Skocz do zawartości
IGNORED

UK Audio Club


bartek_bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ortofon 2m black,

Tomek ta wkladka mnie rozwalila, mialem kilka wkladek w swoim zyciu ale ta wg mnie to strzal w 10.

Zgodze sie z teoria, iz gra lepiej niz niejedna mc i ze jest to najlepsza mm na swiecie.

Edytowane przez hubertrs

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny gramofon, z tego co widze to mozesz tam zastosowac srednio podatne wkladki, myslales nad tym w ktora strone chcesz brnac MM czy MC? pamietaj ze rownie wazna jest wkladka jak i pre. Napisz ile chcesz przeznaczyc na wkladke a ile na pre i cos sie wymysli.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie obecnie MM, ta która mam to jakieś 30 letnie cudo (grado ft+) za 20 dolarów, której juz nie produkują chyba ze 20 lat :-)

Myślałem własnie albo o nagaoka mp110 albo o 2m-red czytałem ze blue jest średnią wkładką ..., a nie chce początkowo wydać więcej na samą wkładkę, aczkolwiek wiem i zdaję sobie sprawę o jej wpływie na brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladajac iz roznica w cenie jest nie wielka a w brzmieniu calkiem spora to zastanowil bym sie czy jednak nie blue. Co do przedwzmacniacza to chcilabym Ci tylko przypomniec ze jak twoj wzmacniacz byl robiony to nikt sie nie spodziewal ze vinyl bedzie przechodzil renesans.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest bardzo dobra koncepcja, mozesz go posluchac u mnie jesli chcesz, a co do igly to analog zaczyna sie dopiero od bronze'a, wczesniej to tylko zabawa w mame i tate.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj widzialem sie z kolega Jeremy i ustalilismy ze bedziemy ale w ktory dzien to nikt nie wie, z Tomkiem tez sie zgadywalismy ale tez in general, czyli wszyscy chetni ale nikt zdeklarowany.

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.