Skocz do zawartości
IGNORED

Konkurs Monkey Cable – przetestuj to sam


audiostereo.pl

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem całkiem dobry bas mają najtańsze z rolki cardas crosslink

Są teraz na allegro,ale gośću który je sprzedaje ma chyba nie równo pod sufitem.Używki w cenie nowych do kupienia na www.cardas.pl własciwie to nawet o 40zł drożej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po negocjacji można mieć i po 80-85 z metra czyli 4m za ok 350 :)

A gdzie? Inne też?np:Twinlink

Mam okazje kupić Hexlink 2x2,5 za 2k

ale wydaje mi się ze za drogo Hexlinka już nie produkują

od paru lat no i nie ma papierów do nich więc nie wiem czy na pewno orginał.A był to najwyższy model w ofercie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko crosslink jest z rolki :(

Ja mam IC Twinlink też z metra kupowany i tak ciekaw jestem jak głośnikowy gra,albo w połączeniu z IC Twinlink bo sam IC gra całkiem przyjemnie.A gdzie jest ten Crosslink z rolki dostępny? Może kupiłbym na jumpery kawałek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Cardasy taki dobry bas maja? Mialem ostatnio w systemie Cross'a i Quadlinka i Cross jest ok ale quadlink jest beznadziejny, slaby bas, slaba gora, nerwowe brzmienie, srednica zlepiona z basem, slaba przestrzen, wymienilem na Chord Chirus, ta sama cena 3 klasy wyzej!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bas crosslink jest bardzo dobry z w swojej cenie ma minimalnie braki w najniższym zakresie co przy monitorach tego się nie odczuwa i minimalnie dynamiki ale nie jest zamulony jak większość kabli które testowałem ,, ma lekkie ocieplenie ale i pewną sprężystość i urozmaicenie ogólnie tworzy przyjemną podstawę basową i za mój komplet za 350pln jest bardzo dobrze,

co do modeli cardasa jak i innych kabli za kilka tysi się nie wypowiem bo raz że nie miałem okazji ich potestować i nie mam takiej potrzeby a dwa uważam że wydać tak sporą kasę na kable trzeba już wymagać i nawet małe braki lub niekorzystne cechy niuanse powinny przekreślać zakup ,,,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku braki byly olbrzymie, z tad nie rozumiem ceny 1300 za metr kabla ktory w mojej opini brzmienuiwo nie jest wart 150zl, chyba, ze ja juz jestem skrzywiony) inna sprawa, ze to tylko kabel miedziany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku braki byly olbrzymie, z tad nie rozumiem ceny 1300 za metr kabla ktory w mojej opini brzmienuiwo nie jest wart 150zl, chyba, ze ja juz jestem skrzywiony) inna sprawa, ze to tylko kabel miedziany.

 

Mam podobne zdanie na temat tego kabla, więc z Twoim skrzywieniem nie jest tak źle :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekzawa-ciesze sie, ze nie jestem osamotniony w chorobie;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale dotyczy monkey cable a nie cardas

Strażnik Texasu?

Skoro założyciel postu nie ma nic przeciwko,to nie wiem czego się czepiasz.

 

W tym wypadku braki byly olbrzymie, z tad nie rozumiem ceny 1300 za metr kabla ktory w mojej opini brzmienuiwo nie jest wart 150zl, chyba, ze ja juz jestem skrzywiony) inna sprawa, ze to tylko kabel miedziany.

Nie zawsze tak jest,że jak coś jest drogie to musi być dobre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze że nie daliście się nabrać na kiepski drogi kabel ;)

zawsze małpka może poratować ;) ponoś jak ktoś pisał rozwala konkurencję do 3tys :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażnik Texasu?

Skoro założyciel postu nie ma nic przeciwko,to nie wiem czego się czepiasz.

 

Tak jest, jam jest Chuck Norris :)

Nie, no po prostu jakoś tak niekulturalnie. Z tego co wiem, to off-topów nie robimy, ale już się nie czepiam, skoro moder na to pozwala. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikson, nie dalismy sie nabrac poniewaz kierujemy sie sluchem a nie nazwa. Jak pisalem Cross zostal w systemie. Nie ma co sie obrazac, mam nadzieje, ze tansze kable Cardasa sa lepsze od Quada, wtedy rozumiem Twoj entuzjazm;)

Malpki nie testowalem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikson, nie dalismy sie nabrac poniewaz kierujemy sie sluchem a nie nazwa. Jak pisalem Cross zostal w systemie. Nie ma co sie obrazac, mam nadzieje, ze tansze kable Cardasa sa lepsze od Quada, wtedy rozumiem Twoj entuzjazm;)

Malpki nie testowalem.

Jeżeli masz możliwość to wypróbuj Polski Equilibrium Cello.

 

Do mnie jutro mają dotrzeć małpiszony

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rade, ale nie mam takiej mozliwosci, inna sprawa, ze kombinacja cross-chorus-heimdall sie sprawdza, wiec narazie sobie zabawe z kablami odpuszczam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardas. Koc na kolumnach.

 

znam gorsze koce , nawet bym powiedział pierzyny :)

moim zdaniem cardas najtańszy crosslink jest wart swojej ceny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam . przetestowal bym chetnie jesli jest jeszcze taka mozliwosc kable glosnikowe

 

Seria Clarity:

- głośnikowy Clarity Diamondback

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lampa jest jak wino . Czym starsza tym lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Minął tydzień testowania produktów Monkey Cable:

- głośnikowego Clarity Diamondback

- interkonektu Clarity Analogue

Kable dzisiaj odjechały do nowego testera, a ja chciałbym podzielić się moimi wrażeniami. Informacje można znaleźć na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ale ważniejsze są testy. Mój sprzęt to: kolumny USHER V601, wzmacniacz Advance Acoustic MAP 105, źródła CD MCD203II Advance Acoustic i SACD/CD DVP9000S Philips - wszystkie elementy oprócz kolumn są modyfikowane. Tu jedna uwaga: na modyfikacje poświęciłem około 1 roku, uzyskane efekty to znacznie lepsza głębia dźwięku, zmniejszenie podbarwień i zniekształceń, świetny wgląd w nagrania.

Kable dotychczasowe to: głośnikowy HOTLINE Red Spiral Line i QED Reference Audio Revolution (oraz DIY Neotech NA-012095) - a więc z podobnego zakresu cenowego.

 

Na pierwszy ogień poszedł głośnikowy Clarity Diamondback. Poniżej moje wrażenia.

Po przełączeniu kabla dźwięk nabrał głębi, dalsze plany stały się bardzo czytelne. W odtwarzaczach lądowały kolejne płyty, które tylko potwierdzały to, co słyszałem od początku - głębię dźwięku. Zarówno bas jak i góra odtwarzane są bardzo dobrze. Co ciekawe - wraz z głębią w dźwięku usłyszałem lekkie wycofanie sybilantów i brak ostrości. Tego się nie spodziewałem, bo nie ma absolutnie wrażenia osłabienia góry pasma. Na początku kabel odebrałem jako bardzo równy, ale po pewnym czasie zrozumiałem, że lekko podbarwiona (faworyzowana) jest średnica. Bardzo ładnie słychać to po włączeniu tunera - w przerwach, kiedy słychać delikatny szum - jest on mocniejszy właśnie na średnicy. Taka prezentacja może się jednak bardzo podobać. Wokale są mocne i pełne, umieszczone z przodu, przed sceną. W głębi słychać dobrze dalsze plany. Dźwięk ma ładną barwę, bas wykazuje kontrolę i zróżnicowanie. Na płytach SACD pełnia zalet: rozdzielczość bardzo dobra, dźwięki się nie zlewają, poszczególne pogłosy można odróżnić. Muzyka jest żywa, otwarta, z dobrą dynamiką.

Na dobrze nagranych płytach - świetnie. Palce lizać ( a raczej uszy lizać :) ). Na gorzej zrealizowanych nagraniach czasem było słychać, że środek pasma jest lekko napastliwy, ale to wina nagrań. Kabel oceniam bardzo dobrze. Wykonanie zbiera najwyższe noty, wtyki bananowe są pewne i solidnie wykonane. Stosunek jakości do ceny - przyznaję maksymalną liczbę punktów. Kable nie są opakowane, jest tylko plastikowy woreczek. Tu uwaga do dystrybutora: wystarczy zainwestować w lepsze opakowanie (ale bez przesady, może być schludny, ładnie wykonany woreczek z materiału). Wyjątkowy produkt wymaga poinformowania o tym klienta. Ceny nie zwiększać!

 

Potem podłączyłem interkonekt Clarity Analogue. Wrażenia poniżej.

Pierwsze odczucie - to samo co mój QED. Ta sama barwa, nie potrafiłbym ich odróżnić w teście. Długo miałem wrażenie, że jest lekko gorszy od Qed'a. Na płycie Brendan'a Perry'ego ARK [2010 r] olśnienie - góra jest lekko szlachetniejsza niż w ma QED, ale najważniejszy jest przełom wyższy bas/niższa średnica. Wokal jest pełniejszy, ma solidniejszą podstawę, co daje spokojniejszy przekaz. W stosunku do kabla DIY na Neotechu nie ma rozjaśnień (co mnie czasami lekko denerwowało). Clarity Analogue jest równy w przekazie, stąd trudno doszukać się jego cech. Być może nie we wszystkich systemach się sprawdzi. W zamulonych systemach będzie źle. Ale w wielu przypadkach kabel będzie pasował, a kiedy go już polubiłem, trzeba było oddać. Życie nie jest sprawiedliwe :(.

Opakowanie kabla to średnio giętka tektura (QED ma lepszą, sztywniejszą), a jego kolor jest wściekle różowy (tak odbiera to moje męskie oko). To są oczywiście cechy drugorzędne, ale wtyki nie są dopasowane do podwójnych gniazd - są zbyt duże, lekko wygięte po włożeniu do gniazd. Kiedy gniazda są pojedyncze i oddalone, ten problem nie występuje. Uważam, że w trybie pilnym producent powinien to zmienić. Ponadto obydwa wtyki (L i R) można złapać i kabel rozerwać na dwa pojedyncze interkonekty, ponieważ miejsce złączenia jest cienkie i niczym niezabezpieczone. Tyle interkonekt.

Obydwa kable razem dobrze się sprawdzają. Głos Eli Adamiak na płycie "Zbieram siebie" [2009 r.] był pełny, naturalny i piękny. To jedno z najlepszych wysłuchań tej płyty. Koncert "Live in Dublin Bruce Springsteen with the Sesions Band" zabrzmiał z energią. Przesłuchałem kilkadziesiąt płyt, w tym SACD remasterowane o lepszym brzmieniu niż wcześniejsze wydania.

Serię Clarity (2 opisane produkty) oceniam jako udane. Logo Małpki mnie nie razi. Jestem inżynierem i lubię się uśmiechnąć, gdy producent posiada poczucie humoru. Razi mnie megalomania, a tę można dziś spotkać wszędzie (pod nazwą Europejska Korporacja Finansowa kryje się kilkuosobowa firma - to jest przykład wymyślony, wszelkie zbiegi okoliczności nie są zamierzone, procesów sądowych sobie nie życzę).

Nie ukrywam, że kabel głośnikowy chcę zakupić. To on nadaje brzmieniu dużo cech z tego przekazu, jaki miałem przez ostatni tydzień.

Dystrybutorowi dziękuję za możliwość przetestowania kabli. Podałem, że głośnikowy ma mieć 2 x 3 m, a tu do testów otrzymałem 2 x 2 m. Sprzęt musiał być przekręcony o 90 stopni, regulacja z pilota odpadła. Ale wrażenia z odsłuchu bezcenne i za to dziękuję.

Cierpliwym czytelnikom dziękuję za wytrwanie do końca :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak wypadł by głośnikowy w porównaniu do np chord odyssey 2 i takie zestawienie dało by lepsze odniesienie niż porównanie z typowym miedziakiem bo jak wiadomo kable galwanizowane srebrem inaczej się zachowują podczas przenoszenia sygnału dla wyższych Hz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak wypadł by głośnikowy w porównaniu do np chord odyssey 2 i takie zestawienie dało by lepsze odniesienie niż porównanie z typowym miedziakiem bo jak wiadomo kable galwanizowane srebrem inaczej się zachowują podczas przenoszenia sygnału dla wyższych Hz.

Niestety chord'a oddysey 2 nie mam . Ze srebrzonych posiadam jedynie Qed Evolution ktorego nie uzywam. Chociaz nie wiem czy jest sens porownywac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do dystrybutora: na jak długo planowane są testy oraz ile osób obejmują? Czytając pierwsze opinie o Monkey Cable, widać różnicę w ich odbiorze. Myślę, że pewne cechy tych kabli powinny wyjść ze statystyki, tj. w większości opinii cechy powinny się powtarzać. Oczywiście, wszystko zależy jeszcze od sprzętu, warunków odsłuchowych, typu muzyki oraz indywidualnych preferencji słuchaczy. Ja mam wrażenie, że kable te mają pewien potencjał, który dopiero w dobrych systemach można w całości wykorzystać.

Może opinie kolejnych testerów wkrótce się pojawią?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pewne cechy tych kabli powinny wyjść ze statystyki, tj. w większości opinii cechy powinny się powtarzać. Oczywiście, wszystko zależy jeszcze od sprzętu, warunków odsłuchowych, typu muzyki oraz indywidualnych preferencji słuchaczy.

Zgadzam się z tobą co do cech danych kabli - ale ceha kabla to dopiero pierwsze takty które można usłyszeć reszta potencjału bardzo często jest nieosiągalna ze względu na dobór systemu.

Masz racje - wszystko zależy od sprzętu i warunków odsłuchowych. Natomiast typ muzyki nie ma nic wspólnego z kablem (chyba że się słucha mocno wkrojonych dźwięków typu techno:) )

Co do indywidualnych preferencji jest to w/g mnie temat mocno dyskusyjny, gdyz zawsze na początku drogi do doskonałego dźwięku zarzekamy się, że to jest właśnie nasz typ, bo wiemy, że na lepszy kabel nas nie stać lub na lepszy system.

natomiast z biegiem czasu dojrzewamy do dobrego dźwięku i tam już nie ma preferencji w odbiorze muzyki - preferencja jest jaką muzykę chcemy słuchać.

Ja mam wrażenie, że kable te mają pewien potencjał, który dopiero w dobrych systemach można w całości wykorzystać.

 

 

Masz rację. System musi być naprawdę przeźroczysty aby można było w pełni pisać recenzję danych komponentów, dlatego uważam, że swoją recenzją w pełni oddałem wartość tych kabli w swoim przedziale cenowym i nie tylko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów.

Pragnę przedstawić swoją opinię na temat Clarity Analouge i Clarity Diamondback. Napiszę może najpierw o warunkach w których musiałem testować kabelki, gdyż w miniony czwartek dostałem kabelki a dwa dni wcześniej żona wróciła do domu z szpitala z naszym pierwszym potomstwem:) więc odsłuchy były prowadzone na bardzo niskich poziomach głośności co napewno ograniczyło wychwycenie zalet lub wad kabli

Mój sprzęt to;

Audioloab 8000S (oryginał UK)

Rotel RCD 991 AE

Eltax Liberty 5+ (na Vifa M18WH i D25AG - odkupione od kolegi Lete z forum - przy okazji pozdro dla ciebie)

IC DIY ( wtyki Nakamichi , kabel Sommercable Spirit XXL)

głośnikowy to Procab LS 25

 

muzyka;

Bob Marley - The Legend

George Michael- The Best Of

Held Lampi Project-Digital Dreaming

Toto-Tambu

Brendan Perry-Ark

JMR-Aero

Eagles-Hotel California(album Hell Freezes)

to zaczynamy:)kabele IC bardzo solidnie zbudowany, naprawdę solidne wtyki, masywne, sam kabel też nieźle zbudowany, głośnikowy ładna plecionka z dołączonymi dobrymi bananami.Wpierw podłączyłem Ic i nie mogłem za bardzo wychwycić różnic w graniu, mimo przesłuchania wcześniej paru utworów na starym IC , nie mogę powiedzieć żeby coś się mocno poprawiło.Napewno nie zagrał gorzej, może jest to wina konieczności słuchania po cichu.Poprawiło się znacznie po wymianie głośnikowych:)U mnie nastąpiła poprawa stereofonii , utworki grały dużo "szerzej" wyskoczyły znacznie poza kolumny ! słuchając Marleya "Satisfy My Soul" dało się zauważyć więcej niuansów, drobnych przeszkadzajek, instrumenty zostały jakby bardziej od siebie odseparowane, bardziej słyszalny i lepiej zlokalizowany był chórek żeński. W utworze pojawiła się głębia której na starych kablach brak. Dalej poszło Toto , z utworem I Will Remember-też zmiana :) początek utworu masakra:) perkusja latała mi po całej ścianie, potwierdznie bardzo dobrego stereo , bas świetnie schodził, ale nie ciągnął się,było szybko i impulsywnie , wokal wyraźnie zaznaczony. Dalej Hotel California , wyszło znów rewelacyjnie-idealna scena , namacalne rozmieszczenie gitar, szczególnie podobała mi się basowa, pokazana na środku , na tym kablu zagrała jakoś inaczej-miała więcej werwy i "mięsa", wokal bez zarzutu , wg mnie tak jak powinien być. U G. Michaela w utworze "Dont Let The Sun Go Down On Me" wokal uspokoił się , nie bił już tak po uszach, za to znów plus. Na koniec utwór na którym kabel pokazał swoje cechy co do basu, na kawałku "Pitjala Wangkanyi" z albumu Digital Dreaming tło całego utworu jest złożone JAKBY z modułowanego basu który bardzo szybko zmienia częstotliwość( nisko schodzi a za chwile już mamy ok 200-300 hz-tak ja myśle - to zresztą trzeba słyszeć), bas ten też lata miedzy kolumnami oraz poza nie, na tych kablach zrobiło się wręcz dookólnie-super!!!!reasumując:głośnikowy kabel u mnie wniosł:poprawę i to znaczną separacji instrumentów, lepszą stereofonię , oderwanie dźwięku od kolumn, złagodzenie w niektórych nagraniach góry wokali które były dla mnie za natarczywe, bardzo dobra kontrola niskich częstotliwości-zdaje mi się żę pozwalają wzmacniaczowi lepiej kontrolować głośniki basowe.Kabel wg mnie szybki i nie dodający nic zbędnego. Kabel IC-niestety nie zauważyłem róźnicy, może jeszcze nie tak wprawione ucho:) Szkoda tylko że nie mogę podkręcić teraz volume , napewno jescze coś więcej by się dosłyszało.Powiem że będę miał na uwadze te kable, postaram się jeszcze posłuchć mojego zestawu na kablach Real Cable Bm 400 które posiada mój kolega, i porównać je z "małpkami" o czym dam znać w tym wątku. Chciałem na koniec podziękować firmie RAFKO za wypożyczenie kabelków do odsłuchów. Mam nadzieję że moja opinia będzie dla kogoś przydatna!pozdrowienia dla Wszystkich Forumowiczów.marteo1981

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.