Skocz do zawartości
IGNORED

UK Audio Club


bartek_bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic podobnego.

 

Bo podobno angielski wzmacniacz z angielskimi kolumnami sie totalnie zamuli. Mysle o Yamaha as500... kiedys mialem Yamahe ax396 i byka totalnym przeciwienstwem m1, wiec mysle, ze to moze razem przyjemnie zagrac.

 

Mialem caspiana m2(brytyjski) +MA(brytyjskie)+Proac(brytyjskie)

Nie bylo zadnego mula z tymi i z tymi.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim budzecie podejzewam klockom daleko do perfekcji za blizej stereotypom. Potrzebuje cos, co ma sporo basu bo m1 i tak polowe tylko odtworza, dosc spora moc zblizona do maks m1...

 

...miałem kiedys tannoye f3 z CA azur i nie muliło niestety jak dla mnie bylo sucho i ostro na gorze.

Ktorego CA miales? Jak ilosciowo z basem? Podobno CA Azur nie lubia grac cicho czy to prawda?

Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem wzmak azur540v2 i cd azur640v2. To fakt ze graja slabo na niskich poziomach glosnosci a z kolei jak bylo glosno to szybko meczyly swoja natarczywa gora. F3 to podlogowki a wiec basu troche wiecej. Juz tak dokladnie nie pamietam bo bylo to dobre 5lat temu ale w zaleznosci jaki utwor czasem bylo go troche malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim budzecie podejzewam klockom daleko do perfekcji za blizej stereotypom. Potrzebuje cos, co ma sporo basu bo m1 i tak polowe tylko odtworza, dosc spora moc zblizona do maks m1...

Jak sie pospieszysz to mozesz miec marantza PM6005 za 94£, w londynie zamykaja superfii i jest ex-display.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena niezla, ale to za daleko zeby jechac po kolejnego w mojej karierze Marantza. Zreszta wlasnie powodem zamieszania jest chec zamiany delikatnie brzmiacego Marantza na cos bardziej wyrazistego. Nadzieja w Yamaha a-s500.

 

Dziekuje, moze z info ktos inny skozysta.

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeb jechac, wystarczy zadzwonic, zaplacic paypalem i wysla, z tego co widzialem to yamahe tez maja ale juz nie w takndobrej cenie, nie mniej jednak przeceniona

 

PADA snieg !!!!

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz namiary na ten skleo? Adres chociaz... na androidzie strona superfi mi nie dziala, zobacze pozniej na kompie.

 

Macie jakies doswiadczenia z refurb lub open box Richersound?

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro dzwonie. Wszystko zalezec bedzie od ceny. Bo as500 to zakup w ciemno, nigdy go nie slydzalem, a o polaczeniu z m1 w necie ani slowa. Muzyki mam na czym sluchac wiec sie nie spieszy.

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w grupie.

Panowie pomóżcie.

poszukuję osoby która wymieni mi laser w Audilabie 8000CD wersja F ostatnia produkcji angielskiej.

Kupiem na ebay i przyszedł uszkodzony, zabezpieczony był naprawdę porządnie, zresztą sprzedający oferował mi, że dowiezie mi go do domu, ale

niestety nie bylo możliwości się spotkać :-(

no i DPD załatwiło sprawę, wyskakuje error przy włączeniu odtwarzacza.

czy z płytą, czy bez jest taka sam.

reszta działa, itd.

Może ktoś by się tego podjął ?

mieszkam koło liverpool.

ale możemy też załatwić sprawę wysyłkowo.

 

pozdrawiam

robert

www.cichykot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.

 

Myślę, że Grzesiek ogarnąłby ten laser tylko czy miałby czas... Hubert jak myślisz?

 

Nie prościej zwrocic CD sprzedawcy skoro nie dziala? Wymiana to beda koszty no chyba, ze sprzedawca zrobi czesciowy refund kasy

Edytowane przez bartek_bart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, już napisałem do Grześka.

wracacie mi wiarę w życie Panowie :-)

swoją drogą, wczoraj dostałem dwie paczki.

luxmana L430 z niemiec, ( DHL ) karton rozwalony, stan, dziurawy, jakby się walec po nim przejechał.

wzmak calutki, gra przepięknie.

 

CD -DPD przewóz 20 km zajął dwa dni robocze.

paczka zapakowana idealnie, jak do jajek faberge.

tak pierdolnął jakiś mądry, że śruba od zasilacza wybrzuszyła obudowę.

no i nie działa laser.

niemniej reszta chodzi jak złoto.

wydałem ostatniego węża w kieszeni na sprzęt a tu taki zonk.

pozdrawiam DPD.

www.cichykot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek bardzo mi pomógł, cd już rozebrany laser zamówiony zobaczymy co z tego będzie niemniej serdecznie dziękuję za pomoc i szybka reakcję!!! Stawiam piwo własnej roboty jak zrobimy jakiś zjazd kiedyś:-)

 

Ps Tomek luxman gra ż pracami 125 plus tuner Sony st3950 plus magnetofon aktualnie denon d740 i Sansui c3300 plus cd audiolaba 8000cd które nie mało okazji zagrać miejmy nadzieję że tylko chwilowo :-)

www.cichykot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.