Skocz do zawartości
IGNORED

Rozmowy na luzie ...


palton

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście, mi się też nie udaje. Administratorów też nie mogę blokować. Ale już innych moderatorów mogę. Widocznie mają jakieś specjalne ustawienia nadane przez administratorów.

A może som ponad prawem?Albo jesteś za krótki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej przyznać że "nie robiłem nigdy pomiarów" i lub "nie wiem jak je wykonać" albo po prostu powiedzieć wprost że "moje uszy są o wiele lepsze niż jakakolwiek aparatura pomiarowa"?

 

A tak to jałóweczka typu co mogą wiedzieć ci z mikrofonem na statywie.... No i na pewno są tylko mądralami bez wiedzy w dodatku to niepokorne chamy bez kultury (???) nadające się do koła gospodyń wiejskich....

 

PS. Przepraszam ciebie Stary Audiofilu ale w sumie dwa ostatnie zdania to sam napisałeś....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

♫ ♪ ♪ ♫ ♪ ♪ ♫ fiu fiu.... Bocznica: Rozmowy na luzie: strona 20: Mlb łże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być...jozwa zniknął.

 

może ma stresa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bezrozumne bestialstwo, niszczenie równowagi ekologicznej - każdy człowiek będzie się stresował widząc taką bezmyślność.

Takie prostactwo nawet nie umywa się do początkującej moderacji - tego nie da się porównać, nie można z tego żartować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bezrozumne bestialstwo, niszczenie równowagi ekologicznej - każdy człowiek będzie się stresował widząc taką bezmyślność.

Takie prostactwo nawet nie umywa się do początkującej moderacji - tego nie da się porównać, nie można z tego żartować.

 

Z tym żartowaniem to do mnie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym żartowaniem to do mnie?

 

A kto tu przedstawił dramat zwierząt w tak idiotycznym kontekście?

Poszukaj wyżej,wątek nie jest zbyt długi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tu przedstawił dramat zwierząt w tak idiotycznym kontekście?

Poszukaj wyżej,wątek nie jest zbyt długi.

 

Albo ja mam pomroczność jasną albo Ty wiesz lepiej o co miałem na myśli.

 

Ale nich będzie Twoje na górze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bestialstwo powinno być karane ze szczególną konsekwencją...nie tylko nietoperzy,również psów w niby ośrodkach (ochronkach)nazwa przewrotna strasznie.To zwykłe barbarzyństwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja mam pomroczność jasną albo Ty wiesz lepiej o co miałem na myśli.

 

Ale nich będzie Twoje na górze.

 

 

Nie chodzi o to czyje na górze,chodzi o daleko posunięty brak wyczucia.

Przynajmniej tak to wyglądało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może som ponad prawem?Albo jesteś za krótki?

 

Szczerze mówiąc nie przykładam do tego większej wagi. Zawodowo związany jestem z branżą IT, mam też kontakt z wieloma administratorami, dostęp do różnych systemów na różnych poziomach "wtajemniczenia", u klientów w wielu krajach (głównie w EU). Możesz mi wierzyć lub nie - ale jedno uprawnienie więcej czy mniej naprawdę nie jest dla mnie tak istotne :-)

 

Czytając o tych nieszczęsnych gackach - pomyślałem sobie że publiczna chłosta wcale nie była złym rozwiązaniem.

 

...

 

pamiętacie to? :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo trafie HI-End ujął Modrzew - to taki Harley Davidson - to styl podejścia do audio, w sumie nie musi mieć wiele wspólnego z jakością prezentacji i parametrami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedne stworzenia :/

Próbował ktoś budować domki lęgowe dla nietoperzy? Myślałem o zrobieniu kilku na działce, ciekaw jestem, czy by tam się zadomowiły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Palton

 

Wejdź np do wątku "Odsłuchy u Lutka-Tannoy. Porównania klocków Wasze wrażenia" i znajdź tam notorycznych trolli. Czy zostaną oni zbanowani? Nie. Dlaczego - wiemy obydwaj. Twoja "misja" nie ma sensu dopóki będziesz patrzył tylko w jedną stronę. Myślę, że rozumiesz o czym piszę.

 

Senior, u Lutka byłem i ja. Do dzisiaj wspominam, jak mnie miło ugościł. Przyjrzę się wątkowi szczególnie, nie miałem okazji tam zajrzeć. Wpisów jest wiele, nie mam możliwości śledzenia wszystkiego. Dlatego APELUJĘ, zgłaszajcie nieprawidłowości!

Jeszcze jedno, ban to ostateczność, przy recydywie wpisów obraźliwych. Zazwyczaj wywalamy wpisy nie na temat, jeśli dodatkowo są obraźliwe, to dajemy ostrzeżenie.

 

Robert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palton nie daj się napuszczać i nie leć do każdego wątku,tak jak chce tego podpuszczalski.Moderacja jest do dupska...dawno temu już pisałem...jak powstawała.Dalej nikt mnie nie oświecił dlaczego pracujecie za darmo.Konkretnie.Tylko nie piszcie górnolotnie..bo pękne ze śmiechu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamel

Użyłem tego porównania w zakładce Hi-End co prawda ale wydaje mi się właśnie,że Hi-End to coś w rodzaju KULTU,takiego jak u motocyklistów

Harley Dawidson,to dla nich coś więcej nić motocykl.Dla niektórych z nas Hi-End stanowi właśnie ten wspomniany KULT.Nie wyobrażam sobie Harleya-niedoróby,czyli Kolumn głośnikowych skleconych byle jak(często z powodu braku możliwości)to nie będzie już Hi-End,żeby grały nie wiem jak dobrze.Porównaniem jest właśnie Harley Dawidson z wypieszczonym i eleganckim wyglądem...zawsze.Trzeba pojechać na ich zlot,by to zrozumieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę, nie musi gnać 200/godz. - nie musi grać odlotu ale nobilituje klanu

i zero diy, tam są inne środki i cele

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Palton nie daj się napuszczać i nie leć do każdego wątku,tak jak chce tego podpuszczalski.Moderacja jest do dupska...dawno temu już pisałem...jak powstawała.Dalej nikt mnie nie oświecił dlaczego pracujecie za darmo.Konkretnie.Tylko nie piszcie górnolotnie..bo pękne ze śmiechu.

 

Przeczytam wątek o odsłuchach u Lutka z ciekawości. Że coś jest do bani, to każdy potrafi powiedzieć, Henryku SZCZEGÓŁY.

Moderacja dla mnie, to nie praca. Dłużej nie chciałem patrzeć na degradację forum które lubię, ot co. Wiesz, to trochę tak, jakbyś jeździł nad ulubione jezioro odpocząć. Patrzysz, a tam ktoś śmieci itp, upominasz słownie - brak reakcji. Tak więc miałbyś możliwość posiąść uprawnienia straży miejskiej/leśnej i przy okazji zrobić porządek. Nikt by nie wymagał, żebyś siedział non stop nad wodą. Jedziesz kiedy chcesz, więc to nie jest praca... to przywilej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, nie tylko entuzjasta ale biezinteresowny.........Wróze katastrofe.

ormowiec pacyfista -czystej krwi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderacja dla mnie, to nie praca. Dłużej nie chciałem patrzeć na degradację forum które lubię, ot co. Wiesz, to trochę tak, jakbyś jeździł nad ulubione jezioro odpocząć. Patrzysz, a tam ktoś śmieci itp, upominasz słownie - brak reakcji. Tak więc miałbyś możliwość posiąść uprawnienia straży miejskiej/leśnej i przy okazji zrobić porządek. Nikt by nie wymagał, żebyś siedział non stop nad wodą. Jedziesz kiedy chcesz, więc to nie jest praca... to przywilej.

 

Matko Bosko, to chyba żart? Prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyslec ze juz pięc lat temu jakis mondrala napisał, co mnie teraz przy kazdym wejsciu w googla przesladuje...odnosze wrazenie ze to forum gnije itditd.Kazdy normalny wie ze gnije i to jest jego stan normalny.A paltonik bendzie mył kiełbase szczotka i mydlem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

no tak, nie tylko entuzjasta ale biezinteresowny.........Wróze katastrofe.

 

Wreszcie się z Tobą zgadzam, dobrze sobie wróżysz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie doszlismy do celu.Jus nie musza grac. muszom wygladac i byc kultowe.po latach zmagan..tylko tyle?

slumsik

Poza kompem czegoś innego spróbowałeś...byłeś może w lesie,rozmawiałeś z leśnikami?Na meczu piłkarskim...może?Zbierałeś może znaczki?Rozmawiałeś może z filatelistami?

Czy może tylko teściki i ABX...no i kultowe wszystko gra tak samo?Otwórz troche szerzej oczy,ludzie mają różne pasje i różne oceny tej samej rzeczy.Nikt nie napisał nigdzie,że mają tylko wyglądać a nie jechać...co szkodzi jechać na pięknym Dawidsonie?Wolę go zdecydowanie od WSK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytam wątek o odsłuchach u Lutka z ciekawości. Że coś jest do bani, to każdy potrafi powiedzieć, Henryku SZCZEGÓŁY.

Moderacja dla mnie, to nie praca. Dłużej nie chciałem patrzeć na degradację forum które lubię, ot co. Wiesz, to trochę tak, jakbyś jeździł nad ulubione jezioro odpocząć. Patrzysz, a tam ktoś śmieci itp, upominasz słownie - brak reakcji. Tak więc miałbyś możliwość posiąść uprawnienia straży miejskiej/leśnej i przy okazji zrobić porządek. Nikt by nie wymagał, żebyś siedział non stop nad wodą. Jedziesz kiedy chcesz, więc to nie jest praca... to przywilej.

Przypominam ci,że straż miejska dostaje pensje...nie najgorszą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.