Jump to content
IGNORED

Wyznawcy kabli łączcie się.....

Jorgen

Recommended Posts

"Transparent jest gładszy, pełniejszy w górze, ma za to tendencje do mulenia basu. Masz raczej "jasno grajacą" konfigurację, dlatego Transparent mógłby się sprawdzić."

pozwoliłem sobie na zacytowanie fragment jednego z ostatnich wpisów (mam nadzieję, że auto tego tekstu sie nie obrazi a dobór był przypadkowy),

brakuje mi zakładki KABLE oraz ZASILANIE, a tak po uruchomieniu tego forum co drugi wpis to kable, to dlaczego ich wyznawcy nie powinni się tam, w zakładce KABLE, dzielić swoimi doświadczeniami,

jestem pewien, że pyskówek w STEREO wtedy będzie mniej bo do zakładki KABLE zaglądałby tylko zaintersowany tym tematem,

pozostali nie zainteresowani nie byliby tak narażeni na wpisy jak powyżej, samego zacytowanego wpisu nie będę komentował bo posłużył mi pokazanie języka jaki przewija się w kablowych tematach...

Guest rochu

(Konto usunięte)

Był tutaj taki jeden co gadał sam ze sobą.

Atopos mu było, czy Vlad, jakoś tak.

Podobno przebywa gdzieś w okolicach Syriusza.

Czego oczywiście mulsowi także życzę ; )

" bo do zakładki KABLE zaglądałby tylko zaintersowany tym tematem,

pozostali nie zainteresowani nie byliby tak narażeni na wpisy jak powyżej, samego zacytowanego wpisu nie będę komentował bo posłużył mi pokazanie języka jaki przewija się w kablowych tematach..."

Skoro niezainteresowany zagląda do tematu o kablach to sam się naraża, a wpisując głupoty lub wtrącajac sie jako niezainteresowany sam sobie winien, a ten temat tak wogóle to poco, dla kogo i na co...kolejny wypełniacz bełkotem.

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Guest rochu

(Konto usunięte)

xniwax, 29 Mar 2010, 21:04

>Atopos nie zasłużył na taką karę.

Oczywiście, że nie zasłużył.

W odróżnieniu od kilku głuchych nudziarzy, którzy nudzą i w kółko od dwóch lat nauczają w duchu Ojca ABX-a.

Można też założyć związki wyznaniowe "wyznawcy CD", "wyznawcy wzmacniaczy", "wyznawcy gramofonów", "wyznawcy kolumn głośnikowych"etc.etc. Potem można robić odpisy podatkowe z tytułu darowizn na cele kultu religijnego na zasadzie - wyznawca kolumn wpłaca pieniądze wyznawcy wzmacniaczy i odwrotnie. Wtedy wszyscy byśmy nie płacili podatków...

Guest

(Konto usunięte)

chciałem się zapytać, czy jeśli wierzę w kable, ale jako estetyczny element wystroju wnętrze, natomiast ich nie słyszę, bo jestem za stary - załapię się?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.