Skocz do zawartości
IGNORED

Optymalnie najlepsze źródło dźwięku


kivlov

Rekomendowane odpowiedzi

Krak_oN skoncz juz p...... o tych ABX. Nie widzisz, ze ludzi juz to znudzilo, przypuszczam, ze z Toba to nawet Lutek juz nie chce o tym gadac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba koledzy odbiegamy od tematu. Ciekawa dyskusji, która może trwać w nieskończoność. Może ktoś przedstawi jakieś gotowe rozwiązania dla optymalnego źródła dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

bo coś dziwny popłoch następuje na hasło testów ABX, ale może się mylę .

 

Tak, mylisz się. Vide mój wątek o teście ABX w Krakowie na który nie chciało Ci się d... ruszyć. Podobnie jak i Twojemu guru tyle że on ma koło 300 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalne źródło dźwięku to odpowiednio skonfigurowany (sprzętowo i programowo) komputer. Zapraszam niedowiarków do Wrocławia, przewartościujecie pojęcie o pc-audio, a na słowo bit-perfect parskniecie śmiechem, zaręczam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuję najlepszego odtwarzacza plików audio do PC.

Może ma ktoś też linki do najlepszego ustawienia softu do odczytu plików bezstratnych które będą przesłane do DACa

Przesył USB

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XXHighEnd. Porównywałem u siebie w systemie z Macbookiem Pro i odtwarzaczem Amarra za $700. Nie ma startu do XXHighEnda. Jednak wiedz, że sam odtwarzacz to ok. 30% sukcesu.

 

pozdrawiam,

Marcin

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd jednak zakichani audiofile porównują jeden kabel z drugim. Ten gra tak a tamten inaczej....

Ponieważ każdy z was porównuje to w pamięci krótkotrwałej gdzie dane są trzymane krótko ale w miarę niezmienionej formie. Na tym bazują najczęściej nasze porównania. Późniejsze nasze opisy że jeden kabel grał tak a drugi tak to jedyne co pamiętamy z tego odsłuchu. Nie pamiętamy 2 różnych próbek dźwięku i nie jesteśmy wstanie w dowolnej chwili opisać różnić pomiędzy nimi. Pamiętam drodzy koledzy koleżanki że kabel grał lepszym basem czy bardziej wysyconą średnicą bo tyle tak naprawdę zapamiętaliśmy w pamięci długotrwałej. Pamiętamy interpretacje tych różnic a nie same różnice.

Mam nadzieje że cała ta wypowiedź pokazuje dlaczego testy ABX są zgubne. Całkiem bezpodstawne i bezsensowne.

 

Obawiam się że cała Twoja wypowiedź jest "bezpodstawna i bezsensowna".

 

Jeśli pamiętasz interpretacje różnic to ZUPEŁNIE wystarczy w ABX, wykorzystaj te "interpretacje" a zaliczysz każdy test ABX, pod warunkiem, że urządzenia się różnią...

 

Złotousi się czepiają każdego głosu przeciw ABX, szkoda, że sami nie przeczytają tego co piszę te głosy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

"kolegę" Archanioła chyba jest problem w czytaniu ze zrozumieniem. Wybacz za ironię ale mimo mojej prośby o merytoryczną dyskusje, twój post nie ma nic z rzeczowej wypowiedzi. Tym bardziej cytat wyrwany z kontekstu skonfrontowany z twoim zupełnym brakiem zrozumienia budzi we mnie lęk.

 

Nie odbieraj mnie źle bo mi osobiście jest zupełnie obojętne czy kowalski słucha radmora czy krella. Czy on odróżnia jedno urządzenie od drugiego. Jeśli jemu to odpowiada to znaczy, że jest szczęśliwy i o to chodzi w życiu.

 

Bardziej drażni mnie że prowokujesz mnie do rozmowy lecz nie potrafisz utrzymać poziomu dyskusji. Cała moja wypowiedź została ujęta z przykładami żeby nie było wątpliwości co do zrozumienia tego kawałka tekstu. Ty z całkowitą ignorancją zarzucasz mi bezsens nie potrafiąc w żaden sposób odnieść się do wypowiedzi.

 

Powtórzę Ci raz jeszcze, iż zupełnie inaczej się porównuje dwa obrazy kiedy masz je przed sobą i zupełnie inaczej sprawa wygląda gdy porównujesz opisy tych samych obrazów. Wiedz że nie da się merytorycznie poprawnie ocenić różnić na podstawie czyiś ocen danego bodźca. Trzeba mieć oba bodźce przed sobą by móc je ocenić. Pomyśl jak dwie osoby mogą różnie ocenić tego samego banana, pomimo iż przedmiot dyskusji dalej jest ten sam.

 

Bo oceniając ocenę można się pogubić. Chyba tak to jest z tym ABX że ma się do dyspozycji tylko oceny a trzeba to porównać z bodźcem. W takiej sytuacji z góry jesteśmy przegrani.

 

Mam nadzieje że w sposób rzeczowy wyjaśniam Ci wady takiego postępowania jakim jest test ABX.

Nie traktuj tej wypowiedzi personalnie, ale zastanów się nad tym wszystkim. Nie ma procedury badawczej której nie można by zarzucić błędów. Tutaj są one na tyle rażące iż dyskwalifikują jakikolwiek wnioski wyciągane na postawie tej że metody.

 

Całej reszcie dziękuję za pochlebne wpisy na temat mojej wypowiedzi. Mam nadzieję że jeśli wszyscy będziemy wypowiadać się bardziej rzeczowo a mnie personalnie forum stanie się lepsze.

 

Pozdrawiam Arczi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę Ci raz jeszcze, iż zupełnie inaczej się porównuje dwa obrazy kiedy masz je przed sobą i zupełnie inaczej sprawa wygląda gdy porównujesz opisy tych samych obrazów. Wiedz że nie da się merytorycznie poprawnie ocenić różnić na podstawie czyiś ocen danego bodźca. Trzeba mieć oba bodźce przed sobą by móc je ocenić. Pomyśl jak dwie osoby mogą różnie ocenić tego samego banana, pomimo iż przedmiot dyskusji dalej jest ten sam.

Bo oceniając ocenę można się pogubić. Chyba tak to jest z tym ABX że ma się do dyspozycji tylko oceny a trzeba to porównać z bodźcem. W takiej sytuacji z góry jesteśmy przegrani.

 

Będzie miło jak się powstrzymasz od niemądrych wycieczek osobistych i nie musisz się podpierać pochwałami swoich kolegów, to jest już żałosne...

 

A do rzeczy: bredzisz. Kto Ci każe w ABX porównywać "opisy" dźwięku ?!? Co za bzdury. ABX TYLKO tym się różni od klasycznego audiofilskiego porównywania, że nie wiesz co gra. TYLKO tyle. Zanim coś skrytykujesz to to poznaj wpierw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i masz Ci babo placek....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracjo: czekamy aż Archanioł zostanie dołączony do grupy byli użytkownicy!

 

Arczi - kolejne słowa uznania kierowane w stronę twoich słów z pewnością nie zaskoczą - popieram!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

A moderacja w dalszym ciągu pali niemca, że nie wie kto jest kto.

Chwilowe zablokowanie tej jakże kulturalnej i merytorycznej kreatury nie wróci tu normalności. Zapewne nasz maluczki pawelek ma już pełne inkubatory swoich gremlinów.

Na wszelki wypadek nie karmić po północy i nie polewać wodą! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Archaniol

Pierwsza sprawa w mojej wypowiedzi nia ma zadnych wycieczek osobistych. ZASUGEROWALEM ci tylko ze to co dalej budzi twoje watpliwosci zostalo jiuz wyjasnione we wczesniejszej mojej wypowiedzi.

Dodatkowo czy moja wypowiedz jest madra czy nie to jest zupelnie inna kwestia. Uwazam ze jestes ostatnia osoba ktora powinna to oceniac. Sadze tak dlatego iz pomimo licznych przykladow nie zrozumiales sensu mojej wypowiedzi.

Co Do twojwgo zniesmaczenia odnosnie porownywania opisu dzwieku, to jest na zasadzie metafory ktora miala tlumaczyc na jakiej zasadzie dziala twoj mozg. Czysta analogia wyobraz sobie ze doskonale zdaje sobie sprawe iz nie porownuje sie opisow dzwieku w ABX.

Kolego widze ze masz poprostu problem z metaforami i mysleniem z lekka abstrakcyjnym. Co dowodzi watpliwej blyskotliwosci. Pewniei rownie watpliwie przychodzi Ci rozumienie roznych ludzkich porzekadel. A to w sposob istotny koreluje z IQ. Choc oficjalnie test IQ ma wiecej z testu kompetencji szkolnych niz tego co mierzy.

Wiec na podstawie wlasnego zycia mozesz stwierdzic ze niskie IQ niczego zlego nie dowodzi.

 

Powyzsze stwierdzenie mozesz potraktowac personalnie jest one troche pochpne wzgledem twojej osoby ale napewno nie bez podstawne patrzac na twoje wpisy.

Dodatkowo ja sie nie podpieram nikim z forum. Wydaje mi sie ze sam sobie doskonale radze z argumentowaniem moich wypowiedzi.

 

Mam nadzieje ze w miare subtelnie dalem Ci do zrozumienia ze nie masz naturalnych mozliwosci do prowadzenia rzeczowej dyskusji. Nie rozumiejac co sie czyta nie mozna odpowiadac ze zrozumieniem.

 

Pozdrawiam kolege i niech kolega sie nie unosi tylko zastanowi nad soba.

 

Ps. Sorry za orty i forme pisze z telefonu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mylisz się. Vide mój wątek o teście ABX w Krakowie na który nie chciało Ci się d... ruszyć. Podobnie jak i Twojemu guru tyle że on ma koło 300 km.

 

Jesli to o mnie mowa, to chetnie odwiedzilbym kolegow z Krakowa i okolic, ale "guru" ma nie kolo 300, a ponad 500 km

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moderacja w dalszym ciągu pali niemca, że nie wie kto jest kto.

Chwilowe zablokowanie tej jakże kulturalnej i merytorycznej kreatury nie wróci tu normalności. Zapewne nasz maluczki pawelek ma już pełne inkubatory swoich gremlinów.

Na wszelki wypadek nie karmić po północy i nie polewać wodą! :)

 

 

;))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Do twojwgo zniesmaczenia odnosnie porownywania opisu dzwieku, to jest na zasadzie metafory ktora miala tlumaczyc na jakiej zasadzie dziala twoj mozg. Czysta analogia wyobraz sobie ze doskonale zdaje sobie sprawe iz nie porownuje sie opisow dzwieku w ABX.

Ps. Sorry za orty i forme pisze z telefonu

 

oj, widzę, że Twój telefon sens także gubi... Może za słaby model ? A może kabel do ładowarki kiepskiej firmy ?

 

Tak, czy inaczej. To nie jest forum dla poetów (chociaż wielu tak myśli). To jest forum techniczne i tego się trzymajmy.

Kiepskie metafory zostaw swoim kiepskim wierszom :)

 

I nie miało być, że bredzisz, tylko, że piszesz brednie. Źle mi się napisało :) klawiatura ma kiepski, tani kabel, ze zwykłej miedzi OFC ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Archanioł dokładnie przeczytałem twojego posta i skrupulatnie go podsumuję:

 

Bredzisz, nie dyskutuj. To z cyklu niepodważalne merytoryczne argumenty na twoim poziomie (może je zrozumiesz). Powinien być globalny egzamin na dostęp do internetu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Archanioł dokładnie przeczytałem twojego posta i skrupulatnie go podsumuję:

Bredzisz, nie dyskutuj. To z cyklu niepodważalne merytoryczne argumenty na twoim poziomie (może je zrozumiesz). Powinien być globalny egzamin na dostęp do internetu.

 

Ty już pokazałeś wcześniej kompletną nieumiejętność pisania merytorycznie, więc nic nowego :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie co z wami ? Przecież miało być o najlepszym źródle dźwięku, a wy tylko jak w pewnej partii niskich...

Ustaliliśmy już że podstawą dobrego źródła musi być studyjny zapis, chociaż oczuwiście Diskomaniak słyszy tylko do 16 bitów, ale uznajmy że to jego typ. Każdy ma prawo głosu, chociaż ja nigdy nie zrozumiem jak 24 bity mogą być lepsze od 32, a przeciez cały świat przestawia się już w studiach nagraniowych na 32 bity. Oczywiście ja rozumiem że w sklepach dla idiotów leżą na półkach 16 bitowe płyty, ale czy to oznacza że my audiofile mamy je kupować ? Nie wymagajmy od Kubicy żeby jeździł wyśmiewanym Passatem, skoro do ścigania się są wozy sportowe. Kowalskiemu wszystko jedno ile bitów, ale autor wątku pyta o najlepsze źródło dźwięku, więc cena nie gra roli, podobnie jak to ile jest w sklepach płyt BluRay Pure Audio, a przecież oczywistym jest że to obecnie najlepsze, zdaniem zresztą fachowców źródło dźwięku. A jakie ma znaczenie że na świecie jest tylko jedna, czy może już kilka płyt w tym formacie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

A jakie ma znaczenie że na świecie jest tylko jedna, czy może już kilka płyt w tym formacie ?

 

Oprawiłbym to w ramki.

 

Ciekaw jestem zresztą, jak to jest słuchać hipotetycznie najlepszego lecz nieistniejącego formatu?

To chyba kwestia wyobraźni. Nie mylę się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abandon, a wiesz w ogóle po co są te 32 bity w studio? Bo ja wiem od producenta sprzętu pomiarowego dla audio, że jak się uda uzyskać niezaszumione 20 bitów podczas zgrywania ścieżek, to już jest maks i pełny sukces. Niżej się nie da zejść ze względu na szum tła i samej elektroniki analogowej zbierającej i przesyłającej sygnał. Fizyki nie przeskoczysz. Dwudziesty bit to jest już poniżej poziomu mikrowoltów dla standardowego DACa. Natomiast te 32 to się przydaje do co najwyżej dokładniejszej obróbki matematycznej materiału w domenie cyfrowej, czyli wszelkich efektów przy edycji i masteringu - kompresja, pogłosy, zabawy z barwą i przestrzenią, EQ, itd., itp. Natomiast audiofil bierze płytę, wkłada do odtwarzacza i słucha tego co leci. Mało który przetwarza strumień cyfrowy zaawansowanym procesorem DSP, co zresztą i tak nie jest problemem zrobić z dokładnością 32 bitów i wypluć wynikowe 16.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Oprawiłbym to w ramki.

 

Ciekaw jestem zresztą, jak to jest słuchać hipotetycznie najlepszego lecz nieistniejącego formatu?

To chyba kwestia wyobraźni. Nie mylę się?

Rochu, jakieś 30lat temu gdy jeszcze rodzice zakupili wymarzony magnetowid VHS, starszy znajomy zakupił BetaCam'a bo był lepszy od VHS. Zgadnij gdzie oglądał tony krążących z ręki do ręki filmów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Rochu, jakieś 30lat temu gdy jeszcze rodzice zakupili wymarzony magnetowid VHS, starszy znajomy zakupił BetaCam'a bo był lepszy od VHS. Zgadnij gdzie oglądał tony krążących z ręki do ręki filmów :)

 

To proste.

O wyborze hardware przesądza dostępność software : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...

Koledzy jaki DAC polecacie do ok 3000zł najlepiej z drugiej ręki? Oczywiście może być mniej lup ciut więcej tyle, że dźwięk ma być naprawdę warty wydania tych pieniążków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jaki DAC polecacie do ok 3000zł najlepiej z drugiej ręki? Oczywiście może być mniej lup ciut więcej tyle, że dźwięk ma być naprawdę warty wydania tych pieniążków.

 

Może ten by się sprawdził:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jaki DAC polecacie do ok 3000zł najlepiej z drugiej ręki? Oczywiście może być mniej lup ciut więcej tyle, że dźwięk ma być naprawdę warty wydania tych pieniążków.

 

Zastanowiłeś się po co koniecznie chcesz wydać te pieniądze na źródło, które będzie takie samo jak Twoje poprzednie ?

Jeśli jesteś niezadowolony z dźwięku, to zmień kolumny, albo pobaw się akustyką. Korektory dźwięku dadzą Ci nieskończoną zabawę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowy wzmacniacz i kolumny i przewody czas zająć się źródłem.

Wzmacniacz: Roksan Caspian M-Series

Kolumny: Monitor Audio GS20

Teraz zastanawiam się czy DAC Zhaolu D3 mnie nie ogranicza? Jeżeli tak to co warto zakupić?

Archanioł Twoim zdaniem DAC za 3000zł nie różni się dźwiękiem od tego za 1000zł?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy DACi HLLY,Matrix, V DAC Musicala za ok 1000zł są nie dość dobre? trzeba wydać około 3000? Takie DACi za 1000 zł to optymalne żródło bo mają najlepszy stosunek jakości do ceny. Reszte dopowiem kiedyś jak kupie już i posłucham.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archanioł Twoim zdaniem DAC za 3000zł nie różni się dźwiękiem od tego za 1000zł?

 

a zastanowiłeś się kiedyś CZYM się różnią ?

Ceną na pewno...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.