Skocz do zawartości
IGNORED

DIY na AudioShow


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

>Azus

Ciekawe, ale wcale nie takie proste w realizacji. ;-) No i ciężko o wysoką efektywność. Te na zdjęciu mają raptem 85 dB przy impedancji spadającej do 3 ohmów w najbardziej prądożernym zakresie.

Plus jeszcze naprawdę dająca wzmacniaczowi w kość kombinacja 4ohm modułu impedancji z 45deg kątem fazowym tejże.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Dla przypomnienia, wszystkie wpisy ze Złotej Księgi :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-24402-0-13928700-1353270769_thumb.jpg

post-24402-0-62323000-1353270780_thumb.jpg

post-24402-0-50954400-1353270795_thumb.jpg

post-24402-0-33466600-1353270811_thumb.jpg

post-24402-0-43934100-1353270831_thumb.jpg

post-24402-0-37210500-1353270841_thumb.jpg

post-24402-0-93160600-1353270851_thumb.jpg

post-24402-0-06864100-1353270869_thumb.jpg

post-24402-0-11055900-1353270877_thumb.jpg

post-24402-0-55252700-1353270907_thumb.jpg

post-24402-0-74795600-1353270920_thumb.jpg

post-24402-0-58085800-1353270933_thumb.jpg

post-24402-0-91682400-1353270942_thumb.jpg

post-24402-0-70964300-1353271154_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Azus

Ciekawe, ale wcale nie takie proste w realizacji. ;-) No i ciężko o wysoką efektywność. Te na zdjęciu mają raptem 85 dB przy impedancji spadającej do 3 ohmów w najbardziej prądożernym zakresie.

I dlatego trzeba zastosować filtry aktywne. i mała lampka poda mięso, a ja nie cierpię plumkania, zresztą Jacek też nie lubi plumkania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr aktywny nie doda w cudowny sposób mocy, bardzo potrzebnej żeby dostać z dipola słyszalne E1. Kilka powyższych wpisów nie wzięło się z powietrza...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dwie szkoły -kilka wat i grube setki, nigdy się nie spotkają

i wcale nie chodzi tu o łojenie czy plumkanie tylko percepcję słuchacza

chyba przeniosę się na portal z panienkami, tam łatwiej o konsensus

 

Dla przypomnienia, wszystkie wpisy ze Złotej Księgi

czternaście na setkę? dobry wynik

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr aktywny nie doda w cudowny sposób mocy, bardzo potrzebnej żeby dostać z dipola słyszalne E1. Kilka powyższych wpisów nie wzięło się z powietrza...

 

Ale trzeba przyznać, takiego basu jak z dipola trudno uzyskać w inny sposób.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko - raz że mod własny pomieszczenia w osi dipola dawał się we znaki, dwa - mało kto słucha dziś wooferów 15" w normalnej obudowie, więc tak jakby mamy dwie hipotezy odnośnie pochodzenia tego spektakularnego basu. Ja nie mówię zresztą dipolom zdecydowanego nie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta skutecznoscia nie jest zle - popatrzcie co robi Beta i Alpha w pojedynke. Pokoj zawsze dominuje ale z OB najmniej klopotu i percepcyjnie dobrze sie zgrywa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-10804-0-14403700-1353275168_thumb.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus jeszcze naprawdę dająca wzmacniaczowi w kość kombinacja 4ohm modułu impedancji z 45deg kątem fazowym tejże.

Pewnie zanim wzmacniacz powie dosyć to głośnikowi skończy się wychylenie :)

Ale lampę to zamęczy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"We designed our valve (tube) amplifier, manufactured it, and put it on the market, and never actually listened to it. In fact, the same applies to the 303 and the 405" - Peter Walker - Quad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E1 jakieś 10dB poniżej max. efektywności i to już po uwzględnieniu wpływu pomieszczenia jak rozumiem. O A0 w ogóle można zapomnieć - jest ponad 20dB niżej. To nie jest pełnopasmowe brzmienie.

 

Pewnie zanim wzmacniacz powie dosyć to głośnikowi skończy się wychylenie :)

Z kątami fazowymi impedancji różnie bywa - wymagają one przewodzenia czasem sporych prądów od tranzystora ciągle pod dużym napięciem. SOA liczone na rezystancji jak to większość elektroników skupiających się na wzmacniaczach ma w zwyczaju i może być problem.

 

Niektórzy spece od elektroniki potrafią nawet konstruować zabezpieczenia przeciwzwarciowe "z podcięciem" we wzmacniaczach audio - to pokazuje że za wąska specjalizacja nie jest dobra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko - raz że mod własny pomieszczenia w osi dipola dawał się we znaki, dwa - mało kto słucha dziś wooferów 15" w normalnej obudowie, więc tak jakby mamy dwie hipotezy odnośnie pochodzenia tego spektakularnego basu. Ja nie mówię zresztą dipolom zdecydowanego nie...

Ja słucham JBL 15" system 98dB może trochę więcej, i jest mięso, wybrzmienie strun kontrabasu, tego trzeba posłuchać.

A-cha obudowa 180 litrów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Opis Frantza z naszego pokoju:

 

608 – DIY Audio, czyli ognisko zapalne i sól w oku wielu przepowiadających totalną klapę i kompromitację forumowych mistrzów lutownicy. O ile informacje, jakie do mnie napływały jeszcze w piątkowy wieczór nie napawały optymizmem, to już sobotni poranek był miłym zaskoczeniem. System wyglądający dość niepokojąco może nie był do końca zgrany i neutralny, a ciutkę zbyt ekspansywne wysokie tony wywoływały nerwowe grymasy na twarzach wystawców, ale słychać było, że nie powstał przez przypadek, Największe wrażenie robił odliczający czas do końca świata OTL wyglądający tak, jakby jeszcze dzień wcześniej prasował w jakimś tajnym militarnym laboratorium, bądź był niezwykle istotnym elementem instalacji elektrowni atomowej na Uralu.

 

A tu o chłopakach z 507:

507 – Amare Musica, czyli … jak może wyglądać skomercjalizowana wersja DIY. Krótko mówiąc czterech forumowiczów audiostereo.pl w dwóch zespołach i na rezultaty nie trzeba było długo czekać. Wykończone na wysoki połysk chromowane monobloki Trinity zbudowano w oparciu o dwie triody 300B sterowane EML20B a preamp na triodzie EML30A. Aby w pełni wykorzystać drzemiący w tych konstrukcjach potencjał panowie zaszaleli i postawili na lampy Emmision Labs – tanio nie jest, ale przynajmniej wiadomo, że szczęśliwy nabywca będzie mógł spać spokojnie i już na starcie nie będą czekały go kolejne wydatki związane z wymianą niezbyt wysokich lotów lamp na coś lepszego. Ta mocno intrygująca elektronika współpracowała z odtwarzaczem MBL1531 i napędzała prototypowe, trójdrożne podłogówce Clockwork. Już od pierwszych taktów słychać było klasę i potencjał drzemiący w tym systemie. Standardowe i wszechobecne w hotelowych pokojach problemy z basem i tym razem dawały się we znaki, lecz w bardziej komfortowych warunkach powinno być zdecydowanie lepiej. Oczywiście Clockworki z radością przyjęłyby zdecydowanie większą Watów mogących w pełni kontrolować ich membrany, lecz nawet z 300B o ile tylko nie próbowało się ich zmusić do reprodukcji speedmetalowych pasaży gitar basowych wspomaganych podwójną stopą perkusji przykuwały do krzeseł na długie minuty.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) całość artykułu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolejny argument za większym/szerszym pomieszczeniem w przyszłym roku - może wówczas znaleźliby się chętni na przywiezienie swoich OB.

 

Zawsze przecież można zakazać wstępu fotografom...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

To kolejny argument za większym/szerszym pomieszczeniem w przyszłym roku - może wówczas znaleźliby się chętni na przywiezienie swoich OB.

 

Zawsze przecież można zakazać wstępu fotografom...

 

Jestem zdecydowanie za większym pomieszczeniem. Właściwie to bardziej ze względu na ilość chętnych forumowiczów, którzy się nie mogli dopchać, a dopiero w drugiej kolejności ze względu na sprzęt. Tak, czy inaczej, fajnie gdybyśmy mieli pomieszczenie z 30% większe, jednak cena za taki pokój zdaje się drastycznie rośnie.

 

Frantz napisał dokładnie to, o czym mówiłem. Z OTLem było nieco za dużo góry, o dziwo tranzystory miały jej mniej. Ba, o tyle mniej, że mówiłeś o lekkim ich wycofaniu...

 

I jeszcze jedno - jak będą takie jazdy przed AS jak w tym roku, to kto wie, czy będzie jakikolwiek pokój...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTL-a w akcji nie słyszałem, byłem tylko w sobotę od około 17-tej.

 

Tak, osobiście preferuję większą transparentność systemu - ale to kwestia gustu. Niektórzy używają audio głównie to masażu nerek kontrabasem, a ponieważ zbyt realistyczni wokaliści naruszają intymność takiego aktu, to dla bezpieczeństwa stawiają ich za kotarą.

Jeśli chodzi o mnie - odpukać - nerki mam jeszcze zdrowe a i obcować z muzykami lubię, stąd chętnie zapraszam ich na małą scenę pomiędzy kolumnami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Z OTLem było nieco za dużo góry, o dziwo tranzystory miały jej mniej. Ba, o tyle mniej, że mówiłeś o lekkim ich wycofaniu...<br /><br />

OTL mial tyle gory ile wlasnie trzeba on nie byl ostry ale jasny, a jasne systemy to sa wlasnie te ktore kosztuja kosmiczne pieniadze. OTL to poprostu High-End-owy wzmacniacz za duze pieniadze. Zreszta red. Pacula to slyszal i napisal Brawo! Ale jak 99% ludzi slucha na zmulonych systemach bo sluchaja na tanich klockach to pozniej takie mamy wyobrazenie o dzwieku. Radze to przemyslec...;)

 

Pozdrawiam StasioP

 

p.s.

 

Oczywiscie OTL mial roznie problemy jak np. z najnizszym basem, czy tez brak rozdzielczosci, ale barwowo czy tez gladkosciowo to prawdziwy High-End

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asne systemy to sa wlasnie te ktore kosztuja kosmiczne pieniadze

 

Z tymi kosztami bym nie przesadzał, większy problem jest ze zrozumieniem jak to zrobić. Ale to prawda że takich jest mniejszość, w Sobieskim w sobotni wieczór słyszałem taki dźwięk może w 2-3 pokojach, 608 do nich niestety nie należał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Z tymi kosztami bym nie przesadzał, większy problem jest ze zrozumieniem jak to zrobić. Ale to prawda że takich jest mniejszość, w Sobieskim w sobotni wieczór słyszałem taki dźwięk może w 2-3 pokojach, 608 do nich niestety nie należał. <br />

Trzeba bylo przyjsc rano w sobote... ;) ja mialem do wyboru rozne wzmacniacze ale wolalem aby moj DAC gral z OTL-em bo jedynie to bylo godne uwagi reszte wzmacniaczy to zmulacze lub szare myszki ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z forumowiczów byłby w okolicach Warszawy-Ursynów i chciałby posłuchać OTL'a w warunkach domowych (czytaj: na tych kolumnach co mam) - to oczywiście zapraszam. Kwestia tylko odpowiednio wcześniej termin dogadać.

 

za duze pieniadze.

... za nieduże pieniądze :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo przyjsc rano w sobote... ;) ja mialem do wyboru rozne wzmacniacze ale wolalem aby moj DAC gral z OTL-em bo jedynie to bylo godne uwagi reszte wzmacniaczy to zmulacze lub szare myszki ;)

 

Prawdę mówiąc zdziwiły mnie opinie że z OTL-em grało za jasno - ale że go nie słyszałem to nie zabierałem głosu. Wzmacniacze lampowe, niezależnie czy te lepsze czy gorsze - praktycznie nigdy nie mają ostrej góry. Co najwyżej grają jasno, ale to bardziej zaleta niż wada, tyle że wówczas źródło musi sprostać wyższym wymaganiom.

 

Jeśli ktoś z forumowiczów byłby w okolicach Warszawy-Ursynów

 

Chętnie, zwłaszcza że nie mieszkam daleko, a opinia StasiaP brzmi bardzo wiarygodnie. Odezwę się przez PW.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie byłem,... ale po tym wszystkim co się naczytałem w ciągu tego tygodnia, to Panowe,...wiem że wszyscy wezmą się do pracy i pokażą w przyszłym roku, zobaczycie, że powstanie nowa wystawa DIY! bo tego jest multum, i powiem, że to mnie nie zniechęciło, tylko podbudowało. Ja do Platona mam 200km.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odbyło się kolejne tajne spotkanie, tematem przewodnim wątku było klepanko po pleckach. Uczestnicy zapoznawali się jak klepnąć by nie przeklepać i kogo można klepać. Jest wiele technik klepania, można stosować podklepańsko, czyli metoda czerwonych róż. Można także np. prawić komplementy, to także działa. Dowiedziałem się też, że najlepiej (mistrzowie w swoim fachu) klepią na Kujawach! Niektórych pewnie to nie dziwi, mnie także nie. Niestety, nie obyło się bez ofiar. Jeden z uczestników tak klepną drugiego, że ten wylądował w szpitalu. Niestety, sport nie dla każdego, trzeba uważać, żeby nie uszkodzić narzędzia, czyli rączki. Jest to bardzo ważne, bo bez tego nie da rady sobie poklepać.

 

Uczestnicy jednogłośnie stwierdzili, że czeka ich sporo ćwiczeń, ale nikt się nie poddał - każdy marzy wręcz o pojechaniu na Kujawy, by na własnych pleckach się przekonać jak można kogoś poklepać.

 

>>Palton

To nie jest akt desperacji, tylko...., co Ci będę gadał, śmiech to zdrowie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana większość słuchaczy nie rozróżniała co gra w pokoju 608, czy lampa czy tranzystor.

Nawet po widocznym przełączeniu wzmacniaczy, niektórzy myśleli że gra ten sam :)

Dużo zależało od repertuaru, jakości płyt...

System był dosyć przeźroczysty i może dlatego tak dużo różnic w opinii o brzmieniu.

Jeśli chodzi o głośność to sam co chwilę musiałem go zmieniać bo większość słuchających chciała głośniej.

Z drugiej strony kilka razy prosiłem o ściszenie, zwłaszcza przy Michaelu Jacksonie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klepanko, klepankiem. Popatrzcie ile już stron zapisanych o tegorocznym DIY na AS. Nie zostawiło to nikogo obojętnym, a to patrząc tak czy siak -sukces.

 

Puszczałem płytki od gości w sobotę po południu przez parę godzin i sciszałem odrobinę za każdym razem jak kłuło po uszach, ale co chwilę ktoś prosił - głośniej, głośniej i w sumie według życzeń.

Każdemu się nie dogodzi- stara prawda

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacksona nie pamiętam, ale znam płytę i mogę sobie wyobrazić tą ścianę dźwieku

 

"Zdecydowana większość słuchaczy nie rozróżniała co gra w pokoju 608, czy lampa czy tranzystor."

 

Dokładnie, Rysiu i dlatego cały czas mówiłem , żeby OTL chociaż nie grał w danym momencie, był włączony ze wzgledu na kosmiczny wygląd -przyciągał gości i chyba o to chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Jacksona nie pamiętam, ale znam płytę i mogę sobie wyobrazić tą ścianę dźwieku <br />

Jest teraz reedycja Jacksona na SACD z tasmy matki, gra to wrecz filigranowo ale mieso na basie jest. To edycje na CD byly tak popodciagane ze tak graly wlasnie :)

 

Pozdrawiam Stasiop

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.