Skocz do zawartości
IGNORED

DIY na AudioShow


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

ja mogę nie spożywać:) w piątek po pijaku to do kitu taka robota, a w sobotę to nawet nie wypada przyjmować zwiedzających w stanie wskazującym lub z "chuchem narodowym.."

ooo to z dwojga złego dobrze ze się nie spotkaliśmy. Ja na AS przyjechałem mocno przeziębiony z ordynarnym chuchem czosnkowym.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) mysioperz ciekawe gdzie się podziewa tajemniczy kolega lewy dzwon chyba go pamiętasz ? ten to miał silną motywacje wytrwania w trzezwosci chyba o czwartej nad ranem jakies i-pody pomagalismy montowac w pokoju o dziwnej nazwie

oczywiscie absolutnie nie jestem za zapachem gorzałki w pokoju w trakcie samej wystawy w sobote i niedziele natomiast zdjecia z nocy piatek/sobota pokazuja pokój pełen normalnie siedzących ludzi a nie środek balangi

wino było na powitanie , były kieliszki oficjalne calusy Palton super sie spisal byl prawdziwym gospodarzem

kto przyszedl spózniony tego nie widzial- nic nie poradzimy , kto ostatni przychodzi i pierwszy wychodzi niestety nie ma racji -stare przysłowie dyplomacji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez mlb, 19 Listopada 2012 - nie na temat
Ukryte przez mlb, 19 Listopada 2012 - nie na temat

wino było na powitanie , były kieliszki oficjalne calusy Palton super sie spisal byl prawdziwym gospodarzem

dolewaj do pieca każdym wpisem, dolewaj,

a palton będzie znów niewinnie niepocieszony za kolejny opie^dol za poklepywanie

Stary jest facet za delikatny bo trza to było udusić w zarodku, miesiąc przed wystawą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez mlb, 19 Listopada 2012 - nie na temat
Ukryte przez mlb, 19 Listopada 2012 - nie na temat

pisze w temacie watku czyli nadal o tym jak milo spedzalem czas z kolezanką mysioperz / zabrzmi dwuznacznie ale bardzo chciałbym nie pominąc / i kolegami

chcesz to sie piekl dalej , mnie to bez różnicy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza

>>cir

Jak się zaczyna od gorzałki, to się tak kończy jak był przykład. Trza najpierw popracować, a później przyjemności... Dlatego uważam, że mimo wszystko w piątek powinny być osoby stricte od samej organizacji plus konstruktorzy. A to co było w piątek to był (wybaczcie, ale inaczej nie mogę tego określić).... BURDEL, a nie miłe spędzanie czasu..... Palton powinien trzymać za łeb, a nie witać wszystkich kieliszkiem....Dla mnie to było spotkanie przyjaciół po latach, a nie organizacja profesjonalnej imprezy.... Tak to można sobie pod budką...., a nie na AS!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wino było na powitanie , były kieliszki oficjalne calusy Palton super sie spisal byl prawdziwym gospodarzem

kto przyszedl spózniony tego nie widział- nic nie poradzimy

tak było i zgadzam się, że się zachował, fakt było miło..;)

 

ale powiedz mi na Boga jakim cudem ten cały koleś-lewy dzwon w ogóle miał prawo przebywać w ty pokoju dłużej niż 30sek? no ja go wywali nie mogłam(a miałam dziką ochotę) bo jestem od niego mniejsza o jakiś metr, a poza tym nie jestem zawodniczką NRD, ale oprócz mnie to w pokoju siedzieli sami faceci, a pomimo tego ten naprany w 3 dupy gości darł się jak oparzony w temacie tego co jak mu się wydawało słyszy...

 

problem polegał na tym, że wszystko się strasznie opóźniło i o tej 3-4 w nocy juz prawie mało kto kontaktował i nie chodzi tu o upojenie, tylko zwyczajne zmęczenie. Choć trzeba również uczciwie powiedzieć, że nie była to w 100% abstynencka impreza dla co poniektórych, choć balangi istotnie nie było...

 

Poza tym to wszystko powinno się zacząć wcześniej, a Palton powinien był wykluczyć spóźnialskich i koniec pieśni. Ale że Palton ma miękkie gołębie serce to musi mieć teraz twardą dupę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak by większość już wie co było nie tak... dziwne.....

 

>>mysioperz

Trzeba było reagować, to nie zerówka!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>cir

Jak się zaczyna od gorzałki, to się tak kończy jak był przykład. Trza najpierw popracować, a później przyjemności... Dlatego uważam, że mimo wszystko w piątek powinny być osoby stricte od samej organizacji plus konstruktorzy. A to co było w piątek to był (wybaczcie, ale inaczej nie mogę tego określić).... BURDEL, a nie miłe spędzanie czasu..... Palton powinien trzymać za łeb, a nie witać wszystkich kieliszkiem....Dla mnie to było spotkanie przyjaciół po latach, a nie organizacja profesjonalnej imprezy.... Tak to można sobie pod budką...., a nie na AS!

dziecko drogie nie ty bedziesz prawił mi co to burdel czy pijanstwo i wybacz bo pomine milczeniem co ty robiłes w pokoju DIY , jaka spelniales tam role, jak rowniez o ktorej na komende zabrałes ubranko i wyszedleś bo tata kazali a obecnie masz najwiecej dobrych rad a wszystkie sa ze szczerego złota i od serca

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielce szanowna Drużyno A. Pamietam dokładnie jak próbowano integrę na diabełkach, chyba wiedzieliście, że na tych kolumnach nie wyrobi, dlaczego nie dostarczyliście swoich? Poza przesterem to był dobry dźwięk, pewnie gdyby nie to grałaby na wystawie. Ze szczególną galanterią przeprowadzono próby, zmieniając kolumny, źródła itp.

Bardzo proszę o powstrzymanie się od złośliwych uwag pod adresem Roberta. To serdeczny i przyjazny gość

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak było i zgadzam się, że się zachował, fakt było miło..;)

 

ale powiedz mi na Boga jakim cudem ten cały koleś-lewy dzwon w ogóle miał prawo przebywać w ty pokoju dłużej niż 30sek? no ja go wywali nie mogłam(a miałam dziką ochotę) bo jestem od niego mniejsza o jakiś metr, a poza tym nie jestem zawodniczką NRD, ale oprócz mnie to w pokoju siedzieli sami faceci, a pomimo tego ten naprany w 3 dupy gości darł się jak oparzony w temacie tego co jak mu się wydawało słyszy...

 

problem polegał na tym, że wszystko się strasznie opóźniło i o tej 3-4 w nocy juz prawie mało kto kontaktował i nie chodzi tu o upojenie, tylko zwyczajne zmęczenie. Choć trzeba również uczciwie powiedzieć, że nie była to w 100% abstynencka impreza dla co poniektórych, choć balangi istotnie nie było...

 

Poza tym to wszystko powinno się zacząć wcześniej, a Palton powinien był wykluczyć spóźnialskich i koniec pieśni. Ale że Palton ma miękkie gołębie serce to musi mieć teraz twardą dupę.

zapewniał ze przyszedł posluchac i poza audiofilska poezja ktora komentowal kazdy odłuchiwany sprzet nie byl zagrożeniem stad mysle ze koledzy nie mieli serca pozbawiac go tych chwil przyjemnosci, deklarowal tez milosc do muzyki -trudno kogos takiego w dodatku 2 metrowego :) wywalic z pokoju

mial jak pamietam anioła stróża wśród nas ktory go pilnował i nieco stopował te pełne pasji przemowienia

ogólnie był to moment odbierany jako zabawny przerywnik ale OK mozna sie umówic ze gosci nie wpuszczamy choc pamietam tez trójke zagranicznych wystawców ktora posiedziala z nami i była calkiem miła

oczywiscie nalezy zaczac wczesniej ,wyznaczyc sztywno godziny i koniec

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

tak było i zgadzam się, że się zachował, fakt było miło..;)

 

Cała przyjemność po mojej stronie :)

 

 

ale powiedz mi na Boga jakim cudem ten cały koleś-lewy dzwon w ogóle miał prawo przebywać w ty pokoju dłużej niż 30sek? no ja go wywali nie mogłam(a miałam dziką ochotę) bo jestem od niego mniejsza o jakiś metr, a poza tym nie jestem zawodniczką NRD, ale oprócz mnie to w pokoju siedzieli sami faceci, a pomimo tego ten naprany w 3 dupy gości darł się jak oparzony w temacie tego co jak mu się wydawało słyszy...

Pomimo, że jestem też sporo od niego niższy, to wyprowadzałem go ze trzy razy z pokoju. Niestety, wracał jak bumerang... Poza ostatnim razem (gdzie już przesadził), to był całkiem sympatyczny.

 

 

problem polegał na tym, że wszystko się strasznie opóźniło i o tej 3-4 w nocy juz prawie mało kto kontaktował i nie chodzi tu o upojenie, tylko zwyczajne zmęczenie. Choć trzeba również uczciwie powiedzieć, że nie była to w 100% abstynencka impreza dla co poniektórych, choć balangi istotnie nie było...

 

Otóż to, na czas byli tylko- Krzych2, Jarokar, Piotr_1, muzg i Le_G. Bałagan był, bo co chwila ktoś dojeżdżał i kilka osób za każdym razem musiało zejść, żeby pomóc wtachać kolejne graty. Później jeszcze witanie się ze wszystkimi, jakaś toaleta i piorun wie co jeszcze.

 

 

Poza tym to wszystko powinno się zacząć wcześniej

Powtarzasz słowa neomamuta. O 10-tej, to my mogliśmy sobie pozwiedzać W-wę. Klucze do pokoju dostaje się o 14.00...

 

a Palton powinien był wykluczyć spóźnialskich i koniec pieśni.

Tych z jedynym kompletem okablowania, czy tych z ustrojami? (cocacol jest usprawiedliwiony)

 

Ale że Palton ma miękkie gołębie serce to musi mieć teraz twardą dupę.

Nie ma problemu. Wprawdzie cała rada miała takie same prawo, to biorę wszystko na siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>palton

To trzeba się mocno zastanowić i przedyskutować to z organizatorem AS, by DIY mogło dostać klucze wcześniej, bo licząc od 14:00 to jest jednak zbyt mało czasu.... - tak mi się wydaje. Czy mógłbyś odblokować Starego Audiofila?

 

I zostawmy już 2012 i musicie się skupić na 2013! Owszem popełniono błędy, ale teraz należy się skupić na tym, by uniknąć kolejnych....

 

>>cir

Nie skomentuję, jak masz lepszy plan to słuchamy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Poza tym to wszystko powinno się zacząć wcześniej

Powtarzasz słowa neomamuta. O 10-tej, to my mogliśmy sobie pozwiedzać W-wę. Klucze do pokoju dostaje się o 14.00...

 

a nie powiedziałam, że o 10 tylko wczesniej-nie oszukujmy sie A. przyjechal grubo po 18...

Cytat

a Palton powinien był wykluczyć spóźnialskich i koniec pieśni.

Tych z jedynym kompletem okablowania, czy tych z ustrojami? (cocacol jest usprawiedliwiony)

 

cocacol to jasna sprawa, wiadomo jak było, a jeśli chodzi o kable to nauczka jest taka, że nie można tego powierzyć jednej osobie, musi być alternatywny komplet, bo wypadki chodzą po ludziach... no cóż, uczymy się na własnych błędach...

 

Cytat

Ale że Palton ma miękkie gołębie serce to musi mieć teraz twardą dupę.

Nie ma problemu. Wprawdzie cała rada miała takie same prawo, to biorę wszystko na siebie.

Palton, przecież dobrze wiesz że jesteś siedliskiem zła i rozpusty zarówno rady jak i całego wydarzenia:) i tak wszystko będzie na Ciebie niezależnie od pogody sytuacji politycznej,a to że masz gołębie serce to fakt, bo ja bym rozerwała na strzępy bez ostrzeżenia...:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to wszystko powinno się zacząć wcześniej, a Palton powinien był wykluczyć spóźnialskich i koniec pieśni.

 

Błędów organizacyjnych nie zabrakło. Zemścił się brak przemyślanego planu, co zresztą nietrudne było do przewidzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędów organizacyjnych nie zabrakło. Zemścił się brak przemyślanego planu, co zresztą nietrudne było do przewidzenia.

przynajmniej teraz wiadomo już czego nie robić, co poprawić i może być tylko lepiej:) Chyba, że.... chyba, że nikt nie zgłosi żadnych konstrukcji....(!!)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>palton

To trzeba się mocno zastanowić i przedyskutować to z organizatorem AS, by DIY mogło dostać klucze wcześniej, bo licząc od 14:00 to jest jednak zbyt mało czasu.... - tak mi się wydaje. Czy mógłbyś odblokować Starego Audiofila?

 

I zostawmy już 2012 i musicie się skupić na 2013! Owszem popełniono błędy, ale teraz należy się skupić na tym, by uniknąć kolejnych....

 

>>cir

Nie skomentuję, jak masz lepszy plan to słuchamy!

ciesze sie ze temat pijanstwa jest zamkniety

proponuje plany na 2013 przeslac do Paltona , publiczne pisanie co nam sie nie podobało doprowadza tyko do kolejnych nieporozumien

wiadomo ze im wiecej pomysłow tym lepszy koncowy plan bedzie

tak wiec kazdy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej teraz wiadomo już czego nie robić, co poprawić i może być tylko lepiej:) Chyba, że.... chyba, że nikt nie zgłosi żadnych konstrukcji....(!!)

O to bym się nie martwił. Chaos organizacyjny odstrasza, porządek przyciąga chętnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Dobrze Palton, ma być na temat, to będzie na temat, bez złośliwości, bez uwag i bez żadnego bicia piany.

Cieszę się, tylko czemu tak późno i po wylaniu z waszej strony tylu pomyj? Ale ok. zapomnijmy o sprawie, kto ma jeszcze chęci, niech doradza. Będzie z tego jakaś pociecha na przyszły rok.

 

 

Spotkać się by należało rano o godzinie 10:00 w piątek, mieszkasz daleko, ale nie ma wyjścia (możesz przybyć dzień wcześniej na wieczór, dogadać się z kimś z Wawy by cię przenocował np),

Już o tym pisałem, klucze dostaje się o 14.00

 

umawiasz się z ludźmi od akustyki i załatwiasz jakiś referencyjny zestaw.

Nie istnieje takie coś, system jest referencyjny 1) w danym pomieszczeniu, 2) nasz preferencje są kompletnie różne,

 

Trwa to powiedzmy do 13:00, bo zestaw z półtorej godzinki musi pograć. Mamy punkt odniesienia,

Nie mamy jeszcze nawet kluczy do pokoju ...

 

oczywiście rada nie jest nam do niczego potrzebna,

Mam całkowicie odmienne zdanie, rada jest zdecydowanie potrzebna. Osoby takie jak muzg, Le_G, Krzych2 itd, nie będą oponować, nawet wtedy, gdy jednoosobowo ktoś ich skrzywdzi.

 

 

Po załatwieniu akustyki, zostają kolumny, kable, kondycjoner. Trzymasz wszystkich za mordę (dosłownie!, jesteś organizatorem i masz do tego pełne prawo), jak się ktoś spóźni nie bierze udziału w batalii (konstruktorzy powinni mieć godzinę luzu, czyli o 15:00 jak się nie zjawią, to mogą liczyć na odsłuch, ale dopiero wtedy, kiedy zostaną przesłuchane klocki konstruktorów, którzy zjawili się na czas) .

Czyli tydzień temu nie wpuszczam Was, a co za tym idzie, jedynego sensownego okablowania, a także nibyco z panelami od Szymona...

Może w końcu skierujecie uwagi w kierunku spóźnialskich, bo z tego był największy bajzel.

 

 

Wcześniej trzeba mieć listę sprzętu, szybko posprawdzać kto jest, kogo nie ma. Zaczynałbym od transportu, wybór najlepiej grającego, następnie wzmak, DAC itd.... Następnie kolejny system, klocki wcześniej wybrane nie biorą udziału, chyba, że nie będzie możliwe zestawienie czegokolwiek. co do samego zestawiania, wcześniej powinieneś mieć listę co z czym można zestawić. Na sam koniec zostawiane są kolumny, przynajmniej ja bym tak zrobił.

Zaczęliśmy dokładnie tak jak napisałeś, czyli od źródła.

 

Palton, miałeś winko? Gdybyś był prawdziwym organizatorem, to zadbał byś o porządek, o kieliszki dla odwiedzających i o poprowadzenie imprezy w pełnej krasie!

Miałem, ale nie wagon... za to kupiłem 10kg cukierków, a na drugi dzień jarokar dokupił za swoje jeszcze parę kilo. Krzych2 się dorzucił i to by było na tyle.

 

I nie chodzi o to, żeby nie było wstydu, tylko o to by można było śmiało powiedzieć: W 608 grało nie tylko bardzo dobrze, ale i organizacja była na najwyższym poziomie!

 

Przepraszam, ale dla gości była (jeśli nie liczyć awarii sprzętu). A że ludzie się spóźniają i są niesłowni, niewiele można na to poradzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o tym pisałem, klucze dostaje się o 14.00

 

Nic nie stoi na przeszkodzie by spotkać się wcześniej gdzieś w pobliżu, a pod Sobieskim zjawić się punktualnie o 14:00.

Można też czekać w holu hotelowym, jest tam dużo miejsca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

O to bym się nie martwił. Chaos organizacyjny odstrasza, porządek przyciąga chętnych.

 

Największym problemem było spóźnianie się ludzi. Oczywiście, ilość osób tez powoduje problemy, bo często ten, kto jest potrzebny, właśnie poszedł bez słowa na kolację, albo gada z kimś na korytarzu. Ale nie ma co demonizować, jeśli w przyszłym roku wszyscy przyjadą na czas, będzie dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejście nasze przed 18-tą było celowe, daliśmy czas na zrobienie akustyki, za dużo czy za mało?

 

15 stron o wrednej grupie warszawskiej w której skład w/g was wchodzi:

neomamut - gość w pokoju niechciany, bez prawa głosu

mamel - stary tetryk i niespełniony "konstruktor" , niestety dla was wciąż świadomy co robi

Stary A. - członek rady - banowany gdy zaczyna pisać co myśli

koniec składu

i kto tu się zachowuje jak dzieci specjalnej troski?

 

to o co tu bije się pianę od dwóch tygodni i końca nadal nie widać, trzeba było ustalić trzy miesiące przed

 

pełna profeska

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

paaltoonn, o czym ty mówisz?!

O tym. Specjalnie nie wywalałem.

 

Mam lepsze foty np.przed waszym wyjściem z Harendy i spacerem po Warszawie-nawet jest to filmik komediowy. Także Twoje zarzadzanie z pokoju 608-niczym karbowy))

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym problemem było spóźnianie się ludzi.

 

Ludzie się spóźniają bo nie widzą powodu by przybyć na czas. Gdyby mieli z góry przydzielone zadania i wiedzieli za co są odpowiedzialni - byłoby dużo lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie byłem w radzie i nie organizowałem niczego, chciałem jedynie pomóc. Tylko tyle. Owszem, miałem być o 14:00, ale niestety, w pracy mi coś wypadło i nie mogłem być, za co przepraszam. Jednak, chodziło tylko o pomoc - nie byłem w radzie i nie jestem moderatorem.

 

Za Piotra i Janka się wypowiadał nie będę - jednak Piotr nie ma możliwości pisania, no bo.... jest zablokowany?

 

Co do winka i innych rzeczy, moim zdaniem to płacić powinien kto inny, nie Ty i nie inni.... - nie uważasz?

 

Dobra, ja napisałem jak by to miało wyglądać, co do godziny spotkania, to moim zdaniem trzeba zareagować, bo 14:00 to jest moim zdaniem zbyt późno.... - jest to też dobry czas, by to obgadać u Was na stopniu moderatorskim. Warto by też zahaczyć o organizatora AS, a może właśnie zacząć rozmowy od niego?

 

Rozumiem, że nadal jest to TYLKO wina naszej trójki, czyli znowu się zaczyna.... fajnie jest widzieć czyjeś błędy, swoich raczej nie ma....., ja bym zawinił? Palton, przemyśl sobie całe AS na spokojnie....., rzeczowo odpowiedz sobie na pytanie, co było nie tak, bo nie tylko o punktualność tu chodzi.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nadal jest to TYLKO wina naszej trójki, czyli znowu się zaczyn

 

Chłopie, miej litość. Nie szukamy winnych, tylko zastanawiamy się co i jak można zrobić lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>mlb

No właśnie nadal wszyscy szukają.... - po mojej wypowiedzi nic się nie zmieniło..... :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa do góry. Niektórzy muszą ponarzekać, są przez to szczęśliwsi. Co nie znaczy że ktoś inny z tego powodu musi czuć się winny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie...może czas zakopać "topory"? padło przepraszam, może padnie jeszcze kilka..tak czy siak, zaczyna się w końcu rzeczowa rozmowa, no kryształowo to w 608 nie było... ja to wiem i Wy to wiecie. zamknijmy już temat jak było, wyciągnijmy wnioski i przejdźmy może dalej do dyskusji nad 2013?

 

Droga Administracjo, a może udostępnić pokój od czwartku?? paru dystrybutorów przyjeżdża w czwartek i od rana w piątek działają:)

PROSZĘ O ROZPATRZENIE PROŚBY!!:):):)

 

PLLLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIISSSSSSSSSSSSSSSS:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.