie wyszło 6,99 GBP. Płyta przyszła alee jakiś bałwan tak wciskał paczkę (ch#$ wie

>gdzie? do torby listonosza?), że zgiął kopertę kartonową, 2 kawałki kartonu zabezpieczające płytę w

>środku i samą kopertę (gatefold). Zgięcie ma jakieś 10-12 cm po przekątnej w rogu. Dodatkowo 1 płyta

>ma jakieś plamki na 1 stronie i masa kurzu. Szybki mail, Pani (ma na imię Denise to chyba Pani)

>poprosiła o fotki, wysłałem, zwrot kasy razem z kosztami wysyłki :-) Na alleścierwo tak miałem tylko

>w przypadku sprzedającego wipcx, który pewnie ma mnie już dość :-) inni sprzedawcy spuszczali mnie

>na drzewo, że mogę odesłać najpierw płyty a potem może mi zwrócą ale koszty w te i wew tamte mam sam

>opłacić :-)

 

 

 

Ja mam o tyle szczescie, ze moj listonosz jest muzykiem, gra (tzn. spiewa) w dwoch zespolach i zawsze mam od niego super zabezpieczone plytki, zostawia mi je w korytarzu abym nie latal z awizami na poczte. sTAWIAM MU ZA TO zawsze duza flaszke na koniec roku :)

 

Milaem pare razy pecha i akurat trafilo na winyle polskie z lat 80. Jakies oszolomy wyslali mi winyle w zwyklych kopertach, albumy przyszly tak zmolestowane ze szok, okladki wygladaly na wyjete psu z dupy. Co jakis czas trafia mi sie winyl w kopercie niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@post.swan, Music

 

Płytki tej Pani to ewidentnie poniemieckie wystawki, wiem, bo sporo takiego towaru kupuję po 1-2 zł sztuka, a bywa, że i taniej. Pani jest z Gorzowa, nie umie sklecić polskiego zdania w opisie skądinąd ładnych płyt. To co - to może jej kolekcja jest? Piasek i kurz w takich płytach to normalka. Nikt ich też odsłuchowo nie zbada. St. bdb oznacza, że płyta jest w jednym kawałku, idealny - że mo glanc. Moim zdaniem czepianie się nieszczęsnej, że płyty nie takie, to jakby nie ten adres, ona zasadniczo nie wie o czym mówi.

 

Z wystawek to można z małym ryzykiem kupować na targu jakimś, po pomacaniu, najlepiej hurtem, bo taniej, najlepiej boxy - bo zwykle nie zgnojone (chyba, że się gąbeczki w boxie sproszkują i wlezą do kopert). Zakupy celowane - np. na aukcjach robi się u pewniaków, a najlepiej nie w RP, bo i drożej i chamusiostwo nasze ojczyste niestety rządzi.

;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.