Skocz do zawartości
IGNORED

Karty pamięci i ich wpływ na brzmienie


nedj

Rekomendowane odpowiedzi

josef, 5 Lip 2010, 20:06

 

Ale np. w wypadku elektronu, jego stan wzbudzenia, jest w pewnym sensie logiką rozmytą, czyli oznacza bardzo duże prawdopodobieństwo, że elektron jest w danej chwili na konkretnej orbicie. W przecież moze być w stanie przejścia. Kwant jest raczej jednostką umowną, taką do obliczeń. Oj dawno to było, więc nie chcę podawać haseł, aby coś źle nie napisać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Widzisz, ja ten wątek także odbieram jako kabaret.

Ze dwudziestu chłopa wypowiada się li tylko na podstawie tego co im tam w technikach elektrycznych czy kolejowych do głowy nakładli, bez żadnego osobistego sprawdzenia tego o czym piszą.

A piszą to takim tonem i z takim przekonaniem, jakby ćwiczyli swój własny wykład habilitacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

patrząc z drugiej strony najciekawsze jest w tym wydaniu to że kabaret składa się wg tego założenia z ze wszystkich innych osób a na widowni siedzi jedna osoba i to z ponurą miną ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rochu, wyrażając swoją pogardę na temat wykształcenia innych pozwoliłeś mi tym samym na podsumowanie twojej osoby na tym forum.

Uważam, że uprawiasz zwykły sofizm i czerpiesz z tego wymierną przyjemność. Oczekujesz od innych wyjaśnienia ci tego co sam dobrze rozumiesz.

Tego typu zabawy na forum to zwykła dziecinada a udawanie, że wiesz więcej lub coś czego my nie wiemy to zwyczajne błazeństwo.

Dla mnie osobiście jesteś rodzajem idioty po 3 piwach na imprezie, który za wszelką cenę stara się skupić uwagę innych na sobie ponieważ w życiu osobistym nie układa mu się tak jakby chciał.

Człowiekowi na poziomie, nawet jeśli by wydawało by mu się, że słyszy różnice pomiędzy różnymi Hdd nie przyszło by do głowy aby zaśmiecać forum swoimi fanaberiami i do tego starać się robić z innych głupków. Niestety ty tego poziomu nie trzymasz a każdy dodatkowy wpis dowodzi, jak nad wyraz przerośnięte musi być twoje ego.

Twoja postawa mrozi krew w żyłach na samą myśl, że tacy jak ty mogą decydować o losach innych piastując różnej maści stanowiska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Talking me at last to the World where uncertainty does not exist.

In Heaven or Underground..." - Mr. Doctor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

ProgRockJester,

 

a kim ty człowieku jesteś aby mnie oceniać?

 

A co do sofizmu, hm.. ciekawe, że znasz nawet takie słowo.

Racja lubię rozrywki intelektualne.

Skoro to forum od kilku lat przestało być miejscem merytorycznych dyskusji, sądzę że zarówno ja, jak i ty a także pozostali występujący w tym wątku świetnie wpisują się w humorystyczno-kabaretowy charakter tego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> ProgRockJester

No właśnie! Kimże Ty jest jesteś człowieku, żeby rocha krytykować?

 

Pobądź najpierw na tym forum trochę dłużej i napisz tyle bardzo interesujących merytorycznie wątku, co rochu, to wtedy będziemy mogli pogadać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co oceniam to twoje zachowanie tutaj i sposób bycia na forum. Mam takie samo prawo to robić jak każdy kto jest jego uczestnikiem.

wk***iająca jest twoja postawa podejrzewam, że nie tylko dla mnie.

W szkole na takich jak ty mówiliśmy frajerzy, którzy mądrzyli się bez celu nie mając właściwie nic do powiedzenia.

Gdybym cię spotkał na swojej drodze np: w pracy, uwierz na słowo, że inaczej bym cię potraktował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Talking me at last to the World where uncertainty does not exist.

In Heaven or Underground..." - Mr. Doctor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> rochu

Nie daj się! Często wielkich tego świata na początku wyśmiewano...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.