Skocz do zawartości
IGNORED

Akcesoria Bazodruta


Slawomir2007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

ludzie na forum z dopiskiem branża są dla mnie niewiarygodni i nie dziwi mnie ich zaangażowanie a nawet brak kultury w tym wątku.

 

 

Czy bardziej wiarygodni byliby, gdyby tego dopisku nie było, ale za to wciskaliby anonimowo tony kitu naiwnym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...

Panowie, mam pytanie trochę z innej beczki. Do jakich znanych marek porównywaliście kabel sieciowy delux. Pytam bo się zastanawiam nad zakupem tej sieciowki. Bardzo podobal mi się kabelek Acoustic Revive Power Reference. Bardzo przyjemny, taki jakby bardzo "plastyczny", z ciemnym tłem, bardzo przyjemny w odbiorze. Sorry za karkołomne opisy, w sredniej szkole zawsze 3 miałem z polaka.

 

ps. zupełnie nie rozumie celowości wpisów kablo / gadzeto sceptyków, może trudne dzieciństwo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deluxa porównywałem z Oyaide Tunami na wtykach Furutecha FI-E11(G) FI-11(G). Delux grał bardziej spokojnym dźwiękiem, poukładanym. Oyaide gra bardziej bezpośrednio, może trochę ostro. Delux grał lepiej, przyjemniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt jest dla muzyki. Nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakim wzmaku? Z wypowiedzi w temacie akcesoria bazodruta to mam takie wrazenie, ze ludzie z arcamami, marantzami, soniaczami i innym badziewiem go testowali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzi w temacie akcesoria bazodruta to mam takie wrazenie...

Za to ja nie mam wrażenia, tylko pewność, że znakomitą większość wypowiedzi w temacie akcesoria bazodruta produkują klony i naganiacze

dyskutujący sami ze sobą i robiący sztuczny ruch w martwych wątkach tylko po to, żeby w okresie przedświątecznym podbijać temat.

Oczywiście nikomu to nie przeszkadza, bo wiadomo rączka rączkę myje, to nie ma co się wychylać, a może wpadnie jakiś gratis...

Żenada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Za to ja nie mam wrażenia, tylko pewność, że znakomitą większość wypowiedzi w temacie akcesoria bazodruta produkują klony i naganiacze

dyskutujący sami ze sobą i robiący sztuczny ruch w martwych wątkach tylko po to, żeby w okresie przedświątecznym podbijać temat.

Oczywiście nikomu to nie przeszkadza, bo wiadomo rączka rączkę myje, to nie ma co się wychylać, a może wpadnie jakiś gratis...

Żenada.

 

Parantulla z ciekawości zapytam czy odsłuchiwałeś któryś z produktów Bazodruta we własnym systemie?. Pytam i zaznaczam że nie czytałem całego wątku. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po srakiego. Załóż sobie jeszcze ze trzy konta i pogadaj sam ze sobą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po srakiego. Załóż sobie jeszcze ze trzy konta i pogadaj sam ze sobą.

 

Rozwaliłeś mnie! :)

Czemu nie można już na tym forum stawiać kolejek za szczególnie celne wypowiedzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Panowie a kulki : szklane, ceramiczne, metalowe czy slynne wolframowe mozna kupic tu............za nieduze pieniadze pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Takze audio Hi-end nie musi az tak duzo kosztowac i mozna samemu gadzety czy sam sprzet sobie zlozyc za 1/10 ceny jaka producenci nam wciskaja to tyle tajemnicy audio pozdrawiam

temat stary, ale chcialbym sie przy okazji dowiedziec, skoro kulki mozna tak latwo kupic, to jak szukac / kupowac te elementy, pomiedzy ktorymi kulki sie znajduja? to tez gotowe elementy, czy trzeba sie przy tym juz troche wysilic?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydłubanie kulek ze starego łożyska od pralki, to faktycznie wysiłek musi być niebywały :)

Ja po prostu cały czas nie wierzę, że dorośli ludzie mogą poważnie traktować te głodne kawałki.

Albo wszyscy jaja sobie jakieś robicie, albo z was ktoś jaja sobie robi i jeszcze każe sobie za to płacić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat stary, ale chcialbym sie przy okazji dowiedziec, skoro kulki mozna tak latwo kupic, to jak szukac / kupowac te elementy, pomiedzy ktorymi kulki sie znajduja? to tez gotowe elementy, czy trzeba sie przy tym juz troche wysilic?

Tu już trzeba się wysilić i iść do ślusarza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydłubanie kulek ze starego łożyska od pralki, to faktycznie wysiłek musi być niebywały :)

Ja po prostu cały czas nie wierzę, że dorośli ludzie mogą poważnie traktować te głodne kawałki.

Albo wszyscy jaja sobie jakieś robicie, albo z was ktoś jaja sobie robi i jeszcze każe sobie za to płacić.

 

qrde, czy to ja niejasno napisalem, czy ty niezbyt dokladnie czytasz. nie pytalem o same kulki, dla ktorych podane byly linki, gdzie mozna je kupic, tylko o czesci, pomiedzy ktorymi kulki sie znajduja.

chyba jednak zle czytasz, bo szymon od razu chwycil o co chodzi.

btw. dzieki za odpowiedz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wulgarny typ

Lepiej byc wulgarnym typem "gadającym" z sensem, niż przyjemnym lizusem wciskającym kit z kilku kont, co wg. zasad tego Forum jest ZABRONIONE.

 

Całe to towarzystwo piszące o kulkach i innych bzdetach ma co najmniej urojenia. Tematów juz było na Forum tyle, że aż dziw bierze ile jeszcze można powielać te bzdury. Ale jak widać - można. Pytanie raczej dlaczego żaden z "kulkowych" geniuszy nigdy nie zechciał poddać się slepemu testowi. Skoro po podłożeniu byle gó.na nagle znika "koc" z głośników, to chyba nie jest trudno wskazać kiedy jest coś podłożone pod CD, a kiedy nie ma…gdy odtwarzacz jest zasłoniety za kotarą.

Ale niestety, gdy słyszący kulki nie widzi kiedy są pod sprzetem to zawsze pada to samo "ja to słyszę i niemusze nic udowadniać".

 

Cały ten temat to jedna wielka ordynarna krypto-reklama i wielka lipa. Rozumiem akceptację na takie tematy Szanownej Moderacji, bo uwzględnia dobro Forum (klikanie w strony i podstrony oraz zwiększenie ilości odwiedzin Forum).

Ale wydaje mi się, że mamy XXI wiek i ludzie powinni mieć zdolność odrózniania bzdur i fikcji od rzeczywistości. Jak widać nie zawsze.

Czekam teraz na stwierdzenie, że kulki powodują jak deski pod TV polepszenie kolorów.

Smutne, że ludzie wydają kasę na takie bzdury wierząc usilnie, że to działa.

 

Wydłubanie kulek ze starego łożyska od pralki, to faktycznie wysiłek musi być niebywały :)

Ja po prostu cały czas nie wierzę, że dorośli ludzie mogą poważnie traktować te głodne kawałki.

Albo wszyscy jaja sobie jakieś robicie, albo z was ktoś jaja sobie robi i jeszcze każe sobie za to płacić.

 

Trafne tak dobrze, że nie można lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Wy się dziwicie ? Szkoły już od lat produkują idiotów umiejących tylko rozwiązywać testy.

Takim gościom cwany geszefciarz wszystko może wcisnąć. Pewnie nawet to,

że Ziemia jest podpierana przez krokodyle ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde, czy to ja niejasno napisalem, czy ty niezbyt dokladnie czytasz. nie pytalem o same kulki, dla ktorych podane byly linki, gdzie mozna je kupic, tylko o czesci, pomiedzy ktorymi kulki sie znajduja.

O co byś nie pytał, to wszystko znajdziesz w rowerowym za rogiem, tam gdzie ci wszyscy magicy kulkarze kupują na kilogramy

w przerwach pomiędzy wypisywaniem na forach farmazonów, dzięki którym mogą to sprzedawać naiwniakom z ponad stukrotnym przebiciem.

Komplet kulek wyciśniętych z łożyska = 1zł, komplet metalowych podkładek z IKEA = 4zł, razem wychodzi 5zł w zakupie i 555zł w sprzedaży.

Po prostu żyć nie umierać :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co byś nie pytał, to wszystko znajdziesz w rowerowym za rogiem, tam gdzie ci wszyscy magicy kulkarze kupują na kilogramy

w przerwach pomiędzy wypisywaniem na forach farmazonów, dzięki którym mogą to sprzedawać naiwniakom z ponad stukrotnym przebiciem.

Komplet kulek wyciśniętych z łożyska = 1zł, komplet metalowych podkładek z IKEA = 4zł, razem wychodzi 5zł w zakupie i 555zł w sprzedaży.

Po prostu żyć nie umierać :)

no i wlasnie o taka odpowiedz mi chodzilo, co gdzie i za ile mozna samemu kupic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozgarnięty tokarz, rozgarnięty spec od marketingu, dostęp do metalowych kulek hurtem kupionych za grosze i piekny opis jakiś lejwodów rodem Pacuła. I interes się kręci.

Czasem mam wrażenie, że w swiecie audio ludzie wierzą bardziej bzdurnym wymysłom niz zdrowemu rozsądkowi. Takie pytanie, czy o porady zyciowe zgłaszacie się do wrózbity Marcina? Bo tak by wszystko na to wskazywało.

 

Ja bardzo chętnie jestem gotowy postawić grubą kasę i pojechać do takiego "słyszącego kulki" na ślepy test.

Jakoś nikt w zyciu nie podjął się tego argumentując jedynie "ale ja nczego nie muszę udowadniać". Ale z opisu takiego lejwody nagle okazuje się, że sprzęt za 4K gra co najmniej jak ten za 20K, a głosniki uzyskują hektary przestrzeni, soczystości i w ogóle nagle zaczynają grać bez "koca". Idiotyzmy kompletne.

 

Nie zapomnijmy rzecz jasna o cudownych zonach takich "ludzi nietoperzy", ich zony to juz nawet są w stanie usłyszeć czy kulka ma idealną masę. Wtedy to nawet stojąc w kuchni przy garkach słyszy "soczyste brzmienie i detale".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Ale z opisu takiego lejwody nagle okazuje się, że sprzęt za 4K gra co najmniej jak ten za 20K, a głosniki uzyskują hektary przestrzeni, soczystości i w ogóle nagle zaczynają grać bez "koca". I

 

Bo ludzie lubią sami sie oszukiwac. W klubie kabli Furutecha ktos się zastanawiał czy chinska podróbka Furutech moze zagrac na poziomie kabli z półki 2000zł...Nie chodzi tu o to czy kable grają czy nie, ale kupujesz Furutecha chinskiego wpinasz w zestaw i mozesz szpanowac że masz kabel który dorównuje kablom za 2000, a moze i 10 000 jak róznic nie słychac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie lubią sami sie oszukiwac. W klubie kabli Furutecha ktos się zastanawiał czy chinska podróbka Furutech moze zagrac na poziomie kabli z półki 2000zł...Nie chodzi tu o to czy kable grają czy nie, ale kupujesz Furutecha chinskiego wpinasz w zestaw i mozesz szpanowac że masz kabel który dorównuje kablom za 2000, a moze i 10 000 jak róznic nie słychac:)

Bo podróbka pomimo tego, ze technologicznie to kabel identyczny z przewodem za kilka złotych…dzieki temu, że ma napis "XXXX" okazuje sie grac lepiej niż inne przewody tańszego z reguły producenta o nazwie "YYYY".

To o czym piszesz świadczy jedynie o ludzkiej głupocie(?), naiwności(?), a może niewiedzy(?). Najgorsze jeśli to wszystko połączy się w jeden element, wtedy naprawdę deski z drewna podłożone pod TV powoduja, że ten TV ma lepsze kolory.

Zaczynam uważac, że świat audio i elektroniki w tym akurat segmencie zmierza niebezpiecznie w niewłaściwą stronę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.