Skocz do zawartości
IGNORED

Rega Research Limited Isis Valve i Osiris


Fr@ntz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryte

Jedno zdanie: od marca zestaw Rega Osiris, Isis i kolumny tubowe Aspara Acoustic HL1, beda udostepnione do odsluchu w naszym nowym salonie. Zapraszamy. Odsluchy oczywiscie jak zawsze bezplatne.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Pomijając właściwości soniczne, bo nie mam o nich pojęcia, to wygląd pozostawia wiele do życzenia. Jak można wprodukować coś tak obrzydliwego w sporej będź co bądź cenie? Wydając takie pieniądze na sprzęt grający wymagam nie tylko, żeby grał, ale i aby był ozdobą salonu. I trzymając się analogii samochodowej wydając na dobrze wyposażony samochód wymagam od niego czegoś więcej niż tylko tego by jeździł. No, ale może stanowię jedynie wyjątek.

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Nie jeden system w życiu widziałem, ale Rega jest zdecydowanym liderem jeżeli chodzi o brzydotę, jest po prostu okropna! :( Za ponad 60 tysi mogliby się bardziej przyłożyć do wyglądu. Oczywiście nie przekreślam jej właściwości sonicznych :)

 

PS. Fr@ntz zmieniłeś PF-1 na PF-2?

Pytam, bo niedługo sam będę się do takiego zabiegu przymierzał? ;)

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Wzornictwo produktów Regi jest dość specyficzne i zawsze stanowiło duże poruszenie na forach. Czytajac różne opinie, odnoszę wrażenie, ze albo ktoś jest jego wielbicielem, albo zagorzalym wrogiem - nie ma miejsca na szarości. Pamiętam Isis i Osiris z prezentacji na Audio Show 2010. W bezpośredniej konfrontacji zrobily na mnie duże wrażenie, szczególnie jakością wykonania, i jestem zaskoczony powyższymi atakami, bo uważam, że o ile w budżetowych modelach elektroniki (nie dotyczy gramofonów) można się doszukiwać minusów, to w przypadku Isis i Osiris zarzuty są niesłuszne.

 

Korzystajac z samochodowej analogii, warto wspomniec kanciastego terenowego Mercedesa G - jest szalenie drogi i szalenie brzydki. Przynajmniej dla mnie... Podobnie jest z Rega, tyle, ze ta Rega akurat mi sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Mnie z kolei projekt Regi bardzo się podoba. Masywne bryły, zdecydowane linie, niebanalne ścięcia krawędzi, zróżnicowana faktura powierzchni, minimalistyczna liczba przycisków, zachowanie charakterystycznych i rozpoznawalnych elementów z poprzednich modeli firmy. Widać indywidualizm, nie każdy może to przełknąć ;) Lata świetlne przed bąblekowato-pstrokatą chińszczyzną.

Odnośnik do komentarza
  • Redaktorzy
Ukryte

 

PS. Fr@ntz zmieniłeś PF-1 na PF-2?

Pytam, bo niedługo sam będę się do takiego zabiegu przymierzał? ;)

 

Si. Nie przypuszczałem, że różnica będzie taka duża, ale po wpięciu PF-2 nie było powrotu do PF-1

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.