Skocz do zawartości
IGNORED

Klub sympatyków marek Electrocompaniet i Abrahamsen


lord_vader
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co masz na mysli?

moj zestaw sypialniany czy ten z garazu?

 

Moim zdaniem warto abyś posłuchał aktualnej oferty EC, tzn obecnej produkcji, ponieważ tym co tutaj wypisujesz na temat AW180, 400 i 600 wprowadzasz ludzi w duży błąd pod każdym względem. Być może wynika to z tego, że sprzęty te wcześniej grały inaczej, lub słuchałeś jakiś wyeksploatowanych itd. Pomińmy to jednak, bo zakłądam, że jak ktoś będzie kupował, to sam wcześniej posłucha.

Zastanawiam się na tą chwilę bardziej z ciekawości... jak zagrałoby EC z Magnepanami :) Nie chodzi oczywiście o naszego klubowego kolegi tylko o producenta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprowadzasz ludzi w duży błąd pod każdym względem

wybacz ale niestety wiem co pisze

niezaleznie od tego czy ci sie to poodoba czy nie

a pisze o tym wlasnie dla tego zeby luidzie dociekliwi mieli szanse zaczerpnaqc z mojego bogatego skadinad doswiadczenia a nie wyczytwyac brednie co poniektorcyh jeleini tutaj ktorzy plota to co in slina na jezyk przyniesie

a tak na marginesie

bedziesz kiedys w oslo to zapraszam

posluchasz czegos co raz na zawsze zmieni twoje zdanie o tranzystorze jako takim - mopzna zaaranzowac porownanie dowolnego obecnie produkowanego EC - w lini prostej do dynabela mam okolo 5 k- wlasciciel to mily chlop i udostepni wzmacniacze na bank - bedziesz mial szanse przekonac sie nausznie ile tak na prawde obecnie jest wart EC w porownaniu do obecnej czolowki krzemowej. model do wyboru pozostawiam tobie.

jeden warunek:

opiszesz tutaj swoje obserwacjev :-)

bedzie ubaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz mial szanse przekonac sie nausznie ile tak na prawde obecnie jest wart EC

 

Dlaczego zakładasz, że nie mam innego punktu odniesienia. Podobnie jak Ty, ja również mam wielu innych znajomych posiadających różne systemy. Doskonale wiem jakie jest miejsce zarówno w tranzystorowym i w odniesieniu do lampowych wzmacniaczy miejsce w szeregu EC. Zakładam również, że klubowicze tutaj większości również posiadają tą wiedzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się na tą chwilę bardziej z ciekawości... jak zagrałoby EC z Magnepanami :) Nie chodzi oczywiście o naszego klubowego kolegi tylko o producenta :)

 

@Roxy , Nemusiami to napędzisz największe i najnowsze Magnepany MG 30 składajace się z dwóch paneli na kanał . Na dodatek napedzisz jeszcze

Nemo wszystkie pozostałe kolumny które ma @mateuszek we wszystkich pomieszczeniach i te z samochodu również .2 x 600 W to niespotykana moc

i raczej na miedzynarodowych wystawach sprzętów audio ja głównie widziałem AW 400 z Magnepanami MG 3.6 lub 3.7 Grały naprawdę zacnie wręcz wspaniale tak że kolega z Norwegii nie ma naprawdę za dużej wiedzy jak one brzmią i grają .

 

Myślę że wdawanie się w bezpłciową rozmowę z kimś kto nie ma w systemie monobloków EC jest po prostu frustrujące gdyż większość opinii od takich osób mija się z prawdą.

 

wybacz ale niestety wiem co pisze

niezaleznie od tego czy ci sie to poodoba czy nie

a pisze o tym wlasnie dla tego zeby luidzie dociekliwi mieli szanse zaczerpnaqc z mojego bogatego skadinad doswiadczenia a nie wyczytwyac brednie co poniektorcyh jeleini tutaj ktorzy plota to co in slina na jezyk przyniesie

 

Nie wiesz nic o EC , no moze troszeczkę ze 2 - 3 % - to wszytko. Nie odpisuj i bez urazy , prawda NIE POWINNA BOLEĆ.

Edytowane przez Magnepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roxy , Nemusiami to napędzisz największe i najnowsze Magnepany MG 30 składajace się z dwóch paneli na kanał . Na dodatek napedzisz jeszcze

Nemo wszystkie pozostałe kolumny które ma @mateuszek we wszystkich pomieszczeniach i te z samochodu również .2 x 600 W to niespotykana moc

i raczej na miedzynarodowych wystawach sprzętów audio ja głównie widziałem AW 400 z Magnepanami MG 3.6 lub 3.7 Grały naprawdę zacnie wręcz wspaniale tak że kolega z Norwegii nie ma naprawdę za dużej wiedzy jak one brzmią i grają .

 

 

A powiedz mi proszę, czy Twój nick wynika z tego, że grasz na Magnepanach? Konto masz założone 12 lat temu, to mogło się wiele zmienić...

 

Mateuszek mi akurat specjalnie nie przeszkadza:) Ja raczej nikogo nigdy nie banuje i jestem bardzo tolerancyjny na różnorodne zachowania, postawy i obiekty uwielbienia.

Jedyne niepotrzebnie ludzi trochę w błąd wprowadza, ale robi to chyba specjalnie z powodu solidarności z Abrahamsen'em :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi proszę, czy Twój nick wynika z tego, że grasz na Magnepanach? Konto masz założone 12 lat temu, to mogło się wiele zmienić...

 

Kocham dźwięk Magnepanów i mam kilka par miedzy innymi MG 3.6R oraz MG 3.5R . Przez jakiś czas miałem monitory SF i one nie pozwalały na

stanie obok MG z uwagi na ograniczoną szerokość mojego pomieszczenia - 4 m..Monitory na których aktualnie słucham ważą ze standami 100 kg

co totalnie uniemożliwia postawienie MG bez usuwania ich w kąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy

spokojnie

nie obrazam sie

twoja osoba nie jest w stanie mnie obrazic - mimo ze caly czas sie starasz

plujesz jadem na lewo i prawo a tu nic

 

ale jesli nie przestaniesz mnie obrazac to zaczne stosowac ta sama filozofie -

ciekaw jednak jestem jak to mierzysz i ile w swojej skali masz ty skoro ja mam 2

-5?

 

za dużej wiedzy jak one brzmią i grają .

 

za duzej nie mam

mam w sam raz :-) wiecej mi nie potrzeba

ale spokjnie - moze tez do tego dojrzejesz chociaz z twoim podejsciem do tematu to watpie

troche pokory potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne niepotrzebnie ludzi trochę w błąd wprowadza, ale robi to chyba specjalnie z powodu solidarności z Abrahamsen'em :)

 

@mateuszek nie preferuje bardziej firmy Abrahamsen ( tak myślę ) bo to dużo gorsze klocki od EC przynajmniej mocowo i jakosciowo również.

 

Ale wprowadzanie kogoś w błąd albo jakieś osobiste ' widzimisię ' to jest moim zdaniem duża nieprzyzwoitość w kręgu audiofilskim - tak nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie

nie obrazam sie

twoja osoba nie jest w stanie mnie obrazic - mimo ze caly czas sie starasz

plujesz jadem na lewo i prawo a tu nic

 

ale jesli nie przestaniesz mnie obrazac to zaczne stosowac ta sama filozofie -

ciekaw jednak jestem jak to mierzysz i ile w swojej skali masz ty skoro ja mam 2

-5?

 

 

za duzej nie mam

mam w sam raz :-) wiecej mi nie potrzeba

ale spokjnie - moze tez do tego dojrzejesz chociaz z twoim podejsciem do tematu to watpie

troche pokory potrzeba

 

Nie masz się o co obrażać bo przecież nie uzytkujesz w swoim systemie monobloków EC ale piszesz o nich tendencyjnie i nieprawdziwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestan klamac jesli potrafisz

a ja napisze ze jestes najmadrzejszym i nabardziej doswiadczonym zawodnikiem na tym forum

umowa stoi?

pewnie nie

bo jesli mialbys odszczekac polowe swoich klamsttw to musialbys nastukac wiecej postow niz masz

 

Mateuszek , ja z natury nie kłamię więc nie pisz bzdetów bo tylko się ośmieszasz :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszek , ja z natury nie kłamię więc nie pisz bzdetów bo tylko się ośmieszasz :-) :-)

 

piekny post

- zrobilem printscreen - pokaze chloopakom

 

bedzie ubaw panie jurgen prawdomowny :-)))

 

NIE kłamię , AW 250 gra TYLKO na 3 +

oczywiscie ze klamisz

pokaz mi gdzxie takie cos napisalem ze jestem zwolennikiem tego modelu?

stosunek ceny do jaklosci tonie to samo

Edytowane przez mateuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile mozna

sa lepsze konstrukcjie

a pisanie nieobektywnie o czymkolwiek nie lezy w mojej naturze wuiec nie bede klamam - pisze jak jest

 

Mogą być lepsze konstrukcje od EC i tu Ameryki nie odkrywasz he,he, Ale napisz też ile takie lepsze konstrukcje kosztują w stosunku do NEMO

jakość/ cena. Chetnie popatrzę a może znam niektóre i słyszałem albo i miałem ? Kto wie. Dawaj pisz - tylko UCZCIWIE i bez wkręcania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny post

- zrobilem printscreen - pokaze chloopakom

 

bedzie ubaw panie jurgen prawdomowny :-)))

 

 

oczywiscie ze klamisz

pokaz mi gdzxie takie cos napisalem ze jestem zwolennikiem tego modelu?

stosunek ceny do jaklosci tonie to samo

 

Mateuszek ubaw to mamy z Ciebie w tym wątku i nie tylko w tym . Kaleczysz polski język i walisz błędy jak mały Kazio . Poczytaj parę książek

napisz kilka wypracowań dla dzieci po polsku może im się przydadzą - popracuj nad mową ojczystą bo to wstyd .........na razie EOT

Edytowane przez Magnepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już biegnę :) przy okazji... że ziemia nie jest płaska i Kopernik nie była kobietą :)

 

lubie ten poziom dyskusji

od razu wiem dlaczego tyyle ludzi stad odeszlo

nie ma z kim sensownie gadac

moze cos o bolku i lolku dla odmiany?

 

Mateuszek ubaw to mamy z Ciebie w tym wątku i nie tylko w tym . Kaleczysz polski język i walisz błędy jak mały Kazio . Poczytaj parę książek

napisz kilka wypracowań dla dzieci po polsku może im się przydadzą - popracuj nad mową ojczystą bo to wstyd .........

 

mnie nie iteresyuje poziom polszczyzny

- ale dobrze ze trzynmasz sie konkretnych argumentow - przynajmniej jakies masz

ale wroc na ziemie

to audiostereo

tu sie pisze o audio a nie on jezyku polskim

zrozumiales ?

 

może znam niektóre

prszeciez ty wiesz wszytsko i wwszytsko miales - w zaleznosci od potrzeby co by tu napisac :-))

 

no to po co ci to pisac po raz enty

skoro nie potrafisz przeczytac ze zrozumienim

przeczytaj watek raz jeszcze - jak nie pomoze to jeszcze raz - pisalem

Edytowane przez mateuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cię kręce w obie ręce. Znam Magnepana 30 lat.

Wklej lepiej te foty tych dwóch par Magnepanow co je niby masz.

Bez jaj. Ma te ramki.

 

Nie wiem ile lat temu pierwszy raz słuchałem u Niego. Niektórzy z forumowiczów na chleb wołali beb. O dziwo! Słuchaliśmy na meridianie i EC1!!!! Kupa lat wstecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cię kręce w obie ręce. Znam Magnepana 30 lat. Bez jaj. Ma te ramki.

 

Nie wiem ile lat temu pierwszy raz słuchałem u Niego. Niektórzy z forumowiczów na chleb wołali beb. O dziwo! Słuchaliśmy na meridianie i EC1!!!! Kupa lat wstecz

 

Paolo , nie musisz mówić o wszystkim - daj spokój , @mateuszek i tak nie uwierzy bo nie wierzy z natury :-)

 

Napisz tylko że to były mniejsze MG i EC1 wyleciał w Kosmos przez ECI 4 który znokautował dziadka do orzechów , ha, ha.

 

ECI 1 to kolejny vintage którego lubi nasz user Mateuszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jakich sieciówek używacie do "napędzenia" Waszych EC. Pytam, bo mam remont i korzystając z okazji zainstalowałem w tablicy eskę gigawatta, przewód instalacyjny i gniazdo tejże firmy. Listwę zasilającą mam DIY i sieciówki też z podwójnego beldena. Gdy skończę remont, obiecuję przeprowadzić test - ze zwykłego gniazda i z nowej magistrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.