Jump to content
IGNORED

CD - bardzo dynamiczne

krzysiekol

Recommended Posts

Witam

Mam do Was pytanie odnośnie podpowiedzi co do doboru dobrego CD w zakresie ceny do 6tyś, zależało by mi żeby przede wszystkim było bardzo dynamiczne z dobrym mocnym zwartym punktowym basem (może być lekko podbite na wyższym basie), nie ostre na górze, może być neutralne na średnicy lub lekko na niej cofnięte no i jeśli o ile to możiwe to najlepiej z SACD

będzie to grało z Denonem 1500AE i Monitor Audio GS20

Napewno NAIM jest doprą propozycją, chociaż posłuchałbym w Twojej konfiguracji także Creeka Destiny. Nie jest to odtwarzacz o podbitym basie, jednak słuchałem go kilkukrotnie w podobnej konfiguracji z bardzo pozotywnymi wrażeniami przy muzyce dynamicznej.

Jeśli dodasz do równania kabel Monstera uzyskasz znaczne rozszerzenie możliwych CD bo Monster prawdopodobnie wytnie górę a oczywiście basem się zajmie tak jak lubisz, więc wydaje mi się że nawet Cambridge Audio Azur (szybki, mocny bas i mocna ostra góra) zagra z Monsterem wg przedstawionej przez Ciebie formuły.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.