Skocz do zawartości
IGNORED

Excel's Audio Nirvana - tylko winyl !


excel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

być może jest to jedyne ustawienie MF 100 dzięki któremu bije 2M Red :)

czy gra, czy nie gra- to zaś trudno powiedzieć.

 

ale prosze bardzo, dzięki kawałkowi z czołgiem na okładce skusiłem się na uriah heep, kolejka się należy za odkrywanie przed "małolatami" niezmieroznych przestrzeni muzyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest. Igła trze buzią niczym pikujący samolot a grać to Excelowi gra. Dobry VTA jak widać zbędny ?

 

Pozdr.

JacekPlacek

Drogi Jacku, każdy gramofon w miarę sprawny "gra". Jednak róznica pomiędzy, jak excelowi "gra", a jak gra prawidłowo zestawiony i wyregulowany system analgowy jest jednak olbrzymia:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W excelu najwieksza wartościa jest to jego zaparcie na filozofie jaka sobie obrał. Jakość sprzetu jakim dysponuje, właściwości pomieszczenia w którym słucha są drugorzedne.

Od kiedy przestał wykazywać jak jego Universym bije na łeb jego DVD, stał sie bardzo sympatycznym i chyba potrzebnym na takim forum jak nasze, pozytywnie zakreconym audofilem. Bo jest nim niewątpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam excel ma wzmacniacz z regulacją tonów i loudnessem i ma to wszystko na maksa powykręcane ( chyba, że mylę osobę, to przepraszam).

 

loud - mam wyłączony, bo to jest jakiś taki, że nie podbija skrajne pasma, tylko obniża środek - nie daje to dobrego efektu -natomiast jak już pisałem - basy mam na 80 %, a wysokie na maksa i wtedy dźwięk mi podchodzi :)

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię w ich wykonaniu cover (chyba wiecie czyj to numer?;-)) - Heard It Through The Grapevine

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest mój filmik.Nie mam czym nagrać.Komórką kiepsko wychodzi.Płytę mam w swoich zbiorach:)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z solowej Simmonsa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz excelku, na filmiku Pawła gosciu ustawił obroty, potem skorygował i paski mu nie uciekają z powodu "przeciagania" przez kamerę. Nie słychać również pływania dźwieku:-)Sam dźwiek jest równie dobry jak z MF-100:-)No przydźwięk jest większy u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bardzo miły koncert Michała Urbaniaka

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolejny utwór...

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

MUSIC NON STOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.