Skocz do zawartości
IGNORED

Akcesoria Bazodruta


Slawomir2007

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Potwierdzam pozytywne działanie ustroi antywibracyjnych. U mnie dźwigają na sobie Mc Intosha MCT 450 i D150. Więcej drobnych szczegółów, separacja dźwięków, niższy bas. Na pewno do lepszego sprzętu należy spróbować. Może sprawdzę je pod monobloki z czasem, choć tu już bym się zdziwił jeśli zadziała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Również mam do tej pory ustroje antywibracyjne bazodruta i jestem z nich zadowolony. Choć nie dałem się skusić na kable zasilające.

Nachalna postawa sprzedawcy skutecznie mnie odrzuciła od tych samoróbek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Kwestia działania opisywanych tu ustrojów:

- jak w przypadku innych tego typu akcesoriów końcowy efekt jest w znacznej mierze uzależniony od klasy systemu, spasowania urządzeń a także "wąskich gardeł" (typu jakiś słabszy kabel) które mogą końcowy efekt znacznie stłumić,

- jeśli nie ma tego typu ograniczeń, efekt (zwłaszcza pod dobrym źródłem) jest w stosunku do poniesionych nakładów rewelacyjny,

- objawił się przede wszystkim (cd T+A d10 lampy różne - 12ax7 rca, telefunken, 12bh7 mullard, rca) zlikwidowaniem ostrości dźwięku, wzrostem muzykalności i płynności przekazu a w dalszej - jego wieloplanowości i separacji źródeł. W znaczniej mierze zależy od także od tego, na czym sprzęt stał wcześniej. W przypadku kiepskich sonicznie półek szklanych różnica in plus będzie największa,

- pod wzmacniaczami efekty bywają faktycznie mniejsze ale też warto sprawdzić, w przypadku urządzeń grających subtelnie, generujących pokaźną rozdzielczość i przestrzeń (np Cary 300b na 6sn7 tungsol round plate) efekt był równie istotny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.