Skocz do zawartości
IGNORED

Rozmowy na luzie ...


palton

Rekomendowane odpowiedzi

Userzy,barykada i moderacja.

Pupa! piękna i doskonała pupa!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale mamel coś pisał o barykadzie. W tej sytuacji tracę orientację w jaki sposób jest ona ustawiona. Mam nadzieję że to nie mamel się gdzieś samotnie zabarykadował - a jeśli nawet - to wciąż ma klucz.

 

 

 

modrzew47, ależ rozumiem. Jednakże wobec obecności tak znakomitego psychoanalityka od spraw moderatorów i nie tylko, wolę jemu pozostawić diagnozę. A nuż coś przekręcę i znowu będzie na mnie.

To po co wysyłasz mnie do electro?Poza tym co piernik ma do wiatraka?Palton miesza a ty w imię solidarności postępujesz?

 

I nie istotne czy ma racje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To po co wysyłasz mnie do electro?Poza tym co piernik ma do wiatraka?Palton miesza a ty w imię solidarności postępujesz?

 

Sądzę że wraz z electro moglibyście założyć Stowarzyszenie Zwalczania Moderacji. electro dostarczałby profile psychologiczne, natomiast Ty już wiedziałbyś co z tym dalej zrobić. mamel dysponuje barykadą zza której też można sporo zdziałać. Jakby dobrze poszukać, jeszcze kilku kandydatów na członków (Stowarzyszenia) by się jeszcze znalazło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że wraz z electro moglibyście założyć Stowarzyszenie Zwalczania Moderacji. electro dostarczałby profile psychologiczne, natomiast Ty już wiedziałbyś co z tym dalej zrobić. mamel dysponuje barykadą zza której też można sporo zdziałać. Jakby dobrze poszukać, jeszcze kilku kandydatów na członków (Stowarzyszenia) by się jeszcze znalazło.

 

To właśnie efekt wrzucania wszystkich do jednego worka :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To właśnie efekt wrzucania wszystkich do jednego worka :)

 

jar1, ależ skądże. O Tobie celowo nie wspomniałem, bo mając świetne umiejętności negocjacyjne jesteś w stanie działać niezależnie i tych panów nie potrzebujesz. Zaznaczyłem jedynie to że electro i modrzew47 mają zbieżne cele oraz umiejętności które nawzajem się uzupełniają. mamel natomiast jest podejrzewany o posiadanie granatnika argumentacyjnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1, ależ skądże. O Tobie celowo nie wspomniałem, bo mając świetne umiejętności negocjacyjne jesteś w stanie działać niezależnie i tych panów nie potrzebujesz. Zaznaczyłem jedynie to że electro i modrzew47 mają zbieżne cele oraz umiejętności które nawzajem się uzupełniają. mamel natomiast jest podejrzewany o posiadanie granatnika argumentacyjnego.

 

Ale ja miałem na mysli, ze to oni Ciebie do jednego worka, i w ten sposób masz presję :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że wraz z electro moglibyście założyć Stowarzyszenie Zwalczania Moderacji. electro dostarczałby profile psychologiczne, natomiast Ty już wiedziałbyś co z tym dalej zrobić. mamel dysponuje barykadą zza której też można sporo zdziałać. Jakby dobrze poszukać, jeszcze kilku kandydatów na członków (Stowarzyszenia) by się jeszcze znalazło.

Sądze,po twoich sukcesach interpretacyjnych,że popełniłeś błąd...jednak.Z twojej analizy wynika bowiem,że tobie userzy nie są potrzebni a najlepiej czujesz się w towarzystwie kolesi-moderatorów a zatem?Ja ze swojej strony nie ukrywam i nigdy nie ukrywałem,że jestem przeciwnikiem każdego kneblowania a na bocznicy...to już całkowite nieporozumienie.Jeżeli jest wystarczająca liczba userów by założyć stowarzyszenie,to powinno ci dać do myślenia.Mogą mieć racje oni a nie palton.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja miałem na mysli, ze to oni Ciebie do jednego worka, i w ten sposób masz presję :)

Może rzeczywiście istnieje pewna lojalność z racji przynależności do grupy "Moderatorzy", natomiast każdy z nas działa dość samodzielnie i decyzje podejmuje zgodnie z Regulaminem oraz własnym sumieniem.

 

Sądze,po twoich sukcesach interpretacyjnych,że popełniłeś błąd...jednak.Z twojej analizy wynika bowiem,że tobie userzy nie są potrzebni a najlepiej czujesz się w towarzystwie kolesi-moderatorów a zatem?

 

Przeczytaj to co napisałem wyżej. Może trudno w to uwierzyć, ale wśród moderatorów nie ma "kolesiostwa". Znamy się i tyle, z niektórymi tylko wirtualnie. Chociaż do Yamnicka na Guinnessa może kiedyś się wybiorę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek - ci z Mysiej też twierdzili, że mają sumienie

solidarność branżowa to kur..ewny partykularyzm, ma to policja, nauczyciele, prawnicy, macie i Wy i nie ma rady na to

ale bocznica powstała by była bocznicą i póki nie są tu szerzone treści niezgodne z prawem karnym Was tu być nie powinno

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek - ci z Mysiej też twierdzili, że mają sumienie

solidarność branżowa to kur..ewny partykularyzm, ma to policja, nauczyciele, prawnicy, macie i Wy i nie ma rady na to

ale bocznica powstała by była bocznicą i póki nie są tu szerzone treści niezgodne z prawem karnym Was tu być nie powinno

Jak tu sie z Jankiem nie zgodzić?Dokładnie tak powinno być...bocznica bez moderacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem że ma granatnik?

 

Moderacja na Bocznicy jest faktycznie łagodniejsza. Natomiast w sytuacji gdy na liście moderacyjnej ląduje zgłoszenie wpisu z Bocznicy ewidentnie łamiące Regulamin - mielibyśmy to ignorować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem że ma granatnik?

 

Moderacja na Bocznicy jest faktycznie łagodniejsza. Natomiast w sytuacji gdy na liście moderacyjnej ląduje zgłoszenie wpisu z Bocznicy ewidentnie łamiące Regulamin - mielibyśmy to ignorować?

Czyli co?Co takiego zrobił muls,że go palton zbanował?Jeżeli bocznica jest łagodniej traktowana?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla czego z takim zapałem moderujecie bądź zamykacie wątki o moderacji czy innych porządkach

wkroczcie śmiało do Polityki z tym Waszym regulaminem, w mig zobaczymy spektakularny efekt czystości intencji moderacji

ciekawym czy wtedy Was władza pogłaszcze

 

co to znaczy łagodniej - kto winny ma mieć bana albo po całości wynocha - relatywna sprawiedliwość?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczerpał ostrzeżenia?

Kto, electro? Jeszcze nie, ale niewiele brakuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku, Mirku , Józefie, Mario, Robercie, Stanisławie - na luz... wrzućcie - to bocznica bocznicy

już już litanija do "wszystkich świetnych"? - to jeszcze nie Częstochowa :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na cytat;

Widzisz, dojrzali MĘŻCZYŹNI potrafią sobie przy szklaneczce whiskey gawędzić na każdy temat. Ba, nawet czerpać z tego przyjemność.

Zasadniczo różni się to od wionących tanią gorzałą pyskówek w wiejskiej knajpie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderacja na Bocznicy jest faktycznie łagodniejsza. Natomiast w sytuacji gdy na liście moderacyjnej ląduje zgłoszenie wpisu z Bocznicy ewidentnie łamiące Regulamin - mielibyśmy to ignorować?

oczywiście tak, tu sa sami dorośli chłopcy i gdy ktoś czuje się obrażony to postępowanie zgodne z KPC zawsze do wykorzystania (albo do przedszkola)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się widzi,że na bocznicy to powinno być spokojnie,a tu co rusz zderzenia czołowe,a barykada nawet

na moment nie drgnie.

Moderator kontra przedstawiciel Stowarzyszenia Zwalczania Moderacji....nie byłoby to nic dziwnego,gdyby

.......no właśnie ofiary były po obu stronach,ale coś nie po Waszemu i zaraz śmierć poprzez banowanie.

Ustaliliście swój kolor na uprzywilejowany,czyli zielony.....tylko do swych nicków zapomnieliście dodać KOSY!

Kiedyś w westernach ofiary były zaznaczane na strzelbach,więc proponuję ilość kropek przy każdym moderatorze.

Będzie to znaczyć w nowym roku ilość zbanowanych osób-do tej pory przewodzi Palton-rewolwerowiec)))

MAMEL

To jasne,że tu ich być nie powinno,ale JÓZWA wyznaczył ponoć nagrodę od największej ilości ściętych głów))))

Trwa więc rywalizacja,bo ważne to sie wykazać i zrobić wynik!!!

Pozdrawiam Stowarzyszenie Zwalczania Moderacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mebel z przepraszam za przeklenstwa, paltonem to sa dobre pany... tylko niech sie jeden z drugim zastanowia, dlaczego watki takie jak np. "Lubuskie odsluchy" pustoszeja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla czego z takim zapałem moderujecie bądź zamykacie wątki o moderacji czy innych porządkach

wkroczcie śmiało do Polityki z tym Waszym regulaminem, w mig zobaczymy spektakularny efekt czystości intencji moderacji

ciekawym czy wtedy Was władza pogłaszcze

 

co to znaczy łagodniej - kto winny ma mieć bana albo po całości wynocha - relatywna sprawiedliwość?

 

Ten wątek rzeczywiście został zamknięty nieco przedwcześnie.

 

Natomiast - powiem wprost - gdy przez dłuższy czas atakuje się moderatora mówią jaki on niedobry i stronniczy, rzeczywiście po jakimś czasie w stosunku do niektórych osób moderator taką niechęć może zacząć przejawiać. Właściwie to powinien móc to szerzej wytłumaczyć ekspert w tej dziedzinie (electro), ale najwidoczniej jest na kolacji - więc przepraszam jeśli zabrzmiało to trochę niejasno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek rzeczywiście został zamknięty nieco przedwcześnie.

 

Natomiast - powiem wprost - gdy przez dłuższy czas atakuje się moderatora mówią jaki on niedobry i stronniczy, rzeczywiście po jakimś czasie w stosunku do niektórych osób moderator taką niechęć może zacząć przejawiać. Właściwie to powinien móc to szerzej wytłumaczyć ekspert w tej dziedzinie (electro), ale najwidoczniej jest na kolacji - więc przepraszam jeśli zabrzmiało to trochę niejasno.

mlb

Widać po twoich wpisach,ze electro ma jak w banku...bana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mebel z przepraszam za przeklenstwa, paltonem to sa dobre pany... tylko niech sie jeden z drugim zastanowia, dlaczego watki takie jak np. "Lubuskie odsluchy" pustoszeja...

 

Dla mnie to dość daleko, nigdy nie byłem na tych odsłuchach - więc i do tego wątku praktycznie nie zaglądam. Jeśli ktoś tam psuje krew - przecież wystarczy zgłosić, zablokujemy delikwentowi możliwość pisania.

 

mlb

Widać po twoich wpisach,ze electro ma jak w banku...bana.

 

To nie jest przesądzone. Tak jak ja na przykład mając obecnie 22 punkty, za chwilę mogę stracić prawo jazdy. Ale postaram się tego nie zrobić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy,że spojrzy na zakładke stereo...przecież to dramat w trzech aktach.

 

Jak masz tempomat,to z niego korzystaj...ja tak uniknąłem utraty prawka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.