Skocz do zawartości
IGNORED

Rozmowy na luzie ...


palton

Rekomendowane odpowiedzi

Palton

 

Wejdź np do wątku "Odsłuchy u Lutka-Tannoy. Porównania klocków Wasze wrażenia" i znajdź tam notorycznych trolli. Czy zostaną oni zbanowani? Nie. Dlaczego - wiemy obydwaj. Twoja "misja" nie ma sensu dopóki będziesz patrzył tylko w jedną stronę. Myślę, że rozumiesz o czym piszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palton

Wejdź np do wątku "Odsłuchy u Lutka-Tannoy. Porównania klocków Wasze wrażenia" i znajdź tam notorycznych trolli. Czy zostaną oni zbanowani? Nie. Dlaczego - wiemy obydwaj.

 

Ja nie wiem, ale chętnie się dowiem.

Na przykład jak długo jeszcze będą tolerowane najazdy wyżej wspomnianych na wątki w których nie mają kompletnie nic do powiedzenia (o ile w ogóle coś mają)

a czytanie ich umysłowych wybroczyn wk...wia do białości wszystkich innych, którzy dla odmiany chcieliby się czegoś ciekawego dowiedziec od tych,

którzy coś ciekawego do powiedzenia jednak mają, ale zwyczajnie im się odechciewa bezsensownych dyskusji nie na temat i przekomarzanek w stylu piaskownicy.

Jeszcze nie tak dawno łkali i łzy rzewne lali jak to XYZ wszędzie się wcina i ICH forum IM rozwala,

a teraz sami robią dokładnie to samo, tyle że XYZ gadał przynajmniej z sensem i na temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie za bardzo rozumiem. Przecież jeśli ktoś jest nieproszonym i uciążliwym gościem w wątku, to autor wątku zgłasza go do moderacji, natręt otrzymuje blokadę na dalsze wpisy i ewentualnie usuwamy jego dotychczasową twórczość. Proste i dość skuteczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie za bardzo rozumiem. Przecież jeśli ktoś jest nieproszonym i uciążliwym gościem w wątku, to autor wątku zgłasza go do moderacji, natręt otrzymuje blokadę na dalsze wpisy i ewentualnie usuwamy jego dotychczasową twórczość. Proste i dość skuteczne.

to od czego jest moderacja jak wszystko trzeba zglosic, poprosic itd.? o tym pisalem wyzej, czy wy jestescie potzrebni skoro nie wiecie kto jest trollem, nie potraficie zbanowac ludzi , ktorzy dzialajac w zlej wierze wchodza z konkurencyjnych forum itd.? proste pytanie: po co tutaj jestescie? bez poprawiania ogonkow i wycinania zdan, ktorych akurat dany moderator nie rozumie forum spokojnie moze przezyc? i skad w was takie zadowolenie z siebie i z tego forum , ktore jest coraz mniej przejrzyste i funkcjonalne? to juz teraz nie moze autor w watku zablokowac niektorych uzytkownikow? nie ma tez funkcji ignoruj , ktora pieknie dzialala, niech uzytkownik sam wybierze kogo chce czytac , po co sie zwracac do wysokiej instancji moderacji z kazda sprawa? nie rozumiem, zaklada ktos watek, widzi , ze ktos mu rozwala to sam sobie banuje w watku kogo chce, TO TAKIE PROSTE i niepotrzebne zadne donosy i niepotrzebne moderacja, moze tutaj jest problem, moze jestescie struktura , ktora wymysla sobie obowiazki, a tak naprawde nic pozytecznego nie robi i zadnych pomyslow nie ma ? bo jesli trzeba wszystko wskazac, pokazac palcem, a jeden z drugim tylko ogonki poprawia i w tym sie realizuje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak długo jeszcze będą tolerowane najazdy wyżej wspomnianych na wątki w których nie mają kompletnie nic do powiedzenia

Stoja na rozstaju drog.

Maja nawet nowa zakladke.

Czas pokaze ktory kierunek obiora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został na nią zaszczepiony !!!" u2be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co tutaj jestescie?

 

Sugeruję zapoznanie się z Regulaminu forum, z pewnością pomoże Ci to znaleźć odpowiedź na to niezwykle trudne pytanie.

 

Najśmieszniejsze jest to, że to akurat sprzyja właśnie trollom, bo wystarczy, że taki zgłosi i już.

 

Zgłasza autor wątku. A jeśli to on jest trollem - cóż, wówczas problem mają Ci którzy chcą z nim dyskutować. Może zdarzyć się że autor nie jest już zainteresowany wątkiem, wówczas zgłaszają uczestnicy a moderator podejmuje ostateczną decyzję o blokadzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zgłasza autor wątku. A jeśli to on jest trollem - cóż, wówczas problem mają Ci którzy chcą z nim dyskutować.

 

Tym bardziej, po co moderatorzy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że to zwykły trolling.

Po drugie, gdyby udawać greka, tak jak Ty to robisz, to jest to temat - "Podstawki (izolatory ) dla kabli głośnikowych", a nie słuchawkowych.

 

Palton, wydaje mi się jednak, że usuwając mój, raczej lekki i humorystyczny wpis, nikogo nie obrażający czy atakujący, wykazałeś się nadmierną gorliwością. Tak trochę bez wyczucia.

Zarzucając mi trolling natomiast postępujesz już zupełnie niezrozumiale, w zasadzie mnie obrażając.

Pytanie, czemu więc nie usunąłeś wpisów o kaczuszkach jako podstawkach pod kable (w tym słuchawkowe), czyżbyś nie wyczuł podobnego sarkazmu i ironii?

 

Odnoszę wrażenie, że do swoich nowych obowiązków podchodzisz z niepotrzebną, śmiertelną wręcz powagą i bez wspomnianego już przeze mnie wcześniej wyczucia.

Nadgorliwe usuwanie z wątku poświęconego podstawkom pod kable wszelkich wpisów, nawet tych w dość subtelny sposób obrazujących odmienne stanowisko do tego typu gadżetów, skazujesz ten wątek na śmieszność właśnie. Bo poważne, skupione rozważanie na rodzajem drewna w takiej podstawce jest po prostu komiczne.

 

A jeśli już masz tak wysokie poczucie misji, to czyść każdy jeden wpis na tym forum, który choć na milimetr odbiega od tematu wątku (tu: bo ja mówię o podstawkach pod kable słuchawkowe, a autor – pod głośnikowe, faktycznie off-topic niesłychany), pytanie czy zostanie 5% wpisów. Jak ktoś pyta o odtwarzacz Rotela, to wycinaj każdy wpis, w którymś ktoś zrobi odniesienie np. do Nada czy Kambodży.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, po co moderatorzy?

 

Regulamin to reguluje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To jest bezcenne!!!

Kobieta wraca po ciężkim dniu pracy, zmęczona, podenerwowana, jej synek czeka przy drzwiach.

 

Synek: Mamusiu, mogę zadać Ci pytanie?

Mama: Jasne, o co chodzi?

Syn: Mamusiu, ile zarabiasz na godzinę?

Mama To nie twoja sprawa, dlaczego w ogóle pytasz o takie rzeczy?

Syn: Ja po prostu chcę wiedzieć. Proszę powiedz mi, ile zarabiasz na godzinę.

Mama: Jeżeli chcesz tak bardzo wiedzieć, to proszę bardzo: 10 zł/h.

Syn ze spuszczoną głową: aha. Mamusiu, pożyczysz mi 3 zł?

Matka się wściekła. Jeśli jedyny powód, dla którego zapytałeś ile zarabiam jest to, że chciałeś kupić sobie jakąś zabawkę albo jakąś inną

bzdurę, to idź natychmiast do swojego pokoju i kładź się spać.

Pomyśl, jaki jesteś samolubny.

Mały chłopiec poszedł cichutko do swojego pokoju i zamknął drzwi.

Kobieta usiadła i była coraz bardziej wściekła na syna. Jak on śmiał zadać jej takie pytanie żeby dostać trochę pieniędzy?

 

Po jakiejś godzinie kobieta uspokoiła się i zaczęła myśleć:

Może rzeczywiście jest coś, co bardzo chce kupić za te 3 zł, i w sumie rzadko prosi o pieniądze. Kobieta weszła do pokoju synka.

Śpisz synku? Zapytała.

Nie mamusiu, nie śpię. Odpowiedział chłopiec.

 

Pomyślałam, że może byłam za ostra dla Ciebie. To był ciężki dzień i skupiło się na tobie. Proszę, oto 3 zł, o które prosiłeś.

Mały chłopiec natychmiast się podniósł: O, dziękuję mamusiu! I spod poduszki wyciągnął parę monet..

 

Kobieta zobaczyła, że chłopiec ma już jakieś pieniądze, znów się zdenerwowała.

Chłopiec przeliczył je i spojrzał na matkę.

Dlaczego prosisz o pieniądze, jeśli już je masz? Zaczęła matka.

Bo miałem za mało. Ale teraz już mam wystarczająco. Odpowiedział chłopiec.

Mamusiu, mam teraz 10 zł. Czy mogę kupić godzinę twojego czasu? Proszę przyjdź jutro godzinę wcześniej. Chciałbym się z tobą pobawić..

 

Matka się rozczuliła. Przytuliła mocno synka i nie wiedziała, jak prosić go o przebaczenie.

To takie krótkie przypomnienie dla Was wszystkich ciężko pracujących.

Nie powinniśmy pozwolić, aby czas przelatywał nam przez palce bez spędzania go z tymi, którzy się naprawdę dla nas liczą, bliskimi sercu.

Pamiętajmy, aby spędzić ten wart 10 zł czas z tymi, których kochamy.

 

Jeżeli jutro umrzemy, to firma, w której pracujemy wymieni nas szybko na kogoś innego.

Ale rodzina i przyjaciele będą czuć pustkę przez resztę swojego życia."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne i prawdziwe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to tylko Regulamin i nic więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin to reguluje.

najgorsze sa osoby , ktore pelnia funkcje tylko ze wzgledu na regulamin i nim sie zaslaniaja, jest wtedy pewnosc , ze nie robia nic pozytycznego....natomiast dobrego samopoczucia mozna pozazdroscic...cos a al urzednicy ze starych , dobrych socjalistycznych czasow, ktorzy sa bo sa, przyjmuja bo przyjmuja , czasami musza klepnac jakis druk bo taka jest ich rola w regulaminie...natomiast bez tego klepniecia sprawy nie maja biegu...

streszczajac:

1.kiedy wroci funkcja ignoruj uzytkownika?

2.kiedy wroci funkcja wylacz danego uzytkownika z dyskusji we wlasnym watku?

czym charakteryzuje sie ten wspanialy , mityczny juz 'silnik forum', ze proste rzeczy , ktore kiedys byly mozliwe w tej chwili sa poza zasiegiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.kiedy wroci funkcja ignoruj uzytkownika?

2.kiedy wroci funkcja wylacz danego uzytkownika z dyskusji we wlasnym watku?

czym charakteryzuje sie ten wspanialy , mityczny juz 'silnik forum', ze proste rzeczy , ktore kiedys byly mozliwe w tej chwili sa poza zasiegiem?

 

1. A skąd ja biedny żuczek mam to wiedzieć? Zadaj to pytanie administratorom w wątku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2. Funkcja jest, obecnie dostępna tylko dla moderatorów. Wyjaśniałem wyżej. Też chciałbym aby autor wątku mógł jej używać, ale - patrz punkt 1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jancio dobry z Ciebie jest człowiek-a Lutka Tannoye też sa fajne,ale........

...........właśnie same na pewno nie grają,więc proszę już o nich nie pisz,bo ich wartość znam!!!!!!.....ale żeby od razu tylko o nich czytać,a pozostałe elementy toru to ten rotel i creek?...a gdzie reszta elementow.

Radzę zejść na ziemię,bo wiesz-gdy spadasz z wysoka to większe konsekwencje upadku są zazwyczaj!!!!

A tak serio to procz kolumn -co tam jeszcze grało-popisz trochę,to się pośmiejemy wszyscy))))

Gdybyś powiedział,że grał np.Audio Golden Dream-to wtedy byś brachu dopiero usłyszał co te kolumny potrafią,

oraz do tego jakies muzykalne cd-to wtedy rozumiem,a tak to wybacz piszesz jakieś pierdoły!!!

To sie chłopie nazywa umiejętność wlaściwej konfiguracji-teraz może wreszcie pojmiesz w czym rzecz,bo tam

trza mocy,żeby odpowiednio dmuchnęło,a jest z czego.

Ale co tam Ci tłumaczyć?........lepiej wziąć po pachę rotla albo creka....i udawać greka))))

 

Panowie, Jancio w miły i kultularny, choć dosadny sposób wyraził swoją opinię, na temat pomiarów parametrów uzyskanego w danym pomieszczeniu i na danym sprzęcie dźwięku. Rozumiem że wielu się z nim nie zgadza. Zwłaszcza starzy wyjadacze tego forum. Przecież Wy właśnie macie największą wiedzę i doświadczenie ze światem audio. Naprawdę nie potraficie rzeczowo i kulturalnie podłączyć się do dyskusji. Moim zdaniem jeśli ktoś ma rację to prosto i łatwo przedstawi argumenty na poparcie swojej tezy a nie musi od razu starać się obrażać osoby która ma inne może i błędne poglądy. Co do zapytań czy Stary Audiofil jest sprzedawcą to czy jeśli jest to już nie może brać udziału w dyskusji? To go nie przekreśla. Inna sprawa że kulturalnie zapytany powinien odpowiedzieć. Naprawdę powstrzymujcie emocje bo zamiast Audiostereo robi się nam Chamostereo.

 

HQ 150

Dla Ciebie,żeby dyskutowac na poziomie to IQ pewnie trza mieć ze 200-tylko,że żaden z tych mędrkujących mądrali nic nie pisze o sobie-bo to są

audiofile opowiadacze,bądż słuchacze-klikacze.......to jest dopiero chamstwo i brak kultury.

Nie masz wiedzy o audio to bądż pokorny-lub zapisz sie do koła gospodyń wiejskich,bądż kółka różańcowego lub stan pod budką z piwem....i dywaguj)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładka jest faktem ale po co w niej cały ten stary śmietnik z bezsensami i bluzgami

znowu przedobrzyliście

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaproponuj coś - starsze wątki które tam pasują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłasza autor wątku. A jeśli to on jest trollem - cóż, wówczas problem mają Ci którzy chcą z nim dyskutować. Może zdarzyć się że autor nie jest już zainteresowany wątkiem, wówczas zgłaszają uczestnicy a moderator podejmuje ostateczną decyzję o blokadzie.

 

Użytkownik mlb edytował ten post dziś, 16:14

 

A co w wypadku moderatora nie potrafiącego ogarnąć rzeczywistości... forumowej?

Melb, bez urazy ale patrząc na ostatnie nabytki moderacji te podejmowanie ostatecznej decyzji nie za bardzo służy.

Mimo szczerych chęci - nimi piekło wybrukowane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w wypadku moderatora nie potrafiącego ogarnąć rzeczywistości... forumowej?

 

A na czym wg Ciebie ona polega?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzeć na to z boku - bezcenne.

Samo zakładanie takiego wątku przy kilku takich samych i zamykanie bezpośrednio mówiących w temacie - jak to nazwać ?

 

Bufonada

Brak świadomości swoich poczynań

 

Można oczywiście sprowadzić wszystko do poprawiania swojej nazwy na forum, lub fałszywej wojny o pokój pod tytułem: atak personalny, nie w temacie.

Ma ktoś chęci naprawiania świata - chwała mu za to.

Baczmy tylko, żeby rewolucja nie zjadła swoich dzieci, bawiących się w piaskownicy pojmowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaproponuj coś - starsze wątki które tam pasują.

na przykład ostatnie wpisy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pisali - tabula raza - nic nie przenosić ale Wy nie chcieliście utracić "wartościowego materiału" (Elba?)

nie ja te wątki wytypowałem, decydowałem, przenosiłem więc teraz jedzcie te żabe sami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na czym wg Ciebie ona polega?

Na czym polega?

W tak subiektywnym temacie(jakim jest audio...filia) ludzi dorosłych - na tolerancji treści niepojmowanych przez cenzora z przedszkola.

To tak w skrócie, a w szczegółach to musiałbym wytłumaczyć Tobie osobiście.

 

(ze względu na swoje ograniczenia w słowie pisanym, a nie założenie o twojej niemożności pojmowania)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1.kiedy wroci funkcja ignoruj uzytkownika?

1. A skąd ja biedny żuczek mam to wiedzieć? Zadaj to pytanie administratorom w wątku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

arnipl: Na górze pod wyszukiwarką klikasz na nazwę profilu i z rozwijanej listy wybierasz "ignorowani użytkownicy" lub bezpośrednio pod

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

 

to z wątku Wygląd forum:)

 

Ale poniższego nie rozumiem...hm dlaczego się nie da? (jozwy zresztą też)

post-27349-007396700 1296238703_thumb.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poniższego nie rozumiem...hm dlaczego się nie da? (jozwy zresztą też)

czyli ta funkcja jest, tylko dlaczego taki utrudniony dostep i dlaczego nie po staremu tylko nazwe uzytkownika musze wklepywac?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przykład ostatnie wpisy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Masz rację, ten wątek był tak zniszczony przez trójwymiarowego trolla że stracił oryginalny sens, wrócił na swoje miejsce, nieco oczyszczony.

Przy okazji przypomniałeś nam wszystkim że zbyt długo pozwoliliśmy temu trollowi bezkarnie hasać i jak znaczna jest skala zniszczeń...

 

Ale poniższego nie rozumiem...hm dlaczego się nie da? (jozwy zresztą też)

 

 

Masz Waść rację - ta funkcja działa!

 

Właśnie grynio (chwilowo) posłużył mi jako królik doświadczalny: gdy dodałem go do listy - przestałem widzieć wpisy grynia. Po usunięciu widziałem znowu.

 

A ten komunikat że się nie da dodać - jest mylący. Jeśli user jest dodany do listy, to już blokada działa. Komunikat pojawia się gdy pole dodawania nowego usera do listy jest puste. Ale jeśli użytkownik znajduje się na liście, można spokojnie wyjść z tego ekranu, lista zostanie automatycznie zachowana.

 

Na czym polega?

W tak subiektywnym temacie(jakim jest audio...filia) ludzi dorosłych - na tolerancji treści niepojmowanych przez cenzora z przedszkola.

To tak w skrócie, a w szczegółach to musiałbym wytłumaczyć Tobie osobiście.

 

(ze względu na swoje ograniczenia w słowie pisanym, a nie założenie o twojej niemożności pojmowania)

 

Rozumiem o czym mówisz. Zauważ że każdy moderator na początku swojej działalności miał z tym mniejsze lub większe kłopoty. Myślę że wynika to częściowo z chęci bardzo dobrego wypełniania obowiązków, a po części z braku doświadczenia - którego przecież nie można nigdzie ot tak sobie kupić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A ten komunikat że się nie da dodać - jest mylący. Jeśli user jest dodany do listy, to już blokada działa. Komunikat pojawia się gdy pole dodawania nowego usera do listy jest puste. Ale jeśli użytkownik znajduje się na liście, można spokojnie wyjść z tego ekranu, lista zostanie automatycznie zachowana.

mlb, zerknij jeszcze raz i spóbuj zablokować Frantza lub jozwę.NIE DA SIĘ.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlb, zerknij jeszcze raz i spóbuj zablokować Frantza lub jozwę.NIE DA SIĘ.

 

Rzeczywiście, mi się też nie udaje. Administratorów też nie mogę blokować. Ale już innych moderatorów mogę. Widocznie mają jakieś specjalne ustawienia nadane przez administratorów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.