Skocz do zawartości
IGNORED

Goldenote S-1mk2


Fr@ntz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryte

Jednym słowem porażka dźwiękowa jak i w wykonaniu.

Jak trzeba być bezczelnym naciągaczem aby żądać za to coś prawie 5000 zł?

Kawałek akrylu i aluminiowa gałka tego nie usprawiedliwia. Zapewne po dołożeniu odpowiednio dużo $ włożą 4 wzmacniacze operacyjne po 50 centów i bedzie to wersja de-luxe z hi-end phono stage. Tylko w świecie audio są takiej skali przekręty.

.

Odnośnik do komentarza
  • Redaktorzy
Opublikowano (edytowane) · Ukryte
Ukryte

Nie tyle porażka, co moje Neaty przerosły możliwości prądowe tego wzmacniacza. Dość oszczędnie zaprojektowana sekcja zasilająca wyraźnie daje do zrozumienia z jakimi kolumnami S-1 powinien grać.

Edytowane przez Fr@ntz
literówka

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Niedoszacowane transformatory to poważny błąd konstrukcyjny. Do tego brak jakiejkolwiek informacji o współpracy z obciążeniem 4-omowym (czyżby jednak nie polecane?).

Mam nadzieję, że w tej cenie nikt rozsądny nie będzie się nawet zastanawiał nad zakupem.

Ta brzydka puszka z nadrukiem to jest pilot? Wygląda koszmarnie.

Edytowane przez Molibden
Odnośnik do komentarza
Ukryte

"Uwielbiam" takie komentarze. "Znawcy" patrzą na zdjęcie i wszystko już wiedzą. A może by tak posłuchać najpierw, zanim się takie osądy wyda? Gratuluję takiego wirtualnego słuchu, i zastanawiam się, czy płyt też tak słuchacie? Zapewne okładka wystarczy żeby wszystko o niej wiedzieć, tak?

Edytowane przez kris_k

Kris

Star trekkin' across the universe; Boldly goin' forward, still can't find reverse...

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Przykładem małego, skromnego wzmacniacza ale pożądnego w wyższej klasie budżetowej, czyli do 5 tys. zł jest Naim Audio 5i-2. Trafo jest najpewniej przewymiarowane i mocy nie skąpi. Nie miałem okazji słuchać złotej nutki, ale chyba można za tą cenę mieć coś bardziej wydajnego prądowo a jednocześnie nie poświęcamy brzmienia.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Ukryte

dokladnie, a sluchali panowie ze taka opinie dajecie?

to moze byc zbudowane z czegokolwiek ale ma grac a ten wzmacniacz gra calkiem przyzwoicie.

Sluchalem konstrukcji w tych pieniadzach i jak dla mnie nie ma zbyt wielu klockow ktore by tak zagraly.

Moje B&W 601 za 1250 zl ktore maja 88db s-1 wysterowal bardzo kulturalnie.Daje brzmienie niczym electra e-11 tyle ze wiecej rozmachu i finezji.

Nawet szarpniecia dire straits nie byly ospale. Wiec nie pi.....ic mi tu ze to lipny klocek.

Ciekawe co zaproponujecie w tych pieniadzach ciekawszego. Kandy mk2, exposure 2010s i Nady do 356 nie podejda mu.Takie moje zdanie.Gitary z Autumn Shuffle Petera au Ugglasa wyexponowal naturalnie, detale wychodza z glosnikow.Zaloze sie ze na ambitniejszych glosnikach wrazenia bylyby co najmniej o polke lepsze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.