Skocz do zawartości
IGNORED

Equilibrium CLUB


Dżerzi

Rekomendowane odpowiedzi

Dżerzi, żeby nie snuć domysłów, czy możesz zadeklarować, że nie jesteś w żaden sposób powiązany z producentem Equilibrium czy Enerra? Pytam, bo zakładasz kluby tych produktów, znasz na wylot cały asortyment, umawiasz na odsłuchy, zapraszasz do posłuchania na audio show, podajesz kontakt. No wiesz, takie to trochę ostentacyjne. Nie lepiej od razu zacząć z "branżą" pod nickiem, żeby sytuacja była klarowna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Czy ktokolwiek tu jeszcze zagląda, jeśli tak to szukam skanu testu nano z av 4/2012

Witaj,

Mam ten nr AV. Jutro zrobię skan i prześlę e-mailem. Proszę podaj e-maila na PW.

 

Jak grałem na Euphoriach, to jeżeli chodzi o oryginalne kolce, to ich nie zmieniałem, kolumny stały na kolcach i specjalnych podkładkach, które powodowały, że w dźwięku było mniej podbarwień.

Aktualne modele Equilibrium ze zdjęciami (w końcu Producent zainwestował w fotografa :) ) masz tu: http://www.equiaudio.com/produkt/nano/84

 

Pozdrawiam

Artur

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Mam ten nr AV. Jutro zrobię skan i prześlę e-mailem. Proszę podaj e-maila na PW.

 

Jak grałem na Euphoriach, to jeżeli chodzi o oryginalne kolce, to ich nie zmieniałem, kolumny stały na kolcach i specjalnych podkładkach, które powodowały, że w dźwięku było mniej podbarwień.

Aktualne modele Equilibrium ze zdjęciami (w końcu Producent zainwestował w fotografa :) ) masz tu: http://www.equiaudio.com/produkt/nano/84

 

Pozdrawiam

Artur

 

To chyba nie są aktualne zdjęcia - z tego co kojarze po AS 2012 to producent miał zmienić głośniki średniotonowe i niskośredniotonowe z Etona na STX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację na AS była zapowiedż częściowego przejścia z Eton na STX ale czy to zostało zrealizowane tego nie wiem. Najlepiej telefon do producenta.

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Masz rację na AS była zapowiedż częściowego przejścia z Eton na STX ale czy to zostało zrealizowane tego nie wiem. Najlepiej telefon do producenta.

przejście zostało zrealizowane,strona podobno niebawem, test jak test cud i miód, ma ktoś wrażenia z porównania do spendora np3/1r2, bo takowe aktualnie mam w 16m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dżerzi, żeby nie snuć domysłów, czy możesz zadeklarować, że nie jesteś w żaden sposób powiązany z producentem Equilibrium czy Enerra? Pytam, bo zakładasz kluby tych produktów, znasz na wylot cały asortyment, umawiasz na odsłuchy, zapraszasz do posłuchania na audio show, podajesz kontakt. No wiesz, takie to trochę ostentacyjne. Nie lepiej od razu zacząć z "branżą" pod nickiem, żeby sytuacja była klarowna?

 

Klub założyłem jako pasjonat audio i osoba prywatna. W chwili obecnej występuję jako dealer producenta, posiadam salon w Zielonej Górze.

Zapraszam serdecznie zainteresowanych kolegów do spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klub założyłem jako pasjonat audio i osoba prywatna. W chwili obecnej występuję jako dealer producenta, posiadam salon w Zielonej Górze.

 

Tzn. już wcześniej byłeś dilerem i zakładałeś kluby enerra i equilibrium, nie wspominając o tym fakcie? Po prostu kierowała tobą pasja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Klub założyłem jako pasjonat audio i osoba prywatna. W chwili obecnej występuję jako dealer producenta, posiadam salon w Zielonej Górze.

Zapraszam serdecznie zainteresowanych kolegów do spotkania.

 

audiohobby (czy jakos tak) kolo dworca PKS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

czy firma dalej istnieje?

 

Istnieje, to proste chcesz posłuchać produktów Equilibrium zadzwoń, lub napisz: [email protected] i umów się na prezentacje.

 

audiohobby (czy jakos tak) kolo dworca PKS?

 

Nie zapraszam do salonu audio do Zielonej Góry przy ulicy Kupieckiej 72 (Vis-a-vi wieżowca ZUSu)

Edytowane przez Dżerzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Na tegorocznym Audio Show powaliły mnie nowe kolumny Equilibrium Aqual na ceramikach. Wokal "to kill for". Masa dźwięku a wszystko odseparowane, nic się nie zlewało. I można jeszcze było rozmawiać. Zaskakujący bas z takich skrzynek, choć to akurat mnie mniej interesowało. Czy ktoś jeszcze słuchał i podzieli się wrażeniami? Jak dla mnie dźwięk wystawy, jak dla mnie lepiej było tylko w Grobel Audio jak leciała muzyka z szpulowca Revoxa, tylko, że budżet na zestaw Jadis i Franco kompletnie poza moim zasięgiem.

 

Na tegorocznym Audio Show powaliły mnie nowe kolumny Equilibrium Aqual na ceramikach. Wokal "to kill for". Masa dźwięku a wszystko odseparowane, nic się nie zlewało. I można jeszcze było rozmawiać. Zaskakujący bas z takich skrzynek, choć to akurat mnie mniej interesowało. Czy ktoś jeszcze słuchał i podzieli się wrażeniami? Jak dla mnie dźwięk wystawy, jak dla mnie lepiej było tylko w Grobel Audio jak leciała muzyka z szpulowca Revoxa, tylko, że budżet na zestaw Jadis i Franco kompletnie poza moim zasięgiem.

 

Kurcze, teraz sprawdziłem, że to były Equilibrium Ether. Jakkolwiek zwał, dobra rzecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kabel (choć inżynier mówi, że przewód) equilight w domu przez kilka dni. Bardzo dużo na nim słychać ;) Prawie do bólu detali, ale mimo to naturalnie. Za drogi dla mnie i wybrałem coś "cieplejszego". Ale warto posłuchać!

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam wśród żywych! Dołączam do klubu, właśnie po trzech godzinach porównań nabyłem wersje Ether Ceramique :) obecnie słucham wszystkich swoich płyt od nowa i się delektuje ... Parę lat mnie nie było, to fakt ale wracam raczej na stałe i znów wrócił mi sens życia kiedy mogę posłuchać po swojemu. Jak widać tak to nie wyrok, tylko trzeba walczyć o swoje i ja wywalczyłem.

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja miałem Ethery u siebie - super kolumienki ale wygrały o włos Kudos Super 20 - najlepiej chciałbym obie bo to najlepsze kolumny do 20tys. A biją większość do 50 tys. A może i wyżej. Obie produkcje z małych fabryk w Polsce i Anglii.

Nie wiem jak dla mnie te wszystkie napompowane firmy Monitor audio, dali, kef, focal itd. To wszystko tylko lakierowane skrzynki - nic prawie nie gra. A tu nie mówię że tanio ale gra każda złotówka wydana na dźwięk a nie na super lakierowaną obudowę.

Pozdrawiam. Krzysiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.