Skocz do zawartości
IGNORED

Jakiego zegarka teraz używacie?


mirfak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Repliki zawsze byly, kiedys w Polsce byly tylko repliki, wiec...a szkoda slow;) Belkot Panie nie frajerze.

Pewnie zamiast krakowskiej wcinasz parowki, zeby nie byc frajerem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wojtek76

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tissot prc 200.

 

Bardzo ładny, oglądałem go i mało co nie kupiłem... ale jednak jest dość gruby jak dla mnie, stąd wybór padł na Edoxa, kosztował podobne pieniądze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeh tam. Biorac pod uwage ile kupilem w zyciu oryginalow za niemale pieniadze, z doswiadczenia moge ci powiedziec, ze to jest wszystko bzdura i to sa tylko zegarki. Polska wchodzi teraz do klasy sredniej i wdrazane sa percepcje wartosci do spoleczenstwa w postaci oczekiwanych gadzetow w pewnej klasie spolecznej i ich percepcji. Pamietaj, to tylko zegarek, to tylko samochod, to tylko garnitur, lub sokowirowka i one nie nadaja niczemu zadnej wartosci lub klimatu. Musi byc nowe i najnowsze oraz zawsze ostatniej generacji z certyfikatem autentycznosci. Przyjda znajomi, "kregi" i cie zweryfikuja po czym zostaniesz odpowiednio sklasyfikowany, gdzie cie zapamietaja jako wlasciciela prawdziwego Patka. Gdybys natomiast otrzymal tego reverso w prezencie, za czym bylaby interesujaca historia, byloby to statusowo bardziej wartosciowe niz ten zasrany zegarek z jednym krotszym rekawem. Reasumujac, repliki sa cool a raty za nazwe i narzucona percepcje wartosci sa dla zwyklych frajerow wtaczajacych sie za kazda cene do "kregu". Jest to jednak nowa demokracja i trzeba sie podporzadkowac "trendom".

 

Dodam, ze repliki sa znakomitym pomyslem w takich krajach jak Polska. Poniewaz ogolnie rozpoznawalnosc jest niska ze wzgledu na niewiedze przecietnego Polaka, moga np sluzyc jako wspaniale prezenty w urzedach w procesie zalatwiania niebalnych "przyslug". Musze koniecznie kupic kilka sztuk przed nastepna wizyta w kancelarii premiera.

 

nie wiem czy z badziewiem cos zalatwisz w kancelarii premiera, przypomnij sobie JAKIE zegarki BRAŁ Kwasniewski, jesli chodzi Ci o repliki , ktore sa ludzaco podobne do oryginalu i jako oryginal gdzieniegdzie sprzedawane to pewnie , ze temat jest szeroki , ale dla mnie to jest bez sensu , nie wiem czy to jest oblesna polska cecha , ktora nalezy wyplenic, ale brzydzi mnie cos co jest podrobka innego towaru, a sprzedawane jako oryginal uwazam za oszustwo, byc moze zmienie zdanie, ale zawsze wychodzilem z zalozenia , ze jak mnie na cos nie stac to tego nie kupuje...uniknalem w ten sposob wielu strat powodowanych chciwoscia m.in. dotyczacych 'kupowania tego samego za cwierc ceny '.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Repliki zawsze byly, kiedys w Polsce byly tylko repliki, wiec...a szkoda slow;) Belkot Panie nie frajerze.

Pewnie zamiast krakowskiej wcinasz parowki, zeby nie byc frajerem.

Wojtek, nie przejmuj sie. Wyrosniesz z tej kielbasianej kultury markowej kielbasy. Za dekade, lub dwie, ale ci w koncu przejdzie. Teraz z niepokojem czekam na chinskie repliki fajnych fur z lat 50 i 60.

 

W ogole za chwile wyjde z domu bez zadnego zegarka, podejde do jakiejs fajnej laski i zapytam sie jej ktora jest godzina?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jazz :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak nie rozpowiadam, ze mam w szufladzie diamenty, ale sie tym brzydze;) Po co ta gadka? Ludzie co chca miec cos orginalnego co im sie podoba to w Twojej nomenklaturze frajerzy, bo mogliby kupic sobie podrobe. Gratuluje.

Ja sie nie przejmuje. Stac mnie na to co chce, nie bede buraczyl z podroba 'Roleksa' na reku, ani dawal na zareczyny pierscionka z mosiadzu. Poprostu, pewne rzeczy nie przystoja i nie chodzi juz nawet o to jak Cie kto postrzega.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie Cie Jazz, ale przeciez Ty juz próchno jestes, jak nie pokazesz Rolexa to mozesz co najwyzej jakiegos posledniego lachociaga do domu zaciagnac....nie fantazjuj, spojrz realnie na swoje mozliwosci....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak nie rozpowiadam, ze mam w szufladzie diamenty, ale sie tym brzydze;) Po co ta gadka? Ludzie co chca miec cos orginalnego co im sie podoba to w Twojej nomenklaturze frajerzy, bo mogliby kupic sobie podrobe. Gratuluje.

Ja sie nie przejmuje. Stac mnie na to co chce, nie bede buraczyl z podroba 'Roleksa' na reku, ani dawal na zareczyny pierscionka z mosiadzu. Poprostu, pewne rzeczy nie przystoja i nie chodzi juz nawet o to jak Cie kto postrzega.

Odziedziczone przedmioty nie wzbudzaja we mnie obrzydzenia, podobnie jak zadne przedmioty. Pozwole sobie poprawic twoje nastepne zdanie. Ludzie, KTORZY ("co" odnosi sie bardziej do przedmiotu)...orYginalnego...etc. Nie widze w markowych luksusowych przedmiotach masowej produkcji nic oryginalnego. Nie ma oczywiscie w tym nic zlego, ale dodam, ze nie ma tez w tym nic oryginalnego - w przekazaniu typowego, tak jak nam kazal to zrobic Moshe i wuj Kazio zlotego pierscionka z brylantem (o tez rekomendoawanej przez Moshe i panne mloda wadze) Zosi na te wspaniale romantyczne zareczyny. Nie uwazam tego za zadne buractwo. Macie teraz markowy zegarek, zloty pierscionek z brylantem, Zosia pieje z radosci, ty jestes zakochany, Moshe i wujo tez sa bardzo zadowoleni i wszystko jest takie "cacy". Na marginesie, jezeli kupiles jak piszesz "roleksa" mialbym pewne watpliwosci co do jego prawdziwego pochodzenia. Ja swojej starej dalem w prezencie stary samolot.

 

lubie Cie Jazz, ale przeciez Ty juz próchno jestes, jak nie pokazesz Rolexa to mozesz co najwyzej jakiegos posledniego lachociaga do domu zaciagnac....nie fantazjuj, spojrz realnie na swoje mozliwosci....

Electro, ja nie wiem czy cie lubie. Nie pamietam cie na tyle zeby sie deklarowac ze swoja sympatia w stosunku do twojej teraz bardziej tajemniczej persony. Otoz nie wiedzialem, ze jestes de facto jakas kobieta, i ze jak twierdzisz wyszlas ode mnie niezadowolona. Sa dwie mozliwosci. Musialem byc bardzo zmeczony i bylas bardzo nieatrakcyjna, lub bylas bardzo nieatrakcyjna. Przypomnij mi kiedy u mnie bylas, ale podejrzewam, ze pomylilas mnie z kims zupelnie innym poniewaz nigdy nie mialem Rolexa. Ani prawdziwego, ani podroby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jazz :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odziedziczone przedmioty nie wzbudzaja we mnie obrzydzenia, podobnie jak zadne przedmioty. Pozwole sobie poprawic twoje nastepne zdanie. Ludzie, KTORZY ("co" odnosi sie bardziej do przedmiotu)...orYginalnego...etc. Nie widze w markowych luksusowych przedmiotach masowej produkcji nic oryginalnego. Nie ma oczywiscie w tym nic zlego, ale dodam, ze nie ma tez w tym nic oryginalnego - w przekazaniu typowego, tak jak nam kazal to zrobic Moshe i wuj Kazio zlotego pierscionka z brylantem (o tez rekomendoawanej przez Moshe i panne mloda wadze) Zosi na te wspaniale romantyczne zareczyny. Nie uwazam tego za zadne buractwo. Macie teraz markowy zegarek, zloty pierscionek z brylantem, Zosia pieje z radosci, ty jestes zakochany, Moshe i wujo tez sa bardzo zadowoleni i wszystko jest takie "cacy". Na marginesie, jezeli kupiles jak piszesz "roleksa" mialbym pewne watpliwosci co do jego prawdziwego pochodzenia. Ja swojej starej dalem w prezencie stary samolot.

 

 

Electro, ja nie wiem czy cie lubie. Nie pamietam cie na tyle zeby sie deklarowac ze swoja sympatia w stosunku do twojej teraz bardziej tajemniczej persony. Otoz nie wiedzialem, ze jestes de facto jakas kobieta, i ze jak twierdzisz wyszlas ode mnie niezadowolona. Sa dwie mozliwosci. Musialem byc bardzo zmeczony i bylas bardzo nieatrakcyjna, lub bylas bardzo nieatrakcyjna. Przypomnij mi kiedy u mnie bylas, ale podejrzewam, ze pomylilas mnie z kims zupelnie innym poniewaz nigdy nie mialem Rolexa. Ani prawdziwego, ani podroby.

 

tzn. ja Ciebie gdzies widzialem na zdjeciu i zauwazylem , ze jestes podobny do nikogo, taki sobie starszy facecik zadna nawet lokalna gwiazda stad ten moj wpis, nie wiem wogole czy Ty mozesz jeszcze wogole ....wiesz...moze sie zle wyrazilem, lubie te Twoje przepelnione kompleksami, pouczajace mnie polaczka i innych forumowiczow wpisy, pokazujace mi jak mam zyc...lubie je czytac i sprawia mi to przyjemnosc, nie mniej wyobrazenie sobie jak wyrywasz 'dziewczyne' na ulicy przekracza mozliwosci mojego mysle dosyc elastycznego umyslu.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. ja Ciebie gdzies widzialem na zdjeciu i zauwazylem , ze jestes podobny do nikogo, taki sobie starszy facecik zadna nawet lokalna gwiazda stad ten moj wpis, nie wiem wogole czy Ty mozesz jeszcze wogole ....wiesz...moze sie zle wyrazilem, lubie te Twoje przepelnione kompleksami, pouczajace mnie polaczka i innych forumowiczow wpisy, pokazujace mi jak mam zyc...lubie je czytac i sprawia mi to przyjemnosc, nie mniej wyobrazenie sobie jak wyrywasz 'dziewczyne' na ulicy przekracza mozliwosci mojego mysle dosyc elastycznego umyslu.....

Electro, prosze cie, to jest temat o zegarkach. Poinformuje cie jednak, ze jestem heteroseksualny i nie interesuje mnie ktory facet moze, a ktory nie. Jezeli takie diagnozy i nawet spostrzezenia, lub domniemania przychodza ci na mysl, faktycznie moze twoj umysl posiada w sobie pewna elastycznosc wychodzaca poza granice mojej orientacji seksualnej, ale prosze dla zachowania minimalnej godnosci, pozostaw to dla siebie. Jest mi przykro, ze nazywasz sie polaczkiem, ale doceniam twoj samokrytycyzm zyczac ci poprawy wlasnego samopoczucia. Podkresle, ze nie narzucam nikomu zadnych dyrektyw postepowania, lub przyjecia jakichkolwiek zachowan, nakazow lub nawet sugestii jak zyc, oddawac mocz i czy dlubac w nosie. Jezeli masz taka interpretacje, moje wpisy nie maja z tym nic wspolnego i polecam szukania przyczyn w alternatywnych i bardziej prawdziwych zrodlach. Nie przyszloby mi na mysl zastanowic sie nawet przez chwile jak wyglada twoja akwizycja partnera seksualnego, poniewaz byloby to zwykla perwersja. Tutaj moge skomentowac, ze faktycznie musisz sie nudzic jak jasna cholera zebyz taka pasja i determinacja sledzic rynkowe osiagi mojego penisa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jazz :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opanujcie się, bo z tematu się robi gówno, a poziom dyskusji pozostawia wiele do życzenia. Myślałem, że takie teksty padają tylko w komentarzach na wp... Jak dzieci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opanujcie się, bo z tematu się robi gówno, a poziom dyskusji pozostawia wiele do życzenia. Myślałem, że takie teksty padają tylko w komentarzach na wp... Jak dzieci

Zergonyac, to napisz co teraz nosisz i tez nie trolluj. Masz podrobe czy oryginal?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jazz :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daliście chłopcy elektro-jazzu

Miałem wielki ubaw po pachy,

Jednak czas leci,więc działajcie-

I idżcie sobie razem ...na lachy!!

 

Proszę by to było w wątku prze WAS

Bardzo dokładnie szczerze opisane.

Tylko proszę uważajcie chłopaki-

By nie były to lachy...dmuchane))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

W sumie to dyskusja o masówce. Tu macie coś naprawdę oryginalnego, nie zegarki wprawdzie, ale ręczną robotę, po 25 sztuk każdego modelu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz- a gdzie ja napisalem, ze kupilem Rolexa? I co Twoja stara robi w tym samolotem? Z takim podejsciem to smiem twierdzic, ze nie masz wogole zadnej kobiety, bo kobiety nie lubia dusigroszy;) Ani typow co na kolacje zabieraja je do mlecznych barow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz- a gdzie ja napisalem, ze kupilem Rolexa? I co Twoja stara robi w tym samolotem? Z takim podejsciem to smiem twierdzic, ze nie masz wogole zadnej kobiety, bo kobiety nie lubia dusigroszy;) Ani typow co na kolacje zabieraja je do mlecznych barow.

LOL. Hej, Wojtas, OK, czy ja tez moge byc w twoje kregi? My pojsc na kielbasa razem i pokazac oryginaly na pasek z kauczuk. Potem zadzwonic do elektro ze spoko oryginalna komorka i powiedziec o bar mleczny i laski nie dusic grosza? OK?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jazz :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz- a gdzie ja napisalem, ze kupilem Rolexa? I co Twoja stara robi w tym samolotem? Z takim podejsciem to smiem twierdzic, ze nie masz wogole zadnej kobiety, bo kobiety nie lubia dusigroszy;) Ani typow co na kolacje zabieraja je do mlecznych barow.

50% kobiet lubi facetow na ktorych widnieja 3 magniczne litery. NBP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50% kobiet lubi facetow na ktorych widnieja 3 magniczne litery. NBP.

To ciekawe co piszesz. Ja do tej pory uzywalem bardzo skutecznego FU2, ale przy okazji sprobuje NBP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jazz :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Młody ostatni prezes NBP wyglądał wyjątkowo nieciekawie, reprezentując typ urody zwany niegdyś "gierkowską gruszką". Nie sądzę, aby cokolwiek mu pomogło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Zygmunt I Stary wyglada imponujaco. Fakt ze ma 500lat, ale jaki potencjał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

A ja taki nosze zegarek , bardzo ladnie sie prezentuje , kazdy na niego zwraca uwage , no i nie byl w Chinach produkowany :)

p10607680.th.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam Sikora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoho zegarek Blancpain...

 

 

Bedac latem w Cannes , sfotografowalem w jednym z butikow wlasnie zegarek tej marki....

cena 137.010 EUR , chcialem kupic.... ale eh ...

 

Fajny gadzet! Ale po co kupowac taki zegarek skoro wiekszosc ludzi zwraca tylko uwage na telefony komorkowe za 700 EUR!!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Uploaded with

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam, jakiego zegarka (zegarków) na dzień dzisiejszy używacie?

Ja w chwili obecnej kwarc Atlantic Seaport oraz Glycine Combat 07 (foto. z internetu)

 

Ostatnio zmieniłem na Junghansa.

Automat mi się nie sprawdził, bo nie zawsze go noszę.

 

Junghans Milano. Kwarc sterowany radiowo. Wykonanie super.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, kiedyś były w dobrych cenach zegarki m-ki Atlantic, dziś już sporo droższe. Czy ktoś może wie, gdzie można je w Polsce kupić (czy w ogóle można) w starych cenach?

pzdr

 

ps. mam casio, seiko i jakiś zegarek ze stacji bp za punkty ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, kiedyś były w dobrych cenach zegarki m-ki Atlantic, dziś już sporo droższe. Czy ktoś może wie, gdzie można je w Polsce kupić (czy w ogóle można) w starych cenach?

pzdr

 

ps. mam casio, seiko i jakiś zegarek ze stacji bp za punkty ;-)

to juz chyba lepiej tissot, potezna firma o uznanej jakosci, dobrze wykonane koperty itd., atlantic to nie jest zadna firma teraz...lepiej pare zlotych dolozyc i wziac tissota albo jakis inny porzadniejszy zegarek....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.