Jump to content
IGNORED

serwis audio .. Kraków ale nie tylko

fxx

Recommended Posts

Może ktoś zna dobry serwis audio w Krakowie, zajmujący się CD akurat potrzebuję do mojego CAIRNA, ostatnio wysyłałem go do Francji do producenta do serwisu ;-)a wolałbym bliżej

Może zresztą wzorem na przykład list dyskusyjnych samochodowych podalibyśmy sobie wzajemnie listy serwisów AUDIO w różnych misatach godzne zaufania?

Do stary audiofil

Odezwał się ten co pewnie nie umie nawet wymienić uszczelki w kranie a bezpodstawnie krytykuje innych.Dobrze ktoś kiedyś powiedział że starcy to złośliwi i zrzędliwi ludzie.Człowieczku jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia to zamilcz.

Bez odbioru

Macieq71

Wpis byl kolego nie do Ciebie-a cisnienie sie Tobie podnioslo i zaraz CI wywali uszczelke-uwazaj!!!!

A znasz madralo Michala Michalczyka-serwianta McIntosha-bo ja nie-tylko Marka Michalczyka-co

mieszkal kiedys w Warszawie ,a teraz w Krakowie-ja wiem nawet czemu sie przeprowadzil-takze nie

pisz bredni,bo jestes cieniutki jak krawat komunijny.

• 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.