Skocz do zawartości
IGNORED

DIY na AudioShow


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej zrobcie 1 watek , jesli składa 50 zł jak dawniej to potrzebujecie 34 osoby !!!

koledzy ktorzy sie wpisali z gratami niech sie juz deklaruja z wpłata bo nigdy tej kasy nie zbierzecie zwłaszcza za jak zawsze 1/3 sie wycofa w oststniej chwili z powodu choroby

 

jeszcze jedno DIYowcy mogliby zachecic ludzi do wpłat i odwiedzin dajac foty tego co przyniosa z opisem

 

macie bardzo mało czasu, poprzednio zbieralismy chyba 2 miesiace , całosc na forum prowadził lancaster z seniczem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

1. w sprawie forumowej zrzutki na pokój: proszę zajrzeć jutro (w piątek, znaczy) do zakładki stereo;

 

2. w sprawie wieczornego spotkania w pubie z okazji Audio Show: spotkanie będzie, proszę się nie niepokoić.

 

 

PS. w sprawie wyposażenia forumowego pokoju: z przyjemnością udostępnię Ugodę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Złe wieści część dalsza ... do poniedziałku, max do wtorku musimy wszystko potwierdzić Elberothowi. Tak więc czasu cholernie mało !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz coś słabą pamięć,bo wisisz mnie i mcgyverowi-finlandię 0.7 litra!!-a z tym bewiczem to się zagalopowałeś-więc stój szalony i dawaj flachę.

Pamiętam, że miało to być po pojednawczym buziaku (przy świadkach) z McGyver'em,

ale jeśli będziecie na AudioShow, to Finlandię chętnie postawię!

Jesli chodzi o pokój, to również mogę się dołożyć, choć widzę, że

Bewitch nie będzie mile widziany...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Z tym Chińczykiem to źle rozgrywasz sprawę. Napisz że masz wzmacniacz DIY, dla którego dawcą był Bewitch i będzie ok. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZRZUTKA NA POKÓJ AUDIOSTEREO NA AUDIO SHOW 2010:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W skrócie: proszę deklarować kwoty w powyższym wątku bądź przez PW. Gdy zbierze się suma zbliżona do ceny pokoju, roześlę dane do wpłaty. Czasu jest niedużo, ale nie widzę powodu, by nie miało się nie udać ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Chińczykiem to źle rozgrywasz sprawę. Napisz że masz wzmacniacz DIY, dla którego dawcą był Bewitch i będzie ok. ;-)

;)

Nie odczuwam potrzeby chwalenia się wzmacniaczem, wiem jakie są realia.

Jednak mimo wszystko chętnie pomogę w organizacji pokoju i dołożę się do

kosztów jago wynajęcia.

 

Boję się tylko, że przez zbyt duże nasze zaangażowanie w tym miejscu nie

będzie czasu na obejście całej wystawy... ;)

Chyba potrzebne będą "dyżury", żeby składkowicze mieli też możliwość zwiedzania.

To trwa tylko 2 dni!!! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba potrzebne będą "dyżury", żeby składkowicze mieli też możliwość zwiedzania.

Z obsługą forumowego pokoju poradzimy sobie bez problemu, na pewno nikt ze składających się nie będzie musiał siedzieć na miejscu przez cały dzień (a tym bardziej dwa). Spokojna głowa ;)

 

alegz i inni: proszę o deklarowanie konkretnej kwoty, publicznie bądź przez PW. To ważne. Ewentualne nadwyżki zostaną zwrócone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem skłonny uczestniczyć w składkach.

 

Niemniej jeżeli pokój ma być finansowany ze składek forumowiczów, to nie ma prawa tam zawisnąć baner reklamowy audiostereo. Bo niby w imię czego forumowicze mają finansować reklamę firmy SITE?

 

 

a myslales, co bedzie, jak na podobny pomysl wpadna wlasciciele Audiostereo, ale w stosunku do ciebie? :) przeciez sam sie reklamujesz na ich sajcie, tez gratis.... ROTFL...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Co do baneru, to niech zdecyduje większość. Moje zdanie jest takie, że miło by było gdyby Site sponsorowała ten pokój. Z drugiej strony patrząc to bez forum nie moglibyśmy się zorganizować, zresztą zależy nam również na nowych forumowiczach, a baner pomógłby w tym. Jeśli ktoś na moim i waszym pisaniu przy okazji coś zarabia w zamian za konserwację forum, to specjalnie mnie to nie boli.

 

Dopisujcie się do listy panowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palton, gdyby tego forum nie bylo, byloby inne... imho chodzi o cos innego...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palton, jesli jestes tu dla samego forum to gratuluje :) ja jestem, bo moge tutaj "spotkac" tu ludzi z, ktorymi "zzylem" sie przez te wszystkie lata, zawsze mozna porozmawiac, pospierac sie, pozartowac, wymienic doswiadczenie... etc... sila tego forum sa uzytkownicy, nie te pare linijek kodu czy domena internetowa... czesc ludzi z ktorymi pisuje, jest na AS czesc na AH... jak przejdzie reszta na AH pojde na AH, jak odwrotnie to zostane tylko na AS... choc, na AS zostane pewnie nawet gdybym zostal sam z jozwa, bo i z nim sie lubie podroczyc ;) on przeciez nie przejdzie na AH... zaden jamnik mnie z AS nie pogoni ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palton, jesli jestes tu dla samego forum to gratuluje :) ja jestem, bo moge tutaj "spotkac" tu ludzi z, ktorymi "zzylem" sie przez te wszystkie lata, zawsze mozna porozmawiac, pospierac sie, pozartowac, wymienic doswiadczenie... etc... sila tego forum sa uzytkownicy, nie te pare linijek kodu czy domena internetowa... czesc ludzi z ktorymi pisuje, jest na AS czesc na AH... jak przejdzie reszta na AH pojde na AH, jak odwrotnie to zostane tylko na AS... choc, na AS zostane pewnie nawet gdybym zostal sam z jozwa, bo i z nim sie lubie podroczyc ;) on przeciez nie przejdzie na AH... zaden jamnik mnie z AS nie pogoni ;)

foxbat

chcę bardzo uprzejmnie prosić o informację jakie swoje[Pańskie] urządzenie diy będzie można zobaczyć na AUDIO SHOW,i o której godzinie??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary, jak kiedy? zaraz po prezentacji Twoich :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Dink

(Konto usunięte)

palton, jesli jestes tu dla samego forum to gratuluje :) ja jestem, bo moge tutaj "spotkac" tu ludzi z, ktorymi "zzylem" sie przez te wszystkie lata, zawsze mozna porozmawiac, pospierac sie, pozartowac, wymienic doswiadczenie... etc... sila tego forum sa uzytkownicy, nie te pare linijek kodu czy domena internetowa... czesc ludzi z ktorymi pisuje, jest na AS czesc na AH... jak przejdzie reszta na AH pojde na AH, jak odwrotnie to zostane tylko na AS... choc, na AS zostane pewnie nawet gdybym zostal sam z jozwa, bo i z nim sie lubie podroczyc ;) on przeciez nie przejdzie na AH... zaden jamnik mnie z AS nie pogoni ;)

 

Wiesz Foxbat, droczenie bywa miłym zajęciem, ale dotąd, dokąd nie jest prostackie. Pod moim adresem / wątek "mój wzmacniacz"/, byłeś uprzejmy napisać srinka dinka. Chyba semantykę rożnych określeń rozumiemy zupełnie inaczej. Mimo to, pozdrawiam serdecznie Dink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Wiesz Foxbat, droczenie bywa miłym zajęciem, ale dotąd, dokąd nie jest prostackie. Pod moim adresem / wątek "mój wzmacniacz"/, byłeś uprzejmy napisać srinka dinka. Chyba semantykę rożnych określeń rozumiemy zupełnie inaczej. Mimo to, pozdrawiam serdecznie Dink<br />
<br /><br /><br />

 

 

Niema co się kopać z koniem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dink! pojade "mcgyverem" łżesz! nigdy nie napisalem "srinka dinka", lecz "srinkadinka" !!!! :) jesli cie to urazilo to przepraszam, nie bylo to akurat wtedy moim celem, a sam wpis byl skierowany do autora watku!

 

 

utopia, a ten wpis o koniach to do mnie? :) ciekawe czy w tym pokoju sie nie "pozabijacie" koledzy konstruktorzy ;)

 

powodzenia na audioszole!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dink! pojade "mcgyverem" łżesz! nigdy nie napisalem "srinka dinka", lecz "srinkadinka" !!!! :) jesli cie to urazilo to przepraszam, nie bylo to akurat wtedy moim celem, a sam wpis byl skierowany do autora watku!

 

 

utopia, a ten wpis o koniach to do mnie? :) ciekawe czy w tym pokoju sie nie "pozabijacie" koledzy konstruktorzy ;)

 

powodzenia na audioszole!

W tym pokoju coś nie tego gniazdko-acha monobloki gm70 -jeśli utopia grzebał to kiedyś ANITA LIPNICKA w 1997 śpiewała piosenkę-wszystko się może zdarzyć.żYCZĘ wszystkiego najlepszego i Panowie uważać na siebie)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W tym pokoju coś nie tego gniazdko-acha monobloki gm70 -jeśli utopia grzebał to kiedyś ANITA LIPNICKA w 1997 śpiewała piosenkę-wszystko się może zdarzyć.żYCZĘ wszystkiego najlepszego i Panowie uważać na siebie)))

Piotr proszę cie nie masz nic ciekawego do napisanie ,to nie pisz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+
palton, jesli jestes tu dla samego forum to gratuluje :) ja jestem, bo moge tutaj tu ludzi z, ktorymi sie przez te wszystkie lata, zawsze mozna porozmawiac, pospierac sie, pozartowac, wymienic doswiadczenie... etc... sila tego forum sa uzytkownicy, nie te pare linijek kodu czy domena internetowa... czesc ludzi z ktorymi pisuje, jest na AS czesc na AH... jak przejdzie reszta na AH pojde na AH, jak odwrotnie to zostane tylko na AS... choc, na AS zostane pewnie nawet gdybym zostal sam z jozwa, bo i z nim sie lubie podroczyc ;) on przeciez nie przejdzie na AH... zaden jamnik mnie z AS nie pogoni ;)

Hmm, ciekawe że nawet coś takiego jak np. organizacja WSPÓLNEGO forumowego pokoju DIY zamiast łączyć, dzieli... to potrafią chyba tylko Polacy :-(

 

Ok. piszczcie o sprzęcie, kto jeszcze jest chętny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+
proponowałem swoje głośniki, widzę, że jest jedna para może dwie.<br>Panowie dajcie spokój z tymi przepychankami bo nie chce sę czytać.

A więc :

 

1, palton - kolumny (kulki)

2, Utopia monobloki MPW na gm70

3, Krzych 2 - Non Os DACa Petera Daniela z dorobionym USB-I2S + lapek jako źródło, albo shigaclone

4, Dink - SET na 845 /ew. z kolumnami Goodmans bez zwrotnic/, pre RIAA.

5, Benpe - DAC (forumowe CoCo -> Buffalo24 -> forumowy Pass D1)

6, Rick - prototypowy odtwarzacz CD: napęd CDPRO2 + DAC 4xPCM1704K - konstrukcja przetwornika Waldi06.

(ewentualnie)

7. Mac - handmade DAC z lampową analogówką na PCM1798 i przedwzmacniacz lampowy.

8. lulu - kolumny wolnostojące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc :

 

1, palton - kolumny (kulki)

2, Utopia monobloki MPW na gm70 i pre dhp na 4p1ł i zasilacz full lampowy

3, Krzych 2 - Non Os DACa Petera Daniela z dorobionym USB-I2S + lapek jako źródło, albo shigaclone

4, Dink - SET na 845 /ew. z kolumnami Goodmans bez zwrotnic/, pre RIAA.

5, Benpe - DAC (forumowe CoCo -> Buffalo24 -> forumowy Pass D1)

6, Rick - prototypowy odtwarzacz CD: napęd CDPRO2 + DAC 4xPCM1704K - konstrukcja przetwornika Waldi06.

(ewentualnie)

7. Mac - handmade DAC z lampową analogówką na PCM1798 i przedwzmacniacz lampowy.

8. lulu - kolumny wolnostojące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem ,że się powtarzam co z stolikiem ?

 

kablami itp czy każdy ma zabrać swoje kabelki ?

 

Może ktoś ma jakieś ciekawe DIY

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Panowie wiem ,że się powtarzam co z stolikiem ? kablami itp czy każdy ma zabrać swoje kabelki ? Może ktoś ma jakieś ciekawe DIY

A czy JEDEN stolik wystarczy na tyle gratów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.