Skocz do zawartości
IGNORED

Muzyka po Marihuanie, co o tym Myslicie?


Lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem mlodym fanem Muzyki juz od kilku lat, cenie ja bardziej niz jakikolwiek sprzet, choc tez nie dysponuje byle badziewiem ale i zadna rewelacja.

Kiedys ze znajomym po spaleniu troche "trawy" zasiedlismy do sluchania Muzyki. Efekt oszalamiajacy!! Sluch jak brzytwa! Nie mowie tu o jakis fazach(choc tez sie zdazaja w zaleznosci od sluchanego gatunku) ale o dzwieku plynacym, lecacym wprost do sluchacza. Cos wspanialego, dzwiek otacza, scena staje sie jeszcze dokladniejsza, instrumenty zywe tak jakby nie bylo zadnych kolumn,wzmacniaczy ect. tylko prawdziwe instrumenty z prawdziwymi Muzykami.

Osobiscie uwielbiam sluchac Chillout'u, Acid Jazzu.

Zastanawiam sie czy Audiofile sa przeciwko takiemu"sluchaniu", gdyz nie jest to sprzet ktory daje taki efekt, a "narkotyk"?

Czekam na Wasze opinie, chyba ze zaraz usuna tego posta z powodu tematyki.

Dzieki i pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) :) zeby nie bylo watpliwosci tutaj to nie jest najlepsze miejsce.

 

A zgony tudziez zejscia smiertelne byly nawet od przejedzenia sie ogórkami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieju internetowy wyjadaczu, Cpuny mnie nie interesuja i mlodziaki, ktore sa zajarane ze pala i biora, ale jesli taka jest Twoja opinia? A probowales? Jesli nie wiesz oco chodzi ...... reszte mozna dokonczyc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cpuny mnie nie interesuja i mlodziaki, ktore sa zajarane ze pala i biora" - hehehe, a to dobre sobie... :)

 

dlaczego wszyscy potencjalni narkomani mają tak otępione instynkty samozachowawcze?

każdy nad tym potrafi zapanować - do czasu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ironia polega na tym ze dyskusja jest o marihuanie, od ktorej jeszcze nie bylo zadnego zgonu, nie slyszalem tez o uzaleznieniu. A od alkoholu, apatie, zgony. Od tytoniu, rak itp. Nie chodzi mi o speedy, extazy i inne twarde narkotyki, bo tez uwazam ze to glupota!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis taki agresywny jesteś... to po ziółkach? Nie dość że nie masz wyczucia to jeszcze sie nie potrafisz zachować. Jesteś dobrym kandydatem na wyrzutka spolecznego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zeby dać przyczynek do dyskusji... jest bardzo prawdopodobne ze palenie marihuany i innych pochodnych poszerza percepjce i ulatwia odbiór muzyki. Wystarczy przypomniec na czym wyplyneli pink flojdzi - slynne londyńskie darmowe koncerty pod koniec lat 60, gdzie przytomni byli pewnie tylko akustycy... to zbudowalo potęgę zespołu. Podobnie z występami tytanów elmuzyki i psychodelii ,grateful dead, tangerine dream itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dobre :) Dzieki Macieju, znasz mnie? Bo chyba nie, nie jestem typem czlowieka w dresikach, ani w szerokich spodniach, ktory leje kazdego za to ze zle na niego spojrzal. Myslisz ze czlowieka mozna poznac po tym co pisze? Hmm z tym sie nie zgodze, i nie bede opisywal Twoich cech ktore pokazujesz na tym forum, bo uwazam ze to nie fer i Cie nie znam. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszu pal,zażywaj co chcesz i słuchaj też.Tylko nie rób tego publicznie bo bedą problemy.Ja wiem,że na coś trzeba umrzeć,ale od tego świństwa?Pamietaj,że jest to twój poczatkowy narkotyk!!!Ale to twoja droga nie moja.Pożegnam cie teraz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz, nie przejmuj się. Mimo, że niektórzy próbują wciskać tobie kity o twej rzekomej agresji, sami ciebie tak przyjęli - to chyba efekt picia zbyt dużej ilości wódy - bardzo silnego narkotyku (tyle że legalnego), który doprowadza do poważnych konsekwencji społecznych - również smierci, no i powoduje rzeczoną agresję, w przeciwieństwie do marihuany.

A teraz do rzeczy. Palenie "zioła" wyostrza zmysły, a szczególnie schłuch i smak, zatem wpływ maryśki na odbiór muzyki jest łatwy do przewidzenia. Słyszysz więcej i lepiej. Ja jednak nie lubię efektu słuchu nietoperza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jak widze to jako pierwszy (ale mam nadzieje, ze nie ostatni) na tym forum stane po stronie Lukasza. Co do sluchania po Marihuanie to czasami lubie sobie zapalic przed tym jak zasiade do muzyczki:) Mozecie mowic co chcecie-ze to dopiero poczatek, albo, ze od czegos trzeba umrzec. Z tego co wiem to wiecej osob ginie od zachlysniecia sie woda niz od "przepalenia". A po marihuanie muzyka jest dla mnie jeszcze piekniejsza. Proponuje, zeby w tym temacie wypowiadaly sie raczej osoby, ktore sluchaly po... a nie Ci, ktorzy nie wiedza jakie sa po tym odczucia a pisza glupity, ktorych sie nasluchali od niewiadomo kogo...

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja jestem jak najbardziej za legalizacją M i wszystkim co za tym idzie, nawet kiedys na pikiecie byłem :) ale takim sposobem dyskutowania jaki prezentuja Lukasz_ktory_nie_nosi_dresow nikogo sie raczej nie przekona. To nie metoda. Proponuje zeby wypowiadali sie tylko ci ktorzy akurat nie palą :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze, ze wypowiedzi tych, ktorzy nie pala, nie beda zbyt reprezentatywne. To tak, jakby ktos sie wypowiadal na temat kolumn, ktorych nigdy w zyciu nie slyszal...:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze, ze lukasz chcial poznac Wasze opinie na temat sluchania pa M, a raczej Ci, ktorzy nigdy nie sluchali po, nie powinni miwc wiele do powiedzenia. Wypowiadajcie sie wiec wszyscy, ktorzy kiedykolwiek zasiedli przed sprzetem grajacym po M. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Ziomale! :) Macieju jestes za legalizacja? Twoje poczatkowe wypowiedzi o tym nie swiadczyly! Hehe nagla zmiana zdania? :) TO dobrze nawracaj sie :) Chcesz polemizowac o trawce to spoczko mozem troszke, heh mam znajomego bieglego w sadzie w sprawie narkusow i jesli o M. chodzi to przychyla sie do mojego zdania, a nawet jest jeszcze bardziej liberalny :) PS Sluchasz Muzyki na sluchwakach? Hmm co kto lubi.. :) Pozdrowki i 3mcie sie wszyscy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna zmiana zdania, ja po prostu nie mogę zrozumieć jakiegoś dzwnego myślenia wśród młodzieży - ci co palą to ziomale, czyli pewnie te wygolone szczypiory z krokiem w spodniach na wysokości kolan (czy oni mają tam pieluchy?). Ci ziomale to ganiali do przedszkola, kiedy moje pokolenie sięgało po maryśkę. Teraz wyważając otwarte drzwi myslą, że robią rewolucję i odkrywają świat zarezerwowany tylko dla nich. Wychodzę z prostego założenia - wszystko jest dla ludzi w ROZSĄDNYCH granicach. Te granice moża ustawić, gdy jest się człowiekiem odpowiedzialnym. Na marginesie dodam, że zabawa w zielone mnie mało już rajcuje i zdarza się okazjonalnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dzieciaki dzieciaki :O) Palcie sobie maryche ile wlezie.Tylko nie zapominajcie o jej nielegalności! Lukar prośba o wykasowanie tego wątku podstawa:kryptoreklama dilerów narkotykowych!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.