Skocz do zawartości
IGNORED

UK Audio Club


bartek_bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.hifi-forsale.co.uk/mobile/index.php

 

Emporium hi fi

 

Analogueseduction.net (jako chord2425 na ebay)

 

Audioemotion.co.uk

 

Audiooasis

 

2ndhandhifi

 

Lintone audio

 

Homeav

 

Fanthorpes.co.uk

 

Kjwest

 

Kronos av

 

Acoustica (na ebay geoffatacoustica)

 

Na ebay emilbr-nie pamiętam jaki to sklep

 

Homesound

 

W większości podopisuj co.uk, albo znajdziesz w Google. Pełno tego. Każdy diler handluje uzywkami.

 

 

 

 

 

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie panowie kogos kto moglby naprawic mi Dac'ka? W Polsce lub Uk. Zakupilem Dac'a Gustard X10 ktory niestety powoduje takie charakterystyczne pyrkanie w kolumnach. Transformator? Kiedy podczepiam inne zrodlo tego pyrkania nie ma. Zakladam wiec ze to wina Dac'a a nie wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Szybkie ogłoszenie:)

 

Na sprzedaż mam kolumny Aries Reference w kolorze palisander.Morel Elite na pokładzie. Stan praktycznie sklepowy, kartony.

Świetne kolumny w świetnej cenie.

Kolumny są w UK.

Więcej info na PW

 

Pozdrawiam

post-11813-0-77210900-1505581588_thumb.jpg

post-11813-0-77210900-1505581588_thumb.jpg

Edytowane przez stecko

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Szybkie ogłoszenie:)

 

Na sprzedaż mam kolumny Aries Reference w kolorze palisander.Morel Elite na pokładzie. Stan praktycznie sklepowy, kartony.

Świetne kolumny w świetnej cenie.

Kolumny są w UK.

Więcej info na PW

 

Pozdrawiam

 

Mi tam się wzmacniacz podoba :) na co wymieniasz?

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matt.3 Czarne płyty to najzwyklejszy ciemny granit:)

Huberto1984 już wymieniłem na Arcada 3.5 . Ten sam producent tylko większe i 3 drożne:)

Tez wzmacniacz być może też będzie do sprzedania jeżeli sprawdzi się inny który mam na oku:)

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matt.3 Czarne płyty to najzwyklejszy ciemny granit:)

Huberto1984 już wymieniłem na Arcada 3.5 . Ten sam producent tylko większe i 3 drożne:)

Tez wzmacniacz być może też będzie do sprzedania jeżeli sprawdzi się inny który mam na oku:)

 

Lampa, hybryda, tranzystor....?

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam po dlugiej przerwie i zycze najlepszego w nowym roku. Mam pytanie. Chcialbym wymienic listwe zasilajaca. Mozecie cos polecic godnego uwagi, cos z czego jestescie zadowoleni i gdzie to mozna kupic? Powiedzmy budzet 50-100£ Potrzebuje 8-10 wejsc. I pytanie, wigwam show przeniesli do kegworth z scalford?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie liczy sie rozmiar tylko technika,

A tak na powaznie to zdecydowana wiekszosc angielskich “salonow” jest wielkosci poczekalni u dentysty, takze wielkosc adekwatna do zapotrzebowania

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

To prawda, takie salony tu zwykle sa ale to nie przeszkadzalo dwa lata temu zrobic swietnej imprezy na ktorej zawitaly swietne zestawy tyle ze wtedy bylu ku temu mozliwosci bo i pokoje byly roznych rozmiarow.Moze gdzies znajde te fotki z 2016 roku to dla porownania wrzuce.Oj bylo czego posluchac.

Wlasnie, gdyby ktos z uk byl zainteresowany to sprzedaje linn sneaky ds ,tannoy m 20 gold i kef 103.2 moze akurat.

Moze akurat sie ktos za nimi rozglada. Swieta sie udaly Panowie i Panie? Zajaczek cos przyniosl ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.