Jump to content
IGNORED

NIE POZWÓLMY ODEJŚĆ PAPIE !!!

palton

Recommended Posts

• Użytkownicy+

Dosyć już odchodzących z forum ciekawych ludzi! Chamstwo trzeba tępić, a miłośników muzyki i sprzętu do jej kosztowania trzeba doceniać.

Apeluję ! Papageno, 4photo, nie dajcie się ! Lampa i nie tylko woła was.........

Jak uleczyć to forum, dobre pytanie...

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Napiszę szczerze - nic nie mam do wymienionych wyżej kolegów, nie znam ich ani specjalnie nie śledzę ich postów na tym forum, ale irytują mnie już takie "melodramatyczne" pożegnania i gesty. Również apele jak w tytule. Dorośli ludzie, wiedzą co robią, jeżeli ktoś nie chce pisać to po prostu nie pisze, nie chce dłużej uczestniczyć aktywnie na forum, po prostu pisze priva o wykasowanie konta.

Apele powinny dotyczyć wg mnie spraw ważnych, nie odejścia jednego czy dwóch userów, bo wówczas trywializujemy samo pojęcie "apelu"

pzdr

Bylem w kilku klubach roznych zaiteresowan i juz nie potrzebuje jestem Easy Riderem nie lubie sie szufladkowac a tym bardziej podporzadkowac innym.

Kolka wzajemnej adoracji mnie zniesmaczaja a ,,elyta,wybrancy,,,itp.bzdury mnie poprostu smiesza.

Dorosly facet strzela focha jak funia z dyskoteki... zalosne.

robix

Guest jt211

(Konto usunięte)

Panowie po co ten melodramat Father PIO zmieni nicka jak już robił

i znowu się tu objawi :>)))

Tylko opatentuje ten typ obudowy i pościga Utopię z urzędu :>)))

Guest jt211

(Konto usunięte)

nie zebym np. Utopię bronił

ale Panowie 99% lampwego DIY na necie to klony :>)

nie bardzo wiec kumam za co było Utopię atakowac

A może ktoś powiedzieć o co chodzi? ;)

jt211

>Father PIO zmieni nicka jak już robił

i znowu się tu objawi :>)))

No to szkoda. Poprzednio za prymitywizm został trwale zbanowany. Niestety administracja nie chce zrozumieć że im mniej bydełka na forum, tym lepiej.

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

>Poprzednio za prymitywizm został trwale zbanowany. Niestety administracja nie chce

>zrozumieć że im mniej bydełka na forum, tym lepiej.

Jakoś tak mi się skojarzyło: "Jak łociec za dużo wypijo, to zaś śie śtrasnie pienio..."

:-))

Who's Afraid of Music?

• Użytkownicy+

Koledzy, jeśli uważacie że wartościowi ludzie powinni odchodzić to wasza sprawa. Ja uważam inaczej i wielu z was byłoby mi szkoda. Zdaje się z wpisujących w tym wątku tylko econs zrozumiał moje intencje.

Dałem możliwość wypowiedzi wszystkim, nikogo nie blokowałem, sam nic ie pisałem. Był to dla mnie swoisty test forum. Teraz łatwiej mi zrozumieć decyzję o odejściu z forum i koledzy powiem wam...to nie buduję.

Tyle w temacie, więc zamykam wątek.

Robert

palton>>> Znasz mnie i wiesz ze osobiscie jestemdaleki od przepychanek i czytam tylko to co chce i rozmawiam z ludzmi ktorzy na ta dyskusje maja ochote i potrafia sie zachowac,dlatego nie rozumiem na co i z jakiego powodu poobrazali sie nasi tyt bohaterzy.

Forum jakie jest kazdy widzi nic nie lepsze i nic gorsze ot trzyma poziom lekkiego szamba a ci ktorzy potrafia o tym ,,smrodzie,, zapomniec poruszaja sie tu sprawnie w w gronie kolegow na poziomie np w zakladkach ANALOG czy KLUBY.

Ps. Najspokojniejszym kulturalnym oraz merytorycznym miejscem na forum jest watek MAGNETOFON i MAGNETOFONY SZPULOWE :)

robix

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.